Sirijus > Pakylėtųjų Valdovų Laiškai... > Surija > Atėjo prabudimo Aukščiausiai B... >

Atėjo prabudimo Aukščiausiai Būties Realybei laikas

AŠ ESU Surija, atėjęs pas jus per pasaulius ir erdves. Mūsų susitikimas jūsų neapsunkins. Kalbėsiu trumpai. Ir šis mano trumpumas primins jums apie tai, kad jūsų buvimo erdvėje ir laike laikas trumpėja. Jums vertėtų dažniau susimąstyti apie tai, kur jūs dėsite visus savo iliuzinius pomėgius, įpročius ir prisirišimus, kai paliksite savo pasaulį. Kaip jūs galėsite tęsti savo egzistavimą kitame pasaulyje, jei prisirišimo vietos neužims ištikimybė ir kryptingumas. Jei baimių vietos neužims meilė.
Kaip jūs galite galvoti apie tobulėjimą, jei neįsisavinsite pagrindinių kosmoso Įstatymų?
Jūsų vidinis pasaulis, jūsų sąskambis su Dieviškuoju pasauliu galų gale nulems jūsų ateitį ir visos jūsų planetos ateitį.
Kartkartėmis aš ateinu ir nepavargstu kartoti vis tas pačias paprastas tiesas. Kartais aš daugelį žemiškųjų metų kalbu apie vieną ir tą patį ir netikėtai įvyksta stebuklas: žmogus patiria nušvitimą vidine Šviesa ir jį perpildo atradimo džiaugsmas. Kaip tikrasis žmonijos Mokytojas, aš atsitraukiu, kad neišgąsdinčiau šio pirmojo atradėjo jausmo, kuris netikėtai aplanko žmogų.
Kaip džiaugsminga stebėti, kad yra individų, sugebančių vystytis, sugebančių evoliucionuoti. Ir nors pirmieji žingsniai į Naująjį Pasaulį neįtikėtinai sunkūs, reikia įveikti didelius sunkumus, visgi tai mus džiugina. Per dešimtį žemiškųjų metų netgi vieno žmogaus, patyrusio prisilietimo su amžinaisiais pasauliais jausmą, pakanka, kad mes neprarastume vilties ir nepaliktume savo bandymų mokant ir nukreipiant Žemės žmoniją.
Kiekvieną kartą, kai aš įveikiu didelius mūsų pasaulius skiriančius barjerus, galvoju apie tai, kaip geriau padaryti savo darbą, kaip tobuliau, jums suprantama kalba pateikti informaciją, kuri neturi jūsų kalboje išraiškos, kuri jūsų grubiems fiziniams protams per daug subtili ir grakšti. Ir visgi subtilesnė erdvės sudedamoji dalis laikui bėgant jūsų pasaulyje turi užimti savo vietą.
Labai gaila, kad ne visi gali priimti subtiliuosius pasaulius. Labai gaila, kad ne visi gali veržtis į subtiliuosius pasaulius.
Erdvės ir fizinio pasaulio Įstatymas toks, kad jūs nekintamai gaunate tai, ko siekiate. Savo pasaulyje galite padaryti viską, ko pageidaujate. Jūs dievai savo pasaulyje. Būtent dėl šios priežasties, dėl daugybės piktnaudžiavimų, kuriuos žmonija sau leido atitinkamame savo vystymosi etape, ši kūrybinė galia buvo sumažinta. Tačiau ji vis dar ir toliau veikia. Tik tam, kad pasiektumėte rezultatą, reikalingos tokios žmogiškosios savybės kaip kryptingumas, pastovumas ir neįtikėtina koncentracija. Tai, kas anksčiau, iki kūrybinės galios apribojimo, trukdavo sekundės dalis, dabar reikalauja daugelio mėnesių ir netgi metų. Viskas priklauso nuo žmogaus širdies savybių, nuo jo dvasinių savybių išsivystymo. Tačiau, galima sakyti, bet kuris žmogus, jeigu jis išreikš tam tikrą koncentracijos ir uolumo dalį, sugebės fiziniame plane pasiekti tai, ko jis siekia.
