Forumas - Dievas - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

El. paštas & slaptažodis


Dabar registruota: 264
Registruotis forume
Priminti slaptažodį
Diskusijos forume
Autorių sąrašas
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Dievas

Keista,kad dar nera temos apie viskuo kaltininka-Dieva....Zodz.Teko skaityti ne karta,kad mes esame tas pats pasidalines Dievas.Ar istikruju tas tiesa.Kas yra Dievas? .Gink dieve nesu urantas,bet,antai kaip jis apibudintas urantijos knygoje:

Atėjo laikas jums visiems sužinoti, kad tai, ką jūs vadinate Dievu, yra ne kas kita kaip Aukščiausioji Sąmonė, kuri ir turi Dieviškąją Sąmonę. Dieviškoji Sąmonė taip pat yra ir Visuotinė Sąmonė. Ir visa tai sudaro Absoliučią Sąmonę drauge paėmus. Tai ir yra jūsų supratimu Dievas. Taip, tai yra meilės ir žinojimo Šaltinis. Asmenis Šaltinis, kuris būdamas asmenybė, gali taip pat irgi kurti asmenybes, kad su jomis bendrautų, palaikydamas įvairiapusį ryšį, valdydamas visą kūriniją.Tam, kad Absoliuti Sąmonė galėtų dalyvauti kūrinijos veikloje, ji turi pasidalinti į Visuotinę Sąmonę ir į Dieviškąją Sąmonę. Visuotinė Sąmonė apima visą tą kūrinijos dalį, kuri jūsų supratimu yra negyva kūrinijos dalis tokia, kaip kieta materija ir minkštą materija, įskaitant ir skystą bei dujinę materiją. Dieviškoji Sąmonė apima tą kūrinijos dalį, kuri yra gyvoji materija, sielos substancija, ir dvasios pasireiškimas. Absoliuti Sąmonė sudaro tą kūrinijos dalį, kuri dar tik atsiras ateityje per visą ateities amžinybę ir begalybę. Šitos trys sąmonės pasireiškimo rūšys ir sudaro tai, kas yra Dievas. Tik sąmonė gali mylėti, būti asmenybė, būti asmuo, gali kurti ir vertinti. Bet kas mažiau už sąmonę yra netikrovė, nes tikrovę sudaro tik šitos trys sąmonės rūšys – visuotinė, dieviškoji, ir absoliuti.Dievas yra tikrovė, todėl sąmonė yra tikrovė. Kas yra nesąmonė, tas nėra Dievas, tas nėra tikrovė. Tas negali niekaip ir niekada egzistuoti. Tikrovė yra egzistencija praeityje, dabartyje, ir ateityje. Netikrovė yra neegzistavimas praeityje, dabartyje, ir ateityje. Tačiau tokio dalyko, kaip realios netikrovės nėra ir būti negali, nes Absoliuti Sąmonė apima kaip Dievas viską ir dėl to negali būti nieko tokio, kas nebūtų apimta. Todėl negali būti nieko tokio, kas neegzistuotų.

Viskas juda ir veikia Sąmonės dėka ir Sąmonėje. Ir nieko negali būti, kas išsiveržtų už Sąmonės ribų.

ir dar;
DIEVAS GYVENA AMŽINYBĖS APSKRITIMUOSE ir DIEVAS YRA MEILĖ, BET MEILĖ NĖRA DIEVAS.
Dievas yra ROJAUS TREJYBĖS TRYS ASMENYS IR TIK JIE, IR NIEKAS DAUGIAU, NES TIK JIE TRYS NETURI PRADŽIOS IR YRA EGZISTENCIALŪS.

Kadangi mes esame sukurti,gaunasi,jog nesame dievas.Bent jau kolkas....

