Projektai internete > Straipsniai iš 2007-2009 metų ... > Žurnalų įrašai > Dievo sąvoka > 59 > 59 >

DIEVAS ABSOLIUTAS !SĄMONINGUMO UGDYMAS :Vidmantas !Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti ! Tema: Yra toks reiškinys Deja Vu1. Vaidute 14...

Jei nori paskaityk šiame tinklapyje " tai ką sunku paaiškinti " skiltyje " mintys ir realūs įvykiai ", ten yra atsakymas į Tavo klausimą, ir parašyk savo nuomonę, ką manai apie tai . Ačiū

2009-11-03 15:43:45
Vidmantas


2. Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?

Evaldai manoji tiesa turi įrodymus, aišku tuos įrodymus aš tik žinau. Sudėtingas šis pasaulis, o aš jame per daug atviras ir tas atvirumas man nekaip atsiliepia. Aš žmonių nekaltinu, kaip rašot, o stengiuosi rašyti tiesą, kaip yra. Mano dvasingumas yra surištas su materializmu, aš ne prieš darbą ir pinigus esu, o pats kaip žmogus nebegaliu materialiai mastyti ir gyventi kaip kiti.

2009-11-03 15:14:44
Vidmantas


3. Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?

Man Agne labai norisi su gerais žmonėmis pasidalinti tuo, ką aš iš tiesų žinau ir jiems padėti žiniomis, bet kai aš pradedu aiškinti, kažką pradedu suprasti , kad manimi žmonės netikės, o kažkokiu ligoniu palaikys, tada ir išsivysto tokie dalykai, apie kuriuos rašai. Aš gerai suprantu žmones ir suprantu tai , kad jie negali gerai manęs suprasti, nes žmonių filosofija arčiau materializmo yra, o mano arčiau dvasinės srities.

2009-11-03 14:53:12
Vidmantas


4. Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?

Aš gyvenime neieškojau sau kažkokio žmonių pripažinimo ar pagarbos ir dabar neieškau. Man pagrindas yra, kad iš Dievo gaunu pripažinimą ir visa kita, ten kur egzistuoja reali tikrovė ir tiesa, o ne žmonių haliucinacijos, kuriems net paaiškinti sudėtinga.

2009-11-03 14:38:53
Vidmantas


5. Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?

Miela Agne, per tokias filosofijas, kaip Tavo aš kenčiu nuo žmonių. Aš nesistengiu kažką labai įrodyti žmonėms, tik informaciją pateikiu, o pats žmogus atsirenka pagal gėrio ir blogio balansą tikėti tuo ar ne, tai priklauso nuo paties žmogaus.

2009-11-03 14:01:13
Vidmantas6. Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?

Aš Evaldai nepažįstu to Vidmanto, apie kurį rašai, tad negaliu ir apie panašumus spręsti. Aš pats nuo 5 metų pradėjau domėtis dvasine sritimi, o dabar turiu 40 metų. Aš žmogus, kuris paaukojau savo gyvenimą ir visokius malonumus dėl to kad išsiaiškinčiau realias tiesas ir padėčiau žmonėms susigaudyti tikrovėje, o gaunasi taip, kad aš išsiaiškinau per pragariškas situacijas tiesas kad padėčiau žmonėms, kur žmonės manimi netiki, o tik skaudina mane.
Aš Evaldai Dirbau sudėtingus inžinerinius kūrybinius darbus ir paaukojau savo karjerą, bei darbą dėl tiesos ir vidinio žmogiško grožio atskleidimo. Mano Evaldai kitokia visai filosofija nei tavo ar kito žmogaus, aš neturiu neigiamų žmogiškų charakterio bruožų, todėl man Dievas ir apsireiškė. Aš Evaldai žinau iš anksto dar neįvykusius įvykius kartais, taip pat ir pomirtinę egzistenciją, bei kitų žmogui nesuvokiamų stebuklų.

