Raimonda, Vasario 25, 2012 17:58,
Ačiū, mielai Tatjanai Mikušinai už sugebėjimą perduoti aukščiausiąją Tiesą. Skaitant laiškus Pakylėtieji Valdovai taip pakylėją dvasią, sustiprina drąsą veikti gėrio labui, o širdį pripildo meilės balzamu. Labai džiaugiuosi ir vertinu šią galimybę skaityti laiškus ir iš visos širdies dėkoju visiems, kas palaiko šį vertingą puslapį.

Vaidas, WWW, Vasario 22, 2012 13:29,
Svečių knygoje pageidaujame bendrų atsiliepimų apie diktavimus, šį puslapį, vienas įrašas nuo vieno žmogaus. Natūralu, ir realiose svečių knygose taip būna.

Diskusijoms yra skirtas puslapio forumas, todėl svečių knygoje negali būti mezgami dialogai. O net ir skeptikams yra viena atskira tema diskusijų forume, visose kitose temose ar svečių knygoje skeptiškumas ar pesimizmas nepageidautinas.
Toks paprastumas taupys žmonių laiką ir įves aiškumo. Eikite su Dievu.

JOLANTA, Sausio 18, 2012 13:48,
Labai džiaugiuosi,kad radau šį puslapį.Jis man kaip puslapis į naują gyvenimą.Ačiū,kad Jūs esate.Linkiu kuo geriausios kloties ir kad daugiau ir daugiau žmonių suprastu tikrą tiesą,tikrą gyvenimo prasmę.Ir visi būtų laimingi.

Brigita, WWW, Rugpjūčio 27, 2011 21:37,
Esu dekinga visiems kurie eina dvasinio tobulejimo keliu, kurie savo aprasymais atvede i tikraji prisikelima mane.Jusu skyreli radau pries metus, letai, bet tikrai kylu dvasinio tobulejimo link. Aciu visiems kurie tiesiate rankas ieskantiems tikrojo gyvenimo kelio. Brigita

Felicija, Rugpjūčio 11, 2011 23:56,
Gyvenu uzsienyje.Svetaine sutikau pries 1,5m...Tai mano kelione ija po daug metu ieskojimo... Aciu kurybinei grupei vedanciai svetaine. Aciu visiems kartu ir kiekvienam atskirai.Ypatingai dekoju Valdovu Diktavimu tekstu vertejui. Savo Dvasiniam augimui pasirinkau tik ta Saltini, isigijau keturias knygas, laukiu kada iseis i sviesa sekanti. linkiu visiens tiems kurie bent karta apsilanke svetaineje igyti potrauki ir neapleisti Jos vardant Sviesos, Taikos, Harmonijos, Ramybes Musu Planetoje- ZEME.

Irena, Liepos 12, 2011 10:14,
Labai aciu, kad JŪS ESATE. Atradau sia svetaine tik si pavasari, taciau nuo to laiko nepraleidziu beveik nei dienos joje neapsilankiusi. Ir visada iš jos išeinu pakiliai nusiteikusi, lyg būčiau prisilietusi prie.....ORBIO!

ona, Balandžio 11, 2011 14:49,
Labai džiaugiuosi Pakylėtųjų Valdovų laiškais -ačiu DievuiTėvui,kad Jis suteikė galimybę gauti dvasinės duonos trokštantiems.Galvoju ,kad tai Dievo įstatymai šiam laikui.Gaila, kad kiekvieną dieną susiduriam su žmonėmis ,kurie nepripažįsta Mozės įstatymų .Aš vis ieškau-Gal Lietuvoj yra švietėjiškas gyvas dvasinis judėjimas

Margarita, Balandžio 9, 2011 20:54,
Vaidai, visu vardu dekoju uz tavo puiku darba svetaineje sirius.tai.lt. Aciu!

