Sirijus > Pakylėtųjų Valdovų Laiškai... > Šv. Arkangelas Mykolas > Jūsų Meilė ir jūsų Tikėjimas –... > 1 > 11 > 1 >

Kodėl pats prisijungęs prie forumo žmogus abejotų ar jam tai įmanoma? Yra tokių kūrinių kaip, kad brailio (aklųjų) raštu parašytas tekstas "neliesti", arba "stengtis" pakelti daiktą nuo grindų - bet 'nepakelti' jo, tik stengtis. Tai skatina proto mankštą, vaizduotę.
Galiu išvardinti daug daug galimų klausimo interpretacijų ir iš anksto pateikti atsakymą į kiekvieną iš jų, bet tai užtrunka laiko, ir tokio nelabai turiu, todėl paprastai stengiuosi spręsti problemas prieš joms atsirandant arba tik taip kad jos nebepasikartotų.
Jeigu man kas nors neišeina, kažko nesuprantu, tai bent suprantu kad kuo plačiau aprašysiu situaciją ar klausimą, tuo tikslesnis atsakymas man bus pateiktas, ir atvirkščiai.
Galbūt jeigu situacija nutiktų visiškai man nesuprantamoje sistemoje-klimate, tik tai tada galėtų būti taip, kad galvočiau kad trumpas klausimas yra pakankamas, bet tuo pačiu klysčiau.
Apibendrinant, jeigu visi prisijunginėja, net rašantysis prisijungė kad parašytų, tikrinau kad tikrai eina rašyti, tai bendru atveju atsakymas būtų - nežinau. Jeigu yra dar kažkas kuo galėčiau padėti, pasakykit galiu pabandyti padėti. Sudiev.