Forumas - AUKSTESNIOJO VISATOS PROTO KREIPIMASIS - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

El. paštas & slaptažodis


Dabar registruota: 264
Registruotis forume
Priminti slaptažodį
Diskusijos forume
Autorių sąrašas
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
AUKSTESNIOJO VISATOS PROTO KREIPIMASIS

Zmones ,kontaktuojantys su Aukstesniuoju Visatos Protu ,nuolat gauna panasaus turinio informacija visomis kalbomis.Kosminis Protas kviecia platinti sia informacija ,kad ji pasiektu kiekviena Zemes gyventoja ,kad kiekvienas galetu pasirinkti:eiti jam tolimesnes evoliucijos keliu ar uzbaigti savo egzistavima.
Zemes zmones!
Mes stengiames isgelbeti zmonija nuo vargo,kuri ji issauke savo bedvase veikla.Mes susirupine ekologine planetos padetimi,todel atejom jums i pagalba.Mes zinom,kad greit isnyks ozono sluoksnis ,esantis apie Zeme.Sustipres tiesioginiu kosminiu spinduliu poveikis,todel jums reikia paruosti savo kuna augaliniam baltymui,kad issaugotumete savo gyvybe.
Kita istraukele...."Po kataklizmu dalis jusu planetos bus sugriauta ,daugelyje vietu ivyks zemes plutos poslinkiai.Tai susije su jos magnetines asies ir poliu pasikeitimu.
Jusu biosfera atsivers Kosmoso poveikiui.Bus nuimtas ozono sluoksnis ,esantis apie Zeme.Tai butina Zemes apvalymui ir jos plutos sutankejimui.
Gyvenimas planetoje vyks stiprios radiacijos salygomis,kuri pades atnaujinti gamtines salygas.Visoje Zemeje ivyks klimatiniai pokyciai-isivyraus subtropinis klimatas.

Toliau patariama del mitybos.I jusu raciona turi ieiti ne tiek skanus,kiek naudingi produktai.Visu pirma naudokite zoles: pienes,rugstynes,dilgeles,berzo,avieciu,serbentu,melyniu ,zemuogiu lapus,butinai jaunus.Plikykite ju arbata ,naudokite maistui juos pacius.Pasistenkite sumazinti maista,i kuri ieina actas ,pipirai,garstycios ir kiti astrus produktai.Maitinkites tik darzovemis,grudais,vaisiais ,medumi.
Vengti vasara saules. Ir tt.

 Violeta ~ Kaunas
 2008-05-07 10:57
norėdami rašyti komentarą prisijunkite
Komentarai

Įvykiai buvo, yra ir bus visada panosėje,tik bėda tame,kad žmonės sureikšmina esamą laikotarpį. Buvo ir kitų žemės drebėjimų ir vulkanų išsiveržimų ir cunamių, ir kometų kritimų ir klimato kaitos ir gripo protrūkių su šimtu milijonų mirusių ir maro epidemijos... Tai jau buvo tik per paskutinius 800metų. Kad žmogus daro tam tikrą įtaką,tai faktas,bet kad taip susireikšmina tų įvykių galimam reikšmingam įtakojimui, tai jau visa auksinė karūna ant galvos. Net nejuokinga. Nereikia blaškytis po krašutinumus. Realus vaizdas atsiveria tik per laiką.
 Andrius ~ aurelijus369@gmail.com
 2010-01-13 22:46


Aciu ,Rita.Taip tu teisi...ir neseniai ta pati sake Sefera..butent siuo metu buti Bez meteza...visu svarbiausia dabar "Bezmeteznost"

 Violeta ~
 2010-01-13 21:05


Tikrove kuria zmones,savo mintimis ir darbais.Tad nereikia lialia,kad zmones cia niekuo deti,atseit zeme pati juda.Visi kataklizmai yra isjudinti zmoniu sukurtos energijos.
 Kukas ~
 2010-01-13 19:57


Violeta, ačiū už tavo darbą, kurį vertina tie, kurie tave pažįsta. Nesiaiškink tiems vyrukams, neverta.Būk tokia, kokia ir esi:mielas ir draugiškas žmogutis.
 Rita ~
 2010-01-13 19:55


Matyt,Violeta per mažai meldėsi ir užvalgė mėsos, todėl ir žemės pluta Haityje paslinko...
Aukščiausio laipsnio religinė hipnozė.Melskis kiek nori, tačiau globalių veiksnių Žemėje nepakeisi. Saulės aktyvumui tavo mitybos ypatumai yra bereikšmiai.
 Povilas ~ http://meitacija.forum24.ru
 2010-01-13 19:42


Nesuparatu ...del tu gazdinimu..
Tie ivykiai jau vyksta panoseje..gaila zmoniu zuvusiu Haityje...
 Violeta ~
 2010-01-13 19:33


