Sirijus > Pakylėtųjų Valdovų Laiškai... > Kuthumi > Turite stengtis kontroliuoti s... >

Turite stengtis kontroliuoti savo mintis ir jausmus

AŠ ESU Kutchumi. Aš atėjau!
Aš atėjau, kad išnaudočiau šią galimybę ir pakalbėčiau su jumis. Jūs žinote mane kaip psichologijos Meistrą, taipogi kaip tą, kuris atėjo į įsikūnijimą kartu su El Morija, kad įkurtų Teosofų Draugiją ir duotų žmonijai anksčiau nuo jos paslėptas žinias. Pažįstate mane kaip Pasaulinį mokytoją, kuris dalijasi šiuo postu su numylėtiniu Jėzumi. Jūs žinote mano įsikūnijimus Pitagoru ir Šachu Džahanu.
Žinote apie mane daug. Aš atviras Meistras.
Aš tas, kuris siekia kontaktuoti su nepakylėta žmonija ir aš dirbu su daugeliu iš jūsų.
Per pastaruosius 150 metų mes davėme jums pakankamai daug žinių. Mes ir toliau duosime savo žinias tiems, kas pasiruošęs jas suvokti. Bet iš pradžių turite įsisavinti kai kurias iš mūsų senų pamokų, kurias jums davėme praeityje. Sutikite, kad žmonija, nors ir nuolat siekia naujų žinių, kažkodėl nenoriai panaudoja jau gautas žinias praktikoje.
O naują medžiagą tikslinga duoti tik tada, jeigu yra įsisavinta sena medžiaga. Kitaip jūs paprasčiausiai nesugebėsite sutalpinti naujos. Jūsų sąmonė panaši į atitinkamos talpos indą. Kai žmogus yra įsikūnijime, jo sąmonė yra ribota. Turėdami laisvos valios dovaną jūs patys sprendžiate, kuo pripildyti savo sąmonės indą.
Būna taip, kad mokinys pasiruošęs įsisavinti tam tikrą kiekį žinių, bet jo sąmonė neturi būtino veržlumo ir kryptingumo. Tokiu atveju jis užpildo savo sąmonės indą viskuo, ką tik sutinka išoriniame pasaulyje. Viskuo, apie ką jis skaito laikraščiuose, mato per televizorių, klauso per radiją. Iki tam tikros stadijos tokia visaėdiška veikla yra leidžiama. Bet tik iki tam tikros stadijos.
Todėl, kad jeigu žmogus pats nesistengs apriboti informacijos tėkmės, patenkančios į jo išorinę sąmonę iš fizinio pasaulio, tai jis užpildys ją begale nereikalingų dalykų. Ir kai ateis kosminis momentas gauti realias žinias, nes Dangus nusprendžia suteikti šias žinias nepakylėtai žmonijai, tokio žmogaus sąmonė paprasčiausia nesugebės sutalpinti nieko nauja.
Maža to, visame šiame chaose, toje jo išorinėje sąmonėje esančioje informacijoje, šis žmogus nesugeba orientuotis. Jam iš pasaulietinės spaudos gaunamos žinios turi tokią pat prasmę, kaip ir informacija, gaunama iš Valdovų diktavimų. Dalis šių informacinių šiukšlių persikelia į pasąmonę ir ten nusėda. Ir kartais, kai kokios nors į vidų įvytos psichologinės problemos monstras susivienija su panašiomis vibracijomis, kurias turi vadinamosios masinės informacijos priemonės, tai rezultatas, pasireiškiantis išoriniame žmogaus elgesyje, yra toks nenuspėjamas ir netelpantis į jokius rėmus, kad nei vienas psichologas negalės padėti išspręsti netikėtai prieš jus iškilusios psichologinės problemos.
Bet visas problemas sukuriate sau patys. Būtent tada, kai nesusimąstydami apie pasekmes dedate į savo sąmonės indą visą informaciją, su kuria susiduriate. Jau ne kartą buvo sakoma per šį pasiuntinį, kad 90 proc. jus supančios jūsų pasaulio informacijos yra melaginga, nereikalinga jūsų, kaip dvasinių būtybių, vystymuisi. Todėl pradžioje siūlau apriboti savo visaėdiškumą. Neverta per daug pasitikėti bet kokia informacija, kuri jus pasiekia iš išorinio pasaulio. Pradžioje turite stengtis kontroliuoti savo mintis ir jausmus.
Paskirkite sau per dieną 10 - 15 minučių, kai niekas jūsų netrukdo. Galite tai padaryti prieš eidami miegoti. Pasistenkite stebėti, apie ką galvojate. Stebėkite savo mintis. Išnagrinėkite jas. Įsivaizduokite, kad jūsų mintys yra tarsi žuvys akvariume. Štai prie jūsų priplaukia viena mintis. Išnagrinėkite ją. Su kuo susijusi ši mintis. Jeigu ši mintis pririša jus prie šio pasaulio, priverčia susikoncentruoti į supantį pasaulį, paleiskite šitą mintį. Ji nereikalinga jūsų dvasiniam augimui.