Vytautas, WWW, Kovo 27, 2011 22:54,
Labai džiaugiuosi prieš keletą metų suradęs šią svetainę, džiaugiuosi ir už visus ieškotojus kurie taip sunkiai eina dvasingumo keliu. Ačiū visiems kurių pagalba galime gauti šiuos šviesos mokymus.

romas, Vasario 25, 2011 20:22,
Geros kloties Visiems kas siekia dvasinės šviesos.
Manau ,siekimas gėrio ir harmonijos nėra blogas dalykas.

Simona, WWW, Vasario 20, 2011 20:23,
dekinga esu uz visa informacija, kuri patekta sioje svetaineje, isigijau knyga/isminties zodis ir skaitau kasryt. si informacija itakoja mano kuryba, mintis,sapnus, pasauleziura, kasdienybe nusvito kitomis spalvomis. tai stipru ir koncentruota informacija, kurios senai laukiau. suzinojau nesenai ti kvasara ir skaitant pirma laiska, tiesiog vaizdiniai ir jau mintyse gime paveikslai...aciu

Antanas, WWW, Sausio 31, 2011 17:39,
Dėkoju atsitiktinumui, kurio dėka atradau šį tinklapį ir Pakylėtųjų Valdovų laiškus. Padėka visiems, kurių pastangomis Valdovų laiškai pasiekia mus visus.

Vaidas, WWW, Sausio 25, 2011 12:29,
Svečių knygoje pageidaujame bendrų atsiliepimų apie diktavimus, šį puslapį, vienas įrašas nuo vieno žmogaus. Natūralu, ir realiose svečių knygose taip būna.

Diskusijoms yra skirtas puslapio forumas, todėl svečių knygoje negali būti mezgami dialogai. O net ir skeptikams yra viena atskira tema diskusijų forume, visose kitose temose ar svečių knygoje skeptiškumas ar pesimizmas nepageidautinas.
Toks paprastumas taupys žmonių laiką ir įves aiškumo. Eikite su Dievu.

JUMS, Sausio 17, 2011 13:34,
lINKIU MIELAI TATJANAI SVIESOS-JI DIKTUOJA SAVO SAMONES LYGYJE-"24.06.2011-Turetu ir Jos diktantai igauti optimizmo

tikmano, Lapkričio 17, 2010 13:24,
Ekstra pranesimas
Sanat Kumara
16 lapkricio 2010 pilnai itikino kokie reiksmingi
yra laiskai

Gintaras, Spalio 24, 2010 04:16,
Dėkoju Valdovams kad radau šį šaltinį, rekomenduoju visiems.

Valdas, Spalio 21, 2010 19:16,
Dekui tau Violeta.Nuolat paskaitau.Labai smagu rasti dvasiniu naujoviu vienoje vietoje

Laima, Rugpjūčio 8, 2010 09:50,
...atgaiva...šiluma...meilė.....NUOSTABU...

Gintaras, Liepos 27, 2010 01:41,
Dėkoju Tatjanai ir vertėjams ir viems kurie čia triūsiasi dėl gyvybės ir net dėl manęs - nusidėjėlio. Dėkoju Algimantui, kurio neesu matęs. Dėkoju TAU šaltini, Tėve ir dauge.

moteris, Liepos 23, 2010 12:25,
Taip,yra ta DIDINGA JEGA,jos prisipildzius,imi kitaip galvot..kitaip viska matyt..ir nebera Elito ir Neelito..yra poelgiai atitinkantys zodzius ir neatitinkantys ju..yra tyrumas..arba..jo nera...yra Spindesys..arba matai tik apsiblausima..
----------------------------------------------

jonas, Liepos 19, 2010 21:42,
atsiprasau ivyko klaida as nedarasiau kai ko nezinau kaip tai atsitiko.galbut pateiksu ka norejau. kai asmenybe jaucia kokia ji galinga tada visi tai jaucia, kaip irodymas yra tas kad tokia cia tikra istorija nenoriu girdis bet ji tapo mano potysiu tai niekis nei tai atsitinka kam reikia ,nuejau i visuomine elita as nekalbejau bet mane norejau isvesti su policija ,elito zmones viesai pradejo keikti mane pries kameras kita bijojo manes kiti nesuprato kas vyksta, o as vaiksciojau ten su ta didinga jega ka jus pasakysit tai niekis ar tai kazas ka kazkas senai zino?

