Forumas - Kaip atsirinkti? - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

El. paštas & slaptažodis


Dabar registruota: 264
Registruotis forume
Priminti slaptažodį
Diskusijos forume
Autorių sąrašas
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Kaip atsirinkti?

Sveiki.
Tik neištrinkit šito neperskaitę iki galo.
Visą gyvenimą domėjausi religiniais- filosofiniais- egzistenciniais klausimais ir kartais iš tiesų norėtųsi surasti kažkokią mažytę salelę mūsų lekiančiam pasaulyje, kur būtų galima tiesiog rasti savo atsakymus.
Norėčiau tikėti, jog per Tatjaną iš tiesų kažkas kalba.
Kitą vertus, niekuomet negalima prarasti ir sveikos nuovokos.
Turiu omeny, šias laikais pranašautojų ir aiškiaregių pilna ant kiekvieno kampo. Jau vien mūsų Lietuvėleje, Vilniuje, galima rasti būrėjų, induistų, krsnaistų, budistų, kastanedininkų, parapsichologų, energetikų, tyros meilės skleidėjų, visokių Jehovos liudytojų bei jogos grupių ir visa tai neminint oficialiosios Bažnyčios bei krūvos vienuolynų.
Toks margumynas verčia iš tiesų skeptiškai nusiteikti. Sunku patikėti, jog visi tie žmonės kalbėtų tiesą.
Skaitinėjau Valdovų diktavimus ir randu juose daug įdomių tiesų- pasijutau susidomėjęs. Kita vertus, kaip galima patikėti, kai didžioji dalis skleidžiamo mokslo- subtilieji kūnai, aukštesnieji pasauliai, ateinantys pasaulio pasikeitimai- yra nei ranka paliečiami, nei dar kaip nors išmatuojami paprastu protu ir žemiškomis juslėmis.
Tarkime, kai aš bendrauju su žmogumi, aš galiu jį paliesti, ir suprantu, kad tai tikra. Kai dalykas tikras, apsvarstai jis teisingas ar ne- ir tik tuomet, kai įsitikini, jog jis teisingas, gali žengti pirmyn. Kada kalba eina apie kosminio mąsto energetinius lygius, tai toli už mano, menko žmogelio, patyrimo ir tokių dalykų akivaizdoje telieka spėlioti ar tai iš tiesų tikra, ar tai tiesiog eilinis mūsų pasaulio iliuzinis pokštas.
O jau ir pati Valdovų chierachija- Alfa, Omega, Maritrėja, El- Moria, neskaitant netikėtai grįžusio Kristaus, Budos ir Kršnos- kaip iš fantastinio filmo lyg Žvaigždžių Karai ar kokios Matricos.
Perdaug geri laikai tuomet atėjo, jei tokie dalykai iš tiesų mus gali pasiekti. Skeptiškoji mano pusė linkusi truputį atmesti, jog nereiktų eilinį sykį nusvilti ir nusivilti.
Jei šis visas reikalas tikras, tikrai atiduočiau už jį savo vidines jėgas.
Tačiau, kaip viename laiške parašyta, kas remia netikrus pranašus, lygiai taip kuriasi neigiamą karmą. Kaip aš galėčiau mintimis remti visą šitą internetinį puslapį, jei jo egzistencija man kelia abejones?
Tai būtų tas pats neigiamos karmos kūrimas.
O kaip Jūs renkates tokiam chaose?
Kaip Jūs jaučiat, jog tas yra tikra, o tas ne?
Nejaugi nebūna baimės suklysti, nejaugi visuomet šimtu procentų įsitikinę, kad Jūsų reikalas teisingas?
Galbūt turėjote kokių išgyvenimų ar patyrimų, kurie toliau už mūsų įprastuosius, patiriamus buitiniame gyvenime?
Nesupraskit klaidingai. Jokiu būdu nesakau, kad Jūsų tikėjimas blogas ar kad jo negerbiu.
Tiesiog ieškau atsakymų į savo klausimus ir įdomu kas kitų žmonių galvose. Tai greičiau bandymas surasti kažkokį bendrą supratimą ir praplėsti akiratį.


 Arnas ~
 2008-04-26 20:58
norėdami rašyti komentarą prisijunkite
Komentarai

"Nejaugi nebūna baimės suklysti, nejaugi visuomet šimtu procentų įsitikinę, kad Jūsų reikalas teisingas?"
Pirmiausia , tai kiekvienas turime savo dvasioje Dievo Kūrėjo įskiepytą sąžinę, pakrikštytieji dar ir Dievo Šventosios Dvasios malonę(pagalbą).Kaip gyventi viską nurodo Dievas Sutverėjas 10 Dievo įsakymų. Tik prisilaikykim jų.Daugiau nereiks nerimauti,klausinėti . Liuciferis yra Melagis ,Klaidintojas. Jis stengsis tik suklaidinti, pameluoti, kad laimėtų mūsų dvasią sau... Kolkas jam tai sekasi, nes kai kas jį laiko devu.

 Jage ~
 2012-03-11 20:58


taigi nereikia buti krikscioniu induistu,krisnaistu,tieiog kartais sitie moklaisako tikekit manim kitais ne daryk tai nedarykit to,tai apsurdas. jei jus kelyje nesvarbu kuom tikite kuom netikite jus tapsite budomis su laiku visi.
 jonas ~ esi@info.lt
 2010-07-23 18:11


Daugumą ieškančių paklaidina ir atima energiją proto pinklių konstruotojai. Prikuria,prifilosofuoja ir atrodo gerais norais grystas kelias bet ...nuveda kur? Arnai viską vertink per savo patirtį. Be to tavo patirtis neturi būti tik to momento,bet žvelk per laiką. Tik tuomet grūdai atsiskiria nuo pelų. Tiesa paprastai yra paprastume. Įmantrybėse ir tomuose knygų tiesos nerasi. Tik sugaiši laiką,o energiją atiduosi manau žinai kam. Pradžia yra pagarboje ir meilėje sau.
 Andrius ~ aurelijus369@gmail.com
 2010-01-13 19:39


"Yra periodas, kai reikalingas isorinis mokymas ir Mokytojas. Mokytojas,kuris nera uzdarytas mentaliniuose remuose, kuri sukure jusu paties ego ir todel galintis matyti tai, ko jus negalite matyti. Taciau, ateina momentas, kai turite pakilti auksciau isorinio Mokytojo ir pilnai atsiduoti vidiniam vedimui.
Kai kurie padaro tai anksciau nei igyja pusiausvyra ir mokejima atskirti, tuomet jie leidziasi i kelione drauge su ego, kaltindamo Mokytoja ir mokyma, kad tai neteisu. Kiti tiek bijo suklysti, kad neina toliau isorinio Mokytojo. Kame abieju atveju problema?
NENORAS PRISIIMTI ATSAKOMYBES, abiem atvejais pilnos atsakomybes uz savo asmenini kelia. Jus tiesiog negalite pasiekti pilnatves, kol nepripazystate, kad jus ir TIKTAI jus atsakingi uz savo prograsa.
Jus negalite pasikliauti Mokytoju, negalite kaltinti Mokytojo. JUS TURITE TAPTI MOKYTOJU."

"Asmenines misijos esme- isreiksti Buvima Kristuje ir buti juo visose situacijose, su kuriomis susiduriate. Jusu BUVIMAS KRISTUJE- tai dvasine laisve, nepriklausomybe, kuri negali priklausyti nuo kitu.
Kai pasiekiate BUVIMA KRISTUJE- ivykdote pagrindini jusu asmenines misijos dali."

"Musu tikslas, kad mokiniai butu nepriklausomi...."

KAS YRA KRISTAUS SAMONE?
KAIP PASIEKTI PILNATVE?

Citatos paimtos is paskutiniojo Jezaus laisko. Dekoju Lorein ir Maiklui uz galimybe dziaugtis atsakymais i pacius sudetingiausius klausymus. Taip paprastai ir aiskiai, taip prieinamai kiekvienam.
http://askrealjesus.blogspot.com/2008/07/327.html

Dekoju dekoju dekoju. Dekoju Viespatie Teve/Motina uz kantrybe, mokyma, galimybe gyventi , galimybe buti, dekoju, dekoju,dekoju. Amen.

Su Meile ir Dekingumu
Sirdies Sviesoje
 Rajana ~
 2008-07-05 21:48


SALIAMONO sakme apie PASIRINKIMA.

Karta pas Saliamona atejo zmogus ir tare:
-Padek man Karaliau! Kas karta, kai turiu daryti pasirinkima, as negaliu ramiai miegoti- blaskausi ir kankinuosi, svarstau ar teisingai pasielgiau, ar sitaip reikejo? Ka man daryti?
Atsake jam ismintingasis karalius:
-PASIRINKIMO NERA.JIS NEEGZISTUOJA.
Ir dar paklause:
-Ar soktum i vandeni pamates skestanti vaika?
-Zinoma, karaliau!
Tuomet tare Saliamonas:
-Ir siandien , ir vakar , ir ryt?
-Taip,-nedvejodamas atsake zmogus.
-Stai, matai- pasirinkimo nera. Is ko rinktis, jei kas karta tu zinai, kaip pasielgtum, kai ateis laikas veikti. Iki smulkmenu isivaizduodamas bet koki ivyki, zinai ka darytu. Kas karta tu renkiesi tai, kas tau atrodo geriausia, ir esant vienodoms salygoms veiksi vienodai- ir vakar, ir siandien, ir rytoj...
Ir dar Saliamonas tare:
- Vienintele vieta, kur mes galim daryti pasirinkima tai musu SIRDIS. PAKEISK SAVE, IR TAI, KA NEMASTYDAMAS BUTUM DARES VAKAR IR RYTOJ JAU NEATRODYS GERIAUSIU PASIRINKIMU. tada ir tik tada, tu jau elgsies kitaip. Taigi, eik taikoje ir zinok, kad VISA KA TU BEDARYTUM, BUVO GERIAUSIA IS TO KA GALEJAI RINKTIS.
Zmogus nusilenke iki zemes ir isejo. Nuo tada jis miegojo ramiai.

Norejau pasidalinti sia sakme su JUMIS.Saliamono ismintimi.

