Sirijus > Pakylėtųjų Valdovų Laiškai... > El Morija > Nelinksmas laiškas >

Nelinksmas laiškas

AŠ ESU El Morija.
Nuo praėjusio mūsų susitikimo praėjo nelabai daug laiko, tačiau per šį laiką daug kas įvyko eterinėse oktavose, kur esti Pakylėtieji Valdovai.
Mes susumavome rezultatus ir numatėme tolesnius žingsnius.
Smalsesniems čeloms pasakysiu, jog nei šie rezultatai, nei šie tolesni žingsniai įkūnytai žmonijai nebus atskleisti.
Praėjusiais metais mes jums gana daug atskleidėme. Ir tie, kurie tinkamai susiderinę su mūsų banga, savo dvasiniam vystymuisi gali pasisemti labai daug.
Itin smalsiems, tiems, kurie su mumis, Pakylėtųjų Pulkais, arba su mūsų pasiuntiniu bando užmegzti tiesioginius santykius, pasakysiu, kad tai nėra visiškai saugus užsiėmimas, kaip gali pasirodyti iš kai kurių mūsų diktavimų.
Pavyzdžiui, tiems individams, kurie dėl smalsumo ar dėl vidinės paskatos turėjo galimybę visai iš arti prisiliesti prie mūsų pasiuntinio, pradėjo veikti įšventinimų įstatymas. Ir kiekvienas mūsų pasiuntinio į jus nukreiptas prašymas, jei jūs jo neįvykdėte dėl visiškai, kaip jums atrodo, protingų priežasčių, subtiliajame plane jūsų dvasinei pažangai sukūrė neįveikiamą kliūtį. Aišku, jūs nieko nepraradote, tačiau kliūtį reikės įveikti. Ir galbūt tam prireiks ne vieno jūsų gyvenimo.
Kiekvienas žmogus, kuris patenka į mūsų pasiuntinio akiratį, iškart patenka ir į mūsų akiratį. Ir visiškai be reikalo manote, kad nieko nevyksta. Daugelis mūsų kandidatų į mokinius net nenumano, kad jie yra testuojami, ir netgi neįsivaizduoja, kad neišlaiko vieno po kito egzamino.
Lygiai taip pat ir Rusija, kuri per šiuos metus turėjo praeiti testus dėl teisės vykdyti dvasinę misiją, savo testo nepraėjo. Ir tai yra akivaizdu. Kiekvienas iš jūsų, kas skaitė mūsų laiškus, turėjo galimybę stebėti pagrindines mūsų pažymėtas gaires, bet jų nepastebėjo tie, kuriuos lietė kiekvienas mūsų duotas testas.
Jums gaila ir tikriausiai jūs mąstote, kas bus toliau? Toliau reikia sėstis į žiaurių gyvenimo pamokų mokyklos suolą ir iš naujo praeiti mokymo kursą. Pakanka prisiminti pagrindines šio mokymo kurso gaires. Tam reikėtų sugrįžti į praėjusio amžiaus pradžią. Pasaulinis karas, revoliucija, pilietinis karas, žiaurus kitaip mąstančių malšinimo režimas, vėl karas, suirutė, branduolinė konfrontacija. Aš nesakau, kad scenarijus bus lygiai toks pats. Naujoje evoliucijos spiralės išsivyniojimo vijoje negali būti tokio paties scenarijaus todėl, kad, pavyzdžiui, pagreitintai pradėjo bėgti laikas. Ir visi praėjusio amžiaus įvykiai naujame scenarijuje gali būti suspausti į keletą metų.
Aišku, tuo metu, kai viena šalis su fakelu ir su šiai tautai būdingu nutrūktgalviškumu bei šaunumu šoka ant parako statinės, ne tik kaimyninėms šalims, bet ir visam likusiam pasauliui nebus ramaus gyvenimo. Todėl, kad per daug glaudūs tapo informaciniai, ekonominiai bei kitokie ryšiai tarp šalių.
Štai šis mano aprašytas scenarijus, mes ir imamės žingsnių, kad viską paleistume mažiau pavojingomis vėžėmis, kad po keleto metų būtų kam tęsti evoliuciją planetoje.
Dar kartą primenu apie tai, jog situaciją planetoje sukūrėme ne mes. Tai kolektyvinės žmonijos sąmonės vaisius. Todėl jums reikės išnarplioti visus karminius mazgus, kuriuos žmonija sukūrė per netolimos praeities istoriją.
Pasaulio nuodėmių išpirkimas įmanomas, tačiau, esant dabar pasaulyje egzistuojančioms sąlygoms, ateinantysis mesijas negalės ateiti į įsikūnijimą. Per žemos fizinio pasaulio vibracijos.
Mes ir toliau nurodome žmonijai patį ramiausią ir nepavojingiausią kelią. Nereikia šokti ant parako statinės. Išstudijuokite Karmos Įstatymą ir pagal jį veikite.
Kiek kartų buvo sakoma. Ir jei prieš šešerius metus tuometiniai dvylikos trylikos metų berniukai mokykloje būtų sužinoję apie Karmos Įstatymą, kiek kartų lengviau būtų buvę pažaboti jų dabartinę agresiją ir nepasitenkinimą gyvenimu. Kiekvienas veiksmas ar veiksmo nebuvimas kuria karmą. Ir karmą kuria ne tik tie, kas skaito laiškus. Tai – visuotinis Įstatymas.
Šalį valdantys valstybės veikėjai pirmiausia turi sėstis į suolą ir išstudijuoti pagrindinį šios visatos Įstatymą.
Su viltimi mes žiūrime į ateitį ir numatome tuos laikus, kai valstybėms, miestams ir teritorijoms vadovaus išsilavinę vadovai, praėję nors keletą įšventinimų laiptelių. Tada bus prisiminti seni geri žodžiai: garbė, orumas, padorumas, kultūra ir tikėjimas. Ir tada stos metas, kai nauja rasė galės ateiti į įsikūnijimą ir su savimi atnešti Aukso Amžiaus sąmonę.
O dabar įsikūnijime yra ketvirtosios ir penktosios pagrindinių rasių palikuonys, kurie prieš milijonus metų neišlaikė egzaminų dėl teisės tęsti evoliuciją. Aišku, jų laikas eina į pabaigą. Svarbu, kad tos šviesios sielos, kurios įsikūnijime yra kaip būsimos rasės sėklos, nesektų jiems iš paskos į evoliucinį sąvartyną.
Laiškas vėl išėjo nelinksmas. Tačiau viltis yra! Jums reikia tik nusimesti nuo savęs „gyvenimo šventės“ iliuziją ir imtis tikrų darbų Žemės planetos evoliucijų gerovei!

AŠ ESU El Morija!


***

Klausyti diktavimo audio įrašą. Tekstą skaito Tatjana Mikušina http://www.sirius-ru.net/dictations/dek_2010/audio.htm#12