jonas, Liepos 19, 2010 21:37,
na ar susisieksit su manim ar reikes susisiekti su jumis,as zinau ,kad cia gali atsirasti rimtu mes visi rimti lekiam ten kur lekiam ,noreciau supazindinti su tam tikrais faktais neiroditais bet patirtais ,noreciau pasiklausti ar jus zinot kad ta energija kuri yra dievas tarkim taip ,ji ateina pas tave ir ji yra zinoma nes tu ja atpazysti kad tai iskiepita energija as kalbu apie penkto plano energija ji yra iskiepita apsoliuciai galima nesneketi kad tai penkto plano energija ,bet tos tikros energijos kurios buvo apsireiskusios manyje nors nebuvau tame as bet suvokiau kad tai senai zinoma energija ,taip kas zino suprasit kas vyksta kai gauni toki palaiminima tada dievas zino ka doro jus tai suprantate ,tu esi per daug stiprus kai zmones net svokdami tave nesuvoke kas pradeda darytis kai tokia energija prisiartina prie zmogaus jus suprantat apie ka as apie dieviska galia kuri yra naudojima tam kad ismokytum nekalbedamas jus tai suprantat ? tiesiog vien prisiartinimas yra tas kad zmogus tampa priklausomas nuo

Irena, Birželio 30, 2010 14:29,
"Šioje sistemoje vystysis tokie ryšiai, kurie pavers ją virtualia dvasine valstybe. Žmonės suteiks virtualiam ryšiui dvasinį aspektą. Juk šioje sistemoje žmonės pradės megzti tarpusavio ryšius, būdingus net mūsų kasdieniam gyvenimui. Įsisąmoninę naujus teisingus santykius, žmonės ims kurti dalykinius, šeimyninius ir kitokius ryšius."
Ne vienas pranašas yra perspėjęs, jog technologijos pasieks tokį lygį, kad žmonių mąstymas ir gyvenimas bus pajungtas joms. Negi tikrai norite gyventi "virtualioja dvasinėje valstybėje", ar jums maža vienos iliuzijos. Juk aiškiau nebūna, jums siūloma įliuzija įliuzijoje.
Žmonijos neteisingas pasirinkimas nulėmė, kad esame valdomi tamsos ir nesuvokiame realybės, t.y. atėmė atmintį apie tai, kad nesame šie kūnai, esame laisvos Dvasinės būtybės, kaip ir visos kitos Visatos būtybės ir priklausymas nuo materijos (maisto, klimato, ligų ir t.t) yra tos iliuzijos pasekmės. Kadangi esame energijos donorai tamsioms būtybėms (jie energijos kitaip negauna kaip per žmones) jos lengvai mūs

:))), Birželio 30, 2010 12:27,
...nuoseklu,logiska,ramu...

ar galime lygint su Tatjanos monotonisku tonu

Irena, Birželio 29, 2010 16:40,
Taip diktuotės priimamos perleidus per Tatjanos sąmonę, kito būdo nėra. Visa informaciją ir žinias kiekviena butybė priima ir perduoda perleisdama per savo sąmonę. Manau Valdovai pasirinkdami pasiuntinį jos sąmonę įvertino (mums iki jos sąmonės labai, labai toli). Jokio diktato Valdovų diktuotėse nėra. Mes žmonės kaip aikštingi vaikai išspjaunam tą maistą (žinias), kurį mums paruošė viską išmanantys tėvai (Valdovai). Jei žinotumėte kokią karmą sau užsitraukiate kritikuodami Pasiuntinį ir žinias, tikrai to nedarytumėte.
Mokymas valdovų diktuotėse duotas toks kuris mums žmonėms reikalingas ir dar toks, kokį sugebam priimti. Nors man tai (diktuotės ir jų žinios) nėra naujiena- jau prieš penkiolika metų tai girdėta, bet skaitydama T. Mikušinos priimtas diktuotes, aš daug iš jų gaunu, o dažnai ir atsakymus į tai kas man būna neaišku, nors sąmoningai to ir neklausiu.