p.s. netikintis prasom nevargti,jusu pozicija aiski,nieko naujo nepasakysit

 Kukas ~
 2010-10-22 14:13
norėdami rašyti komentarą prisijunkite
Komentarai

Gali iš savo praktinės patirties pasakyti kas yra dievas. 2012m labai praktiškai susidūriau su dviejų nesuvokiamų jėgų poveikiu man. Plačiau galit pasiskaityti http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=2675.0 . Iš vienos pusės buvo neigiamas poveikis, kita pusė tarsi saugojo. Rezultate neigiamos jėgos neliko, nes neliko jokio neigiamo poveikio. Absoliučiai ramiai ir net su maloniais atsitiktinumais jau gyvenu 2m po savo keistų nutikimų. Tai kokiu dievu tikit jūs? Normaliai visi žmonės meldžiasi, aukoja, medituoja, tarnauja būtent tai neigiamai tarpinio pasaulio kaip aš jį vadinu jėgai. Iš tikro savotiškai kaip mirštat jūsų astraliniai likučiai tampa tos jėgos dalimi. Žodžiu apie save ta jėga yra pateikusi pakankamai teisingą informaciją. Maža to dievo egzistavimui reikalinga žmonių energija tiek teigiama tiek neigiama. Vieni ją atiduoda savanoriškai, iš kitų paimama per kančias jėga. Bet visa laimė kad šito dievo neliko. Pasirodo egzistuoja kažkas daugiau. Ir tai ne viena esybė o dieviška pora kaip ir viskas žemėje. Tai yra amžinos pirmapradės minčių sankaupos su moteriška ir vyriška logika. Jos niekaip nesikišo į šios visatos egzistavimą. Jų tarsi nebuvo. Net mano siela su kuria užsimezgiau ryšį dar iki sužinojimo apie pirmaprades minčių sankaupas taip pat nieko nežinojo. Tiesiog galvojo kad už nematerialaus sielų pasaulio nieko nėra. Bet "patikrinusi" kažką grįžo labai laiminga. Pirmapradėms minčių sankaupoms iš mūsų nereikia absoliučiai nieko, nes mes esam tarsi jų vaikai. Visiškai savarankiški ir laisvi nuo jų. Perspektyvoje turėtume tapti tokiais kaip jie. Nes ne materialia prasme ir esam tokie kaip jie. Tiesiog paprastai išmokim gyventi vadovaudamiesi laisva valia ir tapkim patys savo visatos kūrėjais.
 Vytautas ~
 2014-08-26 10:27


"Nu tikrai apie dieva is A.J.'Jezus Kalbu vel'.Sumaisiau.Sorry"

Kukai, Viešpats Jėzus Kristus kalba Naujajame Testamente. Paskaityk ir sulygink su tuo , kuris apsimeta Jėzumi.
 Jage ~
 2012-03-11 21:11


"DIEVAS GYVENA AMŽINYBĖS APSKRITIMUOSE ir DIEVAS YRA MEILĖ, BET MEILĖ NĖRA DIEVAS.
Dievas yra ROJAUS TREJYBĖS TRYS ASMENYS IR TIK JIE, IR NIEKAS DAUGIAU, NES TIK JIE TRYS NETURI PRADŽIOS IR YRA EGZISTENCIALŪS."

Apie kokį devą kalbi? Tu panašiai, kaip Povilas Žėkas devus titanų titanus mato, kaip ugnies kamuolį. Tai Liuciferio šėtono įvaizdis. Sirijaus devas liuciferis. Jūsų visų motinėlė Blavatskaja taip sakė. New age valdo demonai.

 Jage ~
 2012-03-10 20:17


Nu tikrai apie dieva is A.J.'Jezus Kalbu vel'.Sumaisiau.Sorry
 Kukas ~
 2010-12-31 03:04


Manau svarbiausia yra pazinti save,tada nereikes tapatintis nei su urantais nei budistais ir t.t...busi tas kas esi ir visada buvai...
 Andrius ~
 2010-12-27 11:17


O aš esu urantas. Ir šiandien dalyvavau Trejybės garbinime, labai trumpai paskaitėme iš Urantijos Knygos, pasimeldėme už kitus, ir didesnį savo ir kitų atsivėrimą. Tuomet be bendravimo apie tai kokius naujus nurodymus Trejybė perdavė ir kuria linkme ką ji norėtų kad darytume Perdavė du mokymus per vieną sielos sesę ir per mane. Jau senai bendrauju su Tėvu, ir vis nedrįsdavau per save perduoti mokymų garbinimo grupėse su žemiškuoju protu vis galvojau gal čia daugiau praktikso reikia ir panašiai, bet viskas buvo nuostabu ir dieviška.

