Projektai internete > Straipsniai iš 2007-2009 metų ... > Žurnalų įrašai > Mūsų vaikai ( psichologinės te... >

Mūsų vaikai ( psichologinės temos )

DIEVAS ABSOLIUTAS !Mūsų vaikai ( psichologinės temos )
2010-12-16 12:36 — Vidmantas.Klausimai ir atsakymai į įvairius psichologinius - parapsichologinius neaiškumus :

vidma7 • gruodis 16, 2010 @11:35


Norėčiau, kad Kabalos mokslininkai tiksliau panagrinėtų indigo vaikų fenomeną, ir tik tada pateiktų atsakymą žmonėms, nes atsakymas ;


„Tai patys egoistiškiausi vaikai, priklausantys kartai, kuri privalo pradėti taisytis pagal kabalos metodiką, kitaip patirs kančias, kurias sukels patys savo neištaisytu elgesiu.” - Neatitinka realios tikrovės tiesų !

su pagarba Parapsichologas – mediumas – Vidmantas -vidma7 • gruodis 16, 2010 @11:55


Klausimas: Kodėl vaikystę visi prisimename kaip stebuklą ? Netgi kaip kažką aukštesnio, o bėgant laikui, kai užaugi, imi jausti žemesnę tikrovę.


Atsakymas: Todėl, kad vaikystėje gyvenate pagal natūralius prigimtinius norus, o užaugę įsijungiate į dirbtinį suaugusiųjų pasaulį, kuriame norus diktuoja aplinka, dirbtinai sukurti įstatymai ir papročiai, prieštaraujantys prigimčiai – ir todėl pasaulis tampa siauras, piktas, sunkus.

Manau kad šis Kabalos mokslo atsakymas nėra pakankamai pilnas, nes pagrindas slypi savastyje, t.y. maži vaikai jaučia materialių daiktų, augalų, gamtos ir panašiai tam tikrą jų spinduliuojamą energiją ir gali būti su ja bendroje harmonijoje per savo vaikišką tyrumą, o suaugę, jie to nepatiria , nes praranda vaikišką tyrumą, įsiliedami į netobulą suaugusių žmonių pasaulėžiūrą.

su meile – Parapsichologas – mediumas – Vidmantas.vidma7 • gruodis 16, 2010 @12:20


„Kodėl maždaug penkerių metų amžiaus vaikai mėgina suaugusių dėmesį patraukti riksmais ir strakaliojimais. Ko jiems iš mūsų suaugusių reikia ?, ir kodėl tai nervina, ypač jei vaikai ne tavo ?”

Tokio amžiaus vaikuose pradeda formuotis jų asmenybės charakteris ir pan., jie po truputį įsijungia į suaugusių mastymo struktūras, tuo pačiu silpnėja jų ryšys su savastimi, dėl šių pokyčių vaikai “nenusėdi vietoje “.
Kad nenervintų svetimi vaikai su tokiais veiksmais, reikia vaikus mylėti, kad ir svetimas vaikas, ir į situacijas žiūrėti iš aukštesnio supratimo taško.Su Pagarba : Parapsichologas – Mediumas - Vidmantas - .

Pasirašo : INDIGO Vidmantas GrinčiukasPasirašo : DIEVAS !