Forumas - Egzistenciją apibrėžiantys teiginiai - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

El. paštas & slaptažodis


Dabar registruota: 264
Registruotis forume
Priminti slaptažodį
Diskusijos forume
Autorių sąrašas
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Egzistenciją apibrėžiantys teiginiai

Pacituosiu teiginius iš paveikslėlio angliškai:
http://img215.imageshack.us/img215/2020/statementslrg.jpg
apie kuriuos, manau galima būtų padiskutuoti. Pirmiausiai pateiksiu anglišką variantą, nes galbūt nepavyks labai tiksliai išversti.

1. Existance is But An Extension Of Yourself.
2. I Am Sufficient.
3. I Am limitless, My Choices Reflect My Limitlessness.
4. That Which You Are Is That Which I Am.
And That Which I Am Is That Which You Are.
5. Thwat Which You Chose,
You Do So Out of Joy.
6. All that I Am is Love
All that You Are is Love.
7. All that Is Encompasses All.

Lietuviškai:
1. Egzistencija yra niekas kita kaip tik savo paties išsiskleidimas(prailginimas,atauga).
2. Aš Esu pakankamas.
3. Aš Esu neturintis ribų, mano daromi pasirinkimai atspindi mano neturėjimą ribų.
4. Tai kas tu esi yra tai kas aš esu.
Ir tai kas aš esu yra tai kas tu esi.
5. Tai ką Tu pasirenki,
Tu tai darai vedamas džiugesio/palaimos.
6. Visa kas aš esu yra Meilė
Visa kas Tu Esi yra Meilė.
7. Visa kas yra Apima(veda, nurodo kryptį) viską(visiems).

 Vaidas ~
 2011-05-04 20:00
norėdami rašyti komentarą prisijunkite
Komentarai

Pirmas teiginys (ir dar antras) leidžia atsikratyti emocinių ir mentalinių prisirišimų prie konors už savęs ribų ir leidžia daug labiau koncentruotis į savęs pažinimą, be visokių išorinių dėmesį atitraukiančių dalykų. Tai taip pat parodo kad žmogus turi būti laimingas, vien būdamas ta sąmone kuria jis yra, suvokdamas save kaip sąmonę, o ne jausdamas kažkokį nepriteklių ir vis stengdamasis jį užpildyti imdamas kažką iš aplinkos. Man visada patiko mąstyti, kad viskas ko žmogui reikia yra jo viduje, kad nėra būtini įvairūs išoriniai dalykai. O kaip ir apsisprendimai turi būti besąlyginiai, remiantis tuo kad žmogus ką nors nusprendė, o ne tai kad išorinės aplinkybės keistų mūsų pasirinkimus. Taip vėlgi artėjama prie savo sąmonės pažinimo.

Trečias teiginys parodo, kad dažnai mes patys prisigalvojame sau taisyklių kas mums neįmanoma, ieškome įvairių metodų tam kad kažko pasiektume, kada dažniausiai užtenka tik pasirinkti visų pirma. Laisvesnis žmogus renkasi besąlygiškai ir renkasi įvairius jam pasmingus dalykus, negalvodamas apie tai kad kažkas nėra įmanoma, jis renkasi vidumi o ne loginiu protu, loginis protas negali numatyti ar suvokti tokių dalykų - jis tik instrumentas. Per atsivėrimą visai kūrinijai, per įsiklausymą į save, į Dievo vedimą iš vidaus įmanoma tampa viskas. Pažvelgus į savo paties daromus pasirinkimus - galime nustatyti kiek laisvi esame.

Ketvirtame teiginyje kalbama apie visko įtraukimą į save, kad viskas iš esmės yra viena kūrinija, ir niekas nėra atsietas vienas nuo kito. Daug kas gali ieškoti priešybių, kaip pvz vyras ir moteris, bet jiems būdingi tie patys norai, troškimai, jiems būdingas tas pats potencialas dvasiškai ir sąmonės tobulėjimo kelyje. Čia galima suvokti, kad ir koks yra kitas žmogus ar aplinka aplink.. visa tai taip pat turi pradžią mumyse. Kaip ir mūsų pačių atsakomybę savotiškai. Nes jeigu ne mūsų sąmonės kokybė, vertybės, mąstymo būdas - mes nebūtųme kiekvieną akimirką ten kur esame.

Penktas teiginys, kalba apie vidinės energijos išvystymą ir įsijautimą į tai kas daroma, vengiant ko nors darymo vien todėl kad tai sugalvota protu, vien todėl kad tai protingai skamba. Tokiu teiginiu vadovaujantis viskas gyvenime tampa laimės patyrimu, o taip būti ir turėtų. Nes gyvenant tuo kas tiesa, patiriama laimė. Galbūt tam reikia patyrimo kažkokio, galbūt kažkam šis teiginys nebus aiškus. Bet nemanau kad žmogus gali dirbtinai ar apsimestinai ką nors daryti, taip ir čia reikia visgi vidinio nuoširdaus suvokimo kad tai būtų įmanoma. Žmogus negali būti optimistu vien todėl, kad optimistų naudingumo koeficientas didesnis ir tame jis protu mato naudą, bet nuoširdžiai neįsijaučia į tai, nesuvokia to savo vidumi kad pats yra tuo.

Šeštame teiginyje kalbama tiesa, kad kiekvienas iš mūsų yra tiesiog besąlyginės meilės būtybė, tačiau tik mūsų prote esantys nuteisimai, nuostatos, teisimas kitų ar savęs, kad yra taip o ne kitaip mus apriboja, sielą uždaro į savotišką kalėjimą, panašiai kaip ir karma mus apriboja elgtis šabloniškai ir autopilotu, vietoje to kad būtų vadovaujamasi gyvų ryšiu, gyvų savo sielos išskleidimu, pažįstant save ir realizuojant save sąryšyje su visa kūrinija.

Septinto teiginio galbūt nelabai suprantu, kaip čia turėtų išsiversti nes yra kiek dviprasmiškai, encompasses gali reikšti kad viskas kas egzistuoja apima viską kas tik egzistuoja, arba tai kad bet kuri dalelė kuri egzistuoja taip pat įtakoja kaip magnetas visų kitų kompasus visko kas egzistuoja. Galbūt reikėtų suprasti kad pasikeitus vienai dalelytei, tai pakeičia visą kūriniją.
( Naujausia teksto versija: http://viduje.puikiai.lt/?ae=2136 )
 Vaidas ~
 2011-07-09 13:11


Aukso zodziai, taip ir yra.
 Amina ~
 2011-05-19 11:44