Irena, Birželio 29, 2010 16:15,
Apie vibracijas. Viskas kas yra sukurta Kūrėjo (Dievo) gali egzistuoti tik Kūrėjo energijos dėka, kuri vibruoja, reiškia vibruoja viskas kas egzistuoja. Tik vibracijos dažnis (panašiai kaip elektros srovės)skirtingas. Žinios irgi turi savas vibracijas, išeinančios iš šviesių butybių jos aukšto dažnio, tamsių žemo. Sąmonė plečiasi kai žmogaus kūnai ir siela gauna aukštas vibracijas, kurias išmoksta priimti palaipsniui, tam reikia apsivalyti nuo žemų vibracijų.
Intelektas tai smegenų savybė, skirtingų būtybių jis skirtingas, kuris dingsta kartu su kūno mirtimi. Intelektas skirtingai nuo sąmonės beveik nekinta, o sielos evoliucijai turi reikšmės tik tiek, kiek leidžia žmogui mąstymo pagalba susivokti (atskirti) pasirenkant kelią (į šviesą ar tamsą). Kiekvienas skaitydamas Valdovų diktuotes jas supranta pagal savo sąmonės lygį. Samonė plečiasi, jei energijos vibracijos, kurią žmogus gauna aukštėja. Tas pats žmogus keičiantis sąmonei diktuotes supranta kitaip.
Supratau, kad čia rašo tie kas diktuočių neskaito

MANO, Birželio 29, 2010 15:24,
visada yra rysys su Tevu...kas to nori asmenybe ,Tevas yra visada prieinamas..vieniems -protu,kitiems-jausmais..Ir as visai nesuvokiu,ka jus turite omeny zemas vibracijas...yra intelekto DAUGYBE PAKOPU-ar pagal tai?APIBREZKITE SAVOM MINTIM-AR TERA SVARBU TIK DIKTANTAI?

Irena, Birželio 29, 2010 14:55,
Nuo 1995 metų skaitau Valdovų diktuotes, jas gauna dar viena grupė (mano patirtis rodo, jog jos gautos žinios yra patikimos, laikas įrodė-viskas pildosi), aišku vibracijos skirtingos (aukštesnės), jos auga pagal skaitytojų sąmonę, tačiau esminio skirtumo tarp žinių nėra. Minėtos grupės vadovai pasitiki Tatjana Mikušina, manau Valdovai jiems suteikė žinių apie jos misiją, grupės vadovai buvo susitikę su Tatjana.
Nelogiška galvoti, kad tamsa gali naudotis daugiau nei trisdešimčia Valdovų vardų ir teikti žinias kurios yra logiškos ir nuoseklios, kurti joms tekstus bei maldas, jau nekalbant apie vibracijas.
Nebūkit naivūs galvodami, kad savo noru pasirinkę tarnauti šviesai, jai ir tarnausite. Tamsa neleidžia žingsnio žengti, kad nebandytų suklaidinti ar net panaudoti prievartą (įtraukti žmogaus sielą jam miegant į atspindžių pasaulius ir "pamaitinti" žemų vibracijų energija bei suteikti iškreiptas žinias, kurios užsifiksuoja pasamonėje - kituose kūnuose bei naudotis kitais apgavystės būdais.

Irena, Birželio 29, 2010 11:17,
Kokio reikia būt neišprusimo, kad manytum, jog Pakylėtų Valdovų diktuotės savyje turinčios ne tik žinias, bet ir skirtingas (pagal asmenines Valdovų sąvybes) vibracijas, kurias galima jausti ir matyti energijų spalvas yra tamnsių jėgų apgaulė. Tamsa paprastai ne tik nereikalauja atsisakyti asmeninių neigiamų savybių, bet be jokio vargo "suteikia" "pašventinimus ir per vieną meditaciją (tamsai reikia tik jūsų sutikimo) priartina prie "dievo". Apie Šviesos Hirarkiją rašė Blavadskaja, Rerichai, pranašas D. Andrejevas , Profetai ir kiti, bet jais netikima, o tikima kažkokiomis neįvardintomis būtybėmis, kurios tik pasūlo greitą "prašviesėjimą". Visa tai vyksta, todėl, kad tamsa mus valdo ir mes nenorime atsisakyti savo neigiamų savybių.

