Sirijus > Pakylėtųjų Valdovų Laiškai... > Surija > Apie ateinančio mėnesio karmos... >

Apie ateinančio mėnesio karmos palengvinimo galimybę ir laiškus Karminei Valdybai

AŠ ESU Surija, atėjęs pas jus šiandieną per savo pasiuntinį.
Šiandien yra ta diena, kai jūs galite melstis ir nukreipti maldos energiją ateinančio mėnesio karmos transmutavimui. Iš to, ko prašote, jums bus duota lygiai tiek, kiek leis jūsų širdies tyrumas, nuoširdumas ir kiek leis Karmos Įstatymas.
Todėl šią dieną aš jums rekomenduoju netinginiauti ir dirbti. Jūs netgi galite paskirti visus darbus, kuriuos šią dieną dirbsite, karmos transmutavimui. Įsivaizduokite, kad kai plaunate indus arba valote savo kambarį, tai nuplaunate praeities karminius sluoksnius nuo visko, prie ko prisiliečia jūsų rankos.
Vanduo yra jūsų pagalbininkas.
Galite tęsti savo eksperimentą ir perkelti jį į mentalinę plotmę. Galite įsivaizduoti, kaip imate skudurėlį ir nuplaunate visas savo nešvarias mintis, kurios kada nors aplankė jus. Vėliau pereisite į astralinį planą ir nuplausite visų jūsų neigiamų jausmų sluoksnius.
Įsivaizduokite, kad atliekate generalinį valymą visuose savo kūnuose.
Galite įsivaizduoti, kaip paimate savo mentalinį ar astralinį kūną, nuvelkate juos kaip drabužius ir išdulkinate iš jų visas netobulų minčių ir jausmų dulkes.
Oras – jūsų pagalbininkas.
Galite pakabinti savo kūnus kaip skalbinius, padžiauti juos ryškiuose vasaros saulės spinduliuose, kad saulė transmutuotų jūsų karmos pėdsakus.
Saulė – jūsų pagalbininkas.
Galite įsivaizduoti, kaip violetinė liepsna kiaurai prasiskverbia pro visus jūsų kūnus ir išdegina viską, kas ne nuo Dievo, jūsų keturiuose žemuosiuose kūnuose.
Liepsna – jūsų pagalbininkas.
Šią dieną prasideda Karminės Valdybos posėdis Žemėje. Jūs galite kreiptis į Karminę Valdybą su savo laiškais ir prašymais. Galite paprašyti pagalbos. O Karminė Valdyba savo ruožtu peržiūrės jūsų prašymą ir suteiks jums tą pagalbą, kurią jums gali suteikti kosminis gailestingumas. Paprašykite angelų nunešti jūsų laiškus pagal paskirtį, nepamirškite parašyti savo vardo ir pavardės, datos ir sudeginkite savo laišką. Jeigu pasiliksite savo laiško kopiją, tai po kurio laiko pastebėsite, kad daug kas, jeigu ne viskas, ko jūs prašėte Karminės Valdybos, išsipildys.
Karmos našta, kuri kabo virš žmonijos, per didelė ir Pakylėtųjų Pulkai panaudoja tiesiog kiekvieną atsiradusią galimybę, kad padėtų jums, Žemės žmonėms, esantiems įsikūnijime. Nepraleiskite veltui jums dovanotų malonių ir galimybių.
Kosminis Įstatymas neleidžia mums įsikišti į jūsų karmą, jeigu jūs neprašote mūsų įsikišti. Bet kai tik prašymas ištartas ir prašymas išgirstas, Pakylėtųjų Pulkai pasiruošę suteikti jums visą įmanomą pagalbą.
Tačiau neverta jums visiškai pasikliauti Pakylėtųjų Pulkais. Jeigu žmogus vieną kartą prašo, kad mes padėtume jam atsikratyti sunkios karmos, kuri virš jo pakibo, pavyzdžiui, aborto karmos, mes padedame. Tačiau jeigu praeina kuris laikas ir žmogus vėl pasielgia taip, kad jo poelgis sukuria karmą, šiuo atveju Pakylėtųjų Pulkams daug sunkiau suteikti pagalbą.
Todėl kiekvieną kartą, kai prašote pagalbos norėdami atsikratyti savo praeities poelgių pasekmių, jūs visiškai sąmoningai turite prisiimti įsipareigojimus daugiau gyvenime nekartoti tokių poelgių, kad daugiau nesukurtumėte karmos.
Ir jeigu jums sunku nuolat laikyti galvoje savo įsipareigojimą nekurti karmos, tada paimkite švarų popieriaus lapą ir surašykite šiame lape viską, ką jūs žinote esant jumyse negatyvaus ir ko norėtumėte atsikratyti. Ir kiekvieną kartą, kai pradedate savo maldos ritualą, nukreipkite maldos energiją ištirpinimui tų energijų, kurios yra keturiuose žemuosiuose jūsų kūnuose ir kurios sunkia našta gulėsi ant jūsų kūnų būtent dėl jūsų praeityje padarytų sunkių poelgių.