Ko Violeta siekia gazdindama kataklizmais, žemės plutos poslinkiais ir pan. Tipo nevalgykit mėsos ir jūs išliksite? Bet kokie gazdintojai visų pirma atrodo kaip klounai. Visų antra žemės pluta visada slankiodavo tik,kad tai įvertinti vieno ar kelių žmonių kartos nepakanka. Tai tūkstantmečių reikalas. Tas pat ir su klimato kaita. Klimatas keičiasi pastoviai per kelis šimtmečius. Tai šian tai ten ir tai priklauso nuo saulėje vykstančių procesų. Mitybos pokyčiai ateina natūraliai su sąmoningumo pokyčiais. Jei reikalausi iš nelabai sąmoningo mesti valgyti mėsą ar pan. tai greičiausiai sutriks jo sveikata. Būsi kaltas ar kalta, nes tai darei ne iš meilės tam žmogui,o norėdama gėrio. Norėjimas blogio ar gėrio nėra meilė.Tai yra tik viena iš poliškumo būsenų. Viską daryk su meile ir viskas po truputį susitvarkys geriausia linkme. Be to savokoje geriausia nereiškia,kad tik tau geriausia. Iš to laimėti turi visi,dalyvaujantys procese.
 Andrius ~ aurelijus369@gmail.com
 2010-01-13 19:01


www.otkroveniya.ru , siuliciau paskaityt ir pasigilint ...
:)
 Denisas ~
 2008-09-20 13:28


Dėl mėsos atsisakymo visiems ateina savas laikas. Kiek žinau šeimų, kuriose vienas asmuo atsisako mėsos po kurio laiko ir kiti. Tai yra labai natūralus procesas reikalaujantis švelnaus, netraumuojančio dėmesio, meilės ir kantrybės. Svarbiausia, kad nebūtų pretenzijų tiems, kurie valgo mėsą. Neįtikėtina, tose šeimose, kuriose yra puoselėjamos dvasinės vertybės ir dorybės vaikai sąmoningai be jokios prievartos patys atsisako mėsos. Mano akimis viskas yra labai paprasta. Suvokiau, kai pats esi harmoningas ir vientisas, tai beveik nesutinki pasipriešinimo iš aplinkos. Žmonės aplink savaime nurimsta ir atsiveria. Nereikia sureikšminti dvasinio kelio ir kiekvieno pasakymo, tai sukelia nereikalingas įtampas ir realybė išsikreipia... Manau, jog esant žemėje būtina suderinti materiją ir dvasingumą, nei vienas, nei kitas kraštutinumas prie gero nepriveda... Materija nėra blogis, gali būti tik netinkamas santykis į ją. (čia gal kai kas ne į temą, bet pasakiau, tai ką norėjau:)
 coliukė ~
 2008-05-11 10:35


Man tai atrodo, kad kiekvienas mato tai ką nori matyti. Dėl maisto. Kai keičiu savo racioną – vaikai irgi keičia – patys atsisako mėsos, kurią vadina lavoniena (nors nieko apie tai su jais nekalbėjau). Mūsų mintys, vibracijos persiduoda ir artimiesiems. Taip, kad jokių problemų šiuo klausimu neiškylo.
Dėl ateities. Planeta keisis, jau keičiasi – ir Vaidas teisingai sako: daug kas priklauso nuo mūsų pasirinkimo, minčių, jausmų. Jei matysime vien tik blogį, nelaimes, nuolat jausime baimes – tokiu būdu tik didinsime katastrofų galimybes. Bet mes galime į ateitį žvelgti ir kitaip – laukti tų pačių pasikeitimų su meile, Dievo vedimu, vibracijų kėlimu, kad visi pasiektume Kristaus sąmonę ir sulauktume Aukso Amžiaus. Planeta apsivalys tik nuo tų, kurie visiškai išsižada Dievo.

 Gilė ~
 2008-05-11 07:52


Taskeliui,tai kad kituose forumuose buna dar baisiau ..nei cia...Dabar prisiminiau Cezario pasakytus zodzius ...kai jis patyre ta Dieviska busena..irgi pradejo visus mokyti ir aukleti.....aisku kad ta busena greit pradingo....po to jis suprato savo klaidas...ir daugiau taip nedare.....
Turbut cia ir yra daugelio dvasingu zmoniu klaida...apie kuriuos perspeja didieji isminciai..
 Violeta ~ Kaunas
 2008-05-10 15:50