Dovydas, Birželio 18, 2010 19:16,
„Neduokite šventenybių šunims ir nebarstykite savo perlų kiaulėms, kad kartais jų nesutryptų ir apsigręžusios jūsų pačių nesudraskytų.“ (Mt 7:6)

ECH, Birželio 18, 2010 10:46,
'Todėl iš Dieviškojo pasaulio ateinanti energijos tėkmė jums protingai sumažinta ir plauna jūsų kūnus. Ir ši priverstinė priemonė save pateisina. Tačiau būtina, kad Dievo Žodis patektų į jūsų pasaulį. Kitaip jūs savo sąmonėje negalėsite išsaugoti orientyrų ir prarasite judėjimo kryptį.
Žodis, kurį neša mūsų laiškai, perduodamas ypatingu bū-DU'
PER MIKUSKINA

AR NE TAIP, Birželio 14, 2010 15:28,
'Todėl mums reikia tik laukti, kada subręsite ar nesubręsite tam, kad pereitumėte į kitą, sekantį evoliucinio vystymosi etapą.
Jūsų gyvenimo būdą galima keisti. Jūsų įpročius reikia keisti. Reikia keisti vartotojišką požiūrį į gamtą...'

tai ir keiskite...jokia sekla neisdygus ,nebrandina vaisiaus-VISKAS IVYKSTA SAVO LAIKU...O tokie diktantai,gali itakoti tik 0,000001 -nes ir be siu diktantu;viskas vyksta savo laiku

MUSU, Birželio 8, 2010 08:47,
'Kiekviena raidė buvo parinkta ypatingai vibracijai, veiksmui ir atsakui sukurti. Tai yra VACH! Daugelis išminčių ir senolių naudojo ją išmintingai, su intencija, tyrumu ir tikslu, suvokdami kiekvieną garsą ir žodį ir susiliedami su jų ypatingu pulsavimu ir vibracija! Kai kas nors kartoja mantrą, jis arba ji gauna šio pulsavimo ir vibracijos palaiminimą, kai naudojama teisinga intonacija. Visi energijos sūkuriai yra paveikiami ir gimsta vidinė palaima!
Tai yra sena, Amenai, vaike, bet [mantrų kalbėjimas] yra geriau nei visi tie dalykai, kuriuos žmonės naudoja, kaip tariamai gerinančius savijautą ir plečiančius, kaip Prozaką, Valiumą, Ekstazi ir tuos dirbtinai sukurtus kvaišalus. Sanskritas yra daug sveikiau ir taip pat pigiau. Mantra, guru perduota sekėjui, yra tikras palaiminimas! Tai yra energijos perdavimas. Tai yra lyg gydytojo padaryta injekcija!

Šaltinis: Diktuota Mahaavataro Šri Babadži Nagaradž automatiniu rašymu Ivonne Delaflor. „Kvietimas mylėti. 108 priminimai nušvitusiems"

Dovydas, Birželio 6, 2010 16:24,
Nieko, svarbiausia jog Tu Drauge sugebi pripildyti savo gyvenimą ir kiekvieną minutę būties džiaugsmo ir šviesos, jog aplink tave niekas neliudi, nes švieti kaip saulė, ir jog tavo gyvenimas pritvinkęs prasme ir Tu žinai kaip nepilstyti iš tuščio į kiaurą, džiaugiuosi jog esi laimingas ir tau nereikia menkinti kitų darbų jog pasijustum geiau. Sekmės Tau.

Audrius, Gegužės 13, 2010 18:46,
Džiugu, kad vis dėl to yra žmonių, kurie gali pajusti diktavimuose esančią energiją, vibracijas...

gintaras, Gegužės 12, 2010 04:03,
Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad radau tas versmes čia (sirius.tai.lt), kurias esant aiškiai jaučiu.Negaliu atsimėgauti šiuo nektaru. Dėkoju.

