Sąvokos > Dvasiškai matomas pasaulis > 59 > 1 > 59 > 59 >

Vidmantas Grinčiukas - 4151325


CV kodas: 4151325 Atnaujinimo data: 24. spalio 2018 SPAUSDINTI
Asmeniniai duomenys
Vardas: Vidmantas Grinčiukas
Amžius: 49
Gimimo data: 17. rugpjūčio 1969
Lytis: Vyras
Vaikai: ‌26 metų, ‌30 metų
Adresas: Panevėžys, Panevėžio, Lietuva
El. paštas:
Kontaktinis telefonas: 8 617 19177
Išsilavinimas: Aukštesnysis išsilavinimas

CV redagavimo data: 24. spalio 2018
Prisistatymas:
Esu pareigingas ir sąžiningas žmogus, turintis labai gilias ir plačias žinias, bei didžiulę patirtį elektros, automatikos ir elektronikos inžinerinėse srityse. Nuo 1988m. dirbu susijusius su inžinerija kūrybinius ir kitus darbus. Galiu suprojektuoti ( sudaryti el. schemas ) labai sudėtingas sistemas šiose srityse. Ištobulinęs esu tiltinių ir ožinių kranų el. sistemas, kurios praktikoje labai patikimai dirba. Technologiniams valdomais elektronika presams , esu sukūręs kompiuterinį jiems valdymą, panašiuose kūrybiniuose darbuose esu pasiekęs tobulų rezultatų.
Profesinis išsilavinimas
Utenos politechnikumas
Specialybė: 1984 - 1988, elektros įranga ir sistemos
Papildoma informacija: Elektrotechnikos sritimi pradėjau domėtis aštuonmetėje mokykloje ir jau 36 metai kaip tebesidomiu. Baigęs politechnikumą neoficialiai siekiau universitetinių žinių šioje srityje, kartu dirbdamas.
Papildomas išsilavinimas
AB " Panevėžio ekranas"
Tema: Mechatroniko specialybės įsigijimas , 2002, vieneri metai
Papildoma informacija: Gerai išstudijavau mechatroniko specialybę ir inžineriją elektrotechnikoje.
Darbo patirtis
06/2006 - 10/2008 (2 metų ir 4 mėnesių) UAB " ARHEDA' projektuotojas (automatika)
Užduotys: Įvairiems el. įrenginiams ir automatikai projektuodavau elektrines schemas. Atlikdavau elektrotechninius skaičiavimus. Bendraudavau su užsakovais techniniais klausimais.
Įmonė gamino įvairius elektros - automatikos skydus, teko juos gaminti ( muontuoti ) ir kūrti sistemines schemas ( projektuoti ).
Pasiekimai: kalbant apie asmeninius pasiekimus tai apie 1998 metus elektronikoje teko kūrti logines sistemas iš mikroschemų, bendraudavau su tos srities dėstytojais. Apie 2002 metus KTU studijavau valdiklių programavimą ir orines sistemas, teko programuoti valdiklius ir Dažnio keitiklius, bei sudarinėti el. schemas su jais.
Teoriją ir skaičiavimus nagrinėdavau iki fizikinių dėsnių, labai smulkiai. Elektronikoje kurdavau sistemas iš išdirbtų praktiškai mazgų, tačiau teko kurti ir pačius mazgus, juos išdirbti. Elektroje labai puikiai išsiaiškinau žinynus su kuo praktikoje susiduriama , kurdavau elektrines sistemas panaudodamas elektronikos komponentus.
Išėjimo priežastis: Įmonėje susiformavo kritinė padėtis dėl veiklos trūkumo.
Papildoma informacija: Kitose įmonėse dirbau sekančiose pareigose;
Automatikos inžinieriumi, elektronikos inžinieriumi, mechatroniku, KMP ir automatikos derintoju, elektriku pagal 6 kateg. Tačiau visada rasdavau laiko žinių tobulinimui.

Apie 2004 metus dirbau AB " Panevėžio EKRANAS " įmonėje MECHATRONIKU, kuri siuntė į KTU Panevėžio filialą Mechatroniko kursus ( valdiklių programavimo ir pniaumatikos sistemų priežiūrą ), studijavau programavimą ir pniaumatiką - orines sistemas , kartu dirbdamas. Labai gerai sekėsi Mechatroniko specialybė, nes kartu dirbau ir elektroniku ( elektrotechniku ).