Vėliau įsižiūrėkite į kitą mintį, paskui į dar kitą. Jūsų sąmonė užpildyta tokia daugybe minčių, kurios yra ne kas kita, kaip energija. Ją pritraukiate iš išorės ir ji yra sąskambyje su energija, esančia jūsų emociniuose ir mentaliniuose kūnuose. Kai šitaip išanalizuosite viską, apie ką galvojate, išanalizuokite visas mintis, kurios aplankė jus per dieną.
Tada suprasite, kad jūsų sąmonė taip užpildyta nereikalingos informacijos perdirbimu, jog jums paprasčiausiai trūksta sąmonės jėgų, kad pradėtumėte apdoroti iš tiesų vertingą jūsų vystymuisi informaciją. Štai kodėl svarbiausias yra tas momentas, kai pasiryšite priimti sprendimą, kad daugiau nepildysite savo sąmonės nereikalinga informacija iš jus supančio fizinio pasaulio. Tada galbūt pradėsite praktikuoti kokią nors meditacijos praktiką, kuri padės atsikratyti minčių, pririšančių jus prie šio pasaulio.
Bet kurios meditacinės praktikos, jeigu ji tikra, tikslas yra pasiekti minčių nebuvimo būseną.
Ir kai sugebėsite išsaugoti šią minčių nebuvimo būseną gana ilgą laiko tarpą, galėsite gauti priėjimą prie tikrosios informacijos, kuri iš tikrųjų būtina jūsų dvasiniam stūmimuisi.
Atėjo laikas, kai mentalinis planetos laukas turi būti išvalytas. Tik tada, kai ištuštinsite puodą, galėsite jį pripildyti tuo, ką šiuo metu būtina į jį sudėti.
Aš siūlau rimtai susimąstyti, kaip neapgalvotai leidžiate įvairiems informaciniams jūsų pasaulio srautams daryti poveikį jūsų sąmonei.
Iš šių diktavimų turėjote įsisavinti, kad jūsų pasaulyje yra 90 proc. visai jums nereikalingos informacijos. Atsikratykite šios informacijos ir gausite priėjimą prie tos informacijos, kuri jums taip būtina. Tas pats yra ir su jūsų jausmais. Analizuokite savo per dieną patiriamus jausmus. Nereikia žiūrėti į kitus žmones.
Žinau, kad žmonės, ypač Rusijoje, nuolat yra artimos depresijai būsenos. Stebėkite savo per dieną patiriamus jausmus. Kaip dažnai jautėte meilę, džiaugsmą, kaip dažnai jums be priežasties buvo gera nuotaika? Kiek kartų sustojote gatvės vidury, kad pasigėrėtumėte medžiais ar debesimis? Kaip dažnai jūs apskritai išvažiuojate į gamtą?
Jūsų emocijos, kaip ir jūsų mintys, yra veikiamos bendro informacinio Žemės lauko. Ir šis laukas trukdo bet kuriems aukštesnių oktavų vaizdiniams prasiskverbti į jūsų tankų pasaulį.
Žmonija yra tarsi po gaubtu, sudarytu iš savo netobulų minčių ir jausmų, kuriuo ji pati užsidengė.
Dabar turite pradėti griauti savo netobulų minčių ir jausmų užtvaras.
Jūsų masinės informacinės priemonės prisiderina prie vidutinio žmogiškosios sąmonės lygio. Todėl jos trukdo jums pereiti į aukštesnį sąmonės lygį. Nustokite naudotis informaciniais surogatais ir, prispirtos konkurencinės kovos, masinės informacijos priemonės pradės derintis prie jūsų sąmonės lygio.
Šis pasaulis yra tiktai jūsų sąmonės atspindys. Keisdami savo sąmonę, pritrauksite į save tobulesnius subtiliojo pasaulio reiškinius. Ir įvyks šių tobulų modelių nusodinimas, nes jie jau seniai paruošti jums pažangiausių žmonijos protų ir laukia, kada gi priimsite šią tobulybę į savo pasaulį.
Mano šiandieninio pokalbio tikslas buvo priminti tai, kad jūs patys esate atsakingi už viską, kas įvyksta Žemėje.
Todėl netingėkite ir neatidėliokite, pradėkite keisti savo sąmonę tiesiog dabar.

AŠ ESU Kutchumi, su meile jums.Autoriaus anketa

Grįžti į Autorių Sąrašas

Šioje srityje, prisijungus, galima:
  • Peržvelgti informaciją apie autorių
  • Parašyti autoriui asmeninę žinutę
  • Pradėti susirašinėjimą su autoriumi.

Tai galimybė ne tik gauti patarimą ar atsakymą, bet ir būdas susipažinti - susirasti naujų draugų ir bendraminčių, o galbūt bendrakeleivių dvasinio augimo kelyje.