Projektai internete > Straipsniai iš 2007-2009 metų ... > Žurnalų įrašai > REINKARNACIJA >

REINKARNACIJA

ant, 2008-08-26 14:25 — vidma

Labas. Aš ką tik perskaičiau šiame internėtiniame tinklapyje tai, kad šia tema labai mažai yra rašoma, nes žmonės nežino ir negali žinoti tiksliai šios temos, nebent yra semiamasi iš knygų ir panašiai. Tačiau jokiam pasaulyje žmogui nėra tiksliai žinomas šis dalykas kaip man..... man net jokių knygų nereikia, nes aš viską rašau iš savo vidinio pasaulio, kuriuo net neabejoju, nes man tikėti ar netikėti tuo nereikia, tiesiog man užtenka žinoti, nes pats Dievas man įrodo tai ko jokiam žmogui negalėčiau paaiškinti, nors aš tai bandau daryti, suvokdamas, kad tai yra neįmanoma padaryti.
Aš iš anksto atsiprašau skaitytojų, kad apie save nieko nerašysiu....., nes man tai daryti yra draudžiama.
Aš šiuo straipsniu atskleisiu žmonijai labai svarbų klausimą, tačiau tai liečia tik tuos žmones, kurie patikės mano rašomais žodžiais ir gyvenimą gyvena širdimi labai suartėję su Dievu. Tie žmonės po dešimtmečių, ar netgi po šimtmečių padėkos man už šį straipsnį.
TOKS DALYKAS , KAIP REINKARNACIJA IŠ TIESŲ EGZISTUOJA, TAČIAU NE KIEKVIENAM ŽMOGUI LEMTA TAI PATIRTI.
Žmogui netgi įmanoma žinoti apie savo praitą gyvenimą, tačiau tas žmogus privalo širdyje gyvenimą gyventi su gėriu, meile ir Dievu. Tačiau to dar neužtenka , JIS ŠIAME GYVENIME PRIVALO SAVE UŽPROGRAMUOTI , ką jis norėtų prisiminti kitame gyvenime iš savojo šito gyvenimo. Jei žmogus nepadaris tokios programos jis neturės galimybių sužinoti gyvendamas kitame gyvenime apie save nieko, netgi nežinodamas žmogus reinkarnacija netikės.
AR ŽMOGAUS SIELA GALI PERSIKŪNYTI Į ŽVĖRĮ, GYVULĮ ARBA PAUKŠTĮ. Mano atsakymas būtų kategoriškai NEIGIAMAS, nes tai neįmanomas reiškinys būtų. Kodėl neįmanomas, tai galima suvokti gerai žinant kas tai yra pati žmogaus siela. Suvokiant tą dalyką, o tai galima suprąsti tik patyrus dvasiniame pasaulyje tam tikrus reiškinius, nekiltų abejonių. Visa tai pabandysiu paaiškinti tuo, kad žmogaus dvasia yra protaujantis tam tikra prasme reiškinys (joks gyvulys neturi žmogaus proto).
AR VISADA ŽMOGAUS SIELA REINKARNUOJASI. MANO ATSAKYMAS BŪTŲ KATEGORIŠKAI NEIGIAMAS IR TIKSLUS 100 PROCENTŲ.
KAS PO MIRTIES ĮVYKSTA SU NUOSTABIU TYROS ŠIRDIES ŽMOGUMI.
ATSAKYMAS; Tokio žmogaus siela susijungia su kūrėju t.y su Dieviškąja dvasia ir pati pasirenka Šalį, kūno sudėjimą, akių spalvą, lytį, tėvus ir gyvenimo būdą žemėje, bei kitų daug nuostabių dalykų. TA PRASME ĮVYKSTA ŽMOGAUS PROGRAMAVIMAS TAM TIKRA PRASME.
Skaitytojams linkiu Dievo palaimos ir nuostabaus gyvenimo žemėje -Vidmantas- ( straipsniai yra ištirti dvasingumo keliais ir atitinkantis realias tiesas 100 procentų. ).