Šioje temoje cituojama ne Urantijos Knyga, bet Jėzaus Kristaus apreiškimo "Kalbu Jums Vėl" 22 skyrius. Todėl čia rašoma itin supaprastintai, ir nesilygina galbūt kažkuria prasme su Urantijos Knyga kuri daug išsamiau atskleidžia Dievą su jo požymiais, pasireiškimu, veikimu, ir kaip per didžiulę ir pasireiškusią kūriniją mes taip pat - galime dar labiau pažinti patį Dievą, Trejybę. Kaip ir per Jėzaus gyvenimą ir mokymą perteiktą aštuoniais šimtais puslapių ketvirtojoje dalyje - ko nėra biblijoje. Bet tai tik tokia materiali pagalba, kaip pirmieji ramentai padedantys pradėti vaikščioti - vėliau to nebereikės, nebent kad tuos pačius ramentus duoti kitam.

Svarbiausia yra gyvas ryšys su Tėvu, su Trejybe. Nes tik bendraudami tiesiogiai, priimdami vedimą ir mokymus iš Trejybės tiesiogiai mes galime asmeniškai pažinti Trejybę, sužinoti kokia yra Trejybės valia, ir pradėti kad ir pamažu bet vykdyti jos valią, ir patirti kas tai yra tobulumas, kurio šaltiniu ir yra Trejybė, mūsų kūrinijos Dievas, mūsų Rojaus Tėvai, mūsų mokytojai ir artimiausieji, geriausiai mus pačius pažįstantieji.

Aišku, kiekvienas turi savo laisvą valią, kiekvienas turi visas galias atpažinti kas yra dieviška o kas ne. Ir kiekvienas renkasi gyventi tuo kas dieviška arba ne. Todėl linkiu visiems, tyrų ketinimų. Kad tai nebūtų "smalsumas", ar "domėjimasis iš nuobodulio" ir visi atsakymai, viskas ateis. Nes dvasinis pasaulis tik ir laukia mažiausio jūsų atsivėrimo priimti tai kas dieviška. Kitiem, kurie yra besąlygiškai jau apsisprendę ir eina taikymo keliu galbūt lengviau. Ir nėra skirtumo ar žmogus labiau dvasiškai pažengęs ar mažiau - visada svarbu tik pats žmogaus atsivėrimas. Kiek jis nuoširdus yra su savimi pačiu, su Tėvu, ar kiek jis net nenori pažinti tikrojo savęs, ir apgaudinėti save. Pastovumo ir nuoseklumo, geros dienos!
 Vaidas ~ Vaidas@qq.com
 2010-12-26 22:27


Kukas
ну "на месте"-и слава Богу)))))

 Юля ~
 2010-11-24 17:49


Все там на месте и Я Есмь...странно...что плохого в примере,реальном из жизни? мне не кажется поэтому трудно понять?:)
 Kukas ~
 2010-11-24 16:55


Kukas

то,что мы тут практически-"мясцо" в которое Я ЕСМЬ и не заглядывал))))Чушь.Именно Я ЕСМЬ тут и пребывает-в этом весь смысл.А ещё меня покоробил пример- "про психиатрические лечебницы",потому что НИ ОДНО высшее сознание не будет приводить такие примеры...
Блин,нету-"воли бога"!!!Есть Закон по которому всё развивается.Когда вы его нарушаете-вам жизнь показывает что вы не правы чтобы вернуть в правильную струю.Закон этот прост как дыхание.Никто "свыше"-не вмешивается в вашу волю!!!Для маленького я конечно есть ощущение-приложение к нему воли божьей,но когда Я расширяется -оно видит,что Само Себя-воспитывает))))
 Юля ~
 2010-11-24 12:08


....упссс....что-то заело...что же там плохого в инфо?
 Kukas ~
 2010-11-24 11:44


...по чьему закону все разрешено?.....воля бога реальна для вас?
 Kukas ~
 2010-11-24 11:39


...по чьему закону все разрешено?.....воля бога реальна для вас?
 Kukas ~
 2010-11-24 11:38