2009-11-03 13:23:12
Vidmantas


7. Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?

Aš Evaldai žiūrėjau Tavo nuorodą apie Vidmantą... Deja aš pirmąsyk matau tą nuorodą , kurią idėjai, patikėk čia ne tas pats Vidmantas, ir neišsiaiškinęs asmenybių manęs su kažkokiomis nesąmonėmis neteršk, mano mąstysena truputį kitokia nei to Vidmanto, kurį Tu Evaldai turi mintyje... Pirmiausia gerai išsiaiškink, o po to daryk veiksmus.

2009-11-02 16:44:44
Vidmantas


8. Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?

Evaldai..... Tu, o ne aš turi problemų, kurias sužinosi tik išėjęs iš šio pasaulio, nemanau, kad Tu kaip Aš paaukojai gyvenimą, kad žmoniją apšviestų.

2009-11-02 13:34:20
Vidmantas


9. Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?

Dievas tai labai, labai sudėtinga sistema, kurios žmogaus protas nepajėgus pilnai suprasti, tai ne iš tikėjimo rašau, o iš ištirtų reiškinių ir situacijų... Kadangi aš pats gyvenu Kristaus filosofija ir psichologija, man Dievas ir jo sistema atsiskleidė, tačiau tik man, aš kitam žmogui esu bejėgis išaiškinti. Kai dalyvavau šiame tinklapyje dar nežinojau pilnos tiesos, o dabar jau žinau, nes patyriau vieną labai svarbų visiems žmonėms reiškinį, apie kurį nenoriu žmonėms rašyti ( apie 5 sekundes buvau pasaulyje kuris randasi anapus ) man jau žinoma kas manęs laukia po mirties, aš Dievo prašiau, kad man Jis tai atskleistų ir neseniai tai atskleidė. Jokia religija nežino tiesų, remiasi aklu tikėjimu, o man jau žinoma.
Rašau labai sudėtinga sistema, nes Dievas iš savęs išvysto kiekvienai gyvybei savo fragmentą, kitaip išsireiškus kiekviena pasaulyje gyvybė turi savo "Dievą", kurie tarpusavyje sąveikauja ir sukuria labai sudėtingą sistemą. Aš Jums apie Dievą atskleidžiau labai mažai informacijos, nes žmonių suvokimas yra labai ribotas.

2009-09-18 18:43:04
Vidmantas


10. Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mintys ir realūs įvykiai

Labas Algirdai. Na išties pilnai atsakyti į Tavo klausimą šiame tinklapyje yra neįmanoma, tačiau kažką galima. Mano gyvenimas yra tikrai išskirtinis, nei kitų žmonių.
Aš nežinau Algirdai ar Tu tikintis esi , ar ne ......Pirmiausiai aš įtikėjau aukštesne jėga, nei žmogaus protas, nes mano logišku supratimu savaime pasaulis taip tobulai pats iš niekur nieko negalėjo susikurt. Jokiose religijose neradau tikslių paaiškinimų, visada atsidurdavau aklavietėse, supratau, kad religijos pačių žmonių išgalvotos, nežinančių realių tiesų, tačiau tikėjau aukštesniu protu ir jėga. Žinojau, kad jei žmogus tyras , sąžiningas, gyvenantis su meile ir gėriu, visada vadovaujasi ne savo naudai, o pagal jam žinomą teisingumą, kad jis ir nukenčia, vis vien vadovaujasi teisingumu, toks žmogus bus vertinamas kūrėjo, kad ir kas jis bebūtų. Mano visa teorija pasitvirtino 100 procentų. Aš prisiėmiau Jėzaus Kristaus, kaip religijose rašomą, visą filosofiją ir psichologiją sau... pats taip mąstau, ir myliu visą pasaulį, netgi nepažystamus žmones ir gyvūnėlius. Aišku man gyventi būna kartais labai sudėtinga, esu šio pasaulio auka, tačiau žinau, kad mano vidinis "aš" nemirs su kūnu, tą esu išsiaiškinęs 100 % ( turiu savyje įrodymus ).

