Sirijus > Pakylėtųjų Valdovų Laiškai... > Gautama Buda > Tradicinis laiškas metų pradži... >

Tradicinis laiškas metų pradžioje

AŠ ESU Gautama Buda.
Šią dieną atėjau todėl, kad dar kartą pakalbėčiau apie tai, kas svarbiausia. Apie tai, kas vyksta Žemės planetoje, ir apie tai, kas planetos laukia.
Daugelį kartų mes sakėme, kad kyla planetos vibracijos. Vibracijų pakėlimas yra būtinas procesas. Ir šis procesas suplanuotas pačiuose aukščiausiuose šios visatos valdymo organuose.
Deja, iš pažiūros geras įvykis – vibracijų paaukštinimas – paprastiems eiliniams įsikūnijime esantiems žmogiškiesiems individams nėra labai komfortiškas ir džiaugsmingas dalykas.
Vibracinio fono padidėjimas atsiliepia visiems jūsų kūnams.
Jūsų fizinis ir subtilesni kūnai patenka į neįprastą jiems vibracijų sritį. Tada, kai esate savose, jums būdingose, vibracijose, jūs jaučiate komforto būseną. Tada, kai patenkate į neįprastą jums lygį, pradedate jausti diskomfortą. Tai gali pasireikšti kaip jūsų fizinio kūno ligos arba įvairios nekokybiškos psichinės būsenos: baimės, agresijos, prislėgtumo jausmai, nenoras gyventi.
Nekokybiškos sąmonės būsenos gali privesti prie begalės neramumų ir įvairaus lygio technogeninių katastrofų. Todėl, kad jūsų technokratinė civilizacija per daug remiasi visokiausia technika, kuriai aptarnauti reikalingas kokybiškas darbuotojų darbas. Todėl dabar visa planeta, ypač tos sritys, kur egzistuoja aukštai išvystyta civilizacija, įžengia į didelės rizikos zoną.
Nekokybiškos žmogiškosios sąmonės būsenos priveda ne tik prie technogeninių, bet ir prie gamtos kataklizmų. Žinote, kad per pastaruosius šimtą metų keletą kartų išaugo įvairių stichinių nelaimių, ugnikalnių išsiveržimų, žemės drebėjimų, cunamių skaičius. Ir tai – įtampos astraliniame plane pasekmė, kurią sukėlė jūsų sąmonės būsenos.
Todėl kartkartėmis mes ateiname ir duodame receptų bei perspėjame apie saugumo technikos taisykles, kurių verta laikytis dėl to, kad gyvenimas Žemės planetoje tęstųsi. Mes prašome apriboti masinės sąmonės įtaką jums ir jūsų vaikams. Tai susiję su apribojimu žiūrėti televizijos programas, radijo laidų bei nekokybiškos muzikos klausymusi. Taip pat prašome jūsų riboti mėsos produktų vartojimą, nevartoti alkoholio, narkotikų, nežaisti agresyvaus turinio kompiuterinių žaidimų.
Tai labai paprasti reikalavimai. Ir paaiškinsiu, kodėl juos būtina vykdyti. Visi mano išvardyti dalykai prisideda prie jūsų vibracijų pažeminimo. Ir tada būnate priversti disonuoti su bendru vibraciniu Žemės fonu, kuris metai iš metų kyla. Anksčiau visus tuos dalykus galėdavote daryti, o dabar jie jums tampa pavojingi. Ir su kiekvienais metais vis pavojingesni.
Daugelis bando įeiti į komfortišką būseną didindami alkoholio ar nikotino dozes, naudodami naujas vadinamosios muzikos rūšis, tačiau vis giliau ir giliau klimpstate į neigiamas sąmonės būsenas.
Mes jums siūlome paprastus receptus. Siūlome naudotis visomis pasiekiamomis priemonėmis, kad savo sąmonę išlaikytumėte kiek įmanoma aukštesniame lygyje. Tada pagal vibracijas jūs sutampate su planetos vibraciniu fonu ir galite išsilaikyti evoliuciniame vystymosi kelyje.
Deja, dideli miestai, būdami masinės sąmonės sankaupos, nesugeba išlaikyti tempų, kuriais kyla planetos vibracijų lygis.
Gyvenimas dideliuose miestuose laikui bėgant taps labai pavojingas. Ir mes savo laiškuose taipogi jums sakėme apie tai, kad būtina gyventi harmonijoje su gamta.
Praeis dar keletas metų ir jūs ieškosite šių mūsų diktavimų, kaip senelės naujametinio pyrago receptų, ir bandysite daryti tai, ko mes jūsų prašome.
Tačiau taip pat, kaip parduotuvėse jau nėra produktų, iš kurių senelė kepdavo tą pyragą, kurio skonis jums įsiminė nuo vaikystės, lygiai taip pat ir mūsų receptai po keleto metų gali būti jau beverčiai.
Kaip ir produktai parduotuvėse, nors ir vadinasi kaip anksčiau, tačiau tokie nėra, o parduodami dirbtiniai surogatai, – lygiai taip ir dvasinis maistas, kurį siūlo jūsų masinės informacijos priemonės, nėra toks: tai surogatai, kuriuos jūs iš įpratimo ryjate, bet pasitenkinimo nejaučiate.
Egzistuojanti civilizacija įėjo į aklavietę. Ir vienintelė išeitis iš šios aklavietės – pakelti galvą ir veržtis į viršų – į Dievą. Turite sąmoningai pasirinkti ir nuspręsti, kas jūsų gyvenime yra svarbiausia – jūs su visais savo kūniškais norais ar Dievas.
Atsakyti į šį klausimą jums reikėtų pasistengti iki šių metų pabaigos.
Savo laiškus mes duodame tikėdamiesi, kad nors keletas šimtų ar dešimčių žmonių sugebės prabusti iš supančio pasaulio iliuzijos ir pažadins likusius.
Mūšis vyksta dėl kiekvienos sielos. Ir kiekvienas iš jūsų, kas skaito mūsų laiškus, mums yra brangus. Dėl jūsų mes pasiruošę padaryti daug ką, tačiau jūs turite žengti pirmą žingsnį ir paprašyti mūsų pagalbos.
Tik tada, kai suvoksite, kad einate neteisingu keliu, ir paprašysite mūsų pagalbos, mes atsiųsime vedlį, kuris išves jus į šviesų kelią.
Tol, kol abejojate ir galvojate, kad mes tik sekame jums baisias pasakas, negalime suteikti tos pagalbos, kurios jums iš tikrųjų reikia.
Aš buvau atėjęs su tradiciniu laišku metų pradžioje ir daviau jums visas būtinas rekomendacijas.

AŠ ESU Gautama Buda

***

Klausyti diktavimo audio įrašą. Tekstą skaito Tatjana Mikušina http://www.sirius-ru.net/dictations/dek_2010/audio.htm#11