Kukas
информация которую вы упомянули-"от Иисуса"-она от Искусителя) Т.е. это просто-искушение,дезинформация.
Все,кто изучал оккультизм знают,что именно Высшее Я и воплотилось на Земле-"посеяло Себя",упало в зарождение.Это та самая история про-"падших ангелов".
Расскажу как для себя уяснила и успокоилась.))
Есть Закон-Дыхание.Это Абсолют-никто не берётся обьяснить Его ,Он-не познаваем.Он проходит сквозь всё.Он является наитончайшей энергией и самой напряжённой-Любви и Сознания.Это просто-Себя не сознающая Любовь-которая может Себя осознавать только через творение.
Есть -"Я Есмь",это СОЗНАНИЕ СЕБЯ СОЗНАЮЩЕЕ,оно есть совокупность всех душ-которые прошли от камня до человека и выше-в прошлых и теперешней Манвартаре.Это Я Есмь-во все времена обращалось к человечеству и люди называли его-Господь.Но! Приходит время и каждый кто-"СХОДИТ С КРЕСТА"(с Креста-Кармы)-проходит смерть насквозь-присоединяет своё сознание к Единому Я Есмь и ощущает себя-ИМ.
Пока вы капля-вас любит Океан,когда вы вольётесь в Океан вы осознаете что все капли-это тоже вы.ваша любовь-ведёт вас к Океану,а любовь Океана-это вы потом сами осознаете как от Себя-питает всё сущее.
Божественная Воля абсолютна отлична от людского понимания воли...Божественная Воля это...внесение во тьму -Свет и всё.
 Юля ~
 2010-11-23 21:17


...по чьему закону все разрешено?.....воля бога реальна для вас?
 Kukas ~
 2010-11-23 17:49


Так божественная личность адекватна сознанию-безгранична....без бога личности как отец и мать нет братьев и сестер по духу,так кто кого любит,тупорылое сознание само себя?:) "Иисус" о душе: http://www.universalpath.org/article.php?id=225
 Kukas ~
 2010-11-23 17:44


Kukas

Любая личность это-ограничение.С тех пор как вышла в нирвану-любая Личность меня пугает))) То есть она всегда имеет отношение к Искусителю.Обращаюсь и ощущаю-бесконечный Океан Сознания.У меня нет таких вопросов по которым нужен ответ "определённой личности",Океан имеет в Себе -ВСЕ личности.И нужна лишь-любовь,всё разрешает само органически по закону.Вмешательство личности,личной воли в решение земных вопросов это всегда-карму зарождает)
Начало имеет ВАШЕ СОЗНАНИЕ.До этого "начала",зарождения отдельной души-вы СЕБЯ не сознавали,вас не было.Это как...есть две нитки,когда их одну за другую продеваешь-образовывается узелок-петелька,от которой можно уже ткать-вязать что то.А до узелка-были две разные нитки(Энергии)Был Отец Небесный как Энергия Любви,Мать-Материя-как материал.В Нём-Высшее Я,которое и "посеяло" Себя-запустив лучик сознания в Материю,получив-узелок.Появилась ваша душа-ОТДЕЛЬНАЯ от Океана.Чтобы развить ваше сознание до кайфа осознания Себя-Океаном.
Душа,совершенствуясь-накапливает в себе напряжение,возможность соединяться с духом.Когда дух проходит её насквозь и они соединяются-исчезает смерть.
 Юля ~
 2010-11-23 14:09


...uрss,вы упоминули про новую душу...как-то размыто,никто не видел души,тут легко спекулировать...по книге урантии душа это тоже тело-будущего духа,так,цто ясности маловато...
 Кuкаs ~
 2010-11-23 11:22


Да душевной ещё далеко...между прочим,славите ли вы бога натурально,что есть наивышсая духовная практика? Хотя,он для вас размытая личность...понимание существования личности бога это понимание реальной возможности общения с им же,как личность с личностью...Вопрос остаётся открытым,что в нас создано,что имеет начало?
 Kukas ~
 2010-11-23 11:12


Kukas
какая же это проблема-это урчание))Раньше ваши слова не вызывали приятного ощущения ХОРОШЕГО.Вы что то всех пытали как следователь.А тут -душевная волна...
 Юля ~
 2010-11-22 19:16


Это ваша проблема :)
 Кuкаs ~
 2010-11-22 18:59


Kukas

впервые мне очень нравится ваш настрой!)))
 Юля ~
 2010-11-22 17:37


Вот и я хотел ответить Dоvуdаsui,что в цитате от Раdмы нехватает фактора наслаждения процессом познавания бога,как-то тупо и неинтересно "звучит"...да,наслаждение процессом,вечная необычность и загадочность познаваемого движут нами,без устали познавать и познавать всё
 Кuкаs ~
 2010-11-22 17:24