2009-09-18 16:27:59
Vidmantas


11. Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mintys ir realūs įvykiai

Na iš tiesų labai didžiulė paslaptis ir mistika egzistuoja manyje ir realybėje. Aš truputį anksčiau atlikau kelis eksperimentus. Sėdėjau namuose prie kompiuterio ir prisiminiau ateities žinojimus savyje ir sakau sau mintyse " Dieve, kaip įmanomi tokie dalykai, prašau duok man dar kažkokią žynę apie kokį nors įvykį, kad aš būčiau tikras jog aš nesapnuoju, kad išties tokie dalykai egzistuoja" ir kaip Jūs manote, kokia mintis mane užvaldė po šių minčių " bus vilkų užpultos avys prie Panevėžio " Nusispjoviau nuo savo tokios minties ir sakau " kažkokie išsidirbinėjamai iš manęs daromi", nepatikėjau nei už ką tomis mintimis... Praėjus keliomis dienomis po šių minčių užgirstu per televizorių, kad Panevėžio rajone, vilkai apdraskė avis ( vilkė su vilkiukais ), sakė ir kaimą tik dabar nepamenu. Ką jūs mano vietoje galvotumėte aš nežinau, tačiau mane net prakaitas išpylė nuo tokios naujienos.
Po šio eksperimento atlikau kitą, nes man buvo įdomu ar iš manęs informacija persiduoda kitiems per mintis. Sakau sau mintyse " Dieve perduok bažnyčiai ir kunigams tokią žinia, kad Dievo žmogus negali suprasti, nes proto ribos to padaryti neleidžia... aš nueisiu į bažnyčią įsitykinti ar ta žinia pasieks adresatą ar ne", tačiau netikėjau, kad ką nors išgirsiu apie šias mano mintis. ..... Per pamokslą kunigas atkartojo mano mintis, ir visas pamokslas buvo šia tema. Kai išgirdau savo mintis, vėl šaltas prakaitas išpylė, nuo to laiko, daugiau nebeeksperimentuoju, užteko dviejų situacijų...

2009-09-16 17:41:23
Vidmantas


12. Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mintys ir realūs įvykiai

Aš nemanau, kad tai sapnas būna, mano supratimu būna panašiai, kaip man... iš visa to galima daryti tokią išvadą, kad visi įvykiai susikuria iš anksto ir po kiek laiko jie pasireiškia fiziniam plane ( realybėje ), sumuojant mano situacijas, tai kito paaiškinimo neįmanoma rasti.

2009-08-27 21:33:17
Vidmantas


13. Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Reikia įrodymų ?

Man sumuojant visas situacijas yra 100 procentų žinoma, kad erdvėje egzistuoja protaujančios ląstelės, kurias galima būtų pavadinti Dievu, žinant mano visas situacijas kito paaiškinimo neįmanoma rasti, ir aš per savo širdies tyrumą papuolu į Dieviškus ir sielų programas, kurios rezultatai pasireiškia vėliau.....

2009-08-27 21:17:18
Vidmantas


14. Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: prakeikimas

Vida... Tau kaip asmenybei reikėtų mastymą - psichologiją truputį keisti, tada ir pamatysi rezultatus...., tu dabar gyveni užburtame rate ir iš jo ištrūkti yra nesunku žinant, kaip tai padaryti... Daugiau pradėk vertinti dvasines vertybes, tyrumą, sąžiningumą ir vidinį žmogaus grožį (meilę ), mažiau žiūrėk į materialines vertybes ... man yra žinoma, kad tai Tau tikrai padės ištrūkti iš užburto rato ir psichologinio chaoso tavo viduje. Nuostabių žmonių jokie prakeiksmai neveikia , tai man yra žinoma visu 100% ... Dabartinėje visuomenėje gyvenant, tai daryti yra labai sunku ir nepopuliaru, tačiau tai vienintelis kelias yra, kiti keliai bobučių pasakos ir pan.. Aš savo gyvenimą esu paaukojęs dėl žmonių gerovės, susiduriu su jokiam mokslui nesuvokiamais reiškiniais, tai yra Dievu ar ne nežinau, tačiau žinau 100 %, kad egzistuoja aukštesnė sistema, nei žmogaus protas...

