Sirijus > Pakylėtųjų Valdovų Laiškai... > El Morija > Aš atėjau jums pranešti apie d... >

Aš atėjau jums pranešti apie dar vieno mūsų darbo etapo pabaigą ir apie kito etapo pradžią

AŠ ESU El Morija, atėjęs pas jus šią dieną.
Aš atėjau tam, kad jums pareikščiau apie dar vieną Šviesos Jėgų Pergalę. Aš atėjau jums pranešti, jog žiemos diktavimų ciklas, kurį mes davėme per savo pasiuntinį, atėjo prie pabaigos.
Neįtikėtinai didelį Šviesos kiekį mums pavyko išlaisvinti šio diktavimų ciklo metu.
Mūsų pasiuntinio Ašramo žemė tiesiog visa persisunkusi Šviesos.
Šios vietos, kur mes nustatėme savo Šviesos fokusą, veikimas sklinda šimtus kilometrų aplink ir siekia net kaimyninių sričių sienas bei Kazachstaną.
Įvyko! Aš džiaugiuosi!
Ir kad jūs nenusiramintumėte ir nesustotumėte ties tuo, kas pasiekta, aš atėjau orientuoti jus į einamųjų Brolijos užduočių vykdymą.
Mes daug pasiekėme, tačiau tai tik pati mūsų kelio pradžia. Mes ketiname sustiprinti savo buvimą Rusijos žemėje ir mes ketiname pratęsti savo darbą fiziniame plane per savo pasiuntinį. Kas kad ne viskas kol kas pavyksta, tačiau mes pasirengę nesustoti ir savo kelyje nedaryti atokvėpio pertraukėlių.
Kiekvienas iš jūsų, kas nori suteikti mums savo pagalbą ir bendradarbiauti su mumis, – sveikas atvykęs! Aš asmeniškai pasiruošęs peržiūrėti visus jūsų konkrečius pasiūlymus ir aptarti su jumis veikimo planą.
Artimiausiu laiku mes informuosime jus apie tai, kas planuojama.
O dabar aš norėčiau orientuoti jus į tai, kad artimiausiu metu jums teks rimtai padirbėti Brolijai. Žinoma, aš puikiai suprantu, kad ne visi iš jūsų pasiruošę. Tačiau aš žinau jūsų išsivystymo lygį ir žinau, kad tarp jūsų yra tų, kurie visiškai pasiruošę prisiimti papildomus įsipareigojimus.
Aš nereikalauju iš jūsų, kad viską mestumėte ir, pametę galvą, pultumėte man tarnauti.
Reikalaujama pasverto, planingo priėjimo. Nereikia rodyti didvyriškumo ten, kur galima darbuotis tolygiai ir pasiekti daug didesnių rezultatų.
O tada, kai terminai priartės, iš jūsų bus pareikalauta visų jūsų jėgų įtampos ir atiduoti visus savo sugebėjimus.
Todėl jūs visada privalote būti pasirengę vykdyti mūsų jums pateiktas užduotis.
Tingumas, būdingas daugeliui jūsų, turi būti nugalėtas. Aš žinau, kad viena iš rusų savybių, – tai tingėjimas. Todėl primygtinai nurodau tiems, kurie su manimi, kad turi palikti šią savybę, įveikti ją ir nugalėti iki galo.
Išrauti su šaknimis reikia taip pat tokias savybes kaip neryžtingumas, abejojimas ir nepastovumas. Visa tai turi būti palikta nuošalėje.
Didžiuliai įvykiai laukia! Ir žiūrėkite, nepramiegokite ant krosnies, kad paskui, pasibaigus įsikūnijimui, jums nebūtų gėda dėl savo nieko neveikimo, dėl savo tinginystės ir nejautrumo mūsų šauksmui.
Mes šaukiame jus didžiajam Tarnavimui! Ir visų sunkiausia, ką mes patiriame, tai trūkumas žmonių, kurie galėtų prisiimti atsakomybę už mūsų planų įvykdymą fizinėje oktavoje.
Atsiranda daug atsikalbinėjimų ir priežasčių tam, kad nieko nedarytų ir nieko nekeistų savo gyvenime.
Jums nepavyks toliau tęsti savo ankstesnio gyvenimo būdo. Permainų vėjas nušluos visus jūsų kūniškojo proto išsisukinėjimus ir visus jums būdingus elgesio stereotipus.
Tuomet, kai priekyje kalnų viršūnės, nėra kada gulėti perėjoje ir nugulinėti šonus.
Laikas keltis ir judėti į Kelią!
Aš jus šaukiu vykdyti Didžiuosius Brolijos planus jūsų pasauliui!
Ir tie iš jūsų, kurie dabar pakilo dvasia, skaitydami šiuos mano žodžius, aš labai tikiuosi, kad šis jūsų sielų polėkis liks su jumis iki šio jūsų įsikūnijimo pabaigos. Ir jūs neužgesite kaip žvakė vėjyje, bet degsite kaip fakelas ir apšviesite kelią daugybei, daugybei šviesnešių, kurie pasiklydo iliuzijoje ir ieško savų, ieško išėjimo iš iliuzijos labirinto.
Aš atėjau, kad jums praneščiau apie mūsų darbo dar vieno etapo pabaigą ir apie pradžią kito etapo, – konkrečių veiksmų fiziniame plane etapo, veiksmų, kurių mes negalime įvykdyti be jūsų betarpiško dalyvavimo ir be jūsų juntamos pagalbos.
Aš labai tikiu jumis ir visada su jumis Kelyje.

AŠ ESU El Morija