* vidma žurnalas
* prisijunkite arba užsiregistruokite, kad galėtumėte rašyti komentarus

Komentarai
šeš, 2008-08-30 17:52 — Sailorsun
Vaidui

Vaidas galėtu būti dvasinis mokytojas iš jo daug sužinojau tesiok gerai kad sutikau gyvenima Vaida iš jo minčiu galima pasisemti labai džaugiosis.Vidma tavo straipsnis idomus ir geras :)

* prisijunkite arba užsiregistruokite, kad galėtumėte rašyti komentarus

tre, 2008-08-27 22:04 — Vaidas
apie reinkarnaciją, papildymai ir patvirtinimai

Sveikas, Vidmantai. Dažnai apie reinkarnaciją kalbama tik tiek kad ji yra arba nėra bet tai nieko nepasako. O toks platesnis paaiškinimas duoda kur kas daugiau. Neseniai teko atkreipti dėmesį į skirtumą tarp sielos ir tos dalelės kuri yra iš Dievo pas mus. Viena dalelė - tai Dievo fragmentas, kuris mus veda, kuris suteikia išminties, kuris taip pat užrašinėja mintis. Tačiau siela - toji dalelė kuri auga ji yra kuriama tarp proto ir dvasinės suvokimo sąmonės, suvokiant tarsi suliečiant bendrus taškus, siela - tai gerų darbų sąmonė. Jeigu būtų tik viena dalis dieviškoji, kuri augtų ir persikūnytų, tai paneigtų kad yra koksnors Dievo vedimas. Apie reinkarnaciją aš sakyčiau kad tai yra mūsų prote gyvenančio Dievo fragmento užrašyti prisiminimai/mintys iš kito žmogaus. Jeigu mes turime tokią dalelę su atmintimi, tai abejoju ir kolkas nemanau kad galima būtų teigti jog tame ankstesniame gyvenime buvome mes, tiesiog turime to žmogaus prisiminimus.

Įdomiai su mintimis apie tai kaip galima prisiminti praeitus gyvenimus užsiprogramavus. Man tetis yra pasakojęs kad vaikai gali "prisiminti" savo tėvų, senelių ar prosenelių prisiminimus. Taip pat žmonės kurie bendrauja su Dievu tiesiogiai kalba apie tai kad Dievas negali pasakyti konors apie kitus žmones, be tų žmonių sutikimo. Tai būtent tas sutikimas, man panašu kad jeigu žmogus sutiko kad jo prisiminimus kasnors kitas regėtų, tai net nebūtinai tai buvo to žmogaus prisiminimai.

Paukščiai ar žvėrys neturi gebėjimo suvokti/pažinti Dievo, kaip to neturi sutrikusio/neišsivysčiusio proto žmogiškieji individai. Todėl žinoma Dievo fragmentas neįsikūnija su ta "užrašyta atmintimi" vedimui kokiame nors gyvūne. O ir žmoguje tokia dalelė įsikūnija tik nuo pirmo vaiko moralinio sprendimo.

Aš sakyčiau kad Dievo valia yra kad žmonės patyrę vieną gyvenimą, gavę unikalią asmenybę tik gimimo momentu pereitų į jau dvasinius pasaulius toliau mokytis tarnauti ir siekti Rojaus esančio kūrinijos centre. Tai yra tik žmonių nenoras vykdyti Dievo valią, ar jų pačių nuosprendis pasirinkimas įsikūnyti dar kartą. Labai daug kas priklauso nuo minčių, dvasinių nusistatymų. O laisva valia yra patenkinama, tam tikruose rėmuose.

Iš esmės viskas parašyta yra teisinga, tik tas vaizdas iš kūrinijos iš Dievo ir amžinybės požiūrio kodėl viskas ir kuria kryptimi juda manau turi būti paminėta. O būtent Dievo valia yra kad mes neprisirištume prie planetos vienos, o judėtume jau nebematerialiame pasaulyje tolyn karjeros laiptais. Yra labai daug pasaulių, labai daug mokytojų, laukia ir draugai giminės jau po prisikėlimo. Kūrinija nuolat plėsis tam tikrais etapais, todėl net ir mes pasiekę ribinį tobulumą iškeliausime ir iš Rojaus su neįsivaizduojamu pasikeitimu tam kad mokytume apie Dievą jau kitus.

Aš irgi linkiu tos dieviškos ramybės ir palaimos, kada visuomet yra vieningumas su Dievu, pastovi sąmonės būsena nukreipta tikslingai, atsikračiusi gyvulinių polinkių. Dėkui už pasidalinimą Vidma.

