Projektai internete > Straipsniai iš 2007-2009 metų ... > Žurnalų įrašai > Dievo stebuklai žmonėms, mylin... >

Dievo stebuklai žmonėms, mylintiems jį ir žmoniją

DIEVAS ABSOLIUTAS !

Dievo stebuklai žmonėms, mylintiems jį ir žmoniją !

2008-05-29 18:15 — VidmantasLabas mielieji skaitytojai. Šis mano rašomas straipsnis yra ypatingas tuo, kad žmonės mylintys Dievą susiduria su jo stebuklais ir gali gyventi nuostabų gyvenimą . Aš asmeniškai tyrinėjau gyvenimo situacijas ir dvasingumą, tyrimai parodė neįtikėtinus dalykus. Mano visas mastymas buvo panašesnis ne į eilinio žmogaus , o į Kristaus, nes visas gyvenimo situacijas vertinau ne savo naudai, o Dievo akimis žiūrėjau į pasaulį.
Pirmiausiai galiu pasakyti , kad taip gyvenant ir mąstant pildosi visi žmogaus norai....., ko tik širdis įsigeidžia ir tas su laiku išsipildo.
Aš prieš du metus susirgau paveldima ir nepagydoma liga, nes gydytojai paaiškino, kad ji yra neišgydoma tik apgydoma ( žvynelinė ), tačiau aš pilnai išgijau per 4-5 dienas nenaudojant jokių vaistų, nes kai naudodavau apgydavau ir vėl liga atsirasdavo, tas truko beveik metus. Vieną dieną pakalbėjau mintyse su Dievu " iš kur man ta nemaloni liga, jei aš tave visa širdimi myliu, bei tavo visą kūriniją myliu, aš nemoku net mintimis nusidėti, o sergu nepagydoma liga". Po šių minčių ryte atsikėlęs žiūriu , kad per naktį sugijo visos rankos ir kojos, nors vaistais jau nebuvau tepęs savaitę..... aš labai nustebau ir praėjus 5 dienoms net žymės ant kūno neliko, nuo to laiko praėjo beveik metai ir panašumo nebuvo per tą laiką, kad pasireikštų liga.
Kitas dalykas mintimis galiu nuimti bet kokį skausmą sau, net neišsivaizduoju kaip tai paaiškinti.... gyvenime būna , kad suskausta kas nors ir mintimis per kelias sekundes užblokuoji skausmą.

Pasirašo : DIEVAS

Pasirašo : INDIGO Vidmantas Grinčiukas