Su MEILE ir DEKINGUMU

 Rajana ~
 2008-06-19 09:27


Mylima Rajana,
šitoks didžiulis darbas, iš kurio sklinda jūsų meilė mums visiems...Dėkojam, kad galime tai skaityti ir apie tai mąstyti.
Telydi jus Dievo palaima ir mūsų meilė.
 Dita ~
 2008-06-09 22:27


Tai labai svarbu, reikalinga, laiku, nuostabu, brangu.
Ačiū.
Pagarbiai su meile
Jūratė
 Jūratė ~
 2008-06-09 18:31


O Rajana, dekoju Tau labiausiai uz Sviesa, kuria skleidi taip stipriai, uz tai, kad daliniesi ja...ir atrodo, kad esi visai salia:)...
Su Tyriausia Meile!
Gaile.
 Gaile ~
 2008-06-07 16:53


Ačiū, Rajana,
tikiuosi, kad visi atidžiai perskaitys tai. Jei kam kliudo lietuviškų raidžių trūkumas - supraskite, Rajana gyvena ten, kur jo paprasčiausiai nėra. Todėl pasiverginkim ir perskaitym visa tai po keletą kartų.
Dar kartą, AČIŪ, Rajana, AČIŪ.
 Gilė ~
 2008-06-07 16:20


3dalis

-AS ESU, taciau nezinau,koks as, kas as?
Pasakyti "as-tai" reiskia sakyti "as ne tai"- neteisinga, kadangi ir tai, ir ne tai- apribojimai.ESME TIKTAI "AS ESU. AS-NEBYLUS IR NESVARBU KUO JI IVARDIS PROTAS. Kai vienas zmogus galvoja, kad "as-tai" , o kitas, kad "as-sitai", prasideda nuomoniu karas, isiziebia gincai ir AS galutinai dingsta po sunkiu argumentu svoriu.
Zinok, kad lig tol, kol egzistuoja dvilypumas AS ir ne-AS, abejones ir klausimai gris vel ir vel, ir jokios zodziu atsargos to nepatenkins.

-Bet kai tik as imu galvoti apie tikraji AS, man neleidzia susitelkt kitos mintys.
IESKOK TO KURIS GALVOJA, o ne tiesiog galvok apie AS. Ieskok to kieno jos. Jos pradings, nes yra isisaknije "as" mintyse. Ieskok, demaskuok ji ir tuomet kitos mintys isnyks.

-Tai sunku igyvendinti.Teorija as suprantu. Kaip praktiskai sitai idiegti?
Tiems , kas negali tiesiogiai su AS susisieti, rekomenduojami keli metodai. Taciau ,net tame, kad kartotum Mantra "AS ESU- AXAM BRAHMAASMI arba apie ja mastyti, reikalingas tas, kuris tai daro. Kas tai? Tai AS. Buk siuo AS, buk savimi. Tai betarpiskas susisiejimo metodas- ISSIVYNIOJIMAS-VICARA. Kiti metodai pagaliau irgi atves i savo AS atradima, susisiejima su juo.

-Ar nelengviau visame kame tiesiog matyti DIEVA, ka besutiktums, o ne ieskoti visa aprepiancio AS?
Taip. Jei tu matai visame kame Dieva, ar tu galvoji apie Dieva ar ne? Kad visa kame matytum Dieva , turesi JI saugot prote. Patalpinimas Dievo prote tampa DHIJANA-Meditacija. Tikroji Dhijana, tai stadija pries suvokima, o pasiekimas- tai tapimas ATMANU, tikruoju tyruoju AS ir nieko daugiau. Todel jokio skirtumo i ka kreipsi meditacija i Dieva ar i savaji AS. Jei meditacija tobula, rezultatas bus toks pats.

-Visdelto, kodel meditacija i Dieva ir i savaji AS yra du skirtingi dalykai? Ar gali du skirtingi keliai atvesti i viena tiksla?
Tikrojo AS negali apeiti.O gal nori matyti DIEVA visa kame isskyrus save? Jei Dievas visa kame, tai ar nereiskia, kad ir tavyje? Ismincius pasake: "Iki tol, kol atradau SAVE, as klajojau ieskodamas TAVES VIESPATIE; dabar, kai save atradau, as matau, kad TU- tai AS" Dievas isreiskia save individuode per ju tikraji AS.
Meditacija-tai bandymas pajusti savo tikraja kilme atsiribojimo nuo minciu keliu. Pradzioje jos metu mintys darosi vis ikyresnes. Ir tai gerai. Tuo pat metu i pavirsiu pakyla visa tai,kas ligi siol gulejo tavyje uzslepta. Jei tai "neisplauktu", kaip galetum to atsikratyti?

-Bet juk sakoma , kad visa yra BRAHMANAS.
Taip, tai yra taip.Bet tik lig tol,kol laikai savo mintis nuo saves atskyres, nuo ju reikia atsiriboti. Kai jas pasieksi per SAVE, tu nekalbesi apie "viska". Juk bus tik Brahmanas, Nieko nera isskyrus JI.
Ne-AS istikro nera. Jis- tikrojo AS sudetine dalis. Praradus atrama savyje, asi, tu tampi ta dalim kuri ne-As, kuri irgi esi tu pats.

-Bei juk jie skirtingi!!! Ar galima i juos zvelgti kaip i ta pati?!
Tai priklauso nuo ATSKAITOS TASKO. Nuo to tasko is kurio i juos ziuri. Giliose meditacijose salyginis zinojimas isnyksta ir isitvirtina absoliutus ZINOJIMAS VIENATINIO, kuriame AS ir ne-AS neissiskiria.
NUKREIPK SAVO DEMESI VIDUN, ISTOBULINK JI IKI AS IR ne-AS ATPAZINIMO, PADARYK TAI ABSOLIUTO ZVILGSNIU.Jei po to si absoliutiska zvilgsni nukreipsi i isore, atrasi, kad VISATA VIENATINE SU SIUO ABSOLIUTU, TIKRUOJU AS.
Kol tavo zvilgsnis nukreiptas i isore, tu kalbi apie ja; kol tavo samoningumas pavirsutiniskas, uzduodi pavirsutiniskus klausimus. Palikdamas sia busena, nukreipk demesi i vidu. Sis "vidinis" susijes su isoriniu , kurio tu ieskai.ISTIESU, AS NEI VIDUJ , NEI ISOREJ. Kalbant apie Dangu, Dievo Karalyste ir pan., galvojama TAI esant virsuj ar apacioj, nes zmogui iprasta galvot paprastu kategoriju lygyje, linijiniame mastyme. Jis susitelkes tiki objektu pazinima is kur ir kyla panasios idejos. Tikrasis pazinimas, zinojimas- TAI PAZINIMAS VIENATINIO, neuztersto tyrojo objekto.

-Man sunku isivaizduoti apie ka tu kalbi.
Tai nera objektas, kuri galetum isivaizduoti. TU-TAI. Kas ka tures isivaizduoti?

-Kas tas isvyniojimas?(VICARA)
Isvyniojimas arba isryskinimas saves,- tai tas pats Saves suvokimas. Sektinai klausiant "kas AS" klausiantysis susisieja su savo tikruoju AS.
Paprastai tiems, kurie nuosirdziai siekia savirealizacijos, savasties pazinimo ir pan. rekomenduojama DHIJANA-meditacija ir juos pilnai tenkina si dvasines praktikos forma.Taciau , kai kurie grizta ir paklausia: Kas tu , medituojantis" Jiems rekomenduojama betarpiskas Saves isgryninimas. Tai isbaigiantis veiksmas,- VICARA= ISVYNIOJIMAS.

-Ar galima savirealizacija tik Isvyniojimo pagalba nenaudojant meditacijos?
ISVYNIOJIMAS-VICARA NERA TIK KELIAS, TAI KARTU TIKSLAS.BUT SAVIMI- TAI TIKSLAS IR GALUTINE TIESA. Buti savimi, idedant i tai pastangas, reiskia Vicaros praktikavima. Kai tai nereikalauja pastangu, vadinama savirealizacija.

-Kas yra TURJA? (pazodziui "ketvirtas")
Yra trys samones israiskos- budravimas, miego metu sapnavimas ir gilus miegas. TURJA- tai ne busena, o tai, kas yra auksciau isvardintu triju. Bet suprasti tai nera lengva.Todel sakoma, kad TURJA- tai ketvirta ir vienintele TIKROJI SAMONES BUSENA. Istiesu, tai yra tavo tikroji BUTIS, kuri sudarydama reginciojo ir regimojo substrata, negali buti isskirta kaip atskiras objektas. Visos trys busenos atsiranda is jos, o paskui vel istirpsta joje- BUTYJE.Ir toje prasmeje jos nera teisingos.
Vaizdai matomi kine, viso labo seseliai sliauziantys per ekrana. Jie atsiranda, slenka i viena i kita puse, keicia vienas kita, - jie nerealus !, realus tik ekranas, kuris nekinta.
Panasiai yra su vidinio ir isorinio pasaulio vaizdais,- ne daugiau. Tik ateinantys , slenkantys fantomai neegzistuojantys nepriklausomai nuo AS. Ir tik iprotis zvelgti i juos, kaip i realybe, kazka realaus, egzistuojanti ,nepriklausomai nuo musu. Sis iprotis atsakingas uz tikrojo AS slepima ir iskelima i pirmaji plana viso kito. Kai bus pasiektas vienintelis teisingas, AMZINAI ESANTIS AS, visi netikrieji praras savo laisva egzistencija. Zinojimo SVIESOJE apie tai, kad jis yra tikruoju vieninteliu AS ir niekuo daugiau.

-Jei TURJA (ketvirtoji busena) , kaip sakoma "pati SVIESA" tai kodel sioje busenoje isnyksta matomas pasaulis, panasiai, kaip isnyksta samones praradimo metu- apalpus ar praradus atminti?
Panasiai kaip vaizdai matomi kine, yra kombinacija sviesos ir tamsos, lygiai taip pat ir pasaulio paveikslai yra issklaidyto AS vaizdiniai, prasimusantys per nezinojimo TAMSA- AVIDJA. Pasaulio nematai nei pilnoje nezinio tamsoje, kaip gilaus sapno metu be sapnu, nei tyroje nusvitimo sviesoj. Avidja- ivairoves pasekme, priezastis.

TURJA- tik kitaip pavadintas, ivardintas AS.

-Ar reikalinga palaima nezinomybes pasalinimui ir atradimas bendro Visatos pagrindo ivairoves?
Pageidautina. Taciau palaima yra visada. Ji sklinda is tikrojo AS pastoviu Saltiniu. PALAIMA, nera kazkas tokio, ka reiketu atrasti arba uzsitarnauti. Juk tu gyveni po Saule nezinodamas apie tamsa ir visgi, kad pamatytum Saule turi nukreipt zvilgsni link jos.... Panasiu budu ir palaima, nors ir yra cia pastoviai turi i ja "pasikreipt". Vienintelis ko reikia,- tai ZINOJIMAS, kad Ji yra, o tada- beatodairiskai iteikt save JAI, pripazinus nepakankamas savo pastangas. PALAIMA NIEKADA NEPALIEKA TO, KURS SAVES ATSISAKES PATIKEJO SAVE JAI.