Jeigu karmos Įstatymo ir atpildo Įstatymo žinojimas būtų paplitęs tarp Žemės žmonių, ypač tarp jaunimo, tai būtų galima užkirsti kelią daugeliui žmonių poelgių, kuriuos jie padaro dėl savo neišmanymo.
Karmos Įstatymo žinojimas yra pirmas žingsnis, būtinas bet kuriam individui, kad nedarytų nuodėmių ir elgtųsi savo gyvenime vadovaudamasis Dieviškaisiais principais.
Todėl kiekvieno iš jūsų pagrindinė užduotis artimiausiu metu bus kaip galima daugiau žmonių supažindinti su karmos ar atpildo Įstatymais.
Ir pats geriausias pamokymas bus jūsų asmeninis pavyzdys, kurį parodysite savo vaikui, savo šeimai, savo kolegoms darbe.
Neigiama energija pati savaime negali išnykti, bet jūsų maldų energija gali ištirpinti jūsų karmą, kaip ir jūsų vizualizacijos, kurias aš pateikiau mūsų šiandieninio pokalbio pradžioje. O gerosios karmos energija, kurią jūs sukuriate savo teisingais veiksmais, gali būti nukreipta pagal jūsų prašymą karminei naštai palengvinti ir tam, kad galėtumėte atidirbti savo karmą pačiu lengviausiu būdu.
Jums būtina atidirbti savo neteisingų poelgių karmą, bet šią karmą atidirbti galite, pavyzdžiui, pargriuvę ir susilaužę koją arba paprasčiausiai atsipirkti lengvu susimušimu ar mėlyne.
Todėl aš jums rekomenduoju kreiptis su prašymais į Karminę Valdybą šiandien arba artimiausiomis dienomis. Taipogi savo laiške galite nurodyti, ką jūs konkrečiai įsipareigojate daryti tam, kad jūsų gerų poelgių energija būtų nukreipta jūsų karminei naštai palengvinti.
Tai gali būti prisiėmimas įsipareigojimų skaityti atitinkamą kiekį maldų arba Rožinių per kažkurį laiko tarpą. Tai gali būti prisiėmimas įsipareigojimo padėti nepasiturintiems ar neįgaliesiems.
Prisiimkite tik tuos įsipareigojimus, kuriuo tiksliai žinote, kad sugebėsite įvykdyti. Nes jeigu prisiimsite per didelius įsipareigojimus, tikėdamiesi atidirbti kaip galima daugiau karmos, jūs galite šio krūvio nepakelti. Nepamirškite, kad jums reikės savo gyvenime praeiti testus ir palaikyti pačią aukščiausią sąmonės būseną, nepaisant visų kliūčių ir gyvenimiškų konfliktų, su kuriais jums teks susidurti.
Ir neigiamos vibracijos, susierzinimas, kuriuos galite jausti, jeigu nesusitvarkysite su prisiimtais įsipareigojimais, gali paversti niekais teigiamą jūsų teisingų veiksmų ir poelgių efektą.
Jūsų užduotis yra ne padaryti nuodėmę, o paskui melstis už savo nuodėmes. Jūsų užduotis yra nesukurti naujos karmos. Seną karmą viena ar kita forma jums vis tiek reikės atidirbti. Todėl įdėmiai sekite, kad nesukurtumėte naujos karmos.
Šiandieninis pokalbis buvo labai naudingas todėl, kad jis jums davė į rankas instrumentus, kurie, teisingai juos naudojant, bus sėkmingo jūsų ėjimo Keliu į priekį garantas.
Atminkite, kad nerealioji jūsų pačių dalis suras bet kokią galimybę, kad jus nukreiptų neteisingu keliu, įtikinės, kad jūsų maldos ir laiškai neveikia. Įtikinės jus tuo, kad jūs šiandien per daug pavargęs ir galite sau leisti atsipalaiduoti ir neįvykdyti prisiimtų įsipareigojimų.
Savo karmą jūs sukūrėte per milijonus metų, per jūsų nesuskaičiuojamų įsikūnijimų laikotarpį. Ir jūs norite atsikratyti tos savo karmos akimirksniu?
Jeigu karmos Įstatymas leistų jums pajusti jūsų karmos sugrįžimo pasekmes akimirksniu, tai nei vienas žmogus neišlaikytų nė sekundės dalies užgriuvusios neigiamos energijos. Ji tiesiog suplėšytų jus ir jūsų kūnus. Todėl karmos Įstatymas sugrąžina jums jūsų karmines skolas, kad jas atpirktumėte palaipsniui, per nemažą laiko tarpą. Ir pagalba, kurios jūs prašote, irgi negali būti jums suteikta akimirksniu. Jums suteikti pagalbai irgi reikia laiko. Ir tas laikas priklausys nuo karmos sunkumo, jūsų prašymo turinio ir jūsų prisiimtų įsipareigojimų.
Pagalbos suteikimo laikas bus skirtingas ir užims nuo šešių mėnesių iki dvylikos metų.
Todėl nusiteikite kasdieniam darbui. Stebuklai jūsų gyvenime galimi, bet jūs patys sukuriate prielaidas stebuklams jūsų gyvenime kas dieną sukurdami gerąją karmą.

AŠ ESU Surija