Dėsniai > Jeigu nemyli savęs besąlygiška... > 57 > 1 >

Ačiū, už įkeltą mokymą, Jolanta.
Skaitant pastebėjau, vietą kurią galima būtų pakeisti: trečioje pastraipoje, paskutinis sakinys: "Kai jūs išmoksite tikėti ir pasitikėti savimi, jūs išvystysite esminį pasitikėjimą kitais, ir kiti pasitikės jumis, nes pasitikėjimo gimdo pasitikėjimą." - pasitikėjimas. Viskas kitkas lyg ir gerai išversta, galbūt pati prisidėjai prie vertimo?

Mokyme matosi tam tikrai sričiai bendraminčių būdinga terminologija, kuri man ne tiek įprasta, bet viskas suprantama ir veikia kaip priminimas, kuria linkme žvelgti/eiti. Pati pradžia buvo kiek sunkiau skaitoma, o vėliau patiko.

Kalbant apie "paslaptis", kol kas nesuvokiu teigiamos tokio žodžio naudojimo prasmės, bet čia neblogai įvardijama, apie šimtus tūkstančių metų ne tokį visiems [u]protu[/u] žinomą dalyką - galimybę turėti ryšį su Dievu Tėvu - Motina. Labiau teko matyti, kad kūrinijoje niekas nėra paslaptis. Žmonės tiesiog patys nėra tiek nuoširdūs su savimi, kad iki to prieitų patys.

Mokyme kalbama apie žmogaus sąmonės būseną, kaip neapriboti savęs, kokiomis mintimis derėtų žvelgti į santikį su savimi, su kitais.. Stiprina pasitikėjimą savo "aukščiausiojo aš" vedimu, atsikratyti baimės, pasiaukojimo minčių.

Kita vertus, trečia, ketvirta, penkta dimensijos savotiškai neturėtų būti tikslas, nes tai gan žemi, kad ir artimi mums pasauliai, tikslas bent man visada išlieka ir turbūt išliks vien tai kas aukščiausia Dievas Tėvas - Motina, visa ko aukščiausioji sąmonė. Tiek pastebėjimų.