Projektai internete > Straipsniai iš 2007-2009 metų ... > Žurnalų įrašai > Dievo sąvoka > 59 >

DIEVAS ABSOLIUTAS !REINKARNACIJA


Labas. Aš ką tik perskaičiau šiame internetiniame tinklapyje tai, kad šia tema labai mažai yra rašoma, nes žmonės nežino ir negali žinoti tiksliai šios temos, nebent yra semiamasi iš knygų ir panašiai. Tačiau jokiam pasaulyje žmogui nėra tiksliai žinomas šis dalykas kaip man... man net jokių knygų nereikia, nes aš viską rašau iš savo vidinio pasaulio, kuriuo net neabejoju, nes man tikėti ar netikėti tuo nereikia, tiesiog man užtenka žinoti, nes pats Dievas man įrodo tai ko jokiam žmogui negalėčiau paaiškinti, nors aš tai bandau daryti, suvokdamas, kad tai yra neįmanoma padaryti.

Aš iš anksto atsiprašau skaitytojų, kad apie save nieko nerašysiu....., nes man tai daryti yra draudžiama.

Aš šiuo straipsniu atskleisiu žmonijai labai svarbų klausimą, tačiau tai liečia tik tuos žmones, kurie patikės mano rašomais žodžiais ir gyvenimą gyvena širdimi labai suartėję su Dievu. Tie žmonės po dešimtmečių, ar netgi po šimtmečių padėkos man už šį straipsnį.

TOKS DALYKAS, KAIP REINKARNACIJA ; - IŠ TIESŲ EGZISTUOJA, TAČIAU NE KIEKVIENAM ŽMOGUI LEMTA TAI PATIRTI.

Žmogui netgi įmanoma žinoti apie savo ankstesnį gyvenimą, tačiau tas žmogus privalo širdyje gyvenimą gyventi su gėriu, meile ir Dievu. Tačiau to dar neužtenka , JIS ŠIAME GYVENIME PRIVALO SAVE UŽPROGRAMUOTI , ką jis norėtų prisiminti kitame gyvenime iš savojo šito gyvenimo. Jei žmogus nepadarys tokios programos, jis neturės galimybių sužinoti, gyvendamas kitame gyvenime, apie save nieko, netgi nežinodamas žmogus reinkarnacija netikės.

AR ŽMOGAUS SIELA GALI PERSIKŪNITI Į ŽVĖRĮ, GYVULĮ ARBA PAUKŠTĮ. Mano atsakymas būtų kategoriškai NEIGIAMAS, nes tai neįmanomas reiškinys būtų. Kodėl neįmanomas, tai galima suvokti gerai žinant kas tai yra pati žmogaus siela. Suvokiant tą dalyką, o tai galima suprasti, tik patyrus dvasiniame pasaulyje tam tikrus reiškinius, - nekiltų abejonių. Visa tai pabandysiu paaiškinti tuo, kad žmogaus siela yra protaujantis tam tikra prasme reiškinys (joks gyvulys neturi žmogaus proto).

AR VISADA ŽMOGAUS SIELA REINKARNUOJASI (?)

MANO ATSAKYMAS BŪTŲ KATEGORIŠKAI NEIGIAMAS IR TIKSLUS 100 PROCENTŲ !

KAS PO MIRTIES ĮVYKSTA SU NUOSTABIU TYROS ŠIRDIES ŽMOGUMI (?)

ATSAKYMAS; Tokio žmogaus siela susijungia su kūrėju t.y. su Dieviškąja dvasia ir pati pasirenka Šalį, kūno sudėjimą, akių spalvą, lytį, tėvus ir gyvenimo būdą žemėje, bei kitų daug nuostabių dalykų. TA PRASME, ... - ĮVYKSTA ŽMOGAUS PROGRAMAVIMAS TAM TIKRA PRASME.

Skaitytojams linkiu Dievo palaimos ir nuostabaus gyvenimo žemėje - Vidmantas - (Straipsniai yra ištirti dvasingumo keliais ir atitinkantis realias tiesas 100 %) !Pasirašo : DIEVAS !

Pasirašo : INDIGO Vidmantas Grinčiukas