Sirijus > Pakylėtųjų Valdovų Laiškai... > Sanat Kumara > Priminimas apie atsakomybę (MP... >

Priminimas apie atsakomybę (MP3)

AŠ ESU Sanat Kumara, vėl atėjęs pas jus per savo pasiuntinį. Aš atėjau šią dieną ir džiaugiuosi jums pranešdamas, kad Karminės Valdybos palankumas leido man perduoti jums šiandieninį laišką. Jūs žinote, kad šiuo metu vyksta Karminės Valdybos posėdis. Ir žinote, kad šis posėdis vyksta du kartus metuose – Vasaros ir Žiemos saulėgrįžų metu. Jums tikriausiai įdomu sužinoti paskutiniąsias šio posėdžio naujienas?
Ką gi, aš atėjau jums jų papasakoti. Šiandien mes priėmėme sprendimą apie tai, kad laiškų perdavimo per mūsų pasiuntinį darbas bus tęsiamas.
Pasibaigus praėjusio žiemos ciklo diktavimams*, mes turėjome peržiūrėti, kiek jūs esate pasirengę mūsų planų fiziniame plane vykdymui. Mes atidžiai stebėjome viską, kas vyksta. Deja, jūsų požiūris į mūsų planus ir mūsų pateiktas užduotis kartais liūdina. Mes pasirengę su jumis bendradarbiauti ir mes duodame jums nurodymus bei rekomendacijas. Tačiau kiekvieną kartą mes vėl ir vėl susiduriame su jūsų nerangumu ir kartais tiesioginiu mūsų planu sabotažu. Mes kruopščiai pasirenkame žmogų, esantį įsikūnijime, ir daugelį metų ruošiame jį tam tikrai misijai. Kai kurie jūsų jau ateina į įsikūnijimą, jau turėdami misijas. Jūs patys prisiimate tas misijas. Jūs patys siekiate įsikūnijimo. Praeina kuris laikas, jūs fiziniame plane aptinkate mūsų Mokymą ir labai arti prieinate prie savo įsikūnijimo tikslo įvykdymo. Kartais jums pakaktų įdėti labai nedaug pastangų, ir užduotis būtų įvykdyta.
Pagal Įstatymą tuo pačiu metu, kai jūs pradedate vykdyti darbą Brolijai, iš išorinio pasaulio jums ateina pagunda. Jūs gaunate alternatyvų įvykių vystymosi variantą. Ir jums suteikiama galimybė pasirinkti. Supraskite, tai atsitinka automatiškai. Taip veikia Įstatymas. Jums suteikiama galimybė patiems pasirinkti: arba jūs išreiškiate siekimą, ištikimybę ir atkaklumą ir liekate kelyje, parodydami pasiaukojimo stebuklus, nesavanaudiškumą ir Tarnystę, arba jūs sekate paskui pagundą, kurią jums paslaugiai pateikia jūsų pasaulis, ir tuomet jūs pasirenkate ilgesnį, vingiuotą kelią, kelią, kuris daugeliu atvejų veda į niekur.
Todėl kiekvieną kartą, kai mes ateiname, stengiamės perspėti jus apie jums gresiančius pavojus. Jūsų protui atrodo įprasta daryti tai, ką daro dauguma žmonijos. Jūs jauni, pilni jėgų ir energijos – kodėl jums nepagyventi truputį dėl savęs, negauti malonumų iš gyvenimo?
Ir kai tiktai jūsų galvoje tyliai iškyla toks klausimas, jūs akimirksniu pradedate slysti nuo savo pasiekto vibracijų lygio. Jūs pasileidžiate slidžiu takeliu, vedančiu į kančių ir nesėkmių tarpeklį. Supraskite, jūs patys sau sukuriate savo šio ir būsimų gyvenimų aplinkybes.
Kai tik jums atsiveria galimybė tarnauti Brolijai, tuo pačiu metu iškyla pagunda, nuvedanti jus iš Kelio. Ir kai tik pasiduodate kūniškojo proto šnabždesiams, jūs prarandate vibracijų lygį, ir tuomet, kai jūsų Aukščiausiasis AŠ, jūsų Mokytojas fiziniame plane ir netgi mes patys ateiname, kad pasakytume apie jūsų paklydimą, jūs negirdite mūsų. Jūs nenorite girdėti.