Aš slepiuosi ne nuo akašų kronikų, ne nuo Visatos. Ir už kiekvieną savo pasakytą žodį prisiimu atsakomybę. Slepiuosi nuo įvairiausių patarinėtojų žmonių pavidaluose, kurie labai raiškiai moka paaiškinti viską kas vykta, ir be jokios abejonės kupini patarimų. Slepiuosi nuo kartais šiame forume vykstančių ne per gražiausių diskusijų ir pan.
Todėl suteikite, prašau, man mano laisvę būti taškeliais. :-))

 taskeliai ~
 2008-05-10 14:16


Del saules... kad ji aktyvesne tai faktas....daug moksliniu straipsniu galima pasiskaityti apie tai.
Del iv.taskeliu,zvaigzduciu ,bruksneliu,turiu mintyse anoniminius zmoniu pasirasymus,ir kad nebus jokios atsakomybes del parasytu laiskuciu...taigi bus ta atsakomybe...Visata labai protinga...viskas irasoma i Akasu kronika..tarsi i kompjuterio diskeli,net kiekviena zmogaus mintis ir tt.
Del mesos valgymo...Tai gal tie indu vienuoliai atlieka spec.ritualus ,kuriais atsiprasoma nuzudytu gyvunu,,,,kaip ta daro samanai...Sibire.
Karves,jauciai ..tai sventi gyvunai,Indijoje ,Egipte net sventyklos jiems skirtos,musu pasakose ,padavimuose..taip pat labai gerbiama karvute.
Kiaule labai protinga,ji turi samone,ji musu brolis is Atlantidos laiku..

 Violeta ~ Kaunas
 2008-05-10 13:07


Kiek turiu informacijos, ir esu bendravęs su Dievo tarnais, tai ozono sluoksnis nežada išnykti. Taip pat rinkimasis tiesos ir meilės turi būti todėl, kad tai atpažįstama kaip gera, o ne todėl kad yra gazdinama blogu. Jėzus mokindavo visada teigiamu pamokymu, daryk gera ir bus gerai ~maždaug, o ne jei darysi ta ir ana tau bus blogai. Tačiau, dabar nepamenu bet nepaneigčiau galimybės kad ateityje žada būti 1/3 ar 2/3 dabartinių žmonių skaičiaus. Žmonės gali gyventi ir nesusimastyti, bet daugiau susipažinus galima suvokti kad žmonių populiacijos skaičius nėra reguliuojamas, ir kaip tai veikia visas ekosistemas. Dėl tokio žmonių kiekio, nebėra vertinami ir patys žmonės.
Tačiau kad ir kaip ten bebūtų, planetos ateitis priklauso nuo žmonių laisvos valios. O tie žmonės gali mintimis pritarti arba nepritarti kada jie girdi "bus katastrofos", ir kaip manot tokios mintys veikia? Ir kaip veikia tokie perduodami mokymai? Kelčiau net klausima, ar per įsivaizdavimą kas tokiame tekste yra nėra tos mintys atspindimos realiame gyvenime?
Kad ir kaip ten bebūtų, Dievas, jo vaikai tarnaujantys visoje kūrinijoje dirba išmintingai, ir meilės labui.
Ką dabartiniai žmonės gali daryti, tai būti labiau atviri priimti Dievo vedimą. Yra klaida kada žmonės turi "uždarą mastymą" kuris sukurtas jų pačių laisva valia, o tada jie prašo Dievo pagalbos siekdami naudos, vietoj to kad suvoktu kad Dievas yra tobulas ir jau duoda visa kas geriausia, problema yra tik tai kad žmonės turi tai priimti, tapti atviri priėmimui. Sudie.
 Vaidas ~
 2008-05-09 19:00


O Indijoje, girdėjau, yra tokie vienuoliai budistai, kurie valgo sau mėsą, net nevirtą, o žalią ir drąsiai ir tvirtai keliauja nušvitimo link? Tai kaip yra?
 klausimelis ~
 2008-05-09 16:53


Gal ramiai, atsipalaidavus reiktu suvokti kodel Aukstesnes jegos stabdo grazias pastangas?
Ar jus pati susipazystate su tomis svetainemis, kurias siulote, su mokymais duodamais jose? Pavaiksciojau jusu vedziojama, vinegretas gavosi, kitaip tariant "nei Dievui zvake, nei...."
Skvorcovas savo cenelinguose vadina save zmonijos isgelbetoju. Gal taip ir yra.
Jei jau duodate zmonems informacija, tai eikite kryptingai, nesimakalokite.
Su pagarba jusu pastangoms.


 **** ~
 2008-05-09 16:44


O kaip su vaikais? Kurie daug metų valgė mėsytę , kaip iš jų dabar ją atimti? Šeimoje juk gyveni ne vienas. Ir sutuoktinis taria žodį apie vaikų mitybą ir auklėjimą. Taigi, nustok vaikui duoti mėsą, tai ir į durnyną gali uždaryti.
Kai skaitai, atrodo viskas paparasta. Keiskitės, valgykite jau ne tai ką anksčiau valgėte. O kaip aplinka? Ar tie mūsų artimi žmonės pasmerkti išmirimui nuo apsnuodijimo mėsa? Man tai žiauru. Gerai kai šeimoje žmonės siekia vienodų tikslū, o jei ne? Tai tas dvasingasis pasmerktas dar didesnėm kančiom.
Tokiom minutėm pagalvoju, kad reikia sprukti iš šio pasaulio, nes nuo aplinkos spaudimo nelieka vietos. Dvasingieji duoda teisingą informaciją kaip gyventi, aplinkiniai spaudžia, varo į kampą. O aš tai vienas ir nepersiplėšiu, ir turiu nuolatos laviruoti. O kaip tai vargina.
Jau čiame gyvenime nusprendžiau, kad kitą gyvenimą jokios šeimos, jokių vaikų...
 Klausimėlis ~
 2008-05-09 16:20


