Urantija > Urantijos Knyga > III DALIS. Urantijos istorija > 58 Dokumentas. Gyvybės įkūrima... > Įžanga > 1 >

Kitaip sakant, Gyvybės Nešėjai, (kažkur buvo parašyta atrodo gali iš pradžių atlikti milijonus bandymų/patikrinimų tik tada žinodami kad tai realus ir geras pakitimas - pritaiko tai vienoje iš eksperimentinių planetų, kuri būna maždaug kas dešimta) Ką norėjau paminėti, kad tai nėra šiaip eksperimentas, bet iš anksto daug kartų patikrintas pakeitimas, tiesiog čia jis bandomas realizuoti. Vienas iš tokių pakeitimų buvo galimybė įgyvendinti neplacentinių žinduolių gyvybės formas. Tačiau nors evoliucijoje ir pasireiškė tokios gyvybės formos, jos nepaplito ar dėl aplinkos sąlygų neišgyveno. Kažkur vėliau rašoma apie tai, kad kitose planetose žadama įgyvendinti daugiau pakeitimų susijusių su gyvūnų skausmo jautimu, tiksliai nepamenu visko.
Pagrindinė mintis kad daug kas daroma pagal numatytus standartus, ir tik maždaug kas dešimtoje planetoje bandoma kas naujo.Autoriaus anketa

Grįžti į Autorių Sąrašas

Šioje srityje, prisijungus, galima:
  • Peržvelgti informaciją apie autorių
  • Parašyti autoriui asmeninę žinutę
  • Pradėti susirašinėjimą su autoriumi.

Tai galimybė ne tik gauti patarimą ar atsakymą, bet ir būdas susipažinti - susirasti naujų draugų ir bendraminčių, o galbūt bendrakeleivių dvasinio augimo kelyje.