Sirijus > Pakylėtųjų Valdovų Laiškai... > El Morija > Reikia eiti ir daryti Brolijos... >

Reikia eiti ir daryti Brolijos darbus jau dabar (MP3)

AŠ ESU El Morija, atėjęs pas jus!
Šiandien man teko garbė ateiti pas jus tam, kad pasakyčiau, jog tas diktavimų ciklas, kurį mes davėme šio Karminės Valdybos Posėdžio ir Vasaros saulėgrįžos metu, užbaigtas.
Duoti šį vasaros diktavimų ciklą mes neplanavome, tačiau aplinkybės susiklostė palankiai ir mes sugebėjome pervesti į fizinį planą savo energijas.
Kaip visada, man liūdna išsiskirti. Tačiau mes labai gerai suprantame, kad dabar patys svarbiausi įvykiai rutuliojasi fiziniame plane, ir nuo to, kiek mes artimiausiu metu sugebėsime įvykdyti tai, kas sumanyta, priklauso tiesiog visa tolesnė evoliucijos eiga Žemės planetoje. Ir patikėkite manimi, kad tai – ne gražūs žodžiai.
Mes norėtume pagaliau gauti Šviesos fokusą fiziniame plane – tą vietą Žemės rutulyje, kur su laiku kiekvienas iš jūsų galės savo akimis pamatyti mus, Pakylėtuosius Valdovus, ir su mumis kalbėtis. Ir aš jums pažadu, kad aš būsiu pirmas Pakylėtasis Valdovas, kuris išreikš savo buvimą fiziniame plane mūsų pasiuntinio Ašrame.
Viskas, kas dabar atrodo neįtikėtina, bus įvykdyta artimiausioje ateityje.
Kai tik mes gausime atramos tašką vienoje Žemės rutulio vietoje, mes žaibo greičiu galėsime išplatinti savo vibracijas į tas vietas, kurios švariausios. Ir mūsų žygis per Žemės planetą prasidės.
Laikas, kuris skiria jus nuo šių įvykių, bus sutrumpintas tų pastangų dėka, kurias šviesnešiai pasiruošę dėti jau dabar. Mes nelauksime, kada prabus visi šviesnešiai, mes veiksime nedelsdami su tais, kas prabudo ir pasiruošęs veikti mums betarpiškai vadovaujant. Nėra kada laukti atsiliekančių. Reikia eiti ir daryti Brolijos darbus jau dabar.
O tie, kas negali atsilaisvinti nuo senos naštos, kuri spaudžia juos prie žemės, tai tegul kaltina patys save.
Mes plačiai paskelbėme mūsų planus ir mūsų dienos poreikius. Ir tie, kas pasiruošę, kas pagal pirmą mūsų šauksmą susirinko ir stojo po mūsų vėliavomis, jau pradėjo savo pergalingą žygį į savo asmeninę Pergalę ir į mūsų bendrą Pergalę. Todėl, kad jiems nėra skirtumo tarp mūsų reikalų ir jų reikalų. Visi mes darome vieną didelį bendrą darbą planetai, būsimam Gyvenimui.
Ir jei mes nepadarysime to dabar, tai aš nenoriu net pagalvoti apie tai, kokia baisi perspektyva atsivers planetai.
Mes privalome išnaudoti tą kosminę galimybę, kuri suteikta. Karminės Valdybos ir Didžiosios Centrinės Saulės palankumas – mūsų pusėje. Ir mes stebimės, kodėl kai kurie iš jūsų vis dar delsia ir tokie nerangūs visame kame?
Mes paskelbėme tas užduotis, kurias būtina įvykdyti artimiausioje ateityje. Mums būtinas fokusas fiziniame plane, kuris bus pavyzdys kiekvienam, kas nusiteikęs tarnauti, pavyzdys kiekvienam, kas nusiteikęs vykdyti Valdovų darbą fiziniame plane!
Mes nelauksime, kada jūs paliksite visus savo senus įpročius ir išsiskirsite su savo senais prisirišimais. Šviesos kariai neturi ir negali turėti jokių prisirišimų.
Tačiau aš turiu jus perspėti apie tai, kad tada, kai jūs viską metate ir pametę galvą veržiatės pagal mūsų šauksmą, tai reikia minutėlę sustoti ir paklausti savo širdies, ar nebėgate nuo savų sunkumų? Ar nebandote Brolijos interesais prisidengti ir palikti nuošaly savo karmines skolas.
Patikėkite manimi ir mano darbo su Žemės žmonija patirtimi. Niekam iš jūsų nepavyks apgauti Didžiojo Karmos Įstatymo. Ir iki to laiko, kol jūs nesubalansavote tam tikro būtino savo karmos procento, jūs nesugebėsite vykdyti savo tarnavimo Brolijai. Nes kiekvienas jūsų žingsnis į mūsų pusę bus susijęs su būtinybe atsilaisvinti nuo karminės naštos. Ir pradžioje jūs labai greitai pabėgsite nuo karminių problemų, bet tada, kai pradėsite savo tarnavimą mums vadovaujant, jūsų karma taip greitai pradės jums sugrįžti, kad nesuspėsite sutikti vieną karminę situaciją po kitos. Ir jeigu jūsų karminis bagažas per daug sunkus, tai praėjus kuriam laikui neatsigręždami bėgsite atgal į savo gimtuosius namus ir iki įsikūnijimo pabaigos negalėsite suprasti, kas gi jums atsitiko?
Todėl reikia paskubėti, bet reikia taipogi dėmesingai išanalizuoti savo pasiruošimo lygį.
Kartais apsvarstymas ir veiksmų apgalvojimas būna daug svarbiau nei skubėjimas ir greitis.
Visą laiką reikia pasverti, įvertinti situaciją. Nėra vienodų receptų visiems. Kiekvienas turite savą karminę situaciją ir kiekvienam bus savos rekomendacijos. Todėl skubėkite lėtai. Tai teisingas nurodymas, kuriuo jūs turite vadovautis savo gyvenime.
Mūsų seni ir ištikimi mokiniai labai gerai žino ir supranta, apie ką aš kalbu. Todėl, kad geriau viską įdėmiai pasverti, nei pulti pametus galvą, o kitoje situacijoje reikia būtent viską mesti ir bėgti pagal pirmą šauksmą, nes antrą kartą jau nepašauks.
Aš prisiimu įsipareigojimą jus pamokyti jūsų pasirinkimuose, jei kreipsitės į mane pagalbos. Tik tada, kai jūs manęs prašysite pagalbos ir klausite patarimo, nepraleiskite to mano patarimo pro ausis. Aš kalbėsiu su jumis ženklais, kuriuos galima palyginti su lapų šlamėjimu ir tyliu vėjelio dvelksmu.
Aš atėjau pas jus šią dieną tam, kad nuteikčiau jus būtinybei vykdyti tą tarnavimą, dėl kurio jūs atėjote į įsikūnijimą. Ir aš džiaugiuosi, kad mano vizito pas jus tikslas pasiektas.

AŠ ESU El Morija ir iki susitikimo!Audio failą mp3 formate su šio diktavimo įrašu (4,68 Mb)
galima parsisiųsti pagal nuorodą:

http://narod.ru/disk/1220967000/2008-07-01_Morya.mp3.html

Diktavimo tekstą skaito T. N. Mikušina
Audio-įrašas atliktas iš karto po Pranešimo.