Urantija > Mokymai, paaiškinimai ir pasid... > Meilė, meilės virpesiai. > Tėvo mokymas apie virpesius 20... >

Tėvo mokymas apie virpesius 2009 12 25

Norėjau su jumis visais pasidalinti iš Tėvo gautu mokymu, kai uždaviau Jam tokį klausimą:
.
O kaip gi virpesiai veikia kitus per mane, Tėve?
.
‘Virpesiai turi nuostabų gebėjimą pereiti kiaurai ir sklisti labai greitai visur visoje kūrinijoje. Nėra nė vieno lopinėlio, kur jie nepasireikštų. Tačiau kai jūs savo protus užteršiate tamsa, jai pasiduodami, įsileisdami į savo pasąmonę ir nevalydami jos Mūsų gyvu atsivėrimu, tai aplink jus ima formuotis atitinkamo žemo dažnio virpesiai. Jie užteršia aplinką, nes užterštas jūsų vidus atitolęs nuo Mūsų Rojaus Tėvų. Todėl kai tik imate atsigręžti savo vidumi link Mūsų, ima šviesėti ir pamažu valytis jūsų pasąmonė, ima kilti jūsų energetiniai virpesiai, o tuo pačiu imate keisti aplink save aplinką. Ji yra tokia, kokią patys sukuriate, ką patys iš savęs išspinduliuojate, ne kitaip. Todėl tik gyvame ryšyje su Mumis būdami pastoviai, sugebėsite keisti supančią aplinką taip, kaip nė nenumanote, nes Aš veiksiu per jūsų atsivėrusią sielą, Aš gydysiu ir tirpdysiu per jus. Tik LEISKITE MAN VEIKTI PER SAVE, atverkite savo sielos langą plačiai ir priimkite gaivų meilės gūsį į savo vidų.
O kiti sielos broliai irgi ims jausti iš jūsų sklindančius šviesius ir galingus Mūsų gyvus virpesius ir keisis, nes jie keis visus, neišskiriant nė vieno – nes viskas mano kūrinijoje yra gyva. Taigi ir jų sielas ims gydyti šie virpesiai. Todėl kuo glaudesnį ryšį su Mumis palaikysite, tuo labiau prisigers jūsų siela Mūsų meilės, išminties, gailestingumo, teisingumo, ramybės, tuo galingiau ir plačiau jie skleisis per gyvus virpesius iš jūsų atverto vidaus į aplinką, į visumą; po visą kūriniją nuvilnys jūsų nuostabi sielos daina.’
.
Ačiū tau Tėve už mokymą.
2009-12-17

Jurgita
2009-12-25 18:08:18Autoriaus anketa

Grįžti į Autorių Sąrašas

Šioje srityje, prisijungus, galima:
  • Peržvelgti informaciją apie autorių
  • Parašyti autoriui asmeninę žinutę
  • Pradėti susirašinėjimą su autoriumi.

Tai galimybė ne tik gauti patarimą ar atsakymą, bet ir būdas susipažinti - susirasti naujų draugų ir bendraminčių, o galbūt bendrakeleivių dvasinio augimo kelyje.