* prisijunkite arba užsiregistruokite, kad galėtumėte rašyti komentarus

ket, 2008-08-28 14:19 — vidma
Vaidui

Vaidai ......aš neapsakomai neapsakomai džiaugiuosi dėl Tavęs.......
Jei turi galimybę sužinoti kelintais metais yra sukurtos ir išleistos urantijos ir Anastacijos knygos, būtinai man kažkokiu būdu pranešk, nes man labai svarbus klausimas yra...... aš žmonijai atskleisščiau dar vieną tiesą dėl kurios dabar abejoju ir netgi dvasiniu keliu negaliu išsiaškinti. -Vidma-

* prisijunkite arba užsiregistruokite, kad galėtumėte rašyti komentarus

ket, 2008-08-28 23:14 — Vaidas
Urantijos Knygos ir Anastasia knygu datos

Apie Urantijos Knygos atsiradimą yra suformuluotas ir tekstas, tačiau jei dėl datų tai dvasinės asmenybės jau nuo viduramžių norėjo perduoti mokymus, o 1909 metais atrodo buvo pirmas kontaktas, tuomet bendraujama ir tarsi rengiama žmonės, sukurta buvo grupė žmonių kurie uždavinėjo klausimus, ir knygos dokumentai buvo gauti 1925-1935 metais (pirma,antra, trečia dalys), o ketvirtoji dalis tiesiog perduota užbaigus su ankstesniais dokumentais.. nors ta dalis buvo ilgesnė ir po kurio laiko buvo trigubai sutrumpinta. Leidimas išleisti knygos pavidalu duotas 1955 metais kada ir pasirodė pirma knyga. Iš tikro įspūdingai atrodo viena nuotrauka kurią kažkada mačiau, kaip atrodė grupė žmonių gal trisdešimt su senoviniais drabužiais ir jie visi studijavo tą knygą..
Anastasia pagal Vladimirą Megre.. kaip žiūrėjau istorija joje užrašyta prasidėrjo rodos 1994 metais, o išleista/parašyta galbūt 1995 metais. Pats Anastasia dar neskaičiau, nors teko girdėti nemažai atsiliepimų, ją skaito ir iš Urantų kiek žinau :) dabar tekstų daug, laiką reikia panaudot išmintingai tai stengiuos atsirinkt ką skaityt.

* prisijunkite arba užsiregistruokite, kad galėtumėte rašyti komentarus

sek, 2008-08-31 18:08 — vidma
Vaidui

Nuoširdus ačiu Vaidai.

* prisijunkite arba užsiregistruokite, kad galėtumėte rašyti komentarus

ket, 2008-08-28 09:57 — Sailorsun
apmąstimas

Idomu kaip man daryti ar po mirties nukelauti pas Dievas ir daugau nebeatgmti ar reinkarnuoti ?Vienu žodžiu renkuosis reinkarnacija nes noriu atgimti po mirties ir gyventi .Girdėtas jums toks jausmas Dežavu'? Aš manau kad tai prisiminimas iš praito gyvenimo kaip sakau jaunimas tiki reinkarnacija.Aš dar pagalvosiu ką aš renkuosis reinkaracija ar po mirties nukelauti pas Dieva į roju ir amžinai gyventi tai.Vienu žodžiu Dievas suteika žmogui nauja gyvenima gyvibe aš pakliusu Dievo valei ir kaip Dievas nuspries taip bus.Visada norėjau po mirties pas Dievą į roju o dabar reinkuosis reinkarnacija.man svarbu ką pasirinkti reinkarnacija ar amžinybe ?

* prisijunkite arba užsiregistruokite, kad galėtumėte rašyti komentarus

ket, 2008-08-28 16:26 — vidma
Sailorsun

Aš neapsakomai, labai gerai jaučiuosi dėl tavęs Sailorsun.... ir linkiu, tau gyvendamai patirti daug laimingų ir nuostabių akimirkų gyvendamai žemėje. Tau Dievas negalės parinkti pasirinkimo , tau pačiai teks priimti savo sielos egzistavimo būdą.
Parašyk savo elektroninį paštą jei turi susikūrusi, aš norėčiau su tavimi pabendrauti. -Vidmantas-

* prisijunkite arba užsiregistruokite, kad galėtumėte rašyti komentarus

ant, 2008-08-26 20:41 — Sailorsun
Aš ta pati ankščiau galojau apie reinkarnacija

Vaidas sakė reinkarnacijos nėra bet aš senau žinojau kad reinkarnacija egzistuoja .
kad tik turint pakankamai didelius karminius nuopelnus įmanoma atgimti žmogumi
Ir į gyvunus po mirties persikunyti neimanoma tikrausei jeigu esu žmogumi tai ir atgimsiu žmogumi. Bet viena moteris hipnozės metu prisimenė kad ji praitam gyvenime būvo dinozaure?kaip tai suprasti?

* prisijunkite arba užsiregistruokite, kad galėtumėte rašyti komentarus

tre, 2008-08-27 08:26 — vidma
Atsakymas

vidma Labas sailorsun. Na mano manymu moteris praitame amžiuje dinozaure tikrai negalėjo būti.....ji tą dalyką iš pasamonės ištraukė....

