Urantija > Mokymai, paaiškinimai ir pasid... > Konkretiems asmenims skirti mo... > Tėvo laiškas Birutei, 2009 11 ... >

Tėvo laiškas Birutei, 2009 11 08

2009,11,08
Mano maži paukšteliai, džiaugiuosi Jūsų čiulbėjimu. Džiaugiuosi Jūsų atradimais, pasiekimais, Jūsų būtimi, džiaugsmu.
Mano mažieji paukšteliai čiulbuonėliai, čiulbėkit ir toliau, kai tik galėsit. Man taip patinka Jūsų čiulbėjimas. Kai virpa Jūsų širdutės ir žodžiai liejasi kaip muzika, kaip tikras gėris ir džiaugsmas. Kaip gražu.... Čiulbėkit, mano vaikučiai, kuo daugiau.
Pasaulis yra gražus. O kai jis prisipildo Jūsų čiulbesio – jis tiesiog nuostabus. Jūsų čiulbesys atveria žmonių širdis, suminkština jų protus, išlaisvina juos. Man tas patinka. Liejasi vien tik džiaugsmas.
Mylimieji, mes esame viena. Visada čiulbame kartu. Visada kartu.
Mylimieji, man viskas patinka. Viskas. Myliu jus, myliu. Bučiuoju Jūsų alkūnes,kelius, kulnus... viskas yra nuostabu. Viskas gražu.
Mylimieji, man reikia Jūsų. Jūsų buvimo. Jūsų alsavimo.
Eikit , kur einasi. Būkit , kur būnasi. Mylėkit, kur mylisi. Džiaukitės, kur džiaugiasi. Liūdėkit, kur liūdisi... Kvėpuokit patį gyvenimą. Save.
Mylimieji, aš sukūriau Jus tam, kad galėčiau tik džiaugtis. Būti kartu. Mylėti. Mylimieji – Jūs esate pati meilė, daugiau nieko...
Situacijos , kurios Jums nepatinka yra tik tam, kad išsiskleistų Jūsų meilė. Kad labiau suprastumėte, kas esate. Kas mes esame.
Tokiose situacijose, kai galite parodyti savo kantrumą, nuolankumą, atsidavimą kitam, šalia esančiam, formuojasi ir atsiskleidžia Jūsų nuostabi asmenybė, Jūsų grožis. Jūsų meilė, kuri esu aš. Mes abu asam viena. Visada veikiam kartu. Visada susitarę. Man tas taip patinka.
Mylimieji, darykit viską, kaip darot, viskas yra gražu. Neabejokit, neabejokit savo sprendimais. Man viskas tikrai patiks. Jūs save teisiate, savo mintis, savo darbus. Bet man patinka viskas.
Mano vaikučiai,mano maži geri vaikučiai. Nieko negali atsitikti man nežinant. Nesirūpinkit. Atsipalaiduokit. Džiaukitės viskuo. Tiesiog džiaukitės...
Ramiai darykit kiekvienos dienos darbus.
Džiaukitės kiekvienu sutiktuoju, kiekvienu jo žodžiu, veiksmu. Paremkit jį. Pabūkit su juo. Pasilikit kiek reikės. Klausykit, klausykit. Klausykit... ir tik skleiskit, tą , kas skleidžiasi tyloje. Tai geriausias mokymas, geriausias veiksmas. Tai nuostabiausia ką galite duoti. Man reikia Jūsų buvimo. Jūsų nuostabaus , pilno buvimo. Čia ir dabar.
Mylimieji, myliu Jus. Myliu amžinai. Visada...
Tėvas, Tėvičkas, Tėvelis, Mylimasis ...


Birute
2009-11-08 14:59