-Tikiuosi, kad panores saves atsisakyti, palaimos veikimas bus labiau ir labiau juntamas?
SU IGEIDZIAIS LAIKAS UZBAIGT . Igeidziai, norai yra lig tol, kol yra jausmas, kad TU VEIKIANTIS ASMUO, ISISAMONINK, TAI ISRAISKA EGO. Noras atsisakyti saves- tai irgi asmenybes raiska. Kai ji isnyks- SUZIBES TYRAS AS !!
Grandinemis tarnauja ne veiksmai,kaip tokie,bet jaumas,kad veiki TU-ASMENYBE. Sis jausmas ir pagimdo sujaukta prota. Jei tam padaromas galas- ISIGALI RAMYBE.
Todel sakoma: "BUK TYLOJE IR ZINOK -AS ESU DIEVAS". Si tyla pasiekiama pilnu ir beatodairisku atsizadejimu. Zodis "zinojimas" siame issireiskime reiskia "BUTI": tai ne tas , salygotas zinojimas, kuris priskiriamas triadai "subjektas-zinojimas-objektas"

-Kokia mintis pageidautina: "AS ESU DIEVUJE" ar "AS ESU BUTIS"?
"AS ESU TAS KAS ESU". Dievas- tai "AS ESU", o ne mintis "AS ESU DIEVUJE" BUK SAVIMI, O NE GALVOK , KAD ESI. Juk pasakyta: "ZINOK-AS ESU DIEVAS", o ne "galvok -AS ESU DIEVAS"

-Jei Dievas -viskas, tai kodel zmones kencia del savo veiksmu? Argi ne Dievas ju link juos pastumeja?
TAS, KURS VEIKIA, TAS KENCIA.
-Bet veiksmus salygoja Dievas. Zmogus viso labo marionete jo "rankose"
Deja, zmogus apie tai prisimena tik tuomet kai kencia. Jeigu jis tai atmintu pastoviai, kanciu nebebutu.
-Kada liausis kancios ir kentejimai?
Ne anksciau, nei baigsis melagingas atskirtumo jausmas. Jei tai ego veiksmai, tai kodel tu manai, kad tai tavo kancio? Kencia, lygiai kaip ir megaujasi, TAS KURIS VEIKIA. Palik visa tai ir neprisiimk sau kancios.

-Kokia issilaisvinimo kilme?
Visi klausimai, susije su islaisvejimu, neturi prasmes, nes islaisvejimas reiskia - isejima is vergijos; tuo budu, tuo pat metu, numanoma, kad duotuoju momentu esi vergijoje. Bet vergijos NERA, todel ir issilaisvinimo is jos nera.

-Bet visi Rastai kalba apie vergove ir jos pakopas.
RASTU UZDUOTIS-PRIVERSTI ZMOGU KREIPTIS I SAVO SALTINI. Jam nereikia igyti ko nors tokio, ko dar nera. Jam tereikia atsisakyti nuo savo klaidingu sprendimu, nuostatu bei abejoniu malonumu. Bet vietoje to, kad tai padarytu, zmogus bandouzsikabinti uz kazko nepaprasto ir paslaptingo, nes isitikines, kad jo laime "kazkur". Tai ir yra jo klaida.
Rastai nera skirti isminciui, jam jie nereikalingi, o neismaneliui jie visai neidomus. Rastus paskaitys tik tas, kurs siekia "issilaisvinimo",- jie nereikalingi nei isminciai, nei neziniai.

-Bet juk sakoma, Anas buvo pakyletas dar gyvenime....o Kitas pakyletas po mirties....?
KODEL KALBI APIE KITUS? KALBEK APIE SAVE PATI!
POLEMIKAI NERA RIBU.AMZINI GINCAI. KAM EIKVOJI LAIKA DARYDAMAS PANASIUS DALYKUS?

NUKREIPK SAVO ZVIGSNI I VIDU IR UZSIIMK REIKALU.

Tebus taip kaip pasakyta. Amen.

Sie SRI RAMA MAHARSHI Rastai, pas mane pateko gana neiprastu budu. Po pasidalinimo mintimis apie MANTRA, antra jaunaties diena. Matomai , tai sinhroniskumas apie kuri rasiau skyrelyje apie Malda.Juk cia visi atsakymai i svetaineje pateiktus klausimus ir net situacijas.
Sia akimirka nenutuokiu, kaip man pavyko tai isversti ir perduoti JUMS,vos per kelias dienas, kaip besalygines MEILES israika.
Gal tokia AS valia? Nesvarbu, bet SIRDYJE lengva ir gera. RAMU.

Su MEILE ir DEKINGUMU
SIRDIES SVIESOJE lupoms snabzdant dainuojancia mantra
OM AH HUM VAJRA GURU PADME SIDI HUM.


 Rajana ~
 2008-06-07 14:43


Labai visu atsiprasau, nes visa , buvau parengusi artimiausiems savo draugams. Tad , perkeliant is savo pasto, ivyko kai kurie nesklandumai.
Tekstas nepakito. Tiesiog, neesu geras kompjuteristas.


 Rajana ~
 2008-06-06 21:01


Rajana, man labai patinka tai kaip destai mintis. Tiesiai i desimtuka ir sistemingai. Manau, kad jei gali, reiketu pratesti.
 Gile ~
 2008-06-06 15:04


PASIKALBEKIM....su savimi
-Kas AS, kaip tai suzinoti?
Tai klausymas, kuri turi atsakyti tas, kuris klausia. AS yra tai, kas lieka po to, kai visa kas nera AS pasitraukia.

-Kas trukdo save atrasti?
Proto iprociai, mastymo stereotipai.Juos iveiksi per saves pazinima, nors tai atrodo tarsi uzburtas ratas.Ego is to sukuria problemas, o paskui sustingsta nusciuves pries neissprendziamus paradoksus. Ieskok ne atsakymu, ieskok klausianciojo.

-Kas gali padeti saves suvokimui?
Padeti gali RASTAI ir tie, kurie to pasieke. Kreipkis i minti, kurioje yra "AS" ir sek ja iki istaku, palaipsniui mintis pasitrauks ir liks tik AS.

-Ar intelektas gali padeti save suvokti?
Iki tam tikro laipsnio. Suprask, AS randasi uz ribos, kur gyvena mintis, taigi, kad atrastum save, reikia pakilt virs intelekto.

-Ar gali atrast save Rastu pagalba?
Zinios, kurias isigysi is knygu, Rastu gelbeja tik tiek, kad padaro zmogu dvasiskai orientuota, nukreipta.
Jogos tikslas, nukreipti, sujungti individa su universalu, iliuzijos pasalinimo budu, kuri atskiria.

-Kokia iliuzijos kilme?
Suprask tai ir ji isnyks. Kaip taisykle, zmones nori atrasti iliuzijos kilme, neatsizvelgdami kam ji egzistuoja. Tai beprotiska. Manoma, kad ji egzistuoja isoreje- neaiski, nezinoma. Jos buvimo vieta viduje, ji aiski.Vietoj to, kad suprasti tolima nezinomybe, pirmiausia reikia suprasti artimiausia vidini.

-Kaip pazinti save?
Isreikstai Esmei atrodo, kad turi pazinti kazka atskirta nuo saves, kad tai-subjektas, zvelgiantis ir susipazystantis su matomu objektu. Tuo tarpu, toks poziuro taskas imanomas tik tuomet, kai matymo jega-protas.

-Kodel reikia pasalinti objekta? Ar neimanoma save pazinti be to?
Ne. Regimo pasalinimas, reiskia ne ka kita, kaip pasalinimas iliuzinio dvilypumo tarp zvelgiancio ir matomo. Ivardijimas, nustatymas tikro objekto ir subjekto.Pats objektas isties nera realus. Kai virve tamsoj palaiko gyvate,tikroji padetis isryskes tik tuomet, kai pasalinamas melagingas gyvates regejimas. Be klaidingo matymo pasalinimo negali suvokti tiesos.

-Kaip ir kada isnyksta tai kas matoma?
Tai ivyksta po to, kai isnyksta iliuzinis objektas- "matymo jega",-PROTAS. Protas sukuria objektus ir subjektus, dualumo koncepciju priezastis. Jis priezastis melagingojo savojo "AS" riboto mastymo. Protas sava prigimtim- neramus.
Pradziai reikia ji nuraminti, padaryti maziau besiblaskanti, mokinti zvelgti VIDUN,padaryti tai iprociu.

-Tai yra mes turime issilaisvinti nuo pykcio, igeidziu ir panasiai?
ATSIKRATYK MINCIU.Daugiau nieko atsikratyti tau nereikes.Veiksmai ir jausmai neikalina zmogaus. Ji ikalina tik mintys. "AS veikiantis asmuo"-joje gyvena ego.Palik sia minti ir leisk kunui ir jausmams netrukdomiems vaidinti savaji vaidmeni. Be tavojo kisimosi. Kalba apie pasalinima nezinios, o ne apie ziniu igijima. Pavest (patiket) sitai protui, tas pats, kas vagi aprengt policininko uniforma ir liepti gaudyti vagi, t.y. pati SAVE. PROTAS -vagis, pagauk ji ir susigrazinsi LAIME.

Tuo kart tiek. Parasykit ar tai Jums svarbu. Jei taip- galesim pratesti.

Su Meile ir Dekingumu Rajana ~
 2008-06-06 13:19


Aš džiūgauju, kad vis daugiau atsiranda literatūros, kuri primena žmonėms jų tikrąsias vertybes...
tai įkvepia atsirinkti savo gyvenime kas yra kas.. išjaučiant kur klaidingai pasielgta, įvertinta..
kad nekartoti klaidų.. tai puikus orientyras, jei tik žmonės mato ir supranta giliau..arba nori suprasti, nori tikėti, nori prisiminti kodėl atėjo čia - į žemę :)
 Jolanta ~
 2008-06-02 10:37


Sios temos pavadinimu yra tiesioginis Jezaus mokymas:
http://askrealjesus.blogspot.com/2008/05/319.html


 Gile ~
 2008-06-02 08:31


Na ne, daugiau skaityk ir sužinik kas tas astralas. Po mirties keliaujame tikrai ne ten. Ir juo labiau ne ten reikia Dieo ieškoti.
 Gilė ~
 2008-05-17 09:34


Vartodamas sąvoka astralus turėjau omeny aukštąsias sritis, Dievo sąmonę, ten kur einam po mirties, sritį, kurią kartais išvysta išgyvenusiejį klinikinę mirtį ir pan.
Tiesiog kartais viską sunku į padorią žmonių kalbą išversti, reikia ieškoti tinkamų sąvokų. Astralinės plotmės pasirodė kaip ir artimiausia formuluotė.
O bijot tai nieko nereikia, baimė labiau iliuzinis dalykas.
Bet ir sveiko atsargumo nevalia pamiršti.
Ir galbūt trupinėlio logikos bei truputėlio skepticizmo.
Kartais.
Kas yra tiesa?
Tiesa ta, kad gyvenimas tam ir duotas, jog tokie kaip aš ir klausinėtų kas yra tiesa:D

 Arnas ~
 2008-05-17 00:43


Kaip atsirinkti? Kas yra tiesa? Kur ji ?