* prisijunkite arba užsiregistruokite, kad galėtumėte rašyti komentarus

tre, 2008-08-27 10:18 — Sailorsun
Tikrausei iš pasąmonės

Tikrausei iš pasąmonės ištraukė .Apie reinkarnacija nuomonės nekeičiu tik man nepatinka kaip Vaidas sako kad reinkarnacijos nėra aš sakau kad egzistuoja yra o jis sako nėra taip ginčidavomes pikdavomes aceit urantijoje parašyta ne viskas as parašyta yra tiesa ....Man mama sakė kaip buvau 4 metų toks dalykas kaip reinkarnacija egzistuoja nuo mažens pradėjau tikėti kad po mirties atgimstama .

* prisijunkite arba užsiregistruokite, kad galėtumėte rašyti komentarus

tre, 2008-08-27 17:02 — vidma
Atsakymas

Dar sykį labutis Saillorson. Man yra labai sunku , kad aš tau negaliu paaiškinti situacijos Sailorson...... Jei tik tu galėtumei viską žinoti apie mane, tai yra mano vidinį pasaulį, pažiūras ir mastymą, bei jokiam žmogui nesuvokiamus reiškinius manyje...... tu netektumei žado ir negalėtumei atsigauti visa savo gyvenimą ir tai yra gryna tiesa. Tas pats atsitiktų su bet kuriuo šio pasaulio žmogumi ar jis butų nusikaltėlis ar popiežius..... tu net susapnuoti ir pagalvoti niekada visa to ką norėčiau parašyti negalėsi.
Aš parašiau apie reinkarnciją todėl, kad aš pats esu reinkarnavasis ir visa tai žinau, tačiau žmonėms tie dalykai yra nelabai suprantami. Kitas dalykas aš esu laimingas todėl, kad žmonės net nenutuokia kas aš esu.....
- su Dievo palaima - Vidmantas

* prisijunkite arba užsiregistruokite, kad galėtumėte rašyti komentarus

tre, 2008-08-27 22:18 — Vaidas
Pastovi ramybės ir žengimo pirmyn sąmonė.

Džiaugiuosi dėl tavęs Vidmantai, o tuo pačiu linkiu tvirtumo ir išmintingų pasirinkimų priėmimo. Pats esu patyręs ir žinau suvokiu kažkiek, kas yra palyginus nemažai, suprantu ir tavo pasiekimus. Būtų džiugu ir abipusiškai naudinga kada prie progos realiai pabendrauti. Aš pats domiuosi kaip galima ir tobulinu gyvenimo būdą, tai kas dieviška bandau privesti iki žemiško ir tai sujungti. Pats tvirtai kažkuria prasme stoviu ant dvasinio pagrindo, ir būna padedu žmonėm padėdamas jiems susivokti atpažinti tai kas teisinga, kas veda į laimę, į dieviškumą. Nemanau kad jei sužinočiau viską iš tavęs, kad tai sukeltų man nerimo ar klausimų kur link turėčiau judėti gyvenime. Juk esmė visad tapati.
Tebūnie viskas Dievo valioje.

* prisijunkite arba užsiregistruokite, kad galėtumėte rašyti komentarus

ant, 2008-08-26 20:53 — Sailorsun
Vidmantai viska ką tu pasakei aš irgi taip manau ankščau

Vidmantai viska ką tu pasakei apie reinkarnacija aš irgi taip ankščau galvojau kad tik turint pakankamai didelius karminius nuopelnus įmanoma atgimti žmogumi .Ir aš žinojau kad reinkarnacija yra egzistuoja nuo vaikystės tikėjau tuo .

* prisijunkite arba užsiregistruokite, kad galėtumėte rašyti komentarus

ant, 2008-08-26 20:45 — Sailorsun
Manau aš šiame gyvenime

Manau aš šiame gyvenime užprogramavau save ka norėčiau prisiminti kitam gyvenime tai Mėnulio jūreivė mane ikvepė tas filmukas apie meile draugiste viska kas gerausia pamokantis anime kitam gyvenime butinai prisimnsiu .

* prisijunkite arba užsiregistruokite, kad galėtumėte rašyti komentarus

ant, 2008-08-26 20:59 — Sailorsun
Aš manau kad žmogus siela

Aš manau kad žmogus siela po mirties kladžioja kitose pasauliose o po 1000 metu gal but reinkarnuojasi jeigu turi karminius nuopelnus .Ir žmogaus siela nevisada reinkarnuojasi galbut jei nelemta reinkarnuotis po mirties pasilieka žemėja ir klaidžioje kaip vaiduoklis ar dvasia...