Kukas

весь кайф мироздания в том,что это всегда-творчество!))Это как на фарфоре нарисовать прозрачной краской любопытствовать-что выйдет)))Или-проявка фотоплёнки,всегда дико интересен процесс-как и что там получилось.Никто не знает точно-как должно получиться,иначе Ему было бы-не интересно)))
"Старое" что в Нём было,это Высшее Я-совокупность всех душ достигших освобождения в прошлые Манвартары."Новое"-"посев" новых душ.То есть дух наш вечен,а душа имеет какое то начало,зарождение,зёрнышко))
Он вечно познаёт Себя через различные сочетания с Материей,Природой.
 Юля ~
 2010-11-22 15:57


Kokia samone turim tokia ir naudojames. Mes ne sprendziam,bet bandom issaiskinti,taip sakant iskelti i dienos sviesa jau esancius mumise suvokimus.Tai ne tas pats kas issigalvoti
 Kukas ~
 2010-11-22 15:23


Kaip keista stebėti, kai žmonės savo žmogiškąja sąmone sprendžia, koks yra Dievas ir ką Jis savimi išreiškia. Ir jeigu jūsų supratimas apie Dievą nesutampa su kito žmogaus supratimu, tai galite jausti netgi priešiškumą tam žmogui. Kiekvienas žmogus savo sąmonėje turi savąjį Dievo paveikslą. Ir todėl jums reikia paprasčiausiai įsisąmoninti, kad kiti žmonės gali turėti kitą Dievo supratimą. Bet tai nereiškia, kad kažkas turi teisingesnį supratimą, o kažkas turi mažiau teisingą supratimą.
Jūs priartėjate prie Dievo tik tada, kai pakylėjate savo sąmonę iki kaip galima aukštesnio jums pasiekiamo lygio. Ir kuo aukštesnis jūsų sąmonės lygis, tuo labiau suprantate, kad negalite pažinti Dievo. Ir netgi tada, kai kitų žmonių akyse tampate dievu, jūs vis tiek negalėsite pažinti Dievo.
Yra tik amžinas siekis suvokti Būtį, amžinas siekis save pranokti. Bet kai savo sąmonėje pasiekiate nirvanos būseną, tai suprantate, kad pasiekėte viską ir jums daugiau nereikia nieko pažinti todėl, kad jūs įėjote į Dievybės būseną.
Tačiau atėjus kitiems kosminiams terminams jūs vėl išeinate iš šios būsenos ir vėl pradedate pažinti Dievą.
Šis procesas neturi nei pradžios, nei galo.

Padma Sambhava
 Dovydas ~
 2010-11-22 15:02


Скромно промолчу,не ведается мне что,есть дух такое...но гадать не запрещается:) вот подумалось вдруг: ваше истиная суть-я,-создана или всегда была и есть? По священным книгим человек есть создание божье.А что в принципе создано в человеке то? Может ли бог,который уже есть всё,что есть,создать что-либо новое,ведь создание чего-бы то ни было,тем паче по образу и подобию это создавание чего-то Нового.Новое это добавление к старому? Хотя,тут может время запутывающий фактор:вчера-старое;завтра-новое;- это в продолжение беседы о "я" человекобога:)
 Kukas ~
 2010-11-22 13:53


Kukas

я ж через транслит читала все ваши беседы-уловила что то смутно,поэтому не поняла в чём суть спора.

На счёт того,что "материя есть уплотнённый свет или дух".(кстати,Kukas дух можно обозначить и как "квантовую запутанность"-максимально разреженное состояние сознательной субстанции)))
Моё лично мнение,что материя это,всё же-противоположный полюс духа.То есть по скольку мы рассуждаем в мире дуальности,то материя и дух -имеют в основе противоложного заряда полюса.Дух имеет-центроБЕЖНЫЕ вибрации,он как бы-вечный фонтан,выброс из неиссякаемого Источника.А материя имеет-центроСТРЕМИТЕЛЬНЫЕ вибрации,по сути склонность к инертности.И только в их соединении-есть СОЗНАТЕЛЬНОСТЬ.Вибрации материи дают тело-духу.И все виды энергий и т.д.Когда отрицательный полюс материи,как "склад материала" весь отрабатывается-"одевается на дух"-наступает момент выравнивания потенциалов,исчезает дуальность.

