Urantija > Kalbu Jums Vėl > 55. Materialaus kūno sutrikimų... >

55. Materialaus kūno sutrikimų šalinimas ir klaidingas gydymas

Iš mylinčių tėvų gimę vaikai bus sveikesni ir imlesni dvasiniam augimui ir naujos šviesos skleidimui. Ir jie į savo materialų apvalkalą žvelgs ne daugiau, kaip į atitinkamos energijos pasireiškimo formą žemų virpesių pavidalu. Tačiau jį puoselės ir prižiūrės labai rūpestingai kaip dabartinės sistemos vieną iš svarbių elementų, kurio veiklai sutrikus, vidiniam aš atsiranda nedidelis sustojimas šalikelėje, kada tenka užsiimti šitos energetinio apvalkalo sutrikdytos energetinės grandinės išlyginimu ir atstatymu į normalių energetinių virpesių diapazoną. Žmogaus protas, atsiverdamas Tėvui, pajėgus tokį sutrikimą atstatyti pats, per savosios sąmonės virpesių pakėlimą į aukštesnių virpėjimų lygį. Tačiau jūsų proto niekas nemoko šitų dalykų nei namuose, nei mokykloje.
Dar daugiau, visa medicina yra pajungta nuogam ir įžūliam pelnui gauti. Visa vaistų pramonė prisideda, kad žmogaus protą dar labiau atitrauktų nuo to, kad jis savo gilesne ir dvasingesne veikla kūno negalavimus pats pašalintų. Kadangi protas nėra įpratintas veikti savarankiškai mąstydamas, o kada nori savasis aš, tada jis gali pasiklausti Tėvo patarimo, tai jis labai lengvai pasiduoda inercijai ir vadovaujasi tuo, ką jam sako gydytojai. Tuo tarpu gydytojai sako ne tai, ką patys būtų ištyrinėję, o tai, ką jiems nurodo sakyti vaistų pramonės gigantai, kuriems tikrasis žmogaus pasveikimas yra kaip peilis, nes sužlugdys visą jų apgaulingą veiklą, pridengtą melagystė šydu, kad jie siekia išspręsti jūsų fizinio kūno sveikatos problemas.

Tai melas. Ir jie niekada neatsisakys šito melo, kuris juos maitina.

Kiekvienas iš jūsų puikiai galite suprasti, kad kiekvienas žmogus yra skirtingas. Skiriasi jo charakteris, temperamentas, svoris, ūgis, kaulų apimtis, tankis, net kraujas yra kiekvieno skirtingas. Tik jūs negalite tų skirtumų pastebėti taip akivaizdžiai, nes jie nėra taip aiškiai išreikšti. Dėl to jūs sugrupuojate tik pačias akivaizdžiausias savybes ir pagal jas mėginate daryti apibendrinimus. Todėl gydytojai net ir nesivargina žvelgti į kiekvieną pas juos ateinantį ligonį, koks jis yra, kaip jis reaguos į vaistus, kurių dozė kiekvienam turi būti individuali, o ne tokia, kokią tariamai nustatė vaistų gamintojai. Tačiau vidutinės dozės nereiškia, kad jos tinka. Kiekvienas, net ir menkiausias, skirtumas skiriant vaistus turi didžiulės svarbos. Bet didžiausia blogybė yra tai, kad nė vienas gydytojas nedrįsta pasakyti visiems atvirai, jog jie nėra gydytojai, nes jie tik užslopina sutrikusios energetinės grandinės virpesių signalo pojūtį, bet pačios energetinės grandinės virpesių dažnio, kurio sutrikimas ir sukelia fizinį skausmą, neatstato. Todėl cheminių ar kitokių preparatų dėka yra užslopinamas signalo pojūtis. Ir tas daroma per smegenų centrų jautrumo nuslopinimą, pačią priežastį ir toliau paliekant ne tik nepašalintą, bet ir visiškai nežinomą.
Šitie dalykai, apie kuriuos kalbu jums visiems dabar, dar laukia savojo atradimo ir patvirtinimo jūsų patyrimu. Tačiau jau atėjo laikas jums plačiau pažvelgti į tikrovę, kuri yra aplink jus – tiek matoma jūsų materialioms akims, tiek ir nematoma. Dėl to ir jūs turite tapti patys savo pačių gydytojais. Ir pradėti turite nuo sielos išsiskleidimo.