2009-08-27 16:21:04
Vidmantas


15. Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: Vatikanas

Evaldai apie kokį forumą kalbi? , ir apie kokius smegenų plovimus rašai? Gal gali man plačiau paaiškinti savo parašytus žodžius. Aš rašau straipsnius " viduje puikiai.lt " ir nepamenu, kad būčiau dalyvavęs forumuose kuriuose mane būtų panaikinę. Pas mane nei dalelytės neegzistuoja melo ir mane skaudina tavo parašyti žodžiai, arba tu kažką maišai su kitu asmeniu , aš per visą savo gyvenimą nesu smegenų pudrines ir tu pirmas žmogus, man tai rašai... prieš tavo klaidingą mastymą gali atsisukti Dievo Bausmė Tau, aš kalbu iš patirties .Visiems tas buvo kas stojo man skersai kelio , tai gryna tiesa.

2009-08-26 14:11:36
Vidmantas


16. Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Reikia įrodymų?

SharXan, rašai , kad daug ką galėtumei paaiškinti, kaip paaiškintumei mano situaciją " Mintys ir realūs įvykiai ", jei neskaitei paskaityk ir paaiškink, nes aš 5-6 žmonių mirtis žinojau iš anksto, netgi kaip jie žus ar mirs ir t.t.

2009-08-26 13:59:17
Vidmantas


17. Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: Vatikanas

Aš pilnai pritariu SharXan, nes aš esu įsitikinęs, kad Vatikanas tikrai visko nežino šiame mūsų pasaulyje... aš žmogus, kuris visa siela ir širdimi priartėjau prie gėrio, dvasingumo ir vidinio žmogiško grožio, tad patiriu tikrai mokslui nepasiekiamus reiškinius savyje ir labai daug žinau tiesos, ko pasaulis nežino, tačiau ne viską žinau ir aš gyvendamas su idealia sąžine ir meile.......

2009-08-25 18:53:40
Vidmantas


18. Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mintys ir realūs įvykiai

Man labai įdomu yra, ar tik man stebuklai egzistuoja tarp minčių ir realių įvykių, ar yra daugiau žmonių kuriems būtų tas pats, kaip man. Na iš tiesų, ši tema yra labai plati, aš pabandysiu trumpai paaiškinti situacijas. Aš mintimis su kažkuo bendrauju, kas viską žino šiame mūsų pasaulyje ( gal tai Dievo ląstelės ). Vyko žemės drebėjimai , cunamis ir Italijoje... abu žemės drebėjimus žinojau iš anksto jiems dar neįvykus, tiksliai žinojau kur jie įvyks (vietoves ), aš tokius dalykus sužinau likus 3 - 6 dienoms prieš įvykį . Tačiau ,kad tai būtų sutapimai ,taip nėra, nes man būna žinomos ir smulkmenos tų įvykių ir neįmanoma nuspėti iš niekur nieko tokius dalykus, nes kai su mintimis vyksta bendravimas, jaučiu, kad yra daromas mano mintyse vertimas į Lietuvių kalbą, kad suprasčiau, iš nežemiškos kalbos.
Labai daug atvejų užfiksuoju mintimis ( pasąmonėje matau nuoseklų įvykių eigą ir sąmoningu protu dalyvauju tose įvykių eigose, po to viskas labai tiksliai išsipildo, taip kaip mintimis viską mačiau).
Nusipirkau naujas šarvo duris namuose ir po savaitės rite pabudęs jaučiu kažkokį nežemiška vertimą į Lietuvių kalbą apie šarvo durų rankeną, tipo, kad ji suges. Aš žinojau, kad tokie dalykai tiksliai išsipildo ir žmonai pasakiau turi sugesti naujų durų rankena ... tą pačią dieną ir sugedo durų rankena (nutrūko spyruoklė ).
Mano visas gyvenimas nusėtas tokiais pavyzdžiais, kad sutapimais ar nuspėjimais neįmanoma būtų pavadinti. Aš prieš 10 metų pradėjau gyventi labai tyrą ir sąžiningą gyvenimą, be jokių nuodėmių, tada iškart pastebėjau tokius dalykus. ( Be nuodėmių aš visada gyvenau, tačiau kūnu dariau nuodėmes, per žmonių piktybiškumą, nes neįmanoma buvo išsibalansuoti egzistencijoje tarp DIEVO BEMATERIJOS IR ŽMONIŲ ! ).

