Forumas - Maisto produktų derinimas, komponentų įsisavinimas, rekomendacijos - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

El. paštas & slaptažodis


Dabar registruota: 264
Registruotis forume
Priminti slaptažodį
Diskusijos forume
Autorių sąrašas
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Maisto produktų derinimas, komponentų įsisavinimas, rekomendacijos

Ieškant galima atrasti informacijos apie tai kaip visgi reikėtų maitintis, nors populiariau šiuo metu yra nesidomėti tuo kaip tai kas valgoma veikia mus pačius. O ir tam tikri maisto pramonių atstovai finansuoja tų pačių mokslininkų atliekamus tyrimus, tam kad jų pateikti palankūs rezultatai didintų jų pardavimus ir neštų dar didesnį milijardinį pelną.

Pabandysiu parašyti pagrindinės gaires paprastais žodžiais, o žemiau pateikiamos nuorodos į literatūrą kurią galite perskaityti susipažinimui.

A) Nereikėtų maišyti krakmolingų produktų kartu su rūgščiais produktais vieno valgymo metu, kaip ir tų produktų kuriems reikalingos rūgštys suvirškinimui. Pvz duona ar bulvės plius iš gyvūno padarytas kotletas.

B) Vieno valgymo metu nederėtų maišyti greitai ir lėtai virškinamų produktų, nes greitai virškinami visą tą laiką stovi laukdami, o taip fermentuojasi, gaminasi tai kas vėliau terš organizmą, susidaro dujos, rūgimas, net alkoholis - bakterijų šlapimas pašalinus lavonėlius.

C) Per dieną ne tokiais dideliais kiekiais vienu metu ir nemaišant valgymo metu turi būti geriamas vanduo nuo dviejų iki keturių litrų į dieną panašiai. Jeigu žmogus suvalgo maistą, ląstelės įsisavinusios maistines medžiagas turi pašalinti atliekas - kas tampa toksinais. Tačiau jeigu žmogus neužsiims fizine veikla, ir negers pakankamai vandens tas medžiagas pašalinti bus itin sunku. O suvalgomas kad ir šviežias bananas gali beveik visiškai neįsisavinti nes ląstelės bus užkimštos toksinais. Vandens reikia tiek smegenų geram darbui, tiek įvairių uždegimų malšinimui.

D) Pieną tinkamai suvirškinti gali tik jaunas vaikas kurio organizme gaminasi tai kas gali jį suvirškinti (reikėtų tikslaus pavadinimo, įrašyti). Karvės pienas daug riebesnis dar labiau netinkamas suaugusiam žmogui, nors apskritai suaugusiam žmogui pienas nėra geras dalykas. Turint omeny kad augalinis maistas yra pakankamas ir geresnis kalcio šaltinis.

E) Paprastai moksliniai tyrimai atlikti apie tai jog įvairūs susirgimai kaip ir vėžiu yra proporcingi suvartotam gyvūninės kilmės maistui, ypač gyvulinės kilmės baltymams.

F) Pastaruoju metu žmonės itin domisi "ajurvedomis" o ten maisto patiekaluose tiek visko primaišyta - kada idealiausia mityba yra vienas produktas vieno valgymo metu.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

parengta iš įvairios literatūros svarbesnė informacija susijusi į temą:

Jeigu ką nors domina "maisto produktų derinimas", neduodate skrandžiui vienu metu krakmolo ir rūgščių produktų, nevalgote melionu kartu su dar kokiu maistu, tai jus tikrai turėtų dominti 40 puslapių apie maisto derinimą. Jpg formatu archyvas:
http://www.mediafire.com/file/9pk3sjj5zprozj5/ptp_maisto_produktu_derinimas1.zip

Jeigu ką nors domina kokį maistą tinka valgyti, o ypač norėtų žinoti ar termiškai apdorotą maistą dar galima vadinti maistu siūlau parsisiųsti 12 puslapių apie tai. Jpg formatu archyvas:
http://www.mediafire.com/file/jdwk9364s6h1gwp/mjmlig_maisto_komponentu_isisavinimas1.zip

Jeigu ką nors domina gyventi sveikai, rekomenduoju paskaityti daktaro Shinya septynias būtinas geros sveikatos sąlygas; ir dar rekomendacijų dėl mitybos 16 puslapių apie tai. Jpg formatu archyvas:
http://www.mediafire.com/file/rgcjjah59frrqyj/hs-ff_tinkama_mityba_ir_daugiau_rekomendaciju1.zip

Jeigu ką nors domina mokslinių tyrimų rezultatai apie tai kaip baltymų (pieno) suvartojimas procentais įtakoja atitinkamai vėžinus susirgimus, siūlau paskaityti autoritetingus mokslinius rezultatus 9 puslapiai. Jpg formatu archyvas:
http://www.mediafire.com/file/kow565wyeq2ynz0/nbil_baltymai_ir_vezio_promocijos_stadija1.zip

medžiagos aišku yra ir daugiau, todėl siūlau pasidalinti žiniomis ar patyrimais apie maisto produktų derinimą, ką ir kaip derėtų valgyti. Kaip susikurti buvimą sveiku.