Turbut cia Auksc.Proto Isdaigos...niekaip neleidzia pabaigti teksto....
 Violeta ~ Kaunas
 2008-05-09 12:28Veliau teks atsisakyti produktu ,turinciu slakus
 Violeta ~ Kaunas
 2008-05-09 12:25


Atsiprasau us juos...kazkaip keistai atsispausdina puse tik teksto...Gal Vaidas istrins juos...
 Violeta ~ Kaunas
 2008-05-09 12:19


Kokia prasme siouse pasikartojimuose ?
 *** ~
 2008-05-09 11:03


5 puslapis

Nuo 1992 metu kovo jusu organizme pradejo kauptis nuodai is gyvuliniu produktu,o taip pat is tabako ,nikotino ir alkoholio.Tai prives prie to,kad jusu imunine sistema palaipsniui is vidaus irs,o is isores pasipils stipraus spinduliavimo srove ,kuri tuo paciu metu bus ir valanti,ir prazutinga>apvalanti gamtai ir prazutinga tiems is jusu ,kas nepertvarkys savo organizmo,nepereis nuo gyvulinio maisto prie augalinio.
Procesas sudetingas yra tuo,kad jis yra negryztamas.Jokiu isikisimu neimanoma jo sustabdyti>ZIV ,vezys,alergija jus prazudys.Jus tapsite bejegiais.
Apribokite naudojima tu produktu,kurie sukelia virskinimo sutrikimus
Dabar jusu uzdavinys gludi tame,kad sukaupti organizme stabilu reikalingu mikroelementu,drusku kieki ir sukoreguoti tuos sutrikimus,kuriuos organizmas patiria ziemos ir pavasario bemaisciu metu.Taip pat reikia daryti apvalancias klizmas ir kito pobudzio valyma,isskyrus badavima.
I jusu raciona turi ieiti ne tiek skanus ,kiek naudingi produktai.Visu pirma ,naudokite zoles>pienes,rugstynes,dilgeles,berzo,avieciu,serbentu,melyniu ,zemuogiu lapus,butinai jaunus.Plikykite ju arbata ,naudokite maistui juos pacius.Jusu devizu turi tapti naudingumas ir norma,nes per gausus naudojimas neduoda teigiamu rezultatu.Jusu devizu turi tapti naudingumas ir norma,nes pergausus naudojimas neduoda teigiamu rezultatu.Jeigu jus ziema gerete arbata 3 kartus per diena ,tai pereje prie zoliu arbatos,nedidinkite normos.Tai galima pasakyti ir apie visus kitus produktus.Pasistenkite apriboti tirsto maisto kieki iki 1 proc. kuno svorio,skysto....iki 1 litro i diena ,esant 60 kg kuno svoriui,o virs sio svorio....1,5 litro i diena.Jums reikia suprasti ,kad jus keiciates nepastebimai,taciau greit pajusite ,kad nebetraukia tie produktai ,kuriuos mes laikome jums kenksmingais arba pavojingais Kosmoso mutacijos metu.Pasistenkite sumazinti maista,i kuri ieina actas,pipirai,garstycios ir kiti astrus produktai.Mutacijos metu jusu virskinimo organu gleivine pasidare jautresne erzinanciam poveikiui.
Veliau teks atsisakyti produktu ,turinciu slakus
 Violeta ~ Kaunas
 2008-05-09 09:44


