Sirijus > Pakylėtųjų Valdovų Laiškai... > Maitrėja > Mums reikalinga jūsų pagalba >

Mums reikalinga jūsų pagalba

AŠ ESU Maitrėja, vėl atėjęs tam, kad paaiškinčiau dabartinę užduotį. Kaip visada mums labai svarbu yra išeiti į žmonių auditoriją, kuri sugeba suvokti mūsų Mokymus ir mums dėkinga už bet kokią informaciją, kurią mes laikome būtina jums duoti šiuo istoriniu momentu.
Tačiau dabartinės aplinkybės susiklostė taip, kad mes esame priversti kreiptis į žmones pagalbos. Kaip visada metų pabaigoje mums trūksta energijos. Be viso to, aplinkybės, susijusios su seminaru „Vidinis Kelias“ Peterburge, taip nuspalvintos negatyvia energija ir besipriešinančių jėgų spaudimas toks stiprus, kad mūsų pasiuntinys šitai jaučia kaip beveik visišką jėgų nebuvimą.
Todėl mes priversti kreiptis palaikymo į visus, kurie suinteresuoti tuo, kad mūsų renginys įvyktų ir kad ateityje mes galėtume dirbti per šį Žodžio pasiuntinį.
Aš prašau kiekvieno iš jūsų, kurie gali, atsiliepti atvira širdimi į mūsų kvietimus ir visą savo maldinę praktiką ir visus rožinius, kuriuos esate nusiteikę skaityti artimiausiu metu, nukreipti tik į viena: apsaugai seminaro, kurį mes pasirengę vesti Sankt Peterburge, nepaisydami stipraus pasipriešinimo. Mes esame priversti kreiptis į jus pagalbos ir iš anksto dėkojame jums už viską, ką padarysite pagal mūsų prašymą. Jūs galite skaityti liepimus Arkangelui Mykolui, pašaukti mane asmeniškai, skaityti mantras ir rožinius, viskas mūsų bus sveikintina ir visa išsilaisvinusi energija bus nukreipta mūsų seminaro Sankt Peterburge apsaugai.
O dabar aš jums pasiruošęs pasakyti svarbiausią dalyką, dėl ko aš atėjau. Mes nusiteikę ir toliau remti šį seminarą ir mes nukreipsime visas jėgas ir visus energijų rezervus tam, kad užtikrintume jam savo apsaugą ir nukreiptume į jį savo Šviesos fokusą.
Mylimieji, mums reikalinga jūsų pagalba. Padėkite mums išlaisvinti tiek daug Šviesos, kiek tik bus įmanoma susiklosčiusiomis aplinkybėmis.
O dabar aš priverstas su jumis atsisveikinti ir primenu, kad aš asmeniškai pas jus atėjau šią dieną, kad paprašyčiau jūsų pagalbos ir palaikymo, kuriuos jūs galite suteikti mūsų organizuojamam renginiui.
Aš viską pasakiau ir labai tikiuosi, kad mūsų susitikimas seminaro metu įvyks su daugeliu, kas pasiruošę.

AŠ ESU Maitrėja