Stai dabar as teigiu:
Saule pakyla Rytuose ir per Siaure juda i Vakarus. Konstatuoju kaip fakta.
Siuo metu , geguzes menesi- ruduo. Faktas.
Ar visi su manimi gali sutikt?
As pateikiau visiems zinoma fakta, tik is savo atskaitos tasko, ir jis visai neatitiko daugelio skaitanciu tiesos.
Ka padarysi, taip yra ir tai faktas, kuriame jokios mistikos ,atskaitos taskas kitas.


 Rajana ~
 2008-05-11 22:44


Aušrine, parašyk man el. paštu dėl čakrų atvėrimo.
 Gilė ~ gile.giliukas@gmail.com
 2008-05-11 10:45


O kaip aktyvuoti savo čakras?
 Ausrine ~
 2008-05-11 09:13


Gerai, kad esi nenuorama ir vis ieškai, kad moki džiaugtis. Esu buvusi klinikinėje mirtyje, bet mes tada iškeliaujame ne į astralinį planą. Mes pakylame auksčiau – atsiduriame Meilės vandenyne, Šviesos pasaulyje, Grožio ideale – ten nereikia kalbėti, ten viską suprantame savaime, viskas švyti. Astralas gi, pats žemiausias sluoksnis, į kurį daug kas pakyla sąmoningai (jaunimo atrakcijos) – tačiau ten daugybė dvasinių būtybių, kurios negali pakilti auksčiau ir niekada nepakils dėl to, kad jos maištavo prieš Dievą, atsiskyrė – nes toks buvo jų pasirinkimas. Jos negauna Dieviškosios energijos, o be jos niekas negali egzistuoti – tai štai kodėl tos dvasios apsimetę kuo tik nori ( net Jėzumi ir kitais) taip atkakliai siekia užmegzti kontaktus su žmonėmis, netgi siunčia įvairius diktavimus. Jos tokiu būdu vagia žmogiškąją eneriją, kad paprasčiausiai galėtų pratęsti savo egzistavimą.
Bet tai nereiškia, kad reikia jų visų bijoti, reikia paprasčiausiai atsirinkti. Kaip??? Labai svarbus momentas. Kokie kriterijai??? Labai svarbu įsiklausyti į savo širdį. O jei matai kokias tai dvasias –drąsiai pareikalauti, kad jos parodytų savo šviesą ( tikrosios dangaus būtybės nuostabiai švyti), jei tavo matomos būtybės apsimetėlės – jos išsigąs demaskavimo ir dings, jos bailios. Bet galima, o ir reikia naudotis Archangelo Mykolo apsauga kiekvieną dieną 24 val. per parą – tam, kad apsisaugoti nuo labai agresyvių dvasių nakties, miego metu. Vėliau, kat tavo čakros bus aktyvuotos, tu pats būsi pavojingas toms dvasios ir tokio pobūdžio problemos dings.
Kai sąmoningai pasirenki savo kelią ir leidi Dievui per savo dalelę ( Jo dovanotą kiekvienam, kurią vadiname AŠ ESU BUVIMAS, ir Jėzaus dovanotą dalelę KRISTUS AŠ) vesti tave – prasideda kitoks gyvenimas.

 Gilė ~
 2008-05-11 07:23


Žinot, o aš šiandien užsinorėjau parašyti- aš čia tas pats skeptikas, kuris užvedė visą šitą temą- jog tikiu, kad per Tatjaną kažkas kalba ir atsiimu savo žodžius.
Neseniai radau vieną puslapį apie klinikines mirtis- visi turbūt girdėjot apie tokį daiktą ir kas per jį nutinka, o tai iš tiesų labai platus reiškinys, kurį patyrė daugybė DAUGYBĖ žmonių. Taigi man toptelėjo paprasta vaikiška naivi idėja, bet iš vienos pusės geniali idėja, kuria neatsidžiaugiu, nes jinai laužia visus mano skeptiškus barjerus(pagaliau pavyko!)- jeigu numirę žmonės iškeliauja į astralines plotmes ir ten bendrauja su aukštesnėm būtybėm, kodėl tos būtybės negalėtų reikštis per žmonių pasiuntinius kaip Tatjana ar Kim. Net jei per juos kalba ,,blogoji chierarchija", mum reikia mokytis skirti tiesą nuo melo ir ieškoti tikrųjų pasiuntinių, o platus pateiktas universalus Visatos modelis visvien išlieka nepakitęs.
Taip, per Tatjaną kažkas kalba. Taip, kalba per visus žmones, kalba ir per Jumis, ir per visą pasaulį. Ačiū Jum už buvimą šitoj mano forume užveistoj kvailokoje temoje ir įdomias diskusijas.
Taika!:D
 Arnas ~
 2008-05-10 23:29


Viena labai dvasinga ir šviesi mokytoja pasakė (aš tai girdėjau) "Nebūkime visaėdžiai. Atsirinkime". Tai buvo pasakyta apie įvairius mokymus
Tikrai, juk maistą renkamės. Stengiamės žiūrėti ką dedame į burną. O mokymęsi dažniausiai ne.
Šiandien ir velnias ant altoriaus šoka ir tamsiausios jėgos kalba Dievo vardu. Šiandien taip susimaišė šviesa su tamsa, kad net sunku atsirinkti. Ir galvoju, kad mūsų pasirinkimo esmė, išaiškės tik praėjus kuriam laikui.
Pažinojau viena ekstrasensą. Kai jis pradėjo savo veiklą ( tai buvo prieš gerus 20 metų), žmonės pas jį ėjo masiškai. Jis kalbėjo Dievo vardu, spinduliavo, gydė, patarinėjo. Atrodė tikras Dievo vaikas. O kai prieš keletą metų aš jė vėl sutikau, mane nukrėtė šiurpas. Tikraąją to žodžio prasme. Nyku, tamsu jo kambarėlyje, net nesinori būti. O jis pats nors daug kalba apie Dieva, nors ir kambarys nukabinėtas šventųjų paveikslais kelia nerimą, paniką, baimę ir norą kuo greičiau pabėgti.
Klausiau savęs, kas nutiko? Ir staiga atėjo suvokimas, kad tamsa, suteikdama žmogui galias ir trumpalaikį švytėjimą, vėliau savo globon patraukia jo sielą. Apgauna laikinu iliuziniu švytėjimu. Tik, kas baisiausia, žmogus ne visada iš pradžių gali suvokti, kad čia tik apgaulė, nes viskas yra daroma Dievo vardu, ir atrodo šventa.
Taip ir su mokymais. Nežinau, gal aš ir klystu, bet kartais paskaitinėju nuorodas, kurių šioje svetainėje pilna. Ir kartais perskaičius stoja gumulas gerklėje ir nusmelkia ne visai malonus jausmas ar baimė.
Manau, kad šviesa savyje neneša negatyvių jausmų. Šviesa ir spinduliuoja šviesą, kuri skleidžiasi džiugesiu, lengvumu, palaima, ramybe ir harmonija.
Šie laiškai būtent tokie ir yra. Nors kai kuriuose iš jų galima rasti ir pabarimų ir griežtesnių pamokymų, bet už jų slypi šviesa. Ir tai galima pajausti, o ne perskaityti, tai slypi už žodinių simbolių, išreikštų raidėmis.
Tad sakau, kartoju Mokytojos žodžius "nebūkime visaėdžiais" ir nekiškime kitiems, jei nesame tvirtai įsitikinę, perjautę, kad informacija duota šviesos valdovų.
Atsirinkime... ir jei koks tekstas, nors ir kaip gražiai ir išmintingai parašytas gali atrodyti, dvelkia nerimu, gąsdinimu ar kitokius nemalonius jausmus sukeliančiu paslėptu grąsinimu, nekiškime į šią svetainę. Palaikykime jos aukštą ir šviesią vibraciją.
Gal ir klystu, nežinau, bet šiandien norėjau tai parašyti.

 ... ~
 2008-05-10 10:17


Kai mokinys pasirenges ateina Mokytojas ir atnesa mokyma.
 Janina ~
 2008-05-09 11:08


paskutiniu metu pradėjo aktyviai reikštis tie, kurie nesupranta kas ir apie ką čia kalba. Tačiau mėgsta vertinti ir nurodinėti. Šioje svetainėje bendrauja tie, kurie eina dvasinio tobulėjimo keliu jau ne pirmi metai. Žmonės visi skirtingi, o iš pateikiamos informacijos atsirenka kas kam tinka ir ko kam reikia. Jei jums įdomu – klauskit konkrečiai, jei esate čia tik tam, kad patenkinti savo ego ir puikybės poreikius, ne ten pataikėt, pasieškokit tinkamesnių – svetainių daug.
 ž ~
 2008-05-03 20:04


Pasidalinimai atima laiko, atiduodama energija. As dekinga tiems kas cia rase. Gal kai kam atrodo tik paistalai.As sau radau idomiu dalyku ir net pamokanciu.Iskarto atsiprasau, kad turiu nuomone. Tikejima taip pat.Aciu tiems kas skyre savo laika rasydamas. Skaitytoju pakanka, rasanciu nedaug- gaila.
 be vardo ~
 2008-05-01 21:51


o as nesuprantu is viso kam reikia sitaip pyktis? tos jusu filosofiskos mintys ir pan...atsibode. Svarbiausia, tai, jog Jezus ir Valdovai zino tuos, kurie jiem istikimi, tad nereikia pestis.
Tie zmones, kurie turi daug klausimu ir yra giliose dvejonese...as manau, jog i tuos klausimus negali atsakyt niekas, isskyrus jus pati.tik reikia isiklausyti i savo sirdi ir siela, jos labai daug ka gali pasakyt, tik nedaug kas temoka jas isklausyt, nereikia nei jokiu svetainiu, nei ilgu ir kartais beprasmiu filosofiniu sakiniu.
as ameniskai tikiu ir tikesiu., jei dar netikit,vadinasi dar ne laikas. galbut net neprireiksir tu keliu metu,ir viska suprast.
 S. ~
 2008-05-01 21:16


Kaip breziama riba tarp pasidalijimo ir patarimo? Tai kas vienam atrodo patarimas kitam skamba kaip pasidalinimas ir atvirksciai.