Prieš AB " Panevėžio ekraną " dirbau Policijoje elektroniku - ryšininku apie metus. teko remontuoti racijas, video sistemas montuoti ir remontuoti, telefonines grandis prižiūrėti.

Prieš Policiją teko dirbti autoservize lengvūjų automobilių autoelektriku - elektronikų. Darbas labai gerai sekėsi, nes nesu savo karjeroje neradęs gedimo , ar nesuremontavęs kažkurio automobilio.


Prieš lengvūjų automobilių autoelektriku teko padirbėti Metus Įmonėje " Kelias " krovininių automobilių autoelektriku - elektroniku. Remontuodavau irgi Automobilius , tačiau ne lengvuosius, o krovinines mašinas " Skanijas ", " Volvo " ir kitas. Kadangi buvau apsiforminęs elektroniku teko dirbti ir kitus darbus susijusius su elektronika, tokius kaip elektronikos stendų remontu ir kitus. darbas taipogi nuostabiai klostėsi , nes nebuvo karjeroje gedimo, kurio būčiau neradęs.


Dar kažkurias Įmones praleidau , sunku prisiminti pagal eiliškumą ir metus, nes Buvau įsidarbinęs pas privatininką labai sudėtingų presų automatizavime, turėjau klijantą ir Kaune. Ten dirbau inžinieriumi elektroniku - automatiku, nes projektuodavau elektroninius plastikos spaudimo presus , jų visą technologiją, teko kūrti ir montuoti kompiuterines sistemas.

Po Privatininko Pamenu apie metus dirbau Įmonėje " Malsena ", Ruošiau elektronikos gaminius naujam sechui, tokius, kaip dažnio keitiklius ir kita, ten teko irgi kūrybinio darbo, bei romontinio grynai elektrotechninio. Esu Kūręs Jų laboratorijoje automatikos - elektronikos kažkokią sistemą su dažnio keitikliu ( nepamenu smulkiai ką ).


Dar Kažkuriais metais buvau Įsidarbinęs elektros montuotoju (Įmonės nepamenu)Pamenu ten suprojektavau statybos tresto pastatui liftą ( dokumentams ), ne keleivinį (žmonėms ) , o automatinį per kelius aukštus dokumentams. Pačiam teko ir įgyvendinti projektą. Ten teko dirbti elektros montažo įvairius darbus.

Kadangi Panevėžio ekrane buvo pamaininis darbas su draugu Vytu atidariau Panevėžyje Buitinės technikos dirbtuves stoties 10 adresu, ten dviese remontuodavome visą buitine elektroniką, televizorius , muzikinius centrus ir kitą, važinėjau pas klientus į namus remontuoti skalbimo mašinų - automatų, šaldytuvų ir kitų elektroninių įrenginių. ( Mano seniau buvo tuo užsiimta, tad gerai išmaniau šią sritį).

Grįžtant į dar senesnius laikus dirbau ne vienerius metus, o apie 6 m. KMP ir Automatiku - elektriku pagal 6 kategoriją. Panevėžio keliuose. ten teko bet kokius darbus dirbti nuo sudėtingų projektavimo iki paprastų elektriko. Teko projektuoti sudėtingas technologijas cechams, tokiems kaip gelžbetonio ir bitumo. ( Daug pasisėmiau patirties tenai dirbdamas, nes dirbau viską, kas susiję su elektra - elektrotechnika ), montuodavau ir kūrdavau skydus, dirbau inžinieriaus darbą visose kategorijose imant nuo elektros iki sudėtingiausių technologijų. Ten esu bokštinį kraną naujai per projektavęs, ( elektrą - elektrotechniką ), ir pats įgyvendinęs projektą.


Prieš Panevėžio kelių įmonę dirbau "kranvalda" Įmonėje , remontuodavau savaeigius - automobilinius ir kitus kranus, tokius kaip "RDK" su vikšrais ir pan.( Ten susidūriau su elektronika Krūvio ribotuvais, kuriuos labai gerai išsiaiškinau dirbdamas ir autoelektriko darbus )

Prieš "Kranvaldą" dirbau stiklo fabrike, kur Įgijau elektrotechniko 6 kategoriją. Teko gamykloje netgi kurti suvirinimo agregatus ir gaminti, gerai suėjau su atomatikos centru, iš kurio pasisėmiau daug žinių. Prižiūrėjau visus elektrinius tiltinius - ožinius kranus ( buvau Vilniuje kursuose, kur 10 - balėje vertinimo sistemoje gavau 10 balų už labai geras žinias.