Конечно ,возможно,с точки зрения Абсолюта материя формируется из "прессованного духа",но на момент творения они противоположны в зарядах...Трудно тут освоить,что "смерть есть- уплотненная вечность")Хотя может быть))
 Юля ~
 2010-11-22 13:14


Самая твёрдая материя есть уплотнённый свет а не дух.Что такое дух,пока никто толком не понимает,даже Юля
 Кuкаs ~
 2010-11-22 11:53


Вам надо учиться более ясно выражаться,если вы всё-таки согласны и с самого начала это имели ввиду. ... что даёт понимание,мы имеем возможность общаться благодаря чему,а?
 Kukas ~
 2010-11-22 11:45


Romas
да,я с Вами полностью согласна-просто Kukas что то выясняет на счёт лично-безлично-сверхличного,не понимаю пока-что))
 Юля ~
 2010-11-22 10:54


Просто Бог не только сверх-личный, но и личный, он "многоэтажный", он также без-личный, и даже до-личный.
Такая версия совподает и с самым глубоким тезисом что "есть только Бог". В смысле того что самая твердая материя есть только уплотненый дух. Есть только разные уровни...и в понятии духа-материи, и в понятии сознания (личности).
 Romas ~
 2010-11-22 06:05


клетки может и не сознают себя отдельно,личностно,однако они живут и дышат "чьей то заботой о них"-праной.То есть безличностное всё равно пребывает в Сверз личностном))
 Юля ~
 2010-11-21 23:29


Kukas

и что же это:Бог-личность?)Опишите,не понимаю.
 Юля ~
 2010-11-21 23:26


...но! действительно ли вы поняли,что даёт понимание существования бога как личности...?:)
 Кuкаs ~
 2010-11-21 17:54


Юля, есть разница между безличным(о чём вы пишете) и сверхличным.Посмотрев ниже вы обнаружите оригинал идеи Rомаsа,в моем предыдущем коментарии.Я об этом уже упоминал...главное поняли всё-таки...и вы...и Rомаs:)
 Kukas ~
 2010-11-21 16:19


Kukas

Romas вам хорошо обьясняет)
Безличная любовь это-СВЕРХличная любовь,которая любит личность в каждом атоме.Это-сверхлюбовь.Личная упирается в обьект,а безличная ни за что не цепляется,любит-потому что иначе не может,любит всё-вся и личность в в каждом.
 Юля ~
 2010-11-21 13:07


Этот спор, согласитесь, плосковатый -или -или (или Бог личный или безличный). Ведь даже вода бывает в трех качествах, а тут соснание...
Когда человек управляет авто., его голова работает на личностном уровне сознания. Но (в тоже время) его серце, печенка, другие внтр. орг. и все клетки организма работают на другом уровне сознания -на безличном. В тоже время Высшее Я этого чела "насчюпывает" контакт с миром божественым, продвигается к просветлению. А это происходит уже на сверх-личном уровне.
Животные (как отметил Кукас),на личный уровень сознания неспособны, у них высший -до-личный.
Так как чела является микрокосмосом, то на божественном уровне этот принцып должен работать еще складней.
Личный уровень не помеха сверх-личному (трансцентальному). Он не ограничивает божественную беспредельность так как это уровни разные.
 Romas ~
 2010-11-21 04:32


Юля,Юля,ни символ,ни безличная енергия не могут любить-ни себя ни "других"-вот и всё,конец вашей безличной утопии...
 Kukas ~
 2010-11-20 16:56


Kukas
Отец Небесный-символ энергии позитива-Мужского Янь,Божественной Любви,квантовой запутанности.)
 Юля ~
 2010-11-20 15:29


"Отец небесный не личность"-уже само утверждение противоречиво.Отцом может быть только личность
 Kukas ~
 2010-11-20 15:26


Kukas

Если вам вчера подумалось про свет-у нас с вами прямая связь и вы сами слышите Высшее Я.(просто ему не всегда верите)))
1) Свет не меняется при отражении,просто часть его уходит на ВЗАИМОДЕЙСТВИЕ с "отражателем"."Отражатель" это то,что-поглощает свет много или мало,в зависимости от природы.Так,часть света отражается показывая характер субстанции от которой он отразился,часть уходит в соединение.
2)Сознательна-личность.Безличное-"потенциал всего",не проявленный-и себя не сознающий.Безличное начинает получать сознательность,становясь-личностью,лишь находя, постепенно, какие то соединения с "отражателем"(Природой,Материей,Искусителем)

