Sirijus > Pakylėtųjų Valdovų Laiškai... > Serapis Bėjus >

Serapis Bėjus

Pakylėtasis Valdovas. Ketvirtojo spindulio Viešpats(čohanas); Pakylėjimo Šventyklos Luksore, Egipte, Hierarchas, pakylėjimo liepsnos sargas. Žinomas kaip didis drausmės šalininkas, Serapis tikrina ir auklėja kandidatusį pakylėjimą. Devynioliktame šimtmetyje jis veikė kartu su El Morija, Džvalu Kulu ir kitais Valdovais, steigdamas Teosofų Draugiją. Pagrindinė Serapio Bėjaus gaida yra Verdžio „Aida", o jo šventosios buveinės – Listo „Meilės svajonės". Serapio Bėjaus įsikūnijimai:

Vyriausiasis žynys, tarnavęs Pakylėjimo Šventykloje Atlantidoje daugiau negu prieš 11500 metų.

Amenchotepas I I I, apie 1417-1379 m.pr.Kr., Egipto faraonas, pravardžiuojamas „Puikiuoju". Pakėlė Egiptą į diplomatinio prestižo, klestėjimo ir taikos aukštumas. Tarp daugybės jam pastatytų pastatų paminklų, rūmų ir šventyklų – Luksoro šventykla.

Leonidas, apie 480m.pr.Kr., Spartos karalius. Viso labo tik su trimis šimtais karių pasipriešino prie termopilų ir neleido toliau žygiuoti milžiniškai Kserkso persų armijai. Ir nors galiausiai, nepaisant herakliškų pastangų, spartiečiai pralaimėjo, šis mūšis iki paskutinio kario šlovinamas literatūroje kaip tobulas heroizmo prieš kur kas gausesnes jėgas pavyzdys.