Urantija > Mokymai, paaiškinimai ir pasid... > Konkretiems asmenims skirti mo... > Tėvo mokymas suteiktas Birutei... >

Tėvo mokymas suteiktas Birutei, 2009 09 30

Daznai kalbuosi su Tevu ivairiais klausimais, kartais viska susirasau. Cia idedu viena is Tevo mokymu. Jis paprase duodamus mokymus deti i foruma visiems skaityti.
***
Mylimas mano vaike, tu prašai manes kiekvieną dieną mokyti tave. Mano mažasis angele, as esu nuolatos tave apsupęs savo meile, myluoju ir supuoju savyje, kaip brangiausią savo vaika, savo kudikį.Esu pasiruošęs kalbėtis su tavimi, mokyti tave kiekvieną akimirką, kada tik tu parodysi norą, parodysi ženklą.
Begalinė meilė verčia mane laukti tavo sprendimo bendrauti su manimi.
Esi pasimetusi dėl darbų, dėl rezultatų, kurių tikėjaisi, bet jų nėra.
Mano mylimas vaike, labia prašau – nurimk. Visi įvykiai reikalingi tau pačiai tobulėti, suprasti savo minčių seką ir jų padarinius. Nėra ko nerimauti. Tu esi mano karalystėje. Viskas tau prieinama taip, kaip ir bet kuriam kitam mano kūdikiui. Absoliučiai viskuo galite naudotis, viskas yra sukurta jūsų beribiai laimei. Suvokite savo viduje beribį, begalinį energijos šaltinį. Kiekvieną akimirką ji pulsuoja, nori išsiveržti į išorę. Nestabdykite jos savo abejonėmis, mintimis, kad galbūt to nereikia daryti ar sakyti. Kai tik pajuntate begalinį spaudimą beribės meilės energijos iš vidaus, leiskite jai veržtis, atsipalaiduokite. Tai aš ateisiu ir viską už jus padarysiu. Nutiesiu tiltus į neįmanomus tolius ir erdves. Viskas taps įmanomu ir realiu. Aš esu jūsų šaltinis ir centras. Myliu jus visus visus be išimties. Ir visiems pasiruošes suteikti viską viską kas tik įmanoma. Ką tik jūs savo valia ir apsisprendimu pasirošę iš manęs priimti.
Ribos yra ne dėl manęs, bet del jūsų pačių blokavimosi. Tai jūs neleidžiate beribės meilės energijai nevaržomai lietis ir pasireikšti kiekvieną akimirką. Bet po truputį, mažais kiekeliais jūs vis labiau ir labiau mane įsileidžiate į savo egzistenciją. Tada pamatote rezultatus ir pajuntate skirtumą veikti kartu su manimi ir atskirai. Ir vis labiau ir labiau atsiveriate, atsiduodate mano vedimui iš vidaus.
Myliu, laiminu jus visada ir bet kokiomis aplinkybėmis. Neprašykite manęs konkretaus problemos sprendimo. Tai veikia jūsų ribotas protas. Tiesiog visose situacijose veikite vedami iš vidaus. Leikite man tekėti jūsų gyvenime. Pamatysite, kaip viskas pasikeis. Sprendimai ir veiksmai eis iš mūsų abiejų amžinos sąjungos, amžinos santuokos ir vienovės.
Myliu tave, mano vaike. Myliu kiekvieną atskirai taip, kaip jūs to norite ir suvokiate.
Myliu jus bendrai ir tobulai taip, kaip jūs to dar nesuvokiate.
Bet mes susitiksime kaip lygūs ir vienodai suvokiantys. Ir tai bus nuostabus patyrimas mums abiems, mano mylimieji. Myliu jus. Myliu…Myliu… Supuoju jus savo erdvėje. Laiminu. Esu jumyse. Ilsiuosi jumyse ir su jumis. Kvėpuoju jūsų gyvenimą, jūsų mintis. Žaviuosi jumis kiekvieną akimirką. Ir būsiu su jumis per amžių amžius, kiek tik jūs savo valia leisite būti man su jumis.
Myliu tave , mano dukra, mano vaike, mano mažasis padėjėjau, mano tobulasis žemės angele…
***
Mano vaike , tu perklausi manęs paaiškinimo apie tą vietą, kai aš sakau neprašyti konkretaus problemos sprendimo.
Mielieji, jūs galite kreiptis bet kokiu klausimu, net ir apie paprasčiausius buitinius dalykus. Bet aš atsakysiu jums per begalinį meiles energijos vedimą iš jūsų vidaus. Brangieji, aš nesiekiu, kad jūs būtumėt lyg kareivėliai, veikiantys pagal mano diktavimą. Mano atsakymas bus per mudviejų abiejų susijungimą ir bendradarbiavimą. Man reikia jūsų savarankiškumo, asmenybės. O asmenybė atsiskleidžia priimant savarankiškus, bet remiantis mano meilės vedimu iš vidaus. Tai visada bus mūsų abiejų susijungimo veiksmas. Jūsų asmenybė, vedama begalinės meilės iš vidaus , sugebės padaryti amžinybės darbus. Pasitikėkite tuo vedimu. Tai aš su begaline meile stumiu jus judėti ir vystytis, plėstis iki manęs. Iki visiško susijungimo…


Birute/vilnius [birutemiss@yahoo.com]
2009-09-30 12:28