Pasaulėžiūros ir Tikėjimo form... > Bashar atstovaujantis essasani... >

Bashar atstovaujantis essasani kolektyvinei sąmonei per Darryl Anka

Essasani civilizacija yra telepatiškai bendraujanti, gyvenanti 5-toje dimensijoje, ir nors visas laikas egzistuoja vieną dabarties akimirką, jie yra iš ateities žvelgiant iš mūsų perspektyvos.

Darryl Anka po realaus susitikimo su tuo jog danguje visiškai šalia jo pasirodė kosminiai laivai ir dingo, pradėjo domėtis ezoterika ir tuo pačiu pataikė apsilankyti "chaneling" seminare, kur atgamino atmintį jog buvo taręsis su Bashar kad šiame gyvenime per save perdavinės jo mokymus. Bashar tuo pačiu pateikia save kaip Darryl Anka "ateities aš" bendraujantis su juo į praeitį.

Bashar yra arabiškas žodis reiškiantis geros žinios atnešėją, jis buvo priimtas pačio pirmo kontakto metu ir yra skirtas kaip vardui butybės su kuria kontaktuojama, nes jų civilizacijoje niekas neturi žodinių vardų. Tai kažkokiu vardu visgi reikia kreiptis, tad naudojamas šis, vietoj "ei tu". Nors bendravimo sesijų metu Bashar dalyvauja kartu su visa savo civilizacija kolektyvinėje sąmonėje.

Darryl Anka siūlo žvelgti į perduodamą medžiagą taip, kad nėra svarbu iš kur ši medžiaga ateina, jis pats nepatvirtina ir nepaneigia kiek visa tai tikra ir siūlo kreipti dėmesį į tai - ar ta informacija padeda tau asmeniškai gyvenime, ar tu tampi laimingesnis, geriau organizuoji savo paties gyvenimą? Jei taip pasiimk iš šios informacijos - jei ne, eik ieškoti ko nors kitko. Pats Darryl Anka užsiima tuo kuo užsiima (nuo 1983 metų) nes mato kaip ši medžiaga padeda kitiems žmonėms. Oficialus puslapis: http://bashar.org/