4 puslapis

Kokia pirmo barjero esme?Visu pirma,jus turite laikytis tu morales normu,kurios egzistuoja visuomeneje.Jums reikia zinoti,kad Kosmosui yra zinoma ,viskas apie kiekviena is jusu,taip kaip kiekvienas is jusu bet kuriame erdves ir laiko taske.Jus turite ne tik del saves gyventi,bet ir kitiems kurti geri,buti svariais savo ketinimuose.Uzmirskite...tarpusavio nesutarimus salyje ir seimoje,uzgesinkite neapykantos ugni ir jusu sielos dziugaus dievisku dziaugsmu.Pasistenkite savo siela apvalyti nuo bjaurasties,ismeskite tamsiasias mintis ir neapykanta ,nes jos veda jus ten,kur jusu energija surenka tamsiosios jegos.Neapgaudinekite saves.Mylekite Dieva,mylekite artima,mylekite save.Stenkites buti pakantesniais kitiems,santyresniais vertinant zmones.Tik Dievui duota jus teisti.Bukite nuolankus ir atsiduokite Dievo valiai.Suvokite ,kad jus....Ugninio Dieviskumo dieviskos kibirksteles.Jus...tikri Dievo vaikai.Jis ...jusu Kurejas.Tik Jo valioje spresti,ar tobula zmoniu gimine.Jis kuria pagal savo atvaizda toki,koks jam tinkamas.Ne tiems Ji teisti ,kas Jo ,sukurti.Jis atleidzia visiems ,kas nezinodamas ar del nesupratimo save laiko aukstesniais uz savo Kureja.Jis kiekvienam Zemes zmogui duoda galimybe ieiti i Nemirtingumo epocha ir perspeja,kad jums reikia atlikti tik maza asmenini zygdarbi ,kad taptumete kitu zmogumi.Jusu uzdavinys ...buti dvasiskai svariu jusu lygmenyje.Dvasine ramybe pades susivokti savyje.Dvasinio potencialo idirbis dabar yra svarbiausia.Jums reikia igyti butinas dvasines savybes, kad savo vibracijomis atitiktumete naujos gyvenimo aplinkos vibracijas.Tobulejimas ....pagrindinis pasaulio principas.Uzuojauta ir artimo meile,tikejimas ateitimi....viso to reikia asmenianiam tobulejimui.
Nesiekite turtu ir prabangaus gyvenimo ,nes tai beprasmiska zmonijos likimo sprendimo momentu,uzmirskite apie kvailus iprocius ir prazutingus norus.Kiekvienas jusu turi tai ,kas butiniausia gyvenimui.Tolimesnis siekis isigyti materialiniu vertybiu sulaiko dvasinio vystymosi augima.Jusu gyvenimas turi buti pripildytas nuosirdziu gerio linkejimu kitiems.Pradekite nuo artimuju,tai paprasciau,tam kviecia Dievas.Tuos jausmus perkelkite i kitus zmones ir atversite savyje dziaugsmo pasauli,jus pasijusite laisvu ir nepriklausomu ,jus pasijusite stipriau ,nes nugalejus save,galima viska nugaleti.
Jusu sumaterialejimas....sarvas sielai,grandines ir panciai jos sparnams.Nuosirdziai priimkite pasauli ir atsiskleis dziaugsmingomis spalvomis.Nedrebekite del savo isigytu turtu,mokekite dziaugtis atiduodami.Nevienodas zmoniu dvasinis issivystymas.Jus visi ne vienodoje padetyje,todel dvasingumo parametrai visiems skirtingi.Taciau visiems dvasingumo riba....svarbiausia.2 asis perejimo barjeras i auk,stesni vystymosi laipteli ,palyginus su tuo ,kuriame jus esate dabar ...tai butinybe paruosti kuna... biomase subtilesnems Kosmoso vibracijoms.Tik augalini maista vartojantis kunas gali iveikti si barjera.
Jums reikia pereiti prie augalinio maitinimosi.Mes zinome,kad kai kuriems sunku tai padaryti.Yra kai kurie momentai,susije su kraujo grupemis,taciau ribos tarp ju isnyks.Jums tai svarbu zinoti.Tai atsitiks del to,kad nuo 1992 metu kovo prasidejes cheminiu elementu pasikeitimo procesas ivykdys pagrindinius pasikeitimus visose zmogaus organizmo lastelese ir sistemose.Jusu maitinimosi rezimas netenkina mutacijos proceso reikalavimu ,pradeyu 1990 metais.Nuo 1992 metu kovo is gyvulinio baltymo ir produktu ,kuriu jums Kosmosas pataria nenaudoti,issiskiria nuodai.Jie ardoimunine sistema t.y. isnyksta zmogaus apsaugines organizmo funkcijos.Dabar svarbu kaip galima anksciau atsisakyti nuo maisto ,kuriame yra mirties kodas...mesos,paukstienos,zuvies.Uzmirskite apie gyvulini maista,nesanti jums mirti.
Pagalvokite apie tai,kad dabar jus patys pasirenkate savo tolimesni gyvenima.Mes jums duodame tik rekomendacijas,kaip isgyventi.Isiminkite ,kad isgyventi gali kiekvienas,kas priims musu patarimus ir pasistengs juos ivykdyti.Zalos jums del to nebus ,o bus tik nauda.Tai pades sustiprinti imunine sistema.Nebus pavojingos jums ozono skyles,o ateityje atviras Kosmosas.,kada Zemeje nebus apsauginio ozono sluoksnio.Tik dabar atsirado butinybe jums atsisakyti nuo kenksmingu produktu,anksciau nekenksmingu ,o dabar pavojingu ,kadangi vyksta rimtas etapas jusu organizmo pasikeitimo procese.
 Violeta ~ Kaunas
 2008-05-08 09:47


