Projektai internete > Straipsniai iš 2007-2009 metų ... > Žurnalų įrašai > Sielos, dvasios ir Dievo siste... >

Sielos, dvasios ir Dievo sistemos samprata

pen, 2009-12-18 14:46 — vidma

Žmogaus pateiktas klausimas man;
Sveiki, mano vyras mire pries puse metų, taciau iki šiol nežinau jo mirties priežasties. Susidaro toks įspūdis, kad tyrejai tyčia vilkina byla. Ar parapsichologai gali susisiekti su dvasiomis? Ar jie gali matyti ar žmogus miręs sava mirtimi?
Klausia: erixa80 (2009-10-20 13:14:15)

Mano atsakymas;
Įmanoma susisiekti su žmonių sielomis, tokį reiškinį aš buvau patyręs nekartą gyvenime..... tai nežemiškas jausmas ir situacijos iš kurių galima viską pasakyti apie buvusį žmogų, jo charakterį ir t.t.,

Žmogaus sieloje žemiškų įvykių informacijos nėra , siela tik apie žmogų ir jo savybes, tokias kaip charakteris ir kiti visi žmogaus bruožai turi informaciją , nes siela ir yra pati pačio žmogaus informacija. Informacija, ko Jūs klausiate randasi To žmogaus Dieviškame fragmente, kitaip pasakius pačioje Dievo sistemoje.....Žmonės fragmentus vadina "mano vidinis aš TAM TIKROJE PRASMĖJE". ĮMANOMA iš Dievo išgauti informacija, kuri yra įrašyta į atmintį ( Dieviški fragmentai turi atmintis, Jų visas bendravimas tarpusavyje ir sudaro Dievo sistema, tai Dievo vadinamas kompiuteris yra, nors Dievo sistemoje egzistuoja ir pats Dievas Tėvas ( branduolys - centras ), ir kristus. Visa tai yra Dievo sistema. TAI YRA IŠTIRTA MOKSLUI NEPAAIŠKINAMAIS REIŠKINIAIS IR SITUACIJOMIS. Aš gaunu iš Dievo informacijas, tačiau, jos neišlieka mano atmintyje, nes tos informacijos aplenkia mano, kaip žmogaus (smegenis) , jos praplaukia ir neužsifiksuoja, todėl aš jas prisimenu tik tam tikrose situacijose, o ne visada ... Įmanoma sužinoti man toks dalykas, ko klausiate tik per Dievo programas.
Atsakė: Parapsichologas - mediumas vidma (2009-12-16 12:56:48)

Jūs klausiate " ar parapsichologai gali susisiekti su dvasiomis" .... mano atsakymas būtų; GALI TIK PER DIEVO TAM TIKRĄ PROGRAMĄ, nes dvasia ir yra sielos ir Dieviško fragmento junginys . siela + Dievo fragmentas ir yra dvasia.
Atsakė: Parapsichologas - mediumas vidma (2009-12-18 11:06:25)

Dievo fragmentas tai savarankiškai protaujanti Dievo sistemos dalis, kuri turi atmintį ( fragmentai sukūrė saulės sistemą ir mūsų planetą , jie atsirado iš Dievo Tėvo - branduolio - centro. Jų yra milijardai milijardų, nes kiekviena gyvybė turi fragmentą, egzistuoja ir neutralūs fragmentai ). Fragmentai yra susieti ( surišti ) tarpusavio bendravimu ir įvykių , bei visų situacijų visatoje kūrimu. Pagrindinis fragmentų valdymas vyksta per Dievą - Tėvą - branduolį - centrą, kuris valdosi iš Jėzaus kristaus fragmento, tai yra Jėzaus dvasios.