Sirijus > Pakylėtųjų Valdovų Laiškai... > Motina Marija > Kiekvieną kartą ateidama aš ja... >

Kiekvieną kartą ateidama aš jaučiuosi Žemėje vis tvirčiau ir tvirčiau

AŠ ESU Motina Marija, vėl atėjusi pas jus. Rožių aromatas lydi šį mano atėjimą.
Jūs galite nepastebėti nei mūsų buvimo šalia jūsų, nei ženklų, kuriuos mes nepavargdami jums duodame. Tačiau yra kai kas, kas tampa akivaizdu ir ko jau neįmanoma nepastebėti netgi tiems individams, kurie yra toli nuo bet kokio domėjimosi religija, Pakylėtųjų Valdovų Mokymu arba kitais naujamadiškais mokymais bei srovėmis. Ir tas kai kas pasireiškia visai įprastame gyvenime. Jūs staiga savo kasdienybės sumaištyje pakeliate galvą ir pamatote ženklą iš mūsų pasaulio. Arba staiga nei iš šio, nei iš to pakliūvate į nepažįstamą vietą ir mėginate atsiminti, iš kur jums pažįstama ši vieta. Jūs čia niekuomet nesate buvę. Visgi ši vieta jums iki skausmo pažįstama. Ir staiga prisimenate perskaitytą straipsnį apie buvusius įsikūnijimus. Šiurpuliukai ima kilti jūsų stuburu todėl, kad prisiminėte šią vietą ir netgi prieš jus atsivėrė jūsų buvusio gyvenimo vaizdeliai.
Ir netgi jei netikite jokia mistika, jūs kartais patys sau bijote pripažinti, kad patyrėte kontaktą su subtiliuoju pasauliu.
Jūs matote, mano mylimieji, kokie artimi mūsų pasauliai.
Ir matote, mano mylimieji, kaip jie priartėjo vienas prie kito per pastaruosius keletą metų.
Jūs žinote, kad aš pasirodau labai daug kam iš žmonių. Ir tai vyksta didžios Viešpaties malonės dėka. Jis duoda man tą galimybę, kadangi Žemės žmonėms nuolatos reikalingi ženklai ir priminimas to, kad yra kitas pasaulis, labiau pakylėtas, kurio siekia geriausių žmonijos atstovų sielos.
Kai tik pradėsite mąstyti apie mūsų pasaulį, jūs būtinai imsite pastebėti mūsų laiškus, kuriuos mes paliekame tai čia, tai ten, netgi tarp jūsų daiktų.
Ar niekada nemėginote kalbėtis su angelais? Ar niekada neprašėte angelų, kad jie padėtų jums surasti pamestus daiktus. Pamėginkite užmegzti kontaktą su jais. Dabar ypatingas prieškalėdinis laikas, ir stebuklai tampa realesni nei bet kada.
Aš atėjau pas jus šią dieną ir atnešiau jums savo nuotaiką, lengvumą, švelnią Meilę, kuri gaubia mano širdį.
Jūs neįsivaizduojate, kaip man džiugu, kad aš pagaliau galiu ateiti į Rusijos žemę per mūsų pasiuntinį ir duoti per ją savo laiškus.
Jūs neįsivaizduojate, kokia buvo reikšminga Dangaus Pergalė, kai mes pajutome, kad jūs pripažinote mūsų pasiuntinį. Ir tas jūsų pripažinimas fiziniame plane pasireiškė kaip namas darbui ir meditacijai, o subtiliajame plane šis jūsų pripažinimas pavirto į Dieviškąją galimybę, kurią mes gavome Rusijai ir darbui Rusijos žemėje.
Visos jūsų pastangos, kurias jūs dedate, nedingsta. Įsivaizduokite, kaip angelai surenka kiekvieną jūsų pasiųstos Meilės energijos ir dėkingumo Dangui kruopelytę. Į metų pabaigą jie surenką pilnus jūsų energijos aruodus, ir Karminė Valdyba savo kasmetiniame posėdyje metų gale, kuris jau prasidėjo, turi galimybę panaudoti jūsų energiją ir pasiųsti naujas malones ir naujas galimybes Žemės žmonijai.