 Be vardo ~
 2008-05-01 10:55


Diskusijos yra puiku. Taip pat puiku, kai žmonės dalijasi savo patyrimais, suvokimais... Bet kai pasipila patarimai, nurodymai, pamokymai ką ir kaip REIKIa daryti, pasidaro negera.
O ypač nemalonu, kai tokioje svetainėje pasipila beprasmiai ginčai. Kiekvienam tiesa yra sava. Ir niekas, niekas negali įvertinti ar tai yra gerai, ar blogai.
Apsunkstu skaitydama tuos sunkius-dvasingus išvedžiojimus išraitytus ilgiausiais įmantriausiais sakiniais. O juk esame mokomi paprastumo. Tai kur jis? Tas paprastumas? Lengvumas? Džiaugsmas?
 be vardo ~
 2008-05-01 08:40


Is tiesu siose diskusijose geriausia dalyvauti be vardu, tuomet ir be atsakomybes.O kam isvis diskutuoti?
Beje, gal labiausiai ir auga sios svetaines apsilankanciu skaicius del diskusiju? Ar tikrai visi tie kurie lankosi ateina Tatjanos diktuociu?
 be vardo ~
 2008-04-30 16:10


Patiko Surjos citata apie kovą:
"Jūs - kariai šiame pasaulyje, dvasiniai kariai ir jūs be perstojo kovojate mūšyje. Šis mūšis prasidėjo nuo iliuzijos pasireiškimo ir jis baigsis tik po to, kai visata užbaigs savo egzistavimo ciklą ir išryškinti pasauliai bus suvynioti. Iki to laiko vyks mūšis tarp šviesos ir tamsos jėgų, priešpastatytų viena kitai ir pereinančių viena į kitą.
Amžinas judėjimas, amžinas veržimasis ir amžina vystymosi opozicija.
Įkūnytoji žmonija turi skirtingus sąmonės lygius. Ir skirtingi sąmonės lygiai skirtingai supranta šį mūšį ir skirtingai mėgina dalyvauti šiame mūšyje.
Iš tikrųjų viskas apsprendžiama žmogaus sąmone. Pabandykite pasakyti viduramžių riteriui, besiruošiančiam į kelią ginti Dievo karsto, kad jis neteisingai supranta šį pasaulyje vykstantį mūšį.
Pabandykite jūsų laiku pasakyti teroristams-mirtininkams, kad jie neteisingai supranta vykstantį mūšį.
Pabandykite tiems žmonėms, kurie gavo mokymą iš buvusio pasiuntinio ir bando žodžiu vykdyti teismą šioje Žemėje ir pasakyti, kad jie neteisingai supranta mūšį.
Jūs galite įsivaizduoti, kuo baigsis jūsų bandymai įtikinti šiuos skirtingus žmones, kad jie neteisūs.
Tai jų Dieviškosios Realybės įsisavinimo lygis. Ir jie pasiruošę nuoširdžiai daug ką paaukoti gyvenime, netgi paaukoti savo gyvenimą tų jėgų pergalei, kurias jie gina.
Problema tame, kad šių žmonių sąmonės lygis apsprendžia, kokias jėgas jie realiai gina.
Ir jeigu jie turėtų Budos arba Kristaus sąmonę, tai jie suprastų, kad bet koks kovos pasireiškimas fiziniame ir subtilesniuose minčių ir jausmų planuose prisideda prie iliuzijos didinimo.
O dvi jėgos, kovojančios šios kūrinijos rėmuose, išreiškia save būtent kaip iliuzines jėgas, nukreiptas į iliuzijos didinimą ir Realaus Dieviškojo pasaulio jėgos, nukreiptos iliuzijos suvyniojimui. Šis mūšis Danguje, kuri tęsis iki tol, kol egzistuos išryškinta visata, iki to laiko, kol egzistuoja išryškinti pasauliai.
Tai mūšis, neištirtas iki dabar gyvenančių žmonių sąmonės lygio, jų priimamas pagal jų sąmonės lygį. Ir jų veiksmai šiame mūšyje yra pilnai suderinti su tomis energetinėmis, karminėmis nuosėdomis, kurias jie gavo praeityje. Ir tie riteriai, kurie buvo pasiruošę žudyti kitatikius, savo, kaip jiems atrodė, teisingoje kovoje už Kristų, dabar kariauja žodžiu ir tęsia tamsos jėgų surišimą ir kovoja prieš juos truputį kitomis priemonėmis.
Ir jeigu jiems pasakyti, kad jie elgiasi neteisingai, žiūrint iš Budos ir Kristaus mokymo taško, jie niekada jumis nepatikės. Todėl, kad tai yra jų sąmonės lygis. Ir ta energija, kurią turi jų elektroninis diržas, turi save išnaudoti, ji sugrįš pas juos vėl ir vėl, įvairiuose įsikūnijimuose, iki to laiko, kol jų sąmonė nepakils iki tokio lygio, kad pradės suprasti tikrąją šiame pasaulyje vykstančios kovos esmę.
Ši kova egzistuos iki to laiko, kol žmonijos sąmonė leis egzistuoti šiai kovai savo vidinės žmogiškosios sąmonės viduje.
Pasaulis savimi išreiškia žmogiškosios sąmonės atspindį. Ir tas individas, kuris pasiekia Budos sąmonės lygį, tas individas, kuris meditacijose pasiekia tą būseną, kuri vadinama nirvana, supranta, kad šioje būsenoje nėra jokios kovos. Šioje būsenoje egzistuoja tik meilė, harmonija, džiaugsmas, palaima. Visos Dieviškosios savybės ne aptemdytos žema žmogiškosios sąmonės būsena."
 Ananda ~
 2008-04-30 16:08


Nerašau savo vardo sąmoningai. Nes nes nenoriu, kad man būtų pritaikyti visi tie komentarai, pamokymai, kuriais taip noriai ir gausiai į visas šalis dalijasi Rajana, Gilė ir Ananda.
Man juokingi jūsų ginčai, komentarai, pastebėjimai, pamokymai ir nurodymai kaip reikia eiti dvasiniu, kaip ir ko savyje ieškoti ir pan.
Manau, kad ši svetainė tampa intelektualiniu kovos lauku "kuris kurį"> Kuris už kurį bus labiau dvasinegesnis, kurio kelias tiesesnis ir pan.
O neduokdie parašyti kokė nors pasidalijimą paie savo patirtį - tuoj pasipila komentarai iš šių aktyviausių svetainės lankytojų su įvairiausiais vertinimais.
O gal reikėtų priimti visus žmones, kurie yra šioje svetainėje be pamokymų, vertinimų ir nuostatų jų atžvilgiu? Juk niekada tas pats kelias nebus vienodas.
Kartais tas itelektualines+dvasines kovas tiesiog graudu skaityti. Leiskite kietimes tiesiog būti čia, dalintis. O jei neklausia, tai nepirškit savo nuomonės, nes ji nebūtinai yra teisinga. Ir kas yra tiesa?
Pasigendu tolerancijos iš jūsų, brangiosios. Jūsų skambūs žodžiai tampa bereikšmiai, kai iš po jų išlenda dagiai.
Negi taip sunku priimti viską taip kaip yra?
 be vardo ~
 2008-04-30 14:34


Niekada neturejau iliuzijos,jog galima laisveti su aistru, noru ar prisirisimu bagazu.Vartai i save, savosios Sirdies gelmes per siauri su tokiu bagazu.Eit dvasiniu keliu nera lengva,juk kai keiciasi vibracijos , dazniausiai keiciasi draugai, darbai, neretai net seimoje pakitimai... tik praejus metams kitiems suvoki, kad tai vyko paties labui...
Jau rasiau apie tai, kad begtumet nuo tu , kurie zada vieninteli kelia, lengva nusvitima, kaip garantija, jei visa kas bus pasakyta atliksit.Uz pasirinkimo AUKOS , KANCIOS kelio ,pozicijos- ijungiama atbuline eiga.
Daug grazios isminties, pakilios vibracijos, puikiu patyrimu gavau is AS ESu verstu tekstu, tik, kaip jau minejau, ne su viskuo sutinku.
Nemanau ir niekada net minties neturejau ir siandiena tebeeinu tvarkydamasi savo vidiniame kelyje. Is ties geliu nuvilt einancius, kad kuo daugiau dirbi, tuo ryskiau ir issididine matosi tai kas like.Mieloji Vita, net kai anukeliai labiau ima virsti musemis cece- ima zyzt, tuoj suklustu, kas darosi MANO viduje, apie ka man pranesa mazieji.
Kuo toliau eini tuo maziau euforijos, nesubalansuotu jausmu lieka. Mazeja ir kancios. Keciasi poziurio kampas, ligi tol pasikeite draugai, aplinka, daug nusinesa neprisirisimo busena. Kuo ismintingesnis mokytojas, tuo maziau emociju, ypac ju svyravimu. Atsiranda daugiau ramybes, keiciasi matymo bei suvokimo laipsnis.
Nurimkit, pakilus emocijai palaukit kol ji nuslugs, tada darykit isvada. Buvimas ramiu nera buvimas abejingu, buvimas ramiu- ismintingojo kelias.

Grazaus pakyleto, palaiminto poilsio mielieji.
Su Meile ir Dekingumu
Sirdies Sviesoje.

