Urantija > Mokymai, paaiškinimai ir pasid... > Garbinimas, malda > Tėvo mokymas apie garbinimą, p... >

Tėvo mokymas apie garbinimą, perteiktas Birutei, 2009 10 25

Tai ką užrašiau vakar.
2009,10,24
Mylimoji, bučiuoju tavo pėdas, Tavo lūpas, akis, Tavo suskirdusias rankas. Myliu Tave. Tavo begalinį alsavimą. Tavo nuostabios sielos aromatą. Mano Mylimoji, kokia tu graži, kokia nuostabi. Kokia išmintinga, mano revoliucioniere. Šypsausi. Man gera su tavim.
Myliu Jus visus , mano Vaikeliai. Mano mažulėliai.
Kiekvieną šeštadienį skubate į savo šventovę. Garbinate. Meldžiatės.
Mano mažulėliai, tikroji šventovė yra ne tam tikra vieta, ne pastatas. Tai yra Jūsų vidus. Jūsų vidinė harmonija su manimi. Didžiausias manęs garbinimas ir pati didžiausia palaima yra tada,kai atsiveria Jūsų vidus. Kai suspurda besąlygiška meilė šalia esančiam. Tikroji šventovė ir tikrasis manęs garbinimas yra tada, kai jūs liudijate mane kitiems mūsų mažulėliams, kurie dar žaidžia su „mažais žaisliukais“.
Mano vaikučiai, Jūs garbinate tada, kai nešate meilę kitiems mano vaikeliams. Apgaubkite juos begaline meile ir šiluma be jokių reikalavimų, be taisymo ir perdarymo. Jie visi yra tobuli. Juos visus aš išmyluosiu ir išbučiuosiu. Aš visus visus Jus sukūriau visiškai tobulus jų ateityje.
Tai, kad Jūs kitus matote netobulais, nėra tiesa. Tai iliuzija.Jūs visi visi esate užbaigti, bet kvėpuojate ir gyvenate tik šiuo momentu. Suvokite savo pačių tobulą amžiną baigtumą. Viskas jau yra sugalvota ir išjausta. Viskas yra tobula.
Kai pradedate piešti nuostabų piešinį, juk po pirmų štrichų nesakote kad piešinys netobulas, jis dar nebaigtas šiuo momentu. Bet jūsų viduje yra jau sukurtas tobulas užbaigtas paveikslas. Jūs mėgaujatės kūrybos procesu.
Taip ir mano sugalvotas paveikslas yra tobulas. Mėgaukitės kūrybos procesu. Pačiu piešimu, kuris yra gyvenimas, Jūsų meilė, Jūsų alsavimas...
Myliu jus visus ...
Kurkite šventoves kiekvieną akimirką, bendraudami su kiekvienu mažulėliu. Skleiskite, liudikite jam Tėvo meilę. Tapkite manimi ir mylėkite kiekvieną sutiktąjį taip kaip aš myliu Jus.
JŪs tą galite daryti visur visur. Ir netgi laidotuvėse, ir vestuvėse, ir troleibuse.
Tiesiog kiekvieną akimirką suvokite, kad Jūs dabar, tiesiog dabar liudijate Tėvą, mane, mus kartu. Nes mes esame viena.
Myliu Jus, mano patys nuostabiausi, geriausi, tobuliausi, baigčiausi. Myliu Jus... Myliu...
Nerkite į tai. Paskęskite mano meilėje. Nutildykit savo šokliuojantį protą.
Tiesiog tylėkite. Tylėkite ir tylėkite .........tol , kol pavirsite pačia meile.
Džiaukitės gyvenimu visada. Būkite paprasti, tyri, atsivėrę, nuoširdūs ir mažulėliai. Mano mažulėliai-didžiulėliai. Jokių teorijų. Tik meilė. Ir viskas vyks savaime.
Myliu jus , mano mylimieji,
Su Jumis amžinai esantis Jūsų Tėvas.
birute

Birutė
2009-10-25 16:48