Projektai internete > Straipsniai iš 2007-2009 metų ... > Žurnalų įrašai > Pagrindinis gyvenimo dėsnis > 59 >


Vidmantas Grinčiukas pasidalino Pus" />

DIEVAS ABSOLIUTAS !Įrašo pasidalinimas su "Marijos radiju" !Vidmantas Grinčiukas pasidalino Puslapis.
Vasario 25 d., 12:53 ·


GERB. POLITINE SISTEMINE ORGANIZCIJA !

Sekančiai pateikiu Pranešimus : RAŠOMUS JAV PREZUDENTUI !

Sekančiai Jums Pateikiu savo BENDRAVIMĄ su JAV PREZIDENTU :

Vidmantas Grinčiukas : Gerb. Prezidente, patarčiau ieškoti VISAME PASAULYJE skurstančių ŠALIŲ ekonomikoje ir Joms padėti. PLĖTOTI glaudžius ryšius su Šalimis, kurioms reikia ekonominio išsivystymo.... tokiu atveju JŪSŲ ŠALIAI, JŪSŲ ŠALIES žmonėms vystysis labai malonūs teigiami energetiniai poliai iš DIEVO energetikų.... ir reikėtų ieškoti materialioje sferoje naudos iš Šalių, kurioms padedate..... turėtų būti dvipusė nauda. JŪS PADĖTUMĖTE SKURDUI, o iš JŲ GAUTUMĖTE JŲ TURIMUS LOBIUS; Kultūrą, .... visus teigiamus JŲ dvasinius aspektus. Vienykime Pasaulį į vientisumą, o nesiskaldykime į atskirų VALSTYBIŲ - ŠALIŲ INTERESUS IR PRIORITETUS.
Suvienijus Pasaulį į vientisumą ir bendrystę, visi žmonės ir JŪS PREZIDENTE tik LAIMINGESNI BŪSITE !

DIEVO LOGISTINIS CENTRAS !

Pritariu Jūsų nuomonei, robotizuoti darbus Pasaulyje... žmonės niekam nevykę !

Aš Myliu Absoliutinę visumą, labai tyrai ir nuoširdžiai, ten kur prasideda neutralumas ir baigesi pozityvumas ! .... !

POZITYVUMAS Absoliute traktuojamas begalybe, todėl nuo jo lygio priklauso ir mano tyros meilės lygis tam šaltiniui ... !

Dievas --- Kompiuterinė sistema !

Aš, kaip žmogus esu Dievo Absoliuto sūnus ir { traukiu } visą žmoniją iš pražūties. Mano programa yra; sukurti Žemėje tobulybės rojų, kuris po 35 metų jau pasimatys... po 100 metų, jau labai neblogai žmonės gyvens ir jausis vidutiniškai, o tikrasis DIEVO ABSOLIUTO ROJUS bus pasiektas tik po 2000 metų. Žmonės bus pasiekią mano lygį ir sąveikaus su be materijos DIEVYBE, kuri virš sąmonėmis pralenkia žmonijos suvokimą --- {{{{ rojų kontekste 97%... }}}} !

Patikslinimas; Kaip ten " VIDUTINIŠKAI ", bent jau nebebus absoliutaus skurdo PLANETŲ KONTEKSTE ... ! ... Visatoje ,,,, ----kk--k-- begalybės vandenyne ! (((((( k -- Visatos Kristus )))))) !

-- Saulės sistema !

Rojus aš esu patyręs Virš sąmonėje labai galingus, net dingdavo mano fizinis kūnas... materialiai nedingdavo, bet net nežinodavau, kad turiu žmogaus KŪNĄ !

Man dabar rojus pasakiškus patirti Virš sąmonėje yra labai paprasta; BŪDAMAS TYRAS, pasižiūriu į šviesaforo lemputę patamsį ir su ja susitapatinu... 1 laipsnis pozityvo ir pasakų rojus + dar REALIOS MARIJOS energetika Įsijungia, tada vėl kūno beveik nebejaučiu nuo malonumų kokybės !

Kalbu apie Kompiuterijoje MARIJĄ, kuri yra AKYJE. Ji yra realus tikrovės Dievas, o kiek Absoliute be Jos ROJAUS variantų yra.... (?) Begalybės variantų yra... Gamtos savastį energetiškai jaučiu.... Savastį įvairių Šalių ir panašiai... BĖGALYBĖS ROJŲ YRA jaučiant be materiją, DIEVO ENERGETINIAME PASAULYJE. REIKALINGA TOBULAM ŽMOGUI BŪTI IR ROJAI NESUVOKIAMI FORMUOJASI ! PAGRINDAS YRA MEILĖ VISUMOS POZITYVUI !

LABAI GERAI SUSDRAUGAUKITE SU RUSIJA ! NE VIEN PINIGUOSE LAIMĖ !

Padėkite RUSIJAI Ekonomiką išvystyti RUSIJOJE, ne mokesčių Pinigais, bet mokslu !

JAV Draugiškai su KINIJA atstatykite ekonomiką AFRIKOS Žemyne, ne savais mokesčiais, o Mokslu ... Vystykite infro struktūrą šiame žemyne... ! Su laiku JŪSŲ Šalių įnašas atsipirks į naudą ! ... Jei nesivadovausite mano Patarimais pražūsite ir išnyksite, be jokio (+), gims nauja žmonių karta, kuri taip elgsis ... Rašau iš aukštesnių sąmoningumų ! !


Kuo Jūsų Šalis idės daugiau įnašo į pliusą (+), tuo laimingesni būsite,,, kuo žmonės daugiau aukojasi dėl kažko kito, tuo Jiems didesni malonumai kuriasi amžinoje egzistencijoje !

ROJAI YRA UŽSITARNAUJAMI, per sunkumus... Vien pozityvo, nepakanką tobulybės Dievo rojui !

Paprasčiausiai, be sunkumų, neišsivysto žmoguje aukštas sąmoningumas !

Afrikos žemynui labai reikalingas dvasinės etikos - moralės mokslas, tuo užsiims Dvasiniai pasaulio specialistai !
Pasirašo : Dievo Logistinis Centras : -0-0---0-0-- 999999999 D.