 Rajana ~
 2008-04-30 12:44


Beje, į vieną Vitos mintį norėčiau pakomentuoti:
,,Negalvoju, kad kelias atgal namo par Tėvą savimi išreiškia pastovią džiaugsmo ir euforijos būseną"
Kai žmogus pradeda eiti savo keliu, kad ir koks tas kelias bebūtų, nes žmonės labai skirtingi- bandymas atrasti Dievą, vaistų nuo mirtinų ligų kūrimas, pasinėrimas į filosofiją, stengiantis suvokti teisingą gyvenimo būdą, mokslo plėtojimas ir matematinių formulių kūrimas(kas nuneigs, jog Einšteino ir kitų mokslininkų darbai nebuvo dvasingi- jei nebūt buvę tokių žmonių, dabar sėdėtumėte be kompiuterių ir telefonų, ir apie jokią Tatjaną net išvis nebūtumėte girdėję), pastangos padaryti artimą laimingą, muzikos kūrimas, žodžiu, bet kas- kiekvienas kelias neša ne tik džiaugsmą ir laimę, bet kupinas ir gilių susimąstymo bei dvejonių akimirkų, kurios neretai net būna skausmingos.
Netikiu lengvu keliu. Aš net neįsivaizduoju kelio be atsakomybės, garbės jausmo ir to šiokio tokio skausmo- nebūna meilės be kančios.
Todėl netikėkite tais, kurie pasiulys lengvą kelią. Tai reiškia, jog čia ne kelias, o kažkoks išsidirbinėjimas.
Viename Valdovų laiške parašyta, jog tikėjimas- tai kančios kelias, ėjimas per rožių spyglius. Žinot, tikrai kol kas nežinau kas ten per tuos laiškus kalbėjo ir kalba- bet pasakė tai protingai.
Iš tiesų verčia susimąstyti

 Arnas ~
 2008-04-29 23:18


Maniau, kad Rajana kalbėjo apie citatą iš šios svetainės, o ji turėjo omenyje AŠ ESU verčiamus tekstus. Man irgi nepriimtina nuostata apie tai, jog atsakomybės nebuvimas suteikia džiaugsmą. Atsakomybės nebuvimas gimdo chaosą ir betvarkę, kurie dabar vyrauja mūsų visuomenėje. Jei žmonės žinotų apie karmos įstatymą ir juo vadovautųsi, visiems būtų žymiai geriau. Valdovai ir nesako, kad reikia viskuo aklai tikėti ir priimti, jie perspėja, kad taip galima gauti "nesuvirškinimą smegenyse". Jie pataria patikrinti ir tik po to spręsti kiek vadovautis vienomis ar kitomis nuostatomis savo gyvenime. Nesakau, kad kelias, kurį siūlo Valdovai šioje svetainėje yra vienintelis teisingas, o kiti ne, paprasčiausiai jis man priimtiniausias ir patvirtintas daugelio knygų ir daugelio dvasinių mokytojų. Rajana klausė, apie kokią kovą kalbu. Kalbėjau apie kovą su savo aistromis, nepasotinamais norais, prisirišimais ir savo neigiamomis savybėmis. Teisingai sako Rajana, kad reikia atrasti ryšį su savo Kristaus AŠ, ar su Aš ESU. Bet nejau, Rajana, manai, kad galima užmegsti ryšį su aukščiausia savo dalimi, prieš tai neatsisakius aistrų, norų, prisirišimų ir neigiamų savybių? Valdovai moko, kad tik atsisakę savo netobulybių, galime užmegsti šį ryšį. Nes mūsų netobulybės trukdo užmegsti šį ryšį. Tiksliau tai galime užmegsti ryšį, bet tai bus ryšys ne su savo aukščiausia dalimi, o su astralinio plano būtybėmis, kurios gali pasivadinti bet kuriais vardais, tačiau jų tikslas vienas-pajungti sau sielas ir jas išnaudoti. Negalvoju, kad kelias atgal namo par Tėvą savimi išreiškia pastovią džiaugsmo ir euforijos būseną. Tik įveikdami kliūtis ir sunkumus mes augame, tik taip vystomės ir judame į priekį, augame, sako El Morija.
 Vita ~
 2008-04-29 21:44


T.y., norėjau pasakyti, šviesus alus už tamsų alų:DD
Na, ne esmė:DD
 Arnas ~
 2008-04-29 21:35


Koks galiausiai skirtumas ar puolę angelai apdalijo mus Dieviškąja kibirkštimi ar tie angelai tiesiog ėmė maištauti vienas prieš kitą:D
Man jau neįtikėtinas vien tas faktas, jog įmanoma, kad per kažkokius pasiuntinius kažkas kalbėjo. Nesakau, kad taip ėmiau ir lengvai patikėjau, nes mūsų laikais pilna visokių lunatikų ir kol kas pasilieku neutralioj pozicijoje... bet jei paaiškės, jog tai tiesa-čia grynas stebuklas.
Tokio dalyko akivaizdoj ginčytis dėl vieno ar kito niuanso-ar tiesiog kažko nesusipratimo- absurdiška.
Čia tas pats kas Dievo akivaizdoj aiškinti, jog baltas alus skaniau už juodą ir dėl to susipykti:DD
Gėda Jum turėtų būti:DD
 Arnas ~
 2008-04-29 21:32


Gile, Ananda,
aš galiu tik Jūsų paprašyti baigti.
Jūs ginčyjatės del smulkmenų.
Ir jei toje svetainėje iš tiesų kalbėjo Jėzus, jūs abi turbūt nelabai supratot apie ką eina kalba

 Arnas ~
 2008-04-29 21:25


Nelabai, Gile, išeina su tavim padiskutuoti, neatsakai į konkrečius užduotus klausimus. Tai, ko man palinkėjai, visų pirma pritaikyk sau, nes kaip minėjau, labai jau skiriasi tavo darbai nuo žodžių. Vis stengiesi kitus pamokyti, paauklėti. Kas dėl puolusių angelų, taip, aš įsitikinęs, kad jie mus apdalijo išmintimi. Apie tai rašoma šioje svetainėje esančioje knygoje "Gėris ir blogis". Ir vienas iš tų angelų yra Sanat Kumara. Nužengė 7 didingos dvasios, 7 Kumaros, o juos lydėjo dar 144000 sielų iš Veneros. Vieną iš jų mes žinome kaip Gautamą Budą. Aš vadovaujuosi tuo, ką Valdovai duoda per Tatjaną, tu kitais šaltiniais. Nesuprantu vieno, ką veikti svetainėje, kuri tau nepatinka. Aš būnu ten, kur man patinka ir neinu ten, kur nepatinka, nors gal kiekvienas mąstom ir elgiamės savaip. Dėl kovos-kai sakoma Arkangele Mykolai, surišk visas piktas dvasias ir pan. Tai ir yra kova. Per Tatjaną ARK. Mykolas sako, kad mes prašytume jo apsaugos, bet ne kovoti su kažkuo, štai kur skirtumas. Sakai, kad nieko nesupratau, taip bandai mane sumenkinti. Po gražiais žodžiais bandai paslėpti savo tikruosius motyvus...
 Ananda ~
 2008-04-29 15:32


Ananda, -??????? Ar tu tikrai manai, kad „ būtent puolę angelai apdalijo mus Dieviškąja kibirkštimi, išmintimi ir yra mūsų Kristus Aš“??????????
Tikrai nesupratai nieko Jėzaus svetainėje. Motinos Marijos rožiniuose kaip tik ir kalbama apie savo keturių žemutinių kūnų apvalymą nuo netobulų energijų, piktų jėgų, antipasaulio, antikristo jėgų, piktų sielų, piktų išsikūnijusių sielų ir piktų dvasių. Niekas ir niekur neragina kovoti, priešigai apvalyti save. Ir apie sielas dvynes nieko nesupratai. Kol kas negali diskutuoti - kol kas girdėjai tik, kad kažkur skambina varpai, bet nei kur, nei kam, nei kodėl. Daugiau dėmesio skirk savęs ugdymui ir tobulinimui. Daugiau meilės, grožio, šviesos, paslaugumo, geranoriškumo matyk savyje ir kituose – siek vienybės dvasioje. Ištrink baimę, pykį, kaltinimus, pavydą visiems laikams iš savo širdies. Neteisk kitų, nei savęs – tai niekur nenuves. Visus savo neigiamus bruožus turime transformuoti. Ir nenukrypti nuo kurso.
Tegul lydi tave Ramybė.

 Gilė ~
 2008-04-29 13:08


Pastebėjau, Gile, kad dangstaisi gražiais žodžiais, bet,deja, jie skiriasi nuo darbų. Nenoriu su niekuo pyktis ir iš tikro, labai svarbu yra kiekvieno poelgio motyvas. Žinau apie tavo askrealjesus ir kitas svetaines. Kodėl nieko nesakai apie Lanello diktavimą 2005-04-06, kur jis aiškiai pasako, kad nėra Amerikoje nei organizacijos, nei pasiuntinio, kurį remtų Valdovai. Tarsi nepastebi tau nepatogių klausimų. Tavo minėtose svetainėse propaguojama ta pati kovos su puolusiais angelais ir piktomis dvasiomis tema, kaip ir summit lighthouse, kai vadovavo Elizabet. O juk Lanello-tai jos buvęs vyras Markas. Tose svetainėse rožiniuose prašoma surišti tamsos jėgas, o tai jau kova. Kova ne savo viduje(su savo ego, su prisirišimais ir neigiamomis savybėmis), o su puolusiais angelais ir pan. Mes negalime kovoti su kuo nors savo išorėje. Mes negalime kovoti su puolusiais angelais, nes kiekvienas turime tą angelą savyje kaip 5-ą elementą, kaip mūsų Kristaus Aš. Puolę angelai apdalijo mus Dieviškąja kibirkštimi, išmintimi. Be šito mes būtume tik gyvūnais. Tavo minėtose svetainėse laikomasi tos pozicijos, kad viskas, kas buvo pasakyta per buvusius pasiuntinius(Marką ir Elizabet) yra nenuginčijama tiesa ir jei ta pati tiesa pasakoma truputį kitu kampu, tai iš karto atmetama kaip melas. Kaip sakė Buda: nereikia prisirišti prie žodžių, nes žodžiai tai rūbai, kuriais apvelkama tiesa. Žodžiai yra kaip medžio lapai, ateina ruduo ir jie nukrenta. Prisirišimas prie žodžių primena prisirišimą prie pernykščių nukritusių ir sudžiūvusių lapų. Tiesa žmonėms pateikiama pagal ju sąmonės lygį. Ateina laikas ir duodama kita tiesa, labiau priartinta prie tikrosios tiesos. Jeigu dabartiniu metu žmonėms būtų pasakyta, atskleista visa Dieviškoji Tiesa, tai jie jos paprasčiausiai nepriimtų, nes tam nebūtų pasiruošusi jų sąmonė. Ir senajame testamente pasakyta akis už akį, dantis už dantį. Buvo pasakyta mylėk savo artimą ir nekęsk priešo. O Jėzus pasakė mylėkite savo priešus ir melskitės už juos. Jėzus irgi pakeitė anksčiau egzistavusią tiesą. Norėjau pasakyti, kad tose Gilės svetainėse ir atsispindi tas senas mąstymas(tai liečia supratimą apie puolusius angelus, apie liepsnas dvynes). Šioje svetainėje duodamas kitoks šių dalykų supratimas. Kuthumi net davė visą diktavimą apie liepsnas dvynes. Jis davė visiškai kitą supratimą, labiau priartintą prie tiesos, kad liepsna dvynė tai ne mūsų ta antra pusė(kaip jis sako, graži ir labai mums patikusi pasaka), o, kad liepsna dvynė tai mūsų Kristaus Aš.
 Ananda ~
 2008-04-29 09:27


