Sąvokos > Dvasiškai matomas pasaulis > 59 > 1 > 59 > 59 > 59 > 59 >

Labas Vaidai,

Mano Vaidai yra išnagrinėta VISATA, pagal kokius egzistencinius reiškinius yra sukurta. Per galvos čakras jaučiau visą egzistencijos modelį visatoje. Man žinoma egzistencijų galimybės - dėsniai, nes man Galvoje suformuodavo Dievas kitų planetų molekulinę sąmonę. Visą gyvenimą tyriau Dievą - žemės planetą - ir egzistencinius variantus nežemiškose civilizacijose. Pagal atliktus tyrimus 2;3 planetos yra super aukšto lygmens labai atitolę nuo žemiškos civilizacijos, kur yra naudojamos Dievo super kompiuterio versijų programos,.... žemės planetai yra toli iki šių planetų civilizacijos, na, o apie 6 planetas nekalbu, nes jos yra žemesnio lygmens nei ŽEMĖ.
Aš Vaidai kai sumažinau mikrobangų krosnelę, jaučiau per čakras jos sandarą ( iš kokios medžiagos ji pagaminta), labai nemalonus pojūtis buvo chemija galvai ( žinau tą medžiagą, tačiau moksliškai nežinau, kaip pavadinti ). Tad turiu 100 procentinę galimybę tikėti antgamtiniais reiškiniais.
Tas pats ir su kitų civilizacijų gyventojais. Žinau Jų dvasinę egzistencinę sąmone, nežinodamas, kaip jie atrodo.
Man Dievas buvo sukūręs parodyti INDIGO žmogaus egzistencines galimybes.... ROJUS MATERIJOJE BUVO. Sunku buvo grįžti į eilinį paprastą gyvenimą, dangų Tamsiai mėlyna spalva apdengė ir susikūrė situacijos.Mediumas - Vidmantas -
Autoriaus anketa

Grįžti į Autorių Sąrašas

Šioje srityje, prisijungus, galima:
  • Peržvelgti informaciją apie autorių
  • Parašyti autoriui asmeninę žinutę
  • Pradėti susirašinėjimą su autoriumi.

Tai galimybė ne tik gauti patarimą ar atsakymą, bet ir būdas susipažinti - susirasti naujų draugų ir bendraminčių, o galbūt bendrakeleivių dvasinio augimo kelyje.