Sirijus > Pakylėtųjų Valdovų Laiškai... > Sanat Kumara > Atėjo Nauja Diena (MP3) >

Atėjo Nauja Diena (MP3)

AŠ ESU Sanat Kumara. Aš vėl atėjau dėl to, kad įtvirtinčiau Pergalės sąmonę jūsų širdyse! Aš atėjau todėl, kad išgirstumėte iš manęs džiaugsmingą žinią! Aš atėjau paskelbti apie jūsų asmeninę Pergalę, kurią pasiekėte fiziniame Žemės planetos plane!
Galbūt nesitikėjote iš manęs tokio jausmų pasireiškimo. Ką gi, aš ilgai tylėdamas stebėjau viską, kas vyksta planetoje ir mūsų pasiuntinio Ašrame. Ir žinote, kokį kontrastą sukelia šis palyginimas. Mūsų Ašrame viskas pripildyta permainų vėjo. Mūsų Ašrame viskas kvėpuoja pavasariu ir pripildyta pavasario aromato netgi viduržiemyje. Todėl, kad ten dygsta nauja sąmonė ir ten mes įtvirtiname mūsų Pergalę ir jūsų Pergalę, nes daugelis iš jūsų, tie, kas dalyvavo Ašramo statyboje, tikriausiai žiūri į šią pergalę kaip į savo asmeninę Pergalę. Ir tai teisinga! Ir šitai yra tai, ko iš jūsų laukia Dangus: kai pradedate mūsų darbus ir mūsų planus nagrinėti kaip savo asmeninius darbus ir asmeninius planus. Ir negali būti kitaip. Jūs esate mūsų rankos bei kojos fiziniame plane ir mūsų bendradarbiavimas tik prasidėjo.
O dabar norėčiau pasakyti svarbiausią dalyką. Ir tas svarbiausias dalykas liečia tai, kad mes tęsime mūsų darbą per mūsų pasiuntinį su dviguba energija. Jūs išlaikėte egzaminą. Kalbu apie tai, kad neįtikėtinų pastangų ir visų jėgų susitelkimo dėka pastatytas Mokymo Centro pastatas ir mes gavome tašką Žemės rutulyje, kur mūsų teritorijoje galime duoti savo Mokymą.
Mes jau įdėjome keletą Šviesos fokusų Ašramo žemėje. Ir turiu pasakyti, kad tai tik pradžia. Jeigu ir toliau drauge dėsime pastangas teisinga kryptimi nepavargdami kiekvieną dieną, tai labai greitai tie rezultatai, kuriuos gausime, viršys pačius didžiausius lūkesčius ir pačias drąsiausias fantazijas.
Nes dabar, kaip niekada anksčiau, Žemės planetos žmonėms būtinas Šviesos Švyturys, rodantis teisingą Kelią tarp štormų ir audrų, kurie apėmę planetą. Ir žinote, kad tada, kai mes turime galimybę būti savo mokymo klasėse planetoje, niekas negali grėsti tai šaliai, kuri mus priglaudė.
Mes drąsiai žvelgiame į ateitį ir tikimės jūsų tolesnės pagalbos ir palaikymo.
Šis mažas žingsnis iš tikrųjų yra pats svarbiausias ir sunkiausias, nes pradžioje visada labai sunku įveikti materijos pasipriešinimą, ji nenori išsiskirti su ankstesnėmis vibracijomis ir pereiti į kitą vibracijų lygį. Materija delsia ir neskuba išeiti iš daugelio amžių trunkančio miego. Tačiau Naujos Dienos aušra jau pradėjo brėkšti.
Kalbame jums apie tai, kad Žemės planetoje ateina Nauja Diena. Ir ši diena bus daug laimingesnė už visa tai, ką žinojo visa žmogiškoji istorija per visą apžvelgiamą istorinio periodo intervalą.
Nebijokite tų sunkumų, kuriuos jums žada permainos. Visa, kas sena ir nereikalinga, reikės nunešti į istorijos sąvartyną. Visa tai, kas trukdo, reikės nustumti nuo Kelio ir sudeginti kosminėje krosnyje.
Tačiau mes plačiai atveriame kosminės galimybės duris prieš tuos individus, kurie pasiruošę permainoms ir pavargo gyventi egzistuojančios civilizacijos kloakos sąlygomis.