 Vaidas ~
 2011-01-30 11:39
norėdami rašyti komentarą prisijunkite
Komentarai

Nevalgo mėsos ir žuvies. Valgo daržoves, kruopas, pieno produktus...
 Audrius ~
 2012-02-06 14:40


Sveiki.Gal kas zinot koki maista pati Tatjana valgo kokia mityba ji rekomenduoja.
[77.219.71.57] Alvis ~
2012-02-06 14:14
 Audrius ~
 2012-02-06 14:38


Butinai nusipirksiu sia knyga, nes esu pereinamajame laikotarpyje, sirdis nori sveiko maisto, likimas nemokamai per zmones atsiuncia paskutiniu metu surius saldaus pieno, varskes, piena.Kazkaip nelabai valgosi, sugenda stovint. Reikia kazka skaniai pasidaryti is tu produktu, gal tada noresis. Protas vis reikalauja ivairiu misrainiu is maximos, viciunu su veziais ,krevetem (indeliuose misraines), kaip kokie narkotikai traukia, smegenys reikalauja, kaip sunku atsilaikyti, gal si knyga man pades.
 Amina ~
 2011-06-20 14:17


Lietuvos knygynuose nauja knyga "Žalia mityba. 12 žingsnių programa. Kaip atsikratyti priklausomybės nuo virto ir kepto maisto."
http://www.mijalba.com/knyga.php?knygosid=130
 Vaidas ~
 2011-04-08 12:54


Aš apie maisto derinimą sužinojau perskaičius knygą " Sveikata visam gyvenimui",kurią rekomendavo vienas klausytojas paskambinęs į radijo laidą,tema buvo apie viršsvorį, tai stengiuosi kiek įmanoma derinti, nes tik tokiu būdu svorį esu numetus ir šiaip geriau jaučiuosi, tik svečiuose tenka sugriešinti ir pamakaluoti maistą.
Derinti maistą patariau ir kitiem, kas turi visokių ligų, tos knygos jau nėra knygynuose, tai aš daug kam daviau atsikopijuoti ją. Už tokią info medikai pinigą ima.
 Amina ~
 2011-03-19 18:25


maitinimosi rekomendacijos radiacijos sąlygomis :

http://oko-planet.su/ekstrim/ekstrimday/63175-sovety-po-pitaniyu-pri-radiacionnom-porazhenii.html
 gediminas ~
 2011-03-18 12:34


Mielieji, nezinote koki vandeni griate? Geriate tai, ka nuleidziate i kanalizacija. Manote, kad valymo irengimuose isvalo is vandens skalbimo miltelius, indu ploviklius? Butu gerai, kad isvalytu, bet deja taip nera.
 Margarita ~
 2011-03-17 15:52


Cia as nepiktai ir nemoralizuoju,tiesiog sakau,ka zinau,ka girdejau:) anksciau ir man pasakodavo,kad i vandeni fluoras pilamas:)ir ilgai as tuom tikejau:)
 asa ~
 2011-03-16 08:49


Aš nepiktai,o su sypsena sakau,kad nepila klaipedoje fluoro, o jo yra vandenyje, jo tiesiog nevalo. As pats odontologas(cia atsakymas i tai, kad kazkam poliklinikoje pasakojo apie vandens fluoravima). Jiems per brangu salinti fluora is vandens, nes reikia spec. filtru. Pasiskambinkit tiesiai vandens tiekejams (Klaipedos apskrityje) ir paklauskite ar paprasykite oficialaus atsakymo. As suzinojau is tv laidos, ten kalbejo berods atstovas is palangos tiekeju.
 asa ~
 2011-03-16 08:46


Taip pila ir chlorą ir fluorą. Iš kur aš sužinojau? Man dantų poliklinikoj gydytojai sakė ir šiaip daug kas tai žino Klaipėdoj. Bet bala nematė mes visviena mieste ilgai nebegyvensim:D
 Vi ~ aas2ass
 2011-03-15 22:53


