Forumas - Kokia visuomene mes norėtume tapti / sukurti? Kokia kryptimi žmonija norėtų eiti? - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

El. paštas & slaptažodis


Dabar registruota: 264
Registruotis forume
Priminti slaptažodį
Diskusijos forume
Autorių sąrašas
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Kokia visuomene mes norėtume tapti / sukurti? Kokia kryptimi žmonija norėtų eiti?

Yra šaltinis, skatinantis žmonių diskusiją tokiais klausimais. Galima pagalvoti, kad kai kuriuose šaltiniuose kalbama apie kolektyvines sąmones, taip pat apie tai, kad visos žmonijos sąmonė yra tam tikroje stadijoje ar būsenoje. O čia keliami klausimai, tam kad patys žmonės pirmiausia pradėtų galvoti ne vien apie save, bet ir bendrai apie visuomenę, apie žmoniją. Ir tai, turbūt, būtų viena iš svarbesnių diskusijų, kurios galėtų vykti tarp žmonių.

Daug iš mūsų yra daug ko skaitę ar matę, daug kas moka daug ką.. bet galbūt svarbu ne citavimas, o gebėjimas įjungus savo paties mąstymą.. ir savais žodžiais įvardinti.. koks jūsų žvilgsnis šiuo klausimu. O galbūt tokiu klausimu niekada nebuvo susimąstyta.

 Vaidas ~
 2011-05-04 20:08
norėdami rašyti komentarą prisijunkite
Komentarai

Tatjana rase ,kad maldu esme ne tai kad pasiemes kaip eilerasti atkali,bet samones busena,kai sakai nuosirdzia malda,...tai tokia samones busena reikia islaikyti visada.
 linara ~
 2011-07-14 13:49


Aukso zodziai, taip ir turetu buti, mes turime visi vieni kitiems padeti keistis. Marija paskutiniame laiske raso ,kad jus net 1h per diena negalite pasimelsti. Tai man kaip akmuo i mano darza, tikrai daugiausiai 3 maldas pries miega , lenda kitos mintys i galva ir susipina tos maldos,pamirsti, kad meldeisi.Tai si ryta galvoju, ne, man reikia kontroles,pasiemiau rozanciu,nors jo nemoku kalbeti,kokia malda kokiam rutuliuke, tai is galvos Sveika Marija,o kur tarpas Teve musu.Cia yra tie Valdovu roziniai, bet nesuprantu kaip ten juos kalbeti, i koki rutuliuka. Ar atsispausdinti ir is lapo skaityti, kaip jus darote?
 Amina ~
 2011-06-27 13:28


Man viena pirmųjų minčių kyla tai, jog žmonės turėtų pradėti galvoti apie platesnius reiškinius, o atliekant bet kokį veiksmą matyti to prasmę didesniame kūrinijos paveiksle. Dauguma žmonijos problemų prasideda tada, kai gyvena tokie žmonės kurie mąsto tik apie save, savo šeimą, savo darbą, savo laisvalaikį ir viskas - nėra mąstoma ar veikiama galvojant apie tą valstybę kurioje gyvenama, tuo labiau apie visą planetą ar kūriniją.

Kai kiekvienas žmogus pradės prisiimti atsakomybę už planetą ir kūriniją, kai planetoje ar kūrinijoje vykstantys reiškiniai nebus "kažkieno kito problema" tada visi taps vieningesni, kaip kūrinijos šeima, sąmoningesni, o tuo pačiu ir labiau atspindintys Tėvo požiūrį kuris rūpindamasis vienu, rūpinasi visa kūrinija.
 Vaidas ~
 2011-06-27 12:36


Kiekvienas masto pagal savo supratima, gal kam atrodo, kad gyriuosiu, bet man atrodo kitaip. Stengiuosi, nes nesu tobulybe, pagundos tyko ant kiekvieno kampo, nėra lengva laviruoti tarp gėrio ir blogio ir rasti aukso vidurį. Pagyroms čia yra ne vieta, kas iš to? Mes mokomes vieni iš kitų, dalinamės patirtimi, informacija, šis forumas yra mano palaikomoji komanda, kuri vis užveda ant teisingo kelio. Pastebėjau jei tik nepadarau kokių gerų, nesavanaudiškų darbų, nebūna ir gerų permainų, gyvenimas tarsi stovi nuobodžiai.
 Amina ~
 2011-06-20 12:33


jau vien stengimasis "daryti gera" yra siekis sau naudos: užsidirbti geresnę karmą ir noras atrodyti geresniu nei žmogus yra. Tas kuris daro gera - tiesiog daro gera ir nesigiria, nes tokiam žmogui taip elgtis diktuoja širdis ir tiesiog toks jo gyvenimo būdas. Už stengimosi daryti gera slypi paprasčiausiais egoizmas.
 Aušrinė ~
 2011-06-18 19:16


As stengiuosi daryti gera, nesiekdama sau naudos, taciau ta nauda ateina su kaupu savaime. Itariu, kad radau rakta, tai meile be jokiu salygu, nesavanaudiska, kuri gali kalnus nuveikti.Pastebejau, kad galima keisti net ir didziausius blogiecius, bet tik savo pavyzdziu ir pagarbiai su jais elgiantis.Kai su meile i zmogu atveriu jo sirdi, tik tada galiu duoti koki patarima ir tai daugumai pastebejau zodziu neuztenka, reikia pavyzdziais pritaikyti, tuomet isitikina, kad tai veikia, geris nugali viska ir zmogus keiciasi savaime i gera.
 Amina ~
 2011-05-19 11:55