Aš atėjau pas jus šią dieną, kad padėkočiau jums už tą darbą, kurį jūs nuveikėte per šiuos metus. Aš jaučiu ypatingą dėkingumą toms sieloms, kurios visus metus nepavargdamos skaitė Rožinį, ir aš dėkoju jums visiems, kadangi tą Meilės energiją, kurią aš gavau, galiu panaudoti pagalbai Žemės žmonijai.
Kreipkitės į mane pagalbos savo maldose. Aš turiu galimybę jums padėti. Ir tai darau su malonumu, kai tik jūsų karma leidžia, kad pagalba jums būtų suteikta. Visgi ypač sunkiais atvejais reikalinga papildoma energija. Ir aš labai džiaugiuosi, kad jūsų maldos, kurias pasiuntėte man Malonės valandos metu gruodžio 8-ąją, leido man suteikti pagalba labai daugeliui sielų Žemėje.
Aš dėkoju jums.
Dabar, metų pabaigoje, visa jūsų maldų energija ir visa jūsų Meilės energija, kurią jūs siunčiate Motinai Žemei, mums, Pakylėtųjų Pulkams, Karminės Valdybos sprendimu bus panaudota mūsų atstovybės Žemėje įtvirtinimui ir plėtimui, ir mes tikimės, kad jūsų ir mūsų pasiuntinio pagalba mums pavyks sukurti naują Šviesos fokusą ir paskleisti šio fokuso veikimą visoje Žemės planetoje.
Aš atėjau šiuo tamsiu šiaurės pusrutulyje metų laiku. Tačiau aš tikiuosi, kad kaip neišvengiamai po šio tamsaus metų laiko ateina pavasaris, taip pat ateis ir žmonijos sąmonės pavasaris, ir kiekvieno žmogaus, įsikūnijusio Žemėje šiuo sudėtingu metu, širdyje tuo metu atsivers durys, per kurias įsilies Dangaus Šviesa į kiekvieno mūsų pasaulį.
Aš tikiu tuo, kad kiekvieną kartą ateidama aš jaučiuosi vis tvirčiau ir tvirčiau dėl to, kad jūsų Meilė ir ištikimybė leidžia man būti tarp jūsų ir suteikti veiksmingą pagalbą. O, man nėra didesnio pasitenkinimo, kaip suteikti vargstantiems pagalbą tuomet, kai aš galiu tą padaryti.
Negailėkite savo maldų energijos ir negailėkite savo Meilės, kurią jūs siunčiate viskam, kas jus supa. Kiekviena jūsų siunčiamos energijos kruopelytė rūpestingai išsaugoma ir panaudojama Žemės planetos evoliucijoms.
O dabar atėjo mūsų išsiskyrimo metas. Tačiau aš tikiu, kad man leis ateiti per Tatjaną pas jus vėl ir vėl. Kadangi labai daug Valdovų taip pat nori bendrauti su jumis per mūsų pasiuntinio širdį ir duoti jums savo nurodymus, ir savo energiją, ir savo Meilę!
Daugeliui Pakylėtųjų Valdovų būtinas kontaktas su Žemės žmonija. Šio kontakto dėka Pakylėtųjų pulkai sugeba sėkmingiau spręsti uždavinius, kurie turi būti išspręsti Žemėje artimiausiu metu.
Aš palieku jus ir atsisveikindama siunčiu jums visą savo širdies Meilę.

Su meile jums – jūsų Motina MarijaAutoriaus anketa

Grįžti į Autorių Sąrašas

Šioje srityje, prisijungus, galima:
  • Peržvelgti informaciją apie autorių
  • Parašyti autoriui asmeninę žinutę
  • Pradėti susirašinėjimą su autoriumi.

Tai galimybė ne tik gauti patarimą ar atsakymą, bet ir būdas susipažinti - susirasti naujų draugų ir bendraminčių, o galbūt bendrakeleivių dvasinio augimo kelyje.