Taip, fluoro nepila, tiesiog tiekia ji toki, koks ateina is giluminiu greziniu. Paprasciausiai to vandens neisvalo nuo fluoro,kurio gausu klaipedos apskrityje,nes tai nepigiai atsieitu,bent jau taip teigia. O kai kur fluoro tikrai specialiai ipila i vandeni, o NE TIK chlora :)
 asa ~
 2011-03-15 22:18


Vitalija, į vandentiekį pila ne fluorą, o chlorą(vandenį chloruoja)...Chloras žudo bakterijas, bet žmogaus organizmui irgi kenksmingas yra.
 Audrius ~
 2011-03-15 21:53


Aš kai neseniai sužinojau, kad jau senokai pila fluora į mūsų vandentekį Klaipėdoje (kaip kitose miestuose- nežinau)tai iš tiesų pasidarė liūdna, labai liūdna... mat apie fluoro žalą įtariau ir taip, be konkrečių tyrumų.Todėl dantų pastą senokai pakeitėm į ekologišką, bet kad tenka tokį vandenį dabar gerti ir valgį iš jo gamintis... akivaizdus žmonių nuodijimas ir iš visų sričių vos ne... beje patys stomatologai valstybinėj poliklinikoj tiki tuo fluoro "nauda"!
 Vitalija ~ bnbm@nnk
 2011-03-15 20:35


FLUORO ŽALA

Lauk dantu pastas...
Daugiau nei 10 000 atliktų JAV, Kinijos, Izraelio mokslininkų tyrimų parodė, kad fluoras – labai toksiškas pramoninių atliekų produktas, naudojamas stiklo pramonėje ir aliuminio šlifavimui, taip pat, kaip aktyvus kai kurių pesticidų komponentas.
Nors ir fluorido kiekis, sunaudojamas jūsų ir jūsų vaikų labai nedidelis, fluoridas vis tik nuodas, kuris lieka nuodu net ir labai mažais kiekiais vartojant (ypač jei kiekvieną dieną).

Egzistuoja stiprus suinteresuotumas mus priversti tikėti tuo, kad ši toksiška substancija kažkaip „naudinga mums“, kadangi galima nemokėti už šio pramoninių atliekų produkto sunaikinimą, bet parduoti su nauda gamintojui.
Tačiau egzistuoja statistika, patvirtinanti ligos atsiradimą ir net mirtį dėl fluorido įterpimo į visuomeninį vandentiekį ir fluoridu praturtintų miltelių parodontozei gydyti naudojimą. Bandymai, atlikti Kinijoje, pademonstravo, kad vaikams, geriantiems vandenį su dideliu fluorido kiekiu, ryškiai sumažėjo IQ. Dabartiniu metu įrodyta, kad fluoridas turi poveikį DNR sintezei ir regeneracijai, reiškia, gali paversti sveikas ląsteles vėžinėmis.

Neigiamiems fluorido naudojimo efektams priskiriama: alerginės reakcijos, chroniškas artritas, toksinų susidarymas smegenų ir nervų sistemos ląstelėse, kuriems imliausi yra maži vaikai, pagyvenę žmonės, žmonės turintys inkstų ir širdies problemų. Tam tikras charakteringas dantų emalio suplonėjimas ir dantų spalvos praradimas – pakankamai dažnas šalutinis fluorido poveikio efektas.

Štai kodėl jūs turit žinoti tai, ką žino kiekvienas stomatologas – nerekomenduojama naudoti dantų pastų su fluoridais ilgiau kaip 2 mėnesius per metus. Gavę duomenų apie fluorido toksiškumą, FDA (Maisto ir vaistų produkcijos valdyba, JAV Sveikatos apsaugos ir higienos ministerijos padalinys) neseniai pareikalavo, kad ant visų dantų pastų, turinčių fluorido, būtų lipdukas: “Saugoti nuo vaikų iki 6 metų. Jei jūs netyčia prarijote daugiau pastos, nei naudojate ant šepetėlio, nedelsiant kreipkitės pagalbos į profesionalą arba į apsinuodijimų kontrolės centrą“.
Gaila, bet pas mus lipdukų, taip nenaudingų gamintojui, negamina.