* prisijunkite arba užsiregistruokite, kad galėtumėte rašyti komentarus

tre, 2008-08-27 10:26 — Sailorsun
...

Vaidas sako Reinkarnacijos nėra o aš tesiok žinau kad tai egzistuoja ir net tuo tikiu .Nu pvz: pasakitu Dievo nėra manęs tie žodžiai neitikintu nes aš tuo tikiu ir tikrai žinau kad Dievas yra.

* prisijunkite arba užsiregistruokite, kad galėtumėte rašyti komentarus

šeš, 2008-08-30 17:55 — Sailorsun
Vidmantui

Vidmantai ačiū už gerus palinkėjimas mano el.paštas smfane51@gmail.com aš irgi noriu su tavim pabendrauti mano kad tu esi išmintingas žmogus

* prisijunkite arba užsiregistruokite, kad galėtumėte rašyti komentarus

šeš, 2008-08-30 18:02 — Sailorsun
Vidmantai aš suprantu tavo

Vidmantai aš suprantu tavo straipsni .Irgi labai džaugioss dėl taves nuostabu :)

* prisijunkite arba užsiregistruokite, kad galėtumėte rašyti komentarus

šeš, 2008-08-30 18:10 — Sailorsun
Vidmantui.

Norėčiau apie tave sužinoti viska pažinti tavo vidini pasauli .Parašyk man i e.maia ką tu parašei aš suprantu aš tikiu kad tai tiesa .Bėja mano vardas Ieva nevadink manes sailorsun kreipkis vardu. Nori sužinoti apie mane galiu pasakyti kad turiu ryši su Dievu sapnuoju Dievą ....Mėgstu kurti beto negaliu spaminti čia nes Vaidas piksta jei parašau tinklapio adresa .Noriu draugauti bendrauti .Tau ir nereikia nieko aiškinti nes aš suprantu ką tu parašei aš žinau kad tai tiesa Ačiū.

* prisijunkite arba užsiregistruokite, kad galėtumėte rašyti komentarus

šeš, 2008-08-30 18:18 — Sailorsun
Vidmantui Citatata: kurie patikės

Citatata: kurie patikės mano rašomais žodžiais ir gyvenimą gyvena širdimi labai suartėję su Dievu
Komentaras:
Taip Vidmantai aš suprantu staipsni ir tikiu tavo parašytais žodžias apie reinkarnacija aš žinau kad tai tiesa...

* prisijunkite arba užsiregistruokite, kad galėtumėte rašyti komentarus

šeš, 2008-08-30 18:36 — Sailorsun
Vidmantui ir Vaidui

Vidmantai ir Vaidai aš dėl jūsų neapsakomai neapsakomai gerai jaučiosis ir džaugiosis. sužinojau tiesa iš jūsų apie reinkarnacija ačiū aš laiminga ir sakau jums Namaste.

* prisijunkite arba užsiregistruokite, kad galėtumėte rašyti komentarus

ket, 2008-09-04 14:03 — Sailorsun
Vaidai tu man kažkada sakei

Vaidai tu man kažkada sakei kad tau gyvenimas reinkarnacijos nebūvimas ir dar netikėjai reinkarnacija kad egzistuoju.Bet dabar žinok kad reinkarnacija iš tikruju egzistuoja tikėsi tuo ar ne.

* prisijunkite arba užsiregistruokite, kad galėtumėte rašyti komentarus

ket, 2008-09-04 22:38 — Vaidas
niekas nepasikeitė

aš nenoriu veltis į diskusijas su tavimi. Reinkarnacijos nėra (taip kaip ją įsivaizduoja žmonės), reinkarnacija nėra Dievo kurto žmonių vystymo esminė dalis. Atvirkščiai žmogus per gyvenimą gyvendamas turi susilieti savo valia su Dievo valia, susilieti savo siela su jame esančia Dievo dalele čia ar veliau nebematerialiuose pasauliuose. Tai yra Dievo planas žmonėms kad jie augtų ir tobulėtų, ir tikrai jiems nereikia nieko grįžti ar kartoti. Tai priklauso nuo žmonių laisvos valios pasirinkimo, kada nėra renkamasi Dievo valia, kad žmogus nesusilieja su Dievo fragmentu - ir neišlieka žmogus - išlieka tik jo atsiminimai užrašyti Dievo fragmente.
Išspręsčiau ilgai besitęsiančių diskusijų ir kito tuščiai laiko gaišimo galima sakyt, trumpai pasakydamas kad nors tavo supratimas auga ir tai yra gerai, kažkuria prasme tu esi kvailė. perdaug myliu gyvenimą ir visą kas jame, kad kalbėčiausi su idjotais. Sielos ramybės tau.