Arnai, kai žmonės ginčijasi nieko blogo tame nėra – tik svarbu kaip tą daro. Jei visi siekia Vieno ir to paties tikslo - tai savaime suprantama, nes visi yra skirtingose pozicijose, sąlygose, ant skirtingų laiptelių. Svarbiausia MOTYVACIJA. Nieko nėra amžina, su laiku visi atsisakysime pykčio ir baimės, pirmiausia pamatysime rąstą savo akyje, o tik paskui....Svarbu, kad nesame sustingę, svarbu, kad judame. Matykime vienas kitame savo brolius ir seseris ne žodžiais, o visa savo esybe, jauskime tai.
 Gilė ~
 2008-04-29 07:04


Sveiki visi dar sykelį.
Nors aš čia ir naujokas, man norėtųsi pateikti kelias pastabas.
Cituoju:
,,Man tai Gilė panaši į savo mėgiamos svetainės fanatikę. Šioje svetainėje ji tarsi verbuoja žmones(ypač naujokus)"
Nelabai supratau kai kuriuos diskusijos aspektus, bet atrodo, jog tarsi vietomis turite skirtingas nuomones ir dėl kažko ginčijates ar tiesiog aršiai diskutuojat.
Na, tik norėjau pasakyti- nesipykit.
Koks skirtumas galop vienas ar kitas niuansas.
Atrodo, visi ieškot kažkokios tiesos. Jei susiginčysit, tai tik išeikvosit savo energiją ir tada tikrai nieko nerasit. O kol veiksit išvien, tol Jūsų galimybės didesnės.
Elementari žemiška logika- net kokių diktavimų iš kosmoso nereikia:D

 Arnas ~
 2008-04-28 23:51


Ananda, neseniai atsiradai šioje svetainėje, o jau taip piktai reiškiesi. Ar gerai žinai Jėzaus svetainę? Tiksliau svetainių grupę: Jėzaus, Maitrėjos, Motinos Marijos, Sen Žermeno – Vandenio eros Valdovo ir shangrala – skirta meistrams. Tik tada, kai būsi labai gerai įsisąvinusi tai, kas ten pateikiama – galėsi susidaryti savo nuomonę.
Mūsų kelias nelengvas, bet nėra ir toks sunkus kai eini juo sąmoningai, su meile, pasiaukojimu, tarnavimu, kai jauti vienybę, kai jauti ir žinai, kad viskas yra Viena. Dalinkimės meile, patirtimi, patarimais, kas tinka – pritaikykime sau, kasdien aukime ir stiprėkime. Nežinau, ar galėčiau savo kelią pavadinti kova – greičiau išsilaisvinimu, kantriai dirbant. Man ypatingai padėjo Motinos Marijos rožiniai, Archangelo Mykolo apsauga ir Violetinė Liepsna.
Ir dar, mes turime dirbti ne savo asmeniniam ar šeimos labui – mes turėtume dirbti visų, visos žmonijos naudai – nes visi esame Viena. Kai tai suprasim – nustosim pykti, teisti, kerštauti ir panašiai. Mes negalim nuskriausti kito nenuskriaudę savęs – o ir kam skriausti? Kam teisti? Kiekvienas turi savo laisvą valią ir yra pats atsakingas už save.
Visada pradėkime nuo savęs, keiskime save ir aplinka keisis savaime. Metas tikrai labai atsakingas – didžiosios transformacijos metas, jau dabar pelai atsijojami nuo grūdų. Artimoje ateityje laukia dar didesni pokyčiai, todėl geriau energiją nukreipkime Meilės, Šviesos, Tiesos, Ramybės ir Vienybės kryptimi.
Meilės ir Ramybės.

 Gilė ~
 2008-04-28 21:08


Miela Vita, gal drauge paklauskime Arno, ar jis naujokas dvasiniame kelyje, juk zmogus visa gyvenima domisi filosofija , religija..... tad is filosofinio tasko , tai ka jis dabar siame forume skaito, turetu pralinksminti. Turiu omeny musu susirasinejima.
Apie naujokus ir ju verbavima. Vita, verbevima kur? I tikejima Dievu? Nuosirdziai noreciau zinoti, ar esi susipazinusi su svetaine apie kuria kalba Gile??
Matomai reiktu pabandyti sudelioti pozymius pagal kuriuos galime atpazinti sektas.Manau butu pravartu susipazinti ir kitiems, kaip galite atpazinti sekta:
-jeigu judejimas (dvasinis), kurio lyderis sakosi Dievo isrinktasis ir reikalauja sudievinimo;
-sis kelias vaizduojamas, kaip ypatingas, vienintelis,geriausias, isrinktasis. Sie pozymiai atskiria, o ne artina prie dvasinio pasaulio;
-siekiama atskirti jos narius nuo kitu mokymu, domejimosi kitomis religijomis, mokytojais;
-neskatinamas samoningumas,savarankumas, ugdoma priklausomybe,nevertinama laisve;
-dviprasmiski mainai; pradzioje daug duoda ir nieko nereikalauja, veliau pateikiama didele sakaita.
Manau, butu grazu, kad turintys tame "patirties" ja pasidalintu, tai padetu mums visiems nepakliuti i pinkles.

Keliaujam toliau.
Vita , pabandyk man paaiskinti, kodel tas kelias ejimas pas Dieva Tatjanos ar kieno kito yra parodytas geriau nei www.shangrala.org svetaineje As ten radau daug atsakymu, bet sutinku, kad kitam tie klausimai nebutinai turi iskilt.Kai turiu laiko, atverciu ne tik sias svetaines, paskaitau. Tarkim, kalbu tik apie save, AS Esu isversti tekstai, pereje per sia samone , man atnesa jau aukstesnes vibracijas nei skaitant originale. Siuose tekstuose radau nemenka dali to, ka turejau savame zinojime. Vienas momentas siuose laiskuose, kuris manyje buvo nepriimtas tai kalba apie atsakomybe.Sakykit, ar privaloma viska priimt tarsi nesamoningam padarui? Ar turiu "praryt" nemastydama kas man paduota?
is JUSU SOKIAI GAUSOS PASAULIUOSE

"...laisve, kurios kiekvienas/a is Jusu is tikruju trokstate - yra laisve nuo ATSAKOMYBES, o ne laisve nuo kurimo. Taigi Mes sakome, kurkite laisveje nuo kurimo rezultatu!"

is SIEKITE PAPRASTUMO MYLIMIEJI

"..jusu atsakomybe yra atleisti atsakomybe".
Is sio laisko maname "rasinelyje" tiktu pamineti dar dvi citatas;
"Siekite paprastumo vietoj kontroliavimo. Siekite lengvumo, vietoj nekantrumo. Pasirinkite pagalbininkus, kurie geriausiai tarnauja jums" ir "Jus linke cenzuruoti ir priekabiai kritikuoti zodzius iseinancius is jusu draugu lupu."
Kodel jas noriu isspausdint? Atsirinkite kiekvienas savaip kaip jums tinka.


"Tai aukos kelione"- kas nori gali rinktis buti auka. Senai atsisakiau sito ir nesirengiu gryzti, pagaliau tai neimanoma. Vita, as tai suprantu, kaip pasirinkima, tavo teise rinktis aukos pozicija. Taip pat renkuosi but priezastimi, o ne pasekme.
KOVA. Su kuo reikia kovoti? Ar tikrai to reikia?. "I vecnij boj pakoj nam tolko snicia"-sis etapas praeitas.
Mieloji, juk visa ko reikia, tai atrasti savaji AS savyje.
Musu maldos, praktikos, siekiai, ketinimai, jausmai derinami SAVOMS vibracijoms padidinti, tai ka imame is aplinkos is mokymu yra irankiai siame darbe. Sutinku, ne darbe- kuryboje.

Dekoju uz pasidalinima mintimis. Uz savo koncepcijos atskleidima. As kalbejau apie savaja. Gile- apie savaja.Kas pasake, kad jos turi sutapt?

Stai Arnai, skaitai siuos laiskus ir matai, kokios skirtingos ju vibracijos. Jos kinta net eigoje. Kazkas , gal but priimtina, kazkas.... nesvarbu. Taip renkamasi.
Tai ar tikrai esi naujokas dvasiniame kelyje?

Pagarbiai visiems rasiusiems su Meile ir Dekingumu
Sirdies Sviesoje


Citata is laisko-"Jeigu jus kursite nejausdami atsakomybes uz kurimo rezultatus, isivaizduokite to Dziaugsma."
 Rajana ~
 2008-04-28 20:47


Arnai,
ne tu vienas esi šiame kelyje.Privalai žinoti, kad turi daugybę bendražygių, kurie taip pat ieško tos tiesos, ieško atsakymų į klausimus.Vienintelis dalykas, kuris veda pirmyn yra Tikėjimas, o visa kita - ilgas ieškojimas.Neapsigauk sakydamas "metai" ar "dešimtmečiai".Reikia sakyti- daugybė gyvenimų.Pasidžiauk, kad jau pasiekei tą etapą, kai kyla klausimai.Man šiek tiek aiškiau pasidarė perskaičius Audronės Ilgevičienės knygą (Astrėja, Kosminiai pašventimai).Gal ir tau tiktų.
Priimk geriausius palinkėjimus ir turėk daug kantrybės.Kelias dar tik prasidėjo...
 Dita ~
 2008-04-28 19:49


Man tai Gilė panaši į savo mėgiamos svetainės fanatikę. Šioje svetainėje ji tarsi verbuoja žmones(ypač naujokus), pakurso jos ir pan. Kiekvienas mes esame atsakingi už savo veiksmus, mintis, darbus ir žodžius. Nereikia nieko teisti, nes yra tie, kuriems tai priklauso pagal pareigas.
Sakai, Rajana, kad viename is pranesimu buvo sakoma, jog mes paleidziami nuo atsakomybes. Konkretizuok prašau, kuriame, nes nepastebėjau.
Deja, dauguma mūsų linkę eiti tuo keliu, kur mus pastoviai giria, sako, kad mes viską gerai ir tinkamai darome. Bet reikia tik pasakyti apie mūsų klaidas, apie mūsų klaidų pasekmes ir mes iš karto išsigąstame ir pasukame iš kelio.

