Urantija > Mokymai, paaiškinimai ir pasid... > Ėjimas dvasiniu keliu, Tėvo va... > Tėvo mokymas, kaip išspręsti s... >

Tėvo mokymas, kaip išspręsti situaciją pasaulyje su Rojaus Trejybės pagalba, 2009 08 18

Noriu su jumis pasidalinti mokymu, kurį gavau iš Tėvo. O užrašius jį, Tėvas pasakė, kad pasidalinčiau juo su visais, nes šviesa turi sklisti ir jos uždaryti savyje negalima, kitaip ji netenka gyvybingumo ir prasmės.
Kaip galima išspręsti susidariusią situaciją Lietuvoje, Rusijoje, kur tiek daug kyšininkavimo ir korupcijos, jog nepaisoma žmonių laisva valia – ji suvaržoma?
.
„Miela dukra, situacija ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje įgavusi pagreitį ir juda priešinga linkme nei Mūsų Rojaus Tėvų valia. Čia dar tik pradžia ir ji tęsis dar gana ilgai, matuojant žemėje įprastais metais.
Tu gali prisidėti prie visos Urantijos šviesinimo tik dar labiau atsiverdama Man, dar labiau atsiverdama Rojaus Trejybei. Atradę Mus savyje jūs ir pajėgsite keisti susiklosčiusią niūrią situaciją visame pasaulyje dar labiau. Permainos įvyks negreitai, bet jūs jas galite stebėti savyje. Pažvelkit, kaip savo atsivėrusia siela Mums jūs keičiatės patys, kaip mokotės iš Mūsų, kaip geriate Mūsų meilės syvus! Jūs gi esate gyvi Kūrinijos vaikai, vienos didžiulės Kūrinijos šeimos nariai. Ir keisdami save pamažu keičiate aplinką. Jos rezultatas neturėtų jūsų jaudinti, tiesiog gyvenkite su pasimėgavimu jausdami Mus savo Tėvus gyvus savyje ir pajusite permainas. Stebėkite aplinką, stebėkite, kaip keičiasi žmogaus veidas, kai šypsotės jam ar meiliaiapkabinate. Jūs taip dovanojate kitiems Mane per savo atvertą širdį, skleidžiate Mūsų gyvą meilę, kuri vilnija jūsų akims nematomomis nuostabaus grožio bangomis. Atsiranda harmonija, kurianti ir gyvybinga harmonija, paliečianti kiekvieną Mano vaiką.
Tik Mano meilėje paskendę ir prisipildę jos, galėsit įveikti ir korupciją ir kitus klaidingus ir netinkamus jūsų sielos augimui metodus, kurie tik griauna jus iš vidaus. Bet atspirtis esame Mes. Tik pažvelkite į Mus savo viduje ir išvysite. Išvysite tai, ko niekada nesitikėjote išvysti. Mes jus kiekvieną sušildysime lyg mažiausią sužvarbusį vaikutį, nes sušąlus jūsų siela, kurios ledus pralaužti pajėgūs tik Mes Rojaus Tėvai. Bet ranką ištiesti Mums turite jūs patys.“
.
Žmonės nori greitų rezultatų Tėve, ką gi daryti?
.
„Kiekvienas jūsų žingsnis Mūsų Tėvų link yra labai svarbus. Jis artina jus prie tikslo ir rezultato. Bet gi ne tai svarbiausia jūsų vystymosi kelyje. Atsiduokit Mūsų vedimui iš vidaus ir niekur neskubėkit. Tik kantrus ir kryptingas ėjimas suteikia ne tik pasimėgavimą procesu, bet ir leidžia pasiekti norimą rezultatą. Bet visuotinės gerovės be Mūsų jūs nė vienas nepasieksite. Tik atvėrę savo sielas Mums Tėvams imsite veikti darniai ir palaipsniui patirsite Mūsų gyvą vedimą iš vidaus, kuris ir nukreips jus kiekvieną teisinga linkme. Mes nukreipiame jus teisinga linkme, bet atsiremti į Mus turite jūs kievienas. Nes nuo kiekvieno jūsų labai priklauso šioj žemėj Urantijoj šviesos sklidimas ir plitimas.
Įvykiai klostosi tokia linkme ir tokie, kokia judate jūs kiekvienas. Veiksmas lygus atoveiksmiui.
Mes jus visus labai mylime beribe ir gilia meile, todėl nedvejokite ir ateikite į Mūsų Tėvų atvirą glėbį kiekvienam.“
.
Ačiū Tėve už mokymą ir sustiprinančius žodžius.
2009.08.18


Jurgita
2009-08-18 20:10