2009-08-21 18:38:53
Vidmantas


19. Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?

Labas skaitytojai. Jei žmogus savyje neranda Dievo, tai tada tam žmogui reikia idealiai išsivalyti prieš savo sąžinę, tapti labai tyru žmogumi ir gyventi su meile , bei vidiniu žmogaus grožiu. pas tą žmogų turi būti švarios mintys, negalvoti sąmoningai blogybių..... ir aš garantuoju, kad toks žmogus suras Dievą savo viduje. Aš seniai Jį suradęs esu ir susiduriu su mokslui nepasiekiamais reiškiniais. Aš rašiau, kur galima paskaityti žmonėms, tačiau administratorius suprato, kaip reklamą.

2009-06-26 12:39:16
Vidmantas


20. Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Meilė. Ji gyva mumyse.

Mielieji... meilė yra pagrindas gyvenime, tik su meile žmogus priartėja prie Dievo, gėrio ir vidinio grožio.

2009-06-26 12:22:17
Vidmantas


21. Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?

Labas forumo dalyviai ir lankytojai, aš šį klausimą gvildenau labai daug metų, tai yra aiškinausi tiesą, kas susiję su Dievu. Na, Dievas tikrai egzistuoja, tačiau visai kitaip yra nei žmonės jį supranta... Dievo dalelė yra kiekvienoje pasaulio gyvybėje. Dievas tai visa visuma - visa žmonija ir gyvūnija, tik virš sąmonės lygmenyje pilnai Dievo sąvoka suprantama. Dvasinėje egzistencijoje, egzistuoja Kūrėjo - Dievo - Tėvo dvasia ( aukščiausias protas – virš sąmonė )... visai tai yra mano ištirta su įrodymais, kurie yra manyje. Aš jums patarčiau Dievo ieškoti savyje , savo viduje, tai teisingiausias kelias žmogui yra.

2009-06-25 17:54:56
Vidmantas


22. Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: Atsiskyrimas nuo fizinio kūno

Man teko atsiskirti nuo fizinio kūno per gėrį ir Dievišką meilę. Šis būdas ne kiekvienam žmogui pasiekiamas, reikia labai tyru ir sąžiningu žmogumi būti. Aš jau 10 metų gyvenu mistikos - stebuklų savo vidiniame pasaulyje... gyvenu su didžiule meile ir gėriu širdyje. Man teko jausti savyje kitų žmonių mirusių ir gyvų sielas, tai neapsakomai keistas jausmas... aš puikiai žinau, kaip atrodo atsiskyrusi nuo kūno siela, tačiau žodžiais paaiškinti yra labai sunku, nes tai tam tikras jausmas, su mintimis.

2009-06-25 17:32:34
Vidmantas


Skaitėte mintis, iš mano susirašinėjimo internete, skyriuje : Tai, ką sunku paaiškinti !Pasirašo : Vunderkindas - INDIGO Vidmantas Grinčiukas