Projektai internete > Dieviško atsivėrimo patirties ... > Svetainės Gidas > Naujausių įrašų peržiūra ir na... >

Naujausių įrašų peržiūra ir naršymas svetainėje

Peržiūrėti naujai įterptus ar atnaujintus įrašus galima paspaudus ant specialios skilties meniu "Naujausi straipsniai". Čia matomas autoriaus gravataras (globalus avataras kurį galima pasikeisti gravatar.com svetainėje), nurodoma ar tai naujo straipsnio įterpimas ar atnaujinimas, kelias iki straipsnio hierarchinėje medžio struktūroje, ištrauka iš įrašo pradžios, jeigu tai tema - nurodomas ir temos pavadinimas, taip pat nurodomas autorius ir įrašo įkėlimo ar atnaujinimo data. Paspaudę ant naujausių straipsnių sąraše esančio įrašo būsite perkelti į pasirinktą straipsnį kur galėsite perskaityti pilną jo versiją, atrašyti autoriui, arba atnaujinti - papildyti straipsnį jeigu jis jūsų.

Įrašai: straipsniai - temos ir temų atsakymai, taip pat temų kategorijos talpinami hierarchine struktūra, taip kad būtų patogu rasti susijusią informaciją. Visada galite grįžti į aukščiausią lygį paspausdami viršutiniame medžio struktūros sąraše ant pirmojo elemento, kuris šiuo atveju vadinasi "Dieviško atsivėrimo patirtis".
Renkantis temų kategorijas, temas, kitus įrašus viršutinis medžio struktūros meniu pasipildo jūsų pasirinktu įrašo pavadinimu, o jeigu tai atsakymas į temą ar į komentarą - pakreipto šrifto autoriaus vardu. Bet kada galite spausti ant aukštesnio lygio ir grįžti vienu ar keliais lygiais aukščiau pasirinktoje hierarchinėje medžio struktūros sąraše.

Kuriant naujas temas - paspaudus "Straipsnio įterpimas" matysite laukus "Tema" ir "Straipsnio tekstas". Kuriant atsakymą į temą, paspaudus "Straipsnio įkėlimas" matysite teksto lauką "Straipsnio tekstas". Straipsnis įrašomas paspaudus mygtuką "Tinka". Vėliau norint atnaujinti ar papildyti savo įkeltą straipsnį galite paspausti ant jo paties ir vėl pasirodys jo redagavimo forma su anksčiau įvestu tekstu. Taip galite nesijaudinti, kad pirmu kartu turite parašyti visiškai išsamią temą ar atsakymą į temą ar komentarą - galėsite jį papildyti veliau dienos bėgyje ar po kelių dienų, ar po kelių metų.