Tas laikas, kuris užtrunka iki išryškėjimo, yra būtinas tam, kad žmogus dar ir dar kartą susimąstytų, kiek jo karštai siekiamas objektas ar tikslas atitinka jo Dieviškąją prigimtį. Todėl jei labai norite įgyti kažkokį savo pasaulio menkniekį, tai jūs jį įgysite. Jei norite turėti karštai siekiamą daiktą, jūs jį turėsite. Esmė ta, kiek tai, ko jūs siekiate, atitinka Dieviškuosius pavyzdžius ir Dieviškuosius pasireiškimus. Padedami tos Dieviškosios energijos, kuri teka per jūsų subtiliuosius kūnus, sugebate materializuoti labai daug ką, jei pakankamai koncentruojatės ir siekiate. Bet ar tai bus būtina jūsų nemirtingajai daliai? Ar bus tai būtina jums tam, kad tęstumėte evoliuciją tolimuosiuose pasauliuose?
Aišku, kad ne. Tik jūsų atidirbta siekio ir koncentracijos savybė su jumis pasiliks, kai tęsite savo evoliuciją subtilesniuose ir pakylėtesniuose pasauliuose.
O iki tol, kol išsaugojate prisirišimą prie savo pasaulio, jūs vėl ir vėl prisitraukiate į savo pasaulį ir esate priversti įsikūnyti. Pabandykite atsisakyti savo pasaulio, atsisakyti visko, kas jus supa. Jums nieko neišeis. Nesugebėsite akimirksniu visko atsisakyti. Ir nesugebėsite gyventi tame pasaulyje, kur nėra to, kas jus supa fiziniame pasaulyje. Todėl mes su meile duodame jums savo Mokymus ir nukreipiame jus savo vystymesi. Tam, kad nepatirtumėte per didelių stresų, tūkstančiai Šviesos būtybių stengiasi išsaugoti jūsų pasaulį. Tačiau tada, kai artėja terminai, ateina laikas forsuoti įvykius. Ir šie terminai jau ne už kalnų.
Jums reikia išsiskirti su daugeliu prisirišimų. Jums reikia daug ko atsisakyti. O laiko lieka vis mažiau ir mažiau. Labai gerai jus suprantu. Aš labai gerai žinau, koks saldus miegas iliuzijoje. Nesinori prabusti.
Tačiau Dieviškosios realybės saulė jau kyla ir šaukia jus į naujus pasaulius. Dar nuostabesnius nei jūsų pasaulis.
Žinau, kad 90 procentų planetos žmonių skaitydami mano pranešimo žodžius gūžtelės pečiais ir greičiausiai nieko nesupras.
Bet aš atėjau dėl tų nedaugelio, kurie sugeba suprasti. Aš kalbėjau jums, mano numylėtiniai. Per sunki našta, kurią nešate savo pasaulyje. Ir kiekvienais metais vis sunkiau ir sunkiau išlaikyti energetines perkrovas, tenkančias jūsų kūnams.
Tik labai stiprios dvasios sugeba išlaikyti ir neprarasti krypties. Tačiau kiekvienas gali stoti ant Hierarchijos laiptų ir paprašyti apsaugos bei pagalbos. Mes atsižvelgsime į jūsų prašymus. Pagalba ateis ir ji bus tokia galinga, kiek stiprūs bus jūsų siekiai išsikapstyti iš saldaus miego iliuzijoje.
Atėjo prabudimo Aukščiausiai Būties Realybei laikas. Prabuskite! Ruoškitės suvokti, įsisavinti naujas energijas ir naujas vibracijas!

AŠ ESU Surija. Su Meile AŠ ESU.


Klausyti diktavimo audio įrašą. Tekstą skaito Tatjana Mikušina: http://www.sirius-ru.net/dictations/dek2009/audio.htm#2