Sirijus > Pakylėtųjų Valdovų Laiškai... > Kuthumi > Pokalbis apie tai, kas aktualu >

Pokalbis apie tai, kas aktualu

AŠ ESU Kutchumi. Aš atėjau dėl pokalbio.
Norėčiau su jumis pasikalbėti atvirai ir sąžiningai. Be užuolankų.
Mano širdis nori su jumis pakalbėti apie daug ką, tačiau visų pirma, aišku, apie tai, kas jums šiame etape kelia didžiausią susidomėjimą ir yra didžiausia vertybė. Ir ta jūsų pasaulyje egzistuojanti sumaištis, aišku, pirmiausia sąlygota jūsų pačių. Iš pradžių jūs darote neatsakingus poelgius, toleruojate netobulas mintis ir jausmus, kurie užvaldo jūsų būtybę, o paskui labai stebitės pasekmėmis, prie kurių priveda jūsų veiksmai, mintys ir jausmai.
Mentalinis planetos laukas perkrautas jūsų negatyvių sąmonės būsenų. Tas pats vyksta astraliniame plane.
Jūs itin retai susimąstote apie tą poveikį, kurį daro jūsų mintys ir jūsų jausmai viskam, kas jus supa. Ir iš esmės visi negatyvūs reiškiniai, kurie pasireiškia gamtoje, klimato sąlygose, finansų sferoje ir bet kuriose kitose Žemės planetos gyvenimo sferose yra sukurti jūsų pačių. Ir po kurio laiko jūsų pačių kūriniai nusileidžia į fizinį Žemės planetos planą uraganų, liūčių, sausrų ar potvynių pavidalu.
Mes daug kartų sakėme apie tiesioginį ir nepertraukiamą ryšį, kuris egzistuoja tarp jūsų sąmonės būsenos ir visko, kas vyksta Žemės planetoje.
Jūsų užmaršumas ir nuolatinė viltis, kad viskas kažkaip savaime išsispręs, verčia mus, Pakylėtuosius Valdovus, abejoti, ar žmonija apskritai sugeba mus girdėti ir suvokti duodamą informaciją.
Atrodytų dešimtis kartų sakyta apie tai, jog būtina kontroliuoti savo mintis ir jausmus, būtina analizuoti viską, kas su jumis įvyksta dienos metu. Akivaizdesnių ženklų fiziniame plane paprasčiausiai neįmanoma įžvelgti. Ir kitas žingsnis, kuris jūsų laukia, bus tokio mąsto katastrofa, apie kurią jūs numanote, tačiau bijote šia tema net pagalvoti.
Kam jūs skaitote mūsų laiškus, jei savo gyvenime neveikiate pagal mūsų nurodymus ir prašymus? Panašu, kad Žmonija įžengė į tą savo vystymosi stadiją, kai jau nesugeba adekvačiai reaguoti į informaciją.
Aš savo diktavimuose daugelį kartų kalbėjau apie tai, jog jūs kenčiate dėl informacijos pertekliaus. Jūs iki tokio lygio perkraunate savo protą įvairiomis naujienomis ir informacija, kuri ateina iš įvairių šaltinių, kad nebesugebate ne tik atskirti tikrą informaciją nuo melagingos, bet jau nereaguojate į jokią informaciją. Jūs paprasčiausiai praleidžiate ją pro ausis, ir viskas, kas dienos metu patenka į jūsų sąmonę, neužsibūna ten nė minutės. Pradeda veikti apsaugos mechanizmas.
Todėl aš šiandien atėjau dėl to, kad dar kartą jums pasakyčiau apie tai, jog jums būtina labai aiškiai atsirinkti bet kurią informaciją, kurią gaunate. Netgi tada, kai jums atrodo, kad informacija praeina šalia jūsų sąmonės, ji turi sugebėjimą nusėsti jūsų pasąmonėje. Ir niekada negalėsite pasakyti, kada ir kokią įtaką jūsų pasąmonė padarys jūsų pasirinkimams ir jūsų elgesiui.