Fredas, WWW, Vasario 24, 2010 09:41,
Mes kol kas einame link tiesos branduolio diskusijomis,metas pradėti veikti,veiksmas jau buvo parodytas Mykolo, kuris save padovanojo šioje vietinėje visatoje,turime eiti Jėzaus pramintu taku link TĖVO-ROJAUS TREJYBĖS. Materialiniu pagrindu sukurtos valstybių sistemos(ypač Europa)priėjo aklavietę.Reikalingas masinis žmonių atsivertimas į DIEVĄ, ne per ritualines dogmas,bet per savo sąmonės keitimą. Turime pradėti keistis dvasiniu pagrindu,kas sena praeina,štai atsiranda nauja,ir tas naujas turi mus suburti Kosminių dėsnių lygmenyje, praplečiant sąmonę,kuriant aukštus moralinius orientyrus.

Petras, Vasario 21, 2010 21:10,
GERBIAMA RITA , AŠ PETRAS ESU PANAVEŽIETIS , DIRBU URANTIJOS FORUME TUO PAČIU VARDU. ČIA UŽKLYDAU ATSITIKTINAI . JEIGU IEŠKAI BENDRAMINČIŲ APSILANKYK URANTIJOS FORUME , NET ATRASI MANO E-mailą

Janina, Vasario 19, 2010 00:42,
Taip, esu paneveziete, bet siuo metu gyvenu JAV.Visada skaitau diktavimus ir su nekantrumu laukiu nauju.

Rita, Vasario 4, 2010 13:42,
Didelis dėkui už diktavimus! Gal yra bendraminčių Panevežyje,kurie skaito diktavimus?

Tautvida, Sausio 23, 2010 20:39,
garsioji Rusijos mistikė Jelena Blavatskaja. Egipte ji susipažino su koptų (Egipto krikščionių) magu ir jis ją išmokęs aiškiaregystės būdu perskaityti paslaptingąją knygą.
KUR MOKESI EZOTERIKOS TATJANA?

Юлия, Sausio 16, 2010 21:46,
Labai tau ačiū! Apie svetainės radote labiausiai reikia! Jūsų svetainę turėjo didelį podderzhku.Vsego jums džiaugsmingai ir ryškus!
Наверное переведено не хорошо-автоматически
Спасибо вам!Процветайте!)

mindaugas, Gruodžio 27, 2009 23:02,
as jus myliu,mindaugas

Elena, Gruodžio 16, 2009 17:21,
Taip gera atsigerti gurksni Sviesos ir numalsinti sielos troskuli...

Vitalija, Gruodžio 14, 2009 18:44,
Ar yra cia besilankanciu Anastasiuku? Ar Sachadza jogu? butu malon susipazinti Beje aciu labai sio tinklapio kurejams, kurie vercia diktatavimus nepailsdami, aciu jums labai! Kartais man diktatavimu skaitymas buna vienintele stipri paguoda ir dziaugsmas,dekoju Dievui uz skleidziama sviesa

Vitalija, Gruodžio 14, 2009 18:36,
Buvo laikai iki siol, kai zmonems buvo reikalingos religijos tokios kokios jos yra dabar, pagal zmoniu samoninguma... neaukstas samoningumas- netobulos religijos. Bet visviena savo esmemis jos vede i geri. Dabar atejo Naujas amzius ir visa kas buvo senajam amziuj beviltiskai paseno. Atejo laikas, tai kas sena, pakeisti i nauja, kas kur kas labiau atitinka Naujiji amziu, su aukstu dvasingumu. Atejo laikas zmonems tapti patiems dievams!

Rimas, Gruodžio 4, 2009 12:15,
Labai aciu Jums kad dalinotes sviesa ir meile.Linkiu Jums visa ko geriausia!!!

Ieva Dievo Vaikas, WWW, Lapkričio 28, 2009 19:03,
ACIU!!! nuosirdziai dekoju Arunai