Sąvokos > Dvasiškai matomas pasaulis > 59 >

Dvasiškai matomas dvasinis pasaulis
Pasaulis anapus
sek, 2009-11-01 20:47 — Vidmantas

Labas mielieji šio tinklapio viduje. puikiai. lt skaitytojai. Aš net nežinau nuo ko pradėti rašyti.... Esu nustebintas tuo, kad labai mažai skaitytojų apsilanko čia, nes čia yra rašoma reali tikrovė ( tiesa ) labai svarbi žmonėms, žmonės turbūt mažai pasitiki šiuo internetiniu tinklapiu, nes labai daug egzistuoja religijų ir sektų pasaulyje..... tačiau šis tinklapis nepriklauso jokiai religijai ar sektai, ir mano, kaip mediumo yra ištirtos antgamtinės situacijos, paremtos ištirtais įrodymais ( mano pateikta informacija turi įrodymus ), o ne aklu tikėjimu, aš šiam tikslui paaukojęs gyvenimą esu ( gyvenu KRISTAUS filosofija ir psichologija, nors esu pats geras parapsichologas ir psichologas).
Man Dievas ir jo visa sistema parodė pomirtinę egzistenciją, aš joje buvau apie 5 sekundes, kurių pakako viską sužinoti ir suprasti, kas žmogaus laukia po mirties, sąmoningu protu dar spėjau paklausti, koks bus filmas rodomas per TV. ir man buvo atsakyta, kad "rūkas", kurį ir rodė po 2 dienų. ( Klausiau tam, kad liktų pas mane įrodymai kažkokie, nes jei būtų nerodę to filmo, pats netikėčiau situacija, kurią Dievo sistema suprogramavo man, mano paties prašymu ).
Mieli žmonės , jau atėjo tas laikas, kai Jūs turite rimtai susimastyti savo gyvenimu ir jo prasme. Mano rašytuose straipsniuose yra reali tikrovė, be jokio melo ar apgaulės. Tiesa, išaiškėjo vienas mano netikslumas. Aš rašiau, kad įvykiai susikuria iš anksto, tai yra reali tikrovės tiesa, tačiau juos ne žmogaus sielos kuria , kaip rašiau, o Dievas . Aiškiau paaiškinus Dievas iš savęs išskiria kiekvienai gyvybei savo fragmentą , kuris pagal žmogaus sielą ir kuria jam situacijas. Realioje tiesoje panašus URANTIJOS knygos ir krikščionybės paskelbtų minčių junginys egzistuoja, nors pilnos tiesos nei krikščionybėje, nei URANTIJOJE aš nepastebiu, tik jų tam tikros sritys atitinką man žinomos tikrovės tiesas.
( išvadoje kuria žmogui situacijas jo paties dvasia ).
Na išties Dievas tai labai sudėtinga sistema, kurios žmogaus protas nepajėgus pilnai suprasti, man jau visa tai žinoma, tačiau visos situacijos aš negaliu išaiškinti, nes žmonių suvokimas ir išmintis yra per silpna tam.

Pasiekė mane informacija iš tam tikros Dievo sistemos sisteminės programos, kad pavyko visatoje sukurti spalvotą rojų, kurį aš pats ir sugalvojau prieš kelis metus, TAI VIRŠ SĄMONĖS LYGMENYJE ROJUS, kuo pats netikėjau, kad įmanomas toks egzistencinis reiškinys.

Mediumas - Vidmantas.