Aciu, Violeta.
 Gile ~
 2008-05-07 14:50


3 puslapis

Tai kas gi laukia Zemes artimiausiais desimtmeciais ?
Koks bus jusu civilizacijos likimas?Kas jusu laukia ateityje?Mirtis ar suklestejimas?
Dabar galite issirinkti geri ar blogi.Jus patys turite spresti savo likima.Jei jus issirinksite suklestejima ir gyvenimo pratesima ,tai tas gali ivykti tik zmonijai pakilus i kokybiskai aukstesni lygmeni.Ir tas lygmuo turi buti dvasingumas.Del jo nebuvimo jusu politiniai lyderiai priskalde tiek malku.Vadovas ,visu pirma ,turi buti dvasinga asmenybe,bet tokiais turi buti ir pavaldiniai,nes jei ideja ir sviesi ,o vykdytojai ne,tai ji neisvengiamai zlugs ir atnes daug kanciu.Tai galima pastebeti visu revoliuciniu pertvarkymu Zemeje pavyzdziuose.Ideja:teisingumas,brolybe,lygybe,laime ,visiems ,o del nedvasingumo >dar daugiau kanciu ir bedu.
Taigi,jus pirmiausia turite save apvalyti nuo nesvariu minciu,o visa kita uz jus padarys gamtos desniai,Visatos desniai,Aukstesniojo gerio desniai ir visa ko Pradzia>Tverejas.
Sunku ziureti ,kaip siandien auga zmoniu skaicius ....mokslininku,pranasautoju,tyrinetoju,kuriu vieni zada jums gerbuvi po poros metu,kiti gi pranasauja visiska issinaikinima.Gyvenime nera krastutinumu,ir liudna ,kad sie zmones iki siol dar sito nesuprato.Zinoma ,jusu laukia atgimimas,samones ir galimybiu pakilimas i aukstesni evoliucijos laipteli.Bet tai negali ivykti be sunkumu ir kliuciu,kurias jums butinai reikes nugaleti dideliu pastangu deka.Jus turite zinoti ir tam ruostis.Bet zmonijos perejimas per ypatingu situaciju kliuciu ruoza.....tai nereiskia Apokalipses visisko isnaikinimo prasme.Tai ,visu pirma,perejimas i nauja gyvenima ,naujos eros pradzia ,o ne pasaulio pabaiga.
Apsivalymas ,atkurimas....taip ,bet ne ismirimas ir sunykimas.Apokalipse...naujo,kanciose gimstancio gyvenimo ,kaip ir visko Zemeje ,himnas,bet del to dar labiau didingas ir svytintis.Vienintele viso ,kas gyva reakcija....su Tikejimu iveikti ,o ne beviltiskai lauktipabaigos.sake Jezus.Bet jis tai pasake ne todel,kad jus neturite sanso,o todel ,kad jums parodytu i tai kelia.
Tai nebijokite ir nepanikuokite,o tapkite sviesesniais ir dvasingesniais,pakilkite virs blogio ir pateksite i jums paskirta Karalyste.Dievas duoda galimybe ispirkti nuodemes ir issivaduoti is ju varztu.Dievas praso jus buti paklusniais ,vadinasi klausyti Jo Zodzio.Dievas praso jus pakilti gerio laipteliais,isaukstinto ir tobulo.Jis kovoja uz kiekviena siela.Jis neatstumia tu,kas pasiklysta.Zinia is Kosmoso jums.....geris.Tai jus turite suvokti.Mes jums padesime,bet jus patys turite pradeti nuo saves.Savo dvasini valymasi pradekite nedelsiant,nes tai ...visu svarbiausia.Pergyventi sunku meta pavyks visiems,kas eina Viespaties nurodytu keliu.Jusu uzdavinys...apvalyti savo siela nuo minciu,minciu vaizdiniu,nesanciu neigiamas emocijas ,nepasiduoti del lengvo egoistu gyvenimo pagundai.Jusu tikslas ....igyti dvasine pusiausvyra.
Jusu planetos zmoniu gimine pasikeis,pakeitus jusu kune koda.Mes negalime jums paaiskinti visu procesu ,vykstanciu Kosmose,bet jie liecia viska ,kas gyva ,todel jusu dalyvavimas Kosmoso evoliucijoje yra jusu paciu asmenybes ir kuno evoliucija.Su viltimi ziuresime i kiekviena is jusu.Nepateisinti vilciu ,susijusiu su zmonijos persitvarkymu.....neismintinga.
Jums sunku daug ka suprasti,kas iseina is jusu rusies ribu,bet pasistenkite mumis patiketi.,kad naujas laiptelis,kuriuo zmonija pakyla,bus labai auksto intelektualinio ir dvasinio lygmens.Supraskite mus teisingai...kodas ,idetas i jusu kuna ,pazinimo sferoje turi apribojima.Koks bebutu protingas 5 osios civilizacijos zmogus,jis negales suprasti to ,ka sugebes suprasti 6 osios civilizacijos zmogus.Neuzsigaukite uz toki ribotu jusu savybiu paaiskinima.Jautrus zmones sugeba pagauti vibracijas ,kuriu dauguma nepajaucia.Dievas saugo jus nuo stulbinancios Visatos pazinimo tiesos.Jusu smegenys saugo visas zinias apie pasauli ,bet raktas i jas...pas Pasaulio Sukureja.Tik gave nauja savo kuno lasteliu koda ,jus atversite i Visata duris.Jus pazinsite stebuklinga realu pasauli,kuris atskirtas nuo jusu tik jusu netobulumu.Siekite,kad tas raktas jums butu iteiktas.
Jusu rase patiria sunku ir atsakinga laikotarpi.Lasteles lygmenyje vyksta procesai,kuriuos salygoja zmogaus rusies pasikeitimas.Stenkites suprasti tiesa....jusu kunas patiria pasikeitima ir jus turite nusiteikti ir prisitaikyti prie pasikeitimu,kad neskausmingai pereiti mutacija.,Kosmoso vykdoma pagreitintu rezimu.Jums reikia zinoti,kad ji vykdoma visoje planetoje.I ta procesa ijungti visi Zemes zmones,nepriklausomai nuo jusu noro.Tai neisvengiamas zmonijos evoliucijos eigos etapas,nes vyksta pasiruosimas perejimui is vienos rusies i kita,tobulesne.Pagreitinta mutacija sudaro keletas etapu.Pagrindiniai is ju....transmutacija....cheminiu elementu pakeitimas molekuliu lygmenyje ,transplantacija ...kuno organu atnaujinimas daliniu pakeitimu ir kai kuriu organu sudetiniu daliu pasalinimu.
Kosmosas primena...mutacija tesiasi.Jums reikia rimtai ziureti i rekomendacijas ,kurios nukreiptos i tai,kaip isgelbeti nuo prazuties nors dali zmonijos.Kiekvienam zmogui reikalavimai vienodi,nepriklausomai nuo amziaus ,rases ,tautybes.Primename ,jei zmogus nori gyventi Naujoje eroje ,jis turi iveikti du barjerus...dvasingumo ir biomases..
 Violeta ~ Kaunas
 2008-05-07 11:03