Visko leistinumo ir bet kurios informacijos prieinamumo džinas išleistas iš butelio. Ir vienintelė išeitis iš šios situacijos – atitverti save nuo viso to, kas nereikalinga jūsų evoliuciniam vystymuisi. Ir jeigu šia kryptimi nedarysite jokių žingsnių, tai kita karta jau visiškai nesugebės adekvačiai reaguoti į bet kokią informaciją. Daugkartinis kartojimas jūsų sąmonę veikia kaip kodavimas. Todėl turite labai atsargiai pasiduoti šiuolaikinių masinės informacijos priemonių įtakai. Atėjo laikas, kai turite atskirti grūdus nuo pelų visame, kas jus supa, ir atsisakyti visko, kas nedieviška. Aš suprantu, kad tada, kai esate nuolatinio visų šiuolaikinių pažangiausių technologijų, kurios visu galingumu 24 valandas per parą per šimtus televizijos ir radijo kanalų kala jūsų sąmonę, presingo situacijoje, jums sunku susiorientuoti ir suprasti, kaip šioje situacijoje pasielgti.
Mes mokome jus atpažinimo ir teisingų pasirinkimų, kuriuos galite padaryti. Ir pirma bei protingiausia – tai apriboti visų masinės informacijos priemonių įtaką jūsų sąmonei ir pasąmonei. Kai šis presingas nurimsta, jūs įgyjate sugebėjimą orientuotis ir atpažinti. Jūsų Aukščiausiasis AŠ, Dievas jūsų viduje, negali su jumis kalbėtis, Pakylėtieji Valdovai negali su jumis kalbėtis tol, kol esate tankiame žiede iš informacijos šiukšlių, kurios per dieną tonomis ant jūsų pilamos ir liejamos iš televizorių ekranų, iš radijo imtuvų, iš laikraščių, iš Interneto. Atsiranda pojūtis, kad esate susipažinę su visais pasaulio įvykiais, gaunate informaciją apie visas visų sričių naujienas. Tačiau pačios svarbiausios žinios, kurios netransliuojamos nei per vieną jūsų radijo ar televizijos kanalą, daugumai Žemės gyventojų nepasiekiamos. Ir pati svarbiausia naujiena – tai SOS signalas, kurį siunčia jums planeta ir viskas, kas gyva planetoje.
Jūs panašūs į išprotėjusį kapitoną, kuris valdo laivą per štormą. Kolektyvinė sąmonė ir kolektyvinis žmonijos nesąmoningumas panašus į šį išprotėjusį kapitoną. Ir bet kuriuo momentu laivas, jūsų planeta, gali užlėkti ant aštrių rifų ir sudužti.
Jūs pabandėte, jūs paragavote visų Žemės planetos vaisių, ir dabar atėjo laikas, kai būtina sugrįžti prie subtilesnių būties pasireiškimų. Kaip jūs galite išgirsti mano vargonų garsus, kuriais aš groju kiekvieną naktį savo buveinėje eterio oktavose, jei jūs nuolatos apkurtinate save visu tuo, kas nuolatos skamba iš jūsų garsiai kalbančių prietaisų?
Tylos, gyvų gamtos garsų klausymasis jus alina ir jums nuobodus. Jūs sukūrėte dirbtinę civilizaciją, kuri pati save atplėšė nuo visko, kas sukurta Dievo Žemės planetoje.
Aš atėjau, kad dar kartą pabandyčiau pateikti jūsų sąmonei paprastas tiesas. Ir aš nutylu vildamasis, jog jūs visgi mane išgirdote.

AŠ ESU KutchumiAutoriaus anketa

Grįžti į Autorių Sąrašas

Šioje srityje, prisijungus, galima:
  • Peržvelgti informaciją apie autorių
  • Parašyti autoriui asmeninę žinutę
  • Pradėti susirašinėjimą su autoriumi.

Tai galimybė ne tik gauti patarimą ar atsakymą, bet ir būdas susipažinti - susirasti naujų draugų ir bendraminčių, o galbūt bendrakeleivių dvasinio augimo kelyje.