Prieš Stiklo fabriką dirbau Panevėžyje - Piniavoje dujotekį elektros meistru - elektriku 5 kategorija ( iškart po armijos ) Važinėjau daug po Lietuvą, kur yra dujotekio objektai. Gerai suėjau su kolektyvu ir pniaumatikais automatikoje pasisėmiau žinių, ( ten laisvalaikiu pradėjau remontuoti buitinę elektrotechniką ir visą gyvenimą su ja buvau susietas ). Darbas labai gerai sekėsi būčiau tapęs energetiku, tačiau dėl gyvenamos vietos persikrausčiau į Panevėžio miestą ir įsidarbinau ten, kur žmona dirbo, į stiklo fabriką.
Pagrinde visas turimas žinias pasisėmiau iš Įmonės " stiklo fabrikas " ir " Panevėžio keliai "
Kompanijos duomenys: Pramonė / Gamyba, privati įmonė, 30-100 darbuotojai
Reikalavimai būsimam darbui
Pirmenybė Energetika
Pageidaujamas užsiėmimas (1): elektros inžinierius
Papildoma informacija: Elektros srityje galiu dirbti labai daug įvairių inžinerinių darbų; Konsultantu, projektuotoju, dirbti su įrengimais ir juos prižiūrėti.
Pageidaučiau dirbti ir namuose, jei darbas susijęs su kompiuteriu ir projektavimu.
Sekantis pasirinkimas Inžinerija
projektuotojas (automatika)
Papildoma informacija: Elektronikoje ir šioje srityje turiu labai gilias ir plačias žinias, tačiau dar neturėjau laiko išmokti dirbti autocad programa, schemas braižau kitomis programomis.

Vieta: Panevėžio / Panevėžys
Galimybė pradėti darbą: Nedelsiant
Mėnesinis atlyginimas (neto): 724.00 € (2 499.83 LTL)
Papildoma informacija apie atlyginimą: Pagal susitarimą
Kalbų mokėjimas
Gimtoji kalba: Lietuvių
Rusų Bendravimas žodžiu: B1 vidutiniškai Informacijos pateikimas žodžiu: B1 vidutiniškai Skaitymas: B1 vidutiniškai Klausymas: B1 vidutiniškai Rašymas: A2 pagrindai
Kompiuterio išmanymas
Dirbu kompiuteriu laisvai su įvairiomis programomis ir internetu. Gerai įgudęs dirbti esu su Corel DRAW 12 versija ir vizion programa.
Vairuotojo pažymėjimas
Įgytos kategorijos: A, B, C
Nuo: 1988 (31)
Nuosavas automobilis darbui: Taip
Papildoma informacija
Asmeninės savybės: Esu doras, sąžiningas ir pareigingas žmogus. Indigo vaikų - žmonių pasaulėžiūros

Stipriosios savybės: Stiprių savybių labai daug turiu savyje parapsichologijos kontekste ir žmogiškoje energetikoje. Turiu telepatinių - dvasinių ir kitų gabumų.
Energetikoje savyje galiu jausti Gamtos, Dievo , netgi spalvų energijas ir t.t.
Daug laiko gyvenime teko praleisti Dievo energetiniame aspekte, t.y. bendroje harmonijoje su Juo. Ryšiuje su Dievu įmanoma daryti stebuklus, tokius kaip materiją keisti arba Ją panaikinti, kas yra man pačiam pavykę daug sykių.

Pats esu žinomas kaip geras MEDIUMAS - PARAPSICHOLOGAS.
Esu internete daug mokomosios žmonėms medžiagos pateikęs dvasinės logikos plotmėje.
Silpnosios savybės: Kartais energetiškai išsenku - palūžtu nuo žmonių negatyvo.
Pomėgiai, hobiai: Pomėgiai ir hobi yra ( elektrotechnikos ), Dievo, gamtos,... visumų psichologija - Parapsichologija. Ryšių užmezgimas Dvasinėje ir žodinėje telepatijoje... Paskutiniu metu atitolęs esu nuo žodinės telepatijos minčių pažinimo kituose žmonėse, nes reikalingi indigo sąmonės žmonės šiems ryšiams.
Esu labai geras energetikas tiek žmogiškajame kontekste, tiek elektrotechnikos mokslo kontekste.
Kita informacija
Papildoma informacija: Esu indigo sąmonės žmogus, gerai žinantis ir suprantantis savo sritis tiek elektrotechnikos moksle, tiek " indigo " terminologijoje.

Pasiršo : Vidmantas