Tesinys...2 puslapis.

.Tesinys..

Mes sia zinia siunciam kiekvienam Zemes zmogui.,nepriklausomai nuo amziaus ,rases ir tautybes.Patikekikte ,kad jus ne vieninteliai protingi Visatos padarai.
Supraskite ,kad daugelis civilizaciju jus aplenke savo issivacijaystymu.Zinokite ,kad iki jusu Zemeje buvo 4 ios civilizacijos.Zmogus planetoje pasirode daugiau kaip pries 15 milijonu metu.Jus esate 5 osios civilizacijos ,5osios rases atstovai.

AUKSTESNYSIS VISATOS PROTAS PERSPEJA

Nuo 1990 metu spalio Zemeje prasidejo Nauja era.
Reinkarnacijos epocha ,kada nemirtinga siela pereina is vieno kuno i kita ,keicia Nemirtingumo epocha.Persikunijimu ciklas baigiasi ,ir po Kosmines Mutacijos ,kuri prasidejo 1990 metu gruodi,zmogaus kunas ,kaip ir siela ,taps nemirtingais.Transmutacija/o ateityje Transplantacija ir energobioze/ sudetingiausias fiziologinis procesas.,vykstantis lasteles lygmenyje.
Zmogaus organizme ivyks tokie pasikeitimai,kurie kuna prives prie naujo buvio ir leis jam pereiti prie Kosmoso energijos.To organizmo persitvarkymo metu,maisto poreikis palaipsniui mazes,o veliau visai isnyks.Tai susije su visu planetos energijos saltiniu/valgio,vandens,oro/ekologiniu uzterstumu ir zmonijos issigelbejimas gludi laipsniskame viso to atsisakyme.Is pradziu Zemeje bus vykdoma kosmine mutacija,po kurios i kuno lastele bus idetas kodas su 6 osios rusies civilizacijos prograa,kuri pakeis 5 aja civilizacija,besibaigiancia savo egzistavima.
Kiekvienas is jusu ....laisvas Visatos zmogus.Kiekvienas vertas pagarbos,pries Dieva jus visi lygus.Jis gailestingas ir su meile atsiliepia visiems,jei zmogaus siela i ji nukreipta,kaip dalis i visuma.
Jus paskutiniai,kas isikunijo Zemes 5 oje civilizacijoje.Savo isikunijimu jus turite buti dekingi likimui ,kuris jums paruose gera dalia.Jusu laime jusu rankose.Kiekvienam ,gyvenanciam planetoje,yra sansas tapti naujos eros zmogumi su virsgalimybemis,palyginus su tomis ,kurias jus dabar turite.Kiekvienam reikia tik patiketi siu ivykiu esme ir tuo ,kad jis gali tapti najos eros zmogumi.
Nauja 6 oji civilizacija tobulesne ,harmoningas jos vystymasis salygotas Visatos Kurejo.Atejo Naujos civilizacijos metas.Jus esate jos pradzia.Nauja civilizacija apgyvendins Zemes ir Visatos erdves.Jus patys galesite isitikinti tuo,jei panoresite.
Po kataklizmu dalis jusu planetos bus sugriauta,daugelyje vietu ivyks zemes plutos poslinkiai.Tai susije su magnetines asies ir poiliu pasikeitimu.
Jusu biosfera atsivers Kosmoso poveikiui.Bus nuimtas ozono sluoksnis,esantis apie Zeme.Tai butina Zemes apvalymui ir jos plutos sutankejimui.Zeme Nemirtingumo epochoje bus atvira Kosmosui.
Gyvenimas planetoje vyks stiprios radiacijos salygomis,kuri pades atnaujinti gamtines salygas.Visoje Zemeje ivyks klimatiniai pokyciai ....isivyraus subtropinis klimatas.