Iš tikrųjų, tai labai sunkus Kelias. Takas, nubarstytas rožėmis ir spygliais.
Bet nėra kito tako. Tai aukos kelionė, kur kiekvienas žingsnis pareikalauja daug jėgų. Bet kito tako nėra. Yra tik atisakymo nuo savo ego, savo norų ir blogų įpročių kelias.
Ateina toks momentas, kai mes pasiliekame vienas prieš vieną su savo ego. Ir prasideda kova. Tai kova ne dėl gyvybės, o dėl mirties. Kiekviena mūsų dalis, reali ir nereali, įrodinėja kitai mūsų pačių daliai, kad ji turi teisę egzistuoti.
Ir ši būsena visai neprimena ramybės, susitaikymo ir komforto. Būtent todėl daugelis pasuka iš tako, ieškodami grupių, judėjimų ir sektų, kurie tik atrodo, kad duoda susitaikymą, surežisuotą meilę ir parodomąjį rūpinimąsi.
Ir daugelis pasuka nuo rožėmis barstyto tako, ir eina minkštais kilimais, keliu, nubarstytu rožių lapais ir žiedais, bet tik ne spygliuotu rožių taku. Nes taip patogiau, nereikia prisiimti jokių įsipareigojimų ir atsakomybės, o tik plaukti pasroviui...

Yra daug kelių, bet daugelis iš jų veda į niekur, į nebūtį. Ir tai yra paprasčiausias Valdovų perspėjimas , o ne gąsdinimas. Laisvoji valia irgi yra apibrėžta laiko rėmų. Ir jeigu kažkas nenori eiti Dievo skirtu evoliuciniu keliu, tai tie bus primygtinai pasukti, nukreipti Dieviškuoju keliu.
Įdomus laikas, tai piktžolių nuo grūdų atskyrimo momentas...
 Vita ~
 2008-04-28 14:32


"Susimaise vynas ir vanduo. Kas atskirs vyna nuo vandenio?"- Omaras Hajamas
Aciu Arnai uz klausymus. Antra diena jie manes "nepaleidzia", vadinasi uzkabino, savalaikiai, ne tau vienam iskile.
Baimes suklysti nera, baime tapti neklystanciu, tuomet ir visaziniu.
Puiku, kad nepriimi visko. Tik abejojantys iesko ir tampa tikrais ieskotojais. Kiekvieno kelias, prisiimtos uzduotys, sielos patirtys yra skirtingos, tad ir universalios tiesos, manau, nera.
KLAUSYKIS SAVO SIRDIES.
Svarbus ir neprisirisimas, atsakomybes jausmas.Stai viename is pranesimu buvo sakoma, jog mes paleidziami nuo atsakomybes. Su tuo nesutinku. Matomai turiu dirbti toliau sia linkme, Nesakau, kad mano nuomone turetu sutapt su kitais. As traukiuosi nuo mokymo kuris mane riboja, kuris nori uzdeti "grandines" vietoj islaisvinimo. Bek nuo tu mokytoju, kurie tave bando priristi- jei pasitrauksi, nematyt tau sviesos, karma uzaugs, zvaigzdes uzges......- Taip, juokauju. Taciau kitaip negaliu, kai su tuo susiduriu. Tverejas, Viespats, Dievas- vadink, kaip Sirdziai mieliau, dave pasirinkimo laisve, tai kodel tureciau manyt, kad turiu leist zmogui tai padaryt.
Perejus i Vandenio Era sis tas pasikeite ir karminiuose istatymuose.
Isreiksk savo ketinima, prasyk vedimo, ieskok samoningumo tapdamas budriu stebetoju kas vyksta. Rasai "jei sis reikalas tikras tikrai atiduociau savo vidines jegas"- manau, yra vienintelis reikalas uz kuri verta atiduoti savo vidines jegas, tai kelias i SAVE, savo Amzinojo AS link.
Haosas. Ten kur haosas nera samoningumo. Samoningai kurti haosa sunku.
Pritariu Giles issakytoms mintims, nuosirdumui. Ji pasidalino savuoju KELIU, taciau ,kaip minejo, jis nera vienintelis.Jos nurodytuose puslapiuose radau daug VEDIMO , kuri galejau pritaikyti sau. Tai vedimas MEILES keliu, jame leista abejoti, ieskoti...
Dar noreciau siek tiek prideti isminties is James Riedfid'o knygos Sambalos paslaptis" (dekoju bendrazygei, kuri paruose ir persiunte daug istrauku is sios knygos)

"Pleskit savo maldos lauka
Rytu religijos pabrezia samoninguma, lengvuma,vienumos su Visata pojuti, ego troskimu paleidima ir neprisirisima.
Islamas isskiria vienybes pojuti, atsirandanti pasidalinus sava patirtimi su kitais ir kolektyvines veiklos galia.
Judaizme itin ryski tradicijos savoka , isskirtinumo patirtis ir tai, kad kiekvienas atskiras zmogus yra labai svarbus zmonijos dvasingumo tobulinimui.
Krikscionybe pabrezia ideja, kad Dievas pasireiskia zmonese ne tik kaip stiprus zinojimas, jog esi Dievo dalis, bet dar ir kaip aukstesnysis AS- tokiu budu Zmogus save suvokia kaip platesni, talentingesni , pasikliaujanti vidiniu vedimu ir ismintimi, kurie kreipia ji veikti, lyg jo akimis zvelgtu Kristus, Dievo sunus.
Gimsta naujas supratimas, kokia galinga gali buti malda, kai susijungia pakyleti visu besimeldzianciuju energijos laukai.
REIKIA TIESIOG TIKETI, KAD ATSITIKS TAI,KO NORI IR TAI IVYKSTA SAVAIME."


Su Meile ir Dekingumu
Sirdies Sviesoje

 Rajana ~
 2008-04-28 11:43


Prieš eilinį kartą siūlydama savo nuorodas, Gile, perskaityk 2005-04-06 Lanello diktavimą. Čia jis aiškiai pasako, kad šviesos fokusas yra perkeltas iš Amerikos žemės į Rusijos žemę. Ten jis sako, kad dabar Amerikoje nėra jokios organizacijos, kurią remtų Valdovai. Ir jeigu kas pasiskelbė pasiuntiniais, iš tikrųjų nėra Didžiosios Baltosios Brolijos pasiuntiniai. Kyla natūralus klausimas, kas diktuoja per Kim ir Lorein? Valdovas(daugiau ar mažiau)-taip ten sako atseit El Morija. Baik, Gile, vieną kartą užsiiminėti šmeižikiška veikla. Jeigu tau nepatinka ši svetainė, tai ko tu čia būni? Kam drumsti vandenį? Būk ten, kur tau patinka. Dėl to, kaip atsirinkti, tai visada reikėtų klausti savo širdies, nes ji vienintelė žino tiesą.
 Ananda ~
 2008-04-28 09:48


Gile,
kol kas nežinau kur yra tiesa, kur ne- galbūt jai atrasti prireiks ilgų metų, jei ne dešimtmečių- bet pasakei nuoširdžiai, o tai jau šį bei tą rodo.
Ačiū tau;)
 Arnas ~
 2008-04-27 18:14


Sveikas Arnai, gerus klausimus pateikei. Šiai svetainei tikrai trūksta sistemingumo ir nuoseklumo. Taip jau atsitiko, kad pradžioje čia susirinko gana skirtingi, bet nenaujokai. Todėl čia buvo keičiamasi naujienomis, nuorodomis – kad savarankiškai tęstų kiekvienas savo kelią.
Visada kažkada yra kelio pradžia. Kiekvienam kitaip. Šioje svetainėje Tatjanos užrašytos diktuotės yra specifiškos ( o gal tiksliau kvintesencija). Čia nerasime nuoseklaus mokymo, patarimų įvairiais atvejais ir kaip pasirinkti sau tinkamas praktikas. Suprantama, kad kyla labai daug klausimų – ir tai labai gerai. Pakylėtieji dirba tikrai su daugeliu žmonių, jie išnaudoja visas galimybes. Kiekvienas perteikiantysis žinias, nuspalvina jas savo sąmonės lygio atspalviais. Taip yra.
Tie, kurie nori dirbti nuosekliai, sistemingai, ieško atsakymų į jiems kylančius klausimus, rekomenduoju Jėzaus svetainę http://www.askrealjesus.com/ - joje galima rasti viską ( tik laiko teks skirti surasti reikiamą informaciją). Jei kam lengviau skaityti rusų kalba - http://www.flamerose.net/ - tai tos pačios svetainės vertimas ( bet ir informacijos mažiau).
Tikrai – labai svarbu teisingai pasirinkti. Bet kiekvienas turi rinktis pats, savo laisva valia, ir prisiimti atskomybę už savo pasirinkimus. Abejoti nėra blogai, blogai būti abejingam ir apsimesti, kad nieko nematai, nieko nejauti. Mes matom kaip keičiasi pasaulis, ir tai kaip greitai tai vyksta. Įvykiai tik stiprės, vis daugiau žmonių nubus iš „komos“. Ir pradžioje jiems visiems kils tokie klausimai. Pradžioje reikės išmokti atskirti kas tikra, o kas yra tik iliuzija, gerai suvokti kas tas ego ir kaip su juo susitvarkyti, kaip atsikratyti baimės, kaip apsisaudoti nuo šio pasaulio piktų jėgų ir dar labai daug ką. Gerai, kad klausi, kad nori rasti tiesą – ir daug kas iš šios svetainės galėtų atsakyti, atsakymai būtų skirtingi. Bet kodėl tau nepasirinkti tiesiogiai Jėzaus mokymo, betarpiškai? Jis yra ir visada buvo dvasinė būtybė – o dvasios nužudyti neįmanoma. Neabejok tuo, kad kalba Jis pats. Deja, yra ir apsišaukėlių būtybių astraliniame plane prisistatančių Jėzaus vardu. Jų tikslas vienas – kaip galima daugiau ir ilgiau savo įtakoje išlaikyti žmonių ir per juos naudotis (vogti) Dieviškąja energija, kadangi patys jos negauna. O negaunantys jos – greit nustoja egzistavę. Kova už būvį.
Todėl tavo klausimai tikrai labai geri, linkiu rasti visus atsakymus ir teisingai pasirinkti. Pasikliauk savo širdimi. Nenorėk būti neklystančiu, jei suklysi – taisykis, tik niekad nesustok ir nebūk abejingas.

 Gilė ~
 2008-04-27 17:42