Antra santykinai „nepavojinga“ sudedamoji 95% dantų pastų dalis yra putojanti priemonė natrio laurilsulfatas (SLS). Tai ne tik stipriai oksiduojantis ir dantenų gleivinę dirginantis agentas. Neseni tyrimai parodė, kad SLS pažeidžia kepenis, smegenis, širdį ir akis, sukeldamas kataraktą. Tai ypač pavojinga vaikams, kurių pastose jis naudojamas didelėmis koncentracijomis. Tuo lengva įsitikinti patiems, perskaičius sudėtį tokių įžymių ir reklamuojamų pastų kaip „Blend-a-med“, „Aquafresh“, „Colgate“. Ir jei jūs prisiminsite, jog įvairios medžiagos labai gerai įsiurbiamos burnos ertmėje, o dantis mes valome du kartus per dieną, mėnuo po mėnesio, metai po metų, tai jūs patys galėsite įvertinti tą žalą, kurią šie komponentai daro mūsų organizmui.

Interneto naujienos: http://www.solvay-pharma.ru/
Dėl naujausių medikų atradimų didžiausi pasauliniai kramtomos gumos gamintojai rizikuoja prarasti produkcijos platinimo rinką. Belgijos tyrėjai nustatė, jog fluoras, esantis atgaivinančiose kvėpavimą „kramtoškėse“, organizmui daro didelę žalą, o būtent kaulų sistemai. Ekspertų nuomone, reguliarus fluoro įvedimas į organizmą sukelia padidėjusi kaulų trapumą ir osteoporozę. Ryšium su tuo Belgijos valdžia uždraudė pardavinėti šalies teritorijoje kramtomas gumas ir tabletes, kurių sudėtyje yra fluoro junginiai. Šis draudimas įsigaliojo 2002 metų rugpjūčio gale.
Sprendimas uždrausti pardavinėti kramtomas gumas ir tabletes, kurių sudėtyje yra fluoro junginių buvo priimtas po to, kai specialaus tyrimo metu išaiškėjo, kad neribotas panašių produktų vartojimas gali sukelti organizmo apsinuodijimą, pažeisti nervų sistemą, ir taip pat skatinti osteoporozės vystymąsi, ko pasėkoje kaulai tampa trapūs ir lengviau lūžta.

Singapūre (aukščiausias pragyvenimo lygis) ir Malaizijoje jau seniai uždrausta pardavinėti kramtomas gumas. Užsieniečiams, turintiems nepradėtą pakuotę, oro uoste ją išims. Gatvėje gumos kramtymas gresia bauda...
O pas mus? Kramtome visur - teatre, transporte, mokyklose, universitetuose, net bučiuojamės su kramtoške...
O juk, pretenduojame, kaip kažkada, vadintis kultūringa tauta.

P.S. aš persiunčiu šį laišką, nes pritariu tam kas čia rašoma, ir tai nėra vienintelė sritis apie kurią žinau. Nenoriu papildomos reklamos, ir kaip uždaviau klausimą nagų blizginimo priemonės pardavimo konsultantei - kaip manote, ar Dievas sukūrė žmogų tobulą, kad viskas ko jam reikėtų būtų gamtoje, ar kad jam reikia kažkokios priemonės nusidildenti nagams.. (juos savotiškai sužalojant).. konsultantė patylėjo ir kita tema pradėjo toliau reklamuoti prekes. Tai ne paslaptis kad vietoj genetiką keičiančio ir daugiausiai alergiją sukeliančių medžiagų turinčio skysčio Fairy indams padengti.. kad net nupylus vandeniu vis dar tie indai skleistų cheminių medžiagų kvapą kurios veliau pateks į mūsų organizmą, vietoj to kad naudotumemės natūraliomis priemonėmis kaip - soda, arba actas ką naudojo daug kartų. Tai panašiai ir su dantimis, neturiu apie tai medžiagos bet būna žmonės girdėjau pasidaro sodos ir druskos mišinį.. ar tai skalauja ar valo, itin nesidomėjau.. bet atsiliepimai geri. Esu girdėjęs kad soda gali ir per daug išgriaužti dantis.. nors gal tai netiesa. Tai dėl dantų pastos, asmeniškai valausi su dantų pasta be floro, kadangi apie flora ne pirmą ir ne antrą kartą girdžiu. Kas nepopuliaru, dažnai būna geresnis, o tuo pačiu kas nepopuliaru būna ir brangesnis. Nežinau kokių kitų firmų yra dar be floro dantų pastų aš naudoju R.O.C.K.S. yra mėtų ir mėtų su citrina skonio.
 Vaidas ~ daidas@gmail.com
 2011-03-15 12:34