Urantija > Kreipimasis į Urantus > 1 >

Sveiki, Lietuvos ir Pasaulio Urantai,

Džiaugiuosi už jus visus, kad jums teko galimybė prisiliesti prie šio šviesos ir mokymų šaltinio vadinamo Urantijos Knyga. Pirmiausia linkiu matyti atsakomybę savyje, būti kuo nuoširdesniems su pačiais savimi, ir atviro nurimusio proto - kas leistu viską sudėlioti į tinkamas lentynas ir paprastai orientuotis tarp prioritetų. Tikiu, kad nuoširdumas ir proto atvirumas leis žvelgti į Urantijos Knygą kaip vieną iš įsimintiniausių šaltinių čia žemėje, bet tuo pačiu matyti, kad kiekvienas šaltinis žemėje atlieka savo vaidmenį, kaip ir kiekvienas žmogus duotuoju momentu yra labiau atsivėręs vienokiai ar kitokiai patirčiai.

Kitiems, kurie dar tik neseniai susipažino su apreiškimu, kviečiu nebrukti jo kitiems žmonėms, gerbti kitų žmonių laisvą valią, ypatingai šeimose. Galbūt tai ir retas atvejis, bet daug labiau pasitaiko būna žmogus dvasingas ir nuoširdus gyvendamas savo vidiniu vedimu, kuris nori viską paimti suprantamai ir pažingsniui su atsakomybe ir sąmoningumu, nei tas kuris sau ar kitiems nori primesti tai ko sąmoningai ir nuoširdžiai dar pats nėra išstudijavęs ir supratęs. Ir čia paminėsiu posakį, jog "nuoširdumas yra svarbiau nei teisingumas" nes pirmasis yra gyvas ir naujausias, kada antrasis dažnai kyla iš proto ir linkęs nesikeisti.[ankstesnis tekstas]
Be visų pasveikinimų, palinkėjimų ir kitų minčių, šiuo pranešimu kol kas norėčiau pakviesti prisidėti prie - pasidalinimo patyrimu, apie Urantijos Knygą ir su ja susijusią veiklą.
Konkrečiau, dauguma žmonių gyvena savo gyvenimus net nekeldami įvairių klausimų arba manydami, kad atsakymų į juos nėra. Todėl svarbu, kad žmonės bent būtų išgirdę apie tokį reiškinį kaip Urantijos Knyga, kada jos išmintimi gyvenantieji džiaugiasi kitokiu gyvenimo būdu, kitokia minčių būsena. Tai, ką mes galime padaryti - tai papasakoti apie tai kad egzistuoja galimybė pasirinkti, ir šiuo atveju apie Urantijos Knygą, kas ji yra, ką ji jums davė, kaip jūs ją atradote, kaip jūs ją studijuojate, kaip ji padeda gyvenime, kaip ji daug ką pakeitė gyvenime ir ką apskritai gyvenime veikia žmonės persktaitę ar dar tik susipažinę su Urantijos Knygoje perteikiama informacija.

Kviečiu parašyti straipsnį temoje "pasidalinimo apie Urantijos Knygą variantai" kaip jūs pristatytumėte savo patyrimą su Urantijos Knyga žmonėms, kurie nėra apie ją girdėję, ar dar tik pradėjo skaitynėti kelis jos puslapius.
Tokie patyrimai, parašyti paprastais žodžiais, žmonių kurie taiko dvasinius mokymus, kurie gyvena realų gyvenimą - yra galbūt netgi daug vertingiau nei paprasti dvasiškai įkvepiantys tekstai. Todėl toks jūsų atliktas darbas, turėtų didelę prasmę daugumai žmonių, kurių gyvenimams galima būtų įkvėpti daugiau laimės ir dieviškumo.

Nuoroda į straipsnių temą:
http://viduje.puikiai.lt/?ae=43