Urantija > Urantijos Knygos studijų ir Tr... > Susitikimų ir seminarų organiz... > 1 >

Pastaruoju metu Klaipėdoje aptariame tokią galimybę, kad greičiausiai kas mėnesį, antrąjį mėnesio sekmadienį būtų tikslinga organizuoti didesnius renginius-susitikimus.

Žmonės, kurie skaito Urantijos Knygą turi ir įprastą būtinybę skirti laiką šeimai, darbams todėl būna apsilanko susitikimuose nereguliariai. Tam, kad būtų galima susitikti rečiau ar seniai matytus žmones, manau būtų labai palanku jei būtų vienas didesnis renginys kas mėnesį. Į jį galėtų atsižvelgti žmonės atvykstantys ir iš kitų miestų.
Galbūt tokio susitikimo metu būtų galima ir naujus žmones kviesti susipažinti su Urantijos Knyga labiau, galima būtų pristatyti ją atsakyti į kylančius klausimus.
Artimiausias antrasis sekmadienis Lapkričio 13 d.


---
Bendras vaizdas apsilankius svetainėse ir, kad ir mačius kontaktus, adresus - nėra labai aišku kas vyksta tuose susitikimuose. Nors būna keletas ir pasidalinimų apie tai. Manau reikėtų pagalvoti apie tai, kad susitikimų dalyviai geriausiai galėtų parašyti kas ir kaip juose vyksta - tai būtų gera įžanga norintiems ateitį pirmus kartus.