Sveiki atvykę į šviesų rytojų! Tačiau nepamirškite, kad šis šviesus rytojus bus pastatytas su jūsų pagalba, jūsų rankomis ir kojomis, jūsų širdžių troškimu!
Mes tik nurodome Kelią ir kryptį, kuriais žmonija turi vystytis toliau. Turite savo širdyse priimti mūsų Mokymą, Naujojo Pasaulio kūrimo principus. Ir tada kolektyvinėmis pastangomis visa planeta pereis į Naują Dieną.
Ir iš seno pasaulio artimiausioje ateityje neliks nė pėdsako. Kosminės galimybės durys plačiai atvertos. Tačiau pasistenkite įeiti pro šias duris su aukštai pakelta galva, ištiesinę pečius ir palydėti savo eitynes džiaugsmingomis šypsenomis.
Turite suprasti, kad tada, kai atsiveria nauja Dieviškoji galimybė, ateina periodas, kai visos senos institucijos, kurias žmonija sudėliojo per pastaruosius amžius, turi būti arba pertvarkytos, kad atitiktų naujus principus, arba jos bus nušluotos kaip nereikalingas šlamštas ir jų vietoje atsiras nauji visuomenės valdymo būdai. Niekada neverta kabintis už to, kas sena ir atgyveno. Mes mokome jus būti pasiruošusius nuolatinėms permainoms, nuolatiniam sąskambiui su Aukščiausiais pasauliais. Tik tie, kas nebijo permainų ir pasikeitimų, galės neskausmingai prisitaikyti prie naujų sąlygų, kurios ateina pasaulyje dabar. O tie, kurie kabinasi už senų įpročių, senų prisirišimų ir nepasiruošę permainoms, jiems reikės išgyventi labai sunkius laikus. Deja, nėra daugiau laiko laukti atsilikusiųjų. Mes didiname Žemės planetos pertvarkymo tempus.
Jeigu dėmesingai perskaitysite visus iki vieno mūsų diktavimus, juose rasite daug raktų ir naudingos informacijos, kaip reikėtų elgtis šiuo sudėtingu perėjimo laikotarpiu.
Netingėkite. Supraskite, kad nepakanka tik skaityti mūsų laiškus, reikia labai kruopščiai savo gyvenime laikytis visų mūsų duodamų rekomendacijų ir patarimų. Ir tada bus daug paprasčiau išlaikyti ir ištverti tuos išbandymus, kurie ateis ir kurie tik prasidėjo.
Jums liko labai mažai laiko. Todėl jums turi tapti taisykle kiekvieną dieną įgyvendinti nors vieną mūsų rekomendaciją, ištarti nors vieną mūsų duotą šaukinį.
Jeigu nežengiate nors vieno mažo žingsnelio į priekį, vis labiau atsiliekate ir rizikuojate niekada nepasinaudoti atsiveriančia Dieviškąja galimybe.
Mes lekiame visu greičiu! Mes pasiruošę vykstančioms permainoms! Dabar jūsų eilė.
Pažadinkite tuos, kurie dar miega. Laikas keltis, kieme Nauja diena!

AŠ ESU Sanat Kumara, buvau su jumis.
Audio failą mp3 formate su šio diktavimo įrašu (5,45 Mb)
galima parsisiųsti pagal nuorodą:

http://narod.ru/disk/4510242000/2008-12-20_64k.mp3.html


Diktavimo tekstą skaito T. N. Mikušina
Audio-įrašas atliktas iš karto po Pranešimo.Autoriaus anketa

Grįžti į Autorių Sąrašas

Šioje srityje, prisijungus, galima:
  • Peržvelgti informaciją apie autorių
  • Parašyti autoriui asmeninę žinutę
  • Pradėti susirašinėjimą su autoriumi.

Tai galimybė ne tik gauti patarimą ar atsakymą, bet ir būdas susipažinti - susirasti naujų draugų ir bendraminčių, o galbūt bendrakeleivių dvasinio augimo kelyje.