Urantija > Mokymai, paaiškinimai ir pasid... > Ėjimas dvasiniu keliu, Tėvo va... > Tėvo mokymas apie dvasinių pas... >

Tėvo mokymas apie dvasinių pasiekimų integravimą į kasdienybę, 2010 01 17

Mano mylimas Tėve, aš kreipiuosi į Tave prašydama išminties ir pamokymo, kada matau, jog taip džiugiai vis daugiau ir daugiau Tavo vaikų, gyvenančių Urantijoje, įsikūnijime atsiveria Tau, pajunta Tavo vedimą ir globą, pasiryžtą vykdyti tavo valią, ima girdėti Tave.
Ir tai yra džiugūs įvykiai, akivaizdūs pasiekimai, į kuriuos Tu tikslingai vedi mus kiekvieną, nes toks yra Tavo planas.
Mylimas Tėve, aš pastebėjau, kad kai pradedi girdėti Tave ar kai patiri raminantį maldos poveikį, dar ir negirdint, po to kontrastingai sunku tampa grįžti į materialią aplinką, kurioje kiekvienas iš mūsų dabar gyvena, ir kuri nėra tokia jau šilkinė, nes patys ją tokią sukūrėme, per priežasties- veiksmo – pasekmės dėsnį.
Ir kadangi dažniausiai tai darėme nesąmoningai, tai dabar suvoki, kad gyveni nesąmoningoje aplinkoje- pasekmės dirgina ir erzina, bet jas reikia kažkaip ištirpinti ir pakeisti, todėl mano mylimas Tėve, norėčiau, kad pakalbėtum apie tai, kaip ryšį su Tavimi integruoti į kasdienį veiksmą, į buitį, į kiekvieną mintį, kaip išlaikyti nuolatinę Komuniją, bet tuo pačiu šiltai ir nuostabiai bendrauti ir su mūsų broliais ir sesėmis, spręsti žemiškas problemas aktyviai ir džiugiai.
Kaip padaryti, kad bendravimas su tavimi nevirstų tarsi kiautas, kuriame atsiribojame nuo materialaus pasaulio, nuo žmogiškų ryšių, nuo pasekmių sprendimų? Patark Tėve, nes aš žinau, kad mes ne veltui gyvename tokioje aplinkoje, ji duota mums tam, kad išmoktume dieviškumą integruoti į ją.

Ačiū tėve, už šį mokymą.

Giedre
2010-01-17 11:40:49