Tuomet, kai jūs patenkate į kryžkelę, jūsų Mokytojas fiziniame plane visada mato situaciją ir kalba jums apie tai. Ir jūs vėl renkatės – sekti savo Mokytoju arba sekti kūniškojo proto šnabždesiais.
Mes duodame jums ramentus, mes prižiūrime jus kaip įkyrios auklės, tačiau jūs ištrūkstate iš rūpestingų rankų ir pasileidžiate ieškoti nuotykių, malonumų ir viso to, ką norite gauti iš fizinio pasaulio.
Supraskite, kas yra gerai žmonijos daugumai – gyvenimiškos patirties įgijimas ir žaidimas iliuzijoje, tiems, kurie priėjo iki mūsų, iki mūsų pasiuntinio, yra šiurkštus Įstatymo pažeidimas.
Įsivaizduokite, kad jūs esate mažas vaikelis ir leidžiate sau išdykauti. Į jus jūsų tėvai ir visi vyresnieji žiūri ramiai ir stengiasi jus pamokyti. Tačiau, kai paaugate ir toliau išdykaujate kaip maži vaikai, tai jums neleidžiama to daryti. Įsivaizduokite vaikutį, kuris paėmė jam patikusį svetimą žaislą ir parsinešė namo. Jūsų mama arba tėtis, arba senelė, arba senelis būtinai pasakys, kad negalima imti svetimų žaislų, paims žaislą ir atiduos jį verkiančiam mažyliui, kuris neteko savo mylimo žaislo.
Tačiau tada, kai pasiekiate brandų amžių ir mėginate pasisavinti daiktą, priklausantį kitam žmogui, tai visuomenė nubaudžia jus, kartais labai griežtai. Todėl nesiteisinkite, kad kiti žmonės atsiduoda gyvenimo džiaugsmams ir linksmybėms. Jūsų visiškai kitokia atsakomybė, taip pat ir karminė. Todėl, kad jūs pasiekėte brandų Dievo sūnų ir dukterų amžių.
Dabar, kai visu tempu vyksta Ašramo statyba, pagalvokite, ar jūs viską padarėte, kad padėtumėte mums mūsų statyboje. Kaip dažnai apskritai prisimenate savo gyvenimo šurmulyje apie tai, kad mes įgyvendiname Rusijos žemėje projektą.
Ar galite įsivaizduoti, kad praeina ištisi šimtmečiai, kol mes siekiame ir negalime įgyvendinti savo planų. Ir štai tada, kai pagaliau atsiranda galimybė įgyvendinti tai, kas sumanyta, jums atsiranda svarbesnių darbų: jūs važiuojate su mylima mergina poilsiauti prie jūros, jūs einate į turistinį žygį į kalnus, jūs leidžiate pinigus pirkdami naują automobilį ar kitą prestižinį daiktą.
Aš raginu jus labai atidžiai žiūrėti į savo poelgius. Ir nuo šio momento aš perspėju jus, kad jūsų karminė atsakomybė padvigubėja.
Pernelyg didele kaina mums atsieina kiekvienas žingsnis fiziniame plane, kad galėtume ramiai stebėti, kaip jūs švaistote savo laiką, savo pinigus, savo gyvenimą vaikydamiesi gražių nereikalingų daiktų, menkniekių ir malonumų.
Aš buvau atėjęs pas jus šiandien, ir mano vizito tikslas buvo dar kartą jums priminti jūsų įsipareigojimus, kuriuos jūs prisiėmėte prieš savo įsikūnijimą ir dar visai neseniai, kai skaitėte mūsų ciklų laiškus ir pagauti entuziazmo ėmėtės įsipareigojimų, apie kuriuos tuoj pat pamiršote, kai tik jums pasipainiojo eilinis žaislas jūsų pasaulyje.

AŠ ESU Sanat Kumara, perspėju, kad turite būti atsakingi už savo veiksmus.

Audio failą mp3 formate su šio diktavimo įrašu(5,71 Mb)
galima parsisiųsti pagal nuorodą:

http://narod.ru/disk/1026845000/2008-06-20_Sanat_Kumara.mp3.html

Diktavimo tekstą skaito T. N. Mikušina.
Audio-įrašas atliktas iš karto po Pranešimo.