Sirijus > Svečių knyga (bendri atsiliepi... > 1 >

Su laiškais susipažinau kažkur 2006 metais, tuomet daugiausia skaitydavau juos iš eilės per mobilų telefoną (SE Z530), paprastai bebūdamas ne namie - mieste, autobuse, sode, kitame mieste. Panašiu būdu ir "Kalbu Jums Vėl" perskaičiau kai dar nebuvo atspausdinta.

Viena iš pagrindinių žinių, šiuolaikinėje visuomenėje, su kuo galima susidurti skaitant šiuos laiškus - kad yra žmonės bendraujantys su dvasiomis, su įvairiais mokytojais, su Jėzumi, su Dievu Tėvu, kitais Trejybės asmenimis. Juk žmogui dabartiniais laikais pagrindinė samprata apie Dievą - kad visi dėl jo ginčijasi, ir net neaišku ar apskritai jis yra, ką jau be kalbėti apie jo pažinimą. O čia mokymų priėmimas, per parengtą tam sąmonės būseną. Todėl vienas iš dalykų kuo džiaugiuosi, kad žmonės susipažįsta, kad tokie dalykai įmanomi. Ir iš esmes Dievas nekalba išrinktiesiems, visi gali ir turėtų bendrauti su Dievu, ar angelais. Klausimas tik tame ar žmonės deda tam savo paties pastangas, atsisakydami tarkime svaigalų, prisirišimą sukeliančių dalykų, ar atsisako charakterio ydų. O tada jau kaip sakoma "tyraširdžiai regės Dievą".

Antras dalykas, tai šie mokymai suteikia žmonėms kryptį, leidžia išsivaduoti iš kai kurių klaidingų sampratų, ir skatina eiti teisingu keliu. Kaip Gautamos budos laiške rašoma, kad nereikia visko priimti pažodžiui ir po to ginčytis dėl kiekvieno žodžio, svarbiausia yra dvasinė žinia ir kryptis kuri yra perduodama. Todėl, manau žmonės kurie turi savyje vidinį tiesos pojūtį, doras vertybes ir nori veikti, o ne šiaip pasvajoti - atpažins laiškuose tai kas rezonuos su jų pačių vidumi.

Bendrai, jaučiasi skirtumas tarp skirtingų autorių, man pačiam kai kurių pakylėtųjų valdovų laiškų autoriai labiau patinka, kiti mažiau pagal rašymo stilių ir mokymo pateikimą. Visų laiškų perskaityti kol kas neketinu, pačiuose mokymuose kartais užsimenama kad perduodami tie patys mokymai, kad nieko naujo mums nėra pasakoma - tiesiog primenama tai kas jau buvo ir prieš tai duota. Manau žmonės gali atsiremti ir gauti stiprybės, nuraminimo laiškuose. Ir tai yra savotiškas APSISPRENDIMO dalykas, kad jeigu kažkuo jau užsiimi, jeigu jau myli ir žinai kas tai yra.. tai apie meilę dar skaityti nebereikia, jeigu tikrai žinai kas tai yra. Tada ir veiki, nes nebeturi abejonių kažkokių, nebereikia ieškoti kur nors patvirtinimo kad tai ką darai yra tai ką ir reikia daryt, kad tai yra kas esame mes patys. Kita vertus, įsivaizduoju kad čia kas nors ką nors pasakytų apie ego, jei taip tegul jeigu jie turi tam laiko.

Laiškuose minima kad tik 10 procentų informacijos pasaulyje yra teisingos, o kita yra klaidinanti.. ir kad reikėtų skaityti tik laiškus, nesiblaškyti į kitus mokymus, nebandyti sintezuoti keletą mokymų į vieną savo - apie tai net konkrečių laiškų yra. Tačiau kaip man yra, tai aš susipažįstu su kokiu mokymu, paemu visa ką randu geriausio, o tada po kurio laiko yra vėl ieškojimas dar kažko, ir būna tą kažką randi, tada vėl paemi tai kas geriausia ir taip randami atsakymai į įvairius klausimus, jeigu tokių būtų. Santykinai manau, man gan gerai sekasi įvardinti įvairius dvasinius procesus, juos atpažinti - savo patyrimo ribose. Tada, vėlgi ne žinios yra esmė - esmė yra žmogaus ATSIVĖRIMAS, sugebėjimas būti nuoširdžiu su Dievu, su pačiu savimi - ir gyventi taikant tą nuoširdumą veikloje, veiksme. Būti minties-žodžio-veiksmo vienovėje, net ir panašiai kaip giliai daugybę daugybę filosofinių ir išminties veikalų studijavęs Bruce Lee, nors mažai kas jį žino kaip išminties žmogų.

Yra įvairių skirtumų tarp mano supratimo, ir čia esančių mokymų. Pvz praktikuoju maldas savais žodžiais ir matau tame didesnę prasmę, negu skaitant kieno nors parašytas maldas. Bet kiekvienas tokių dalykų yra kiekvieno žmogaus augimo etapo reikalas. Tikiu kad tie kuriems reikia ras čia tai ko jiems reikėjo, tie kurie ieško kažko daugiau ar kitokio, ras tai kitur.

Taip pat, verta paminėti, kad visa tai nebūtų tapę įmanoma be vertėjo iš rusų kalbos Audriaus, kuris verčia ne tik laiškus bet ir įvairią kitą medžiagą. Džiaugiuosi galimybe prisidėti prie svetainės kūrimo, kurios suprogramuoti tekstai per einančius metus tapo gan ilgoki, 2011 metais, svetainė šiek tiek pakeitė dizainą pasipildydama meniu dešinėje, neminint kitokių atnaujinimų kurie paprastai aprašyti forume.

Bendrai siriaus tipo svetainėse forumų nelabai ir būna, pati Mikušina minėjo kad vertimų svetainės turėtų būti tokios kokia ir rusiška. Kita vertus bendravimas, santykių puoselėjimas yra viena iš svarbiausių veiklų mūsų misijos žemėje. Todėl norėtųsi matyti, kad žmonės geba susirasti naujų bendraminčių, naujų minčių, ir auga formuojant savo paties požiūrį. Kol kas tiek. Sudiev.