Mes primename ,kad Kosmine Mutacija pradeta 1990 metu gruodi.Mes is anksto apie tai zmones perspejome.
,bet ne visi laiku apie tai suzinojo.Sis laikas isrinktas atsizvelgiant i Zemes isejima i atvira Kosmoso erdve,kada atsiris Mebijaus mazgas.Sis procesas vyks keliais etapais.Vyksta palaipsnis ozono sluoksnio nuemimas nuo planetos.Po to ivyks kosminio srauto poveikis planetai,magnetines asies ir poliu pasikeitimas ,gravitacinio lauko sutankejimas.
Jusu noras gyventi lengvai ir nerypestingai atvede planeta i katastrofiska padeti.Tai jusu egoistinio egzistavimo ,neapgalvoto zemes resursu panaudojimo ,atomines gamybos sukurimo pasekme.
Prisiminkite ,kad jus supa gamta ,dustanti nuo jusu gyvenimo veiklos....apnuodyti vanduo,dirva,vaisius brandinanti augmenija.Upiu,ezeru ir kitu vandens telkiniu pavirsius padengtas vaivorykstine plevele.Joje jusu neapgalvoto seimininkavimo atspindys.
O kuo jus kvepuojate...Tai sieros junginiai,kurie skatina lasteliu sulipima.Atkreipkite demesi i Zemes pavirsiu,,,,,jis padengtas svino,gyvsidabrio ir purvo pluta.Sausu oru ,veikiant saules spinduliams ,susidaro junginiai ,issaukiantys gyvuju organizmu lastelese procesus.,pazeidziancius lasteliu dauginimasi.Dirva ,net jeigu 30 metu jos nenaudoti zemes ukio kulturu auginimui.,nepajegs atsikratyti joje susikaupusiu zalingu komponentu.O jau apie vandeni ir ora netenka kalbeti......nera kitu ir nebus.Siandien zmonija neturi technologijos ,kuri leistu nuo bendro uztersimo apvalyti planeta..

Kita pasauline opa yra ligos ,sukeltos nepalankiu ekologiniu salygu.Kiekviena ateinanti jusu planetos karta tampa vis labiau nepilnaverte.Artimiausiu metu moteru gimdymo rizikos laipsnis virsys 50 proc.Padides mirtingumas nuo gripo.Pagrindine visuomenes rykste taps alergija.,kepenu ligos ir visiskas imunines sistemos issekimas,psichiniai sutrikimai.Kepenys ir imunine sistema ,taip pat ir visas organizmas nesugebes atsilaikyti pries nuodus,patenkancius i ji.Jame vis labiau kaupsis zalingos medziagos,neisvengiamai vedancios i organizmo mirti.Jeigu jus neatsisakysite paciu kenksmingiausiu maisto produktu,turinciu savyje lavono nuodu ir irimo produktu ,tai del nepakankamo darbo juos neutralizuojant /kepenys tiesiog neapskaiciuotos tokiam kiekiui nuodu/,ju patvarumo atsarga nepakankama siandieninei maisto sudeciai....zmonijos laukia visiskas ismirimas.
Visa tai priklauso nuo zmoniu dvasingumo lygio.Kuo nedvasingesni ,tuo ir neatsakingesni zmones,tuo sunkesne si padetis.Gamta aplink mus ir Zeme nera negyvos ,jos sudarytos is tos pacios fizines medziagos kaip ir jus ,kaip gyvos butybes atsiliepia i visa jusu savivale.
Ju kentejimo riba senka.Ten ,kur susikaupia neigiama minciu energija ,,katastrofos neisvengiamos.Tuose rajonuose dazniau kyla karai ir ivyksta stichines nelaimes.Pati Zeme stichija atsiliepia i jusu neigiaas mintis ir emocijas.
 Violeta ~ Kaunas
 2008-05-07 11:00