Конечно,я тоже так поняла,что без Фокуса(алмаза или чего либо фокусирующего свет)-личности нет,она-размазана как потенциал,в полёте.То,что индивидуальность это Божественный потенциал,семя-тоже так думаю,а что кто то это оспаривает?)
 Юля ~
 2010-11-20 13:15


Romas
"...А чем не личность Отец небесный (первый источник), чем не личности Сын и св. Дух (2 и 3 источники)? Ведь именно так говорится в К.У."

Отец Небесный имеет в себе ВСЁ,Он-не может быть ограничен.Личность это всегда-ОГРАНИЧЕНИЕ,У Отца Небесного-нет никакой личности.Он имеет в Себе-ВСЕМИ ЛИЧНОСТЯМИ-но не проявленно,В ПОТЕНЦИАЛЕ.Святой Дух,это энергия Матери Мира-все Энергии и качества мира,в ней так эе все личности,но ещё как-"склад материала" их надо-"включить"-ОСВЕТИТЬ .А Сын Божий-Личность,это человек ,чья душа прошла сквозь смерть,чья личность-вошла в вечность.В Сыне Божьем-пересекаются,воплощены все лучшие души-такой человек обладает знаниями и качествами ВСЕХ лучших людей до него и после.
Меня лично во сне(в астрале) некто нёс по воздуху с силой и вдруг грозно сказал:"-У Меня много лиц-но никто не знает Моего истинного Я." Перед этим было показано,что Его сознательность переходит из чистых образов в гнусные и наоборот-сознательность одна...Давно это было,теперь я знаю-Кто это был.))А чела этого не знают,им трудно и обьяснить...)

 Юля ~
 2010-11-20 13:02


....вобщем ясно,что безличный бог очень скользкое утверждение
 Кuкаs ~
 2010-11-20 12:55


....в чем разнообразие всего?В индивидуальном. Что такое индивидуальность? По моему это божественный потенциал-семя,в реализации,актуале личность-цветок
 Кuкаs ~
 2010-11-20 12:40


...вот именно алмаз отражающий свет,есть что? по моему это личность,нет алмаза-зеркала нет отражения нет создания,то есть некому осознавать всё,что есть,
 Kukas ~
 2010-11-20 12:28


Юля,не знаю как на небесах,но мусульмане молятся богу личностному.Насщёт света,как-то вчера и подумалось-познай природу света и быть может познаешь природу бога.Вопрос: Почему-каким образом свет меняется при отражении,или это в природе света или "вина" отражателя или оба? Вопрос N:2- что или кто сознательнее личность или доличность? Мнение: по моему в момент осознания себя-я есть,сознание становится личностью-осознание себя есть прерогатива личности,безличное синоним бессознательного,с точки зрения личности низшая покопа еволюции
 Кuкаs ~
 2010-11-20 11:32


А чем не личность Отец небесный (первый источник), чем не личности Сын и св. Дух (2 и 3 источники)? Ведь именно так говорится в К.У.
Еще говорится, что личность есть самая большая тайна даже для великих духов.
Отец небесный все (возможные) полномочия по управлению мирозданием передал Сыну и св. Духу. Но вопрос личности оставил себе. Подарок личности есть исключительная пререготива первого источника.
Это просто инфо. из К.У.
Так что очень возможно, что вопрос о личности нам -чела просто не под силу...
 Romas ~
 2010-11-20 04:47


Kukas

"...атрибуты личности: милосердный,справедливый,добрый и т.д ..."

Это проявление Бога-ЧЕРЕЗ НАС,людей,через-воплощение-Природу и устройство физического мира.Безличное проявляет Себя в личном.Есть Свет,который обладает-ВСЕМ СПЕКТРОМ.Весь спектр когда он в свободном состоянии полёта-БЕЛЫЙ.Но когда он-"наталкивается на что то,что может его отразить-он виден какой то одной своей стороной",или-многими.Лучше всего свет виден,играет-на прозрачных субстанциях-алмаз,вода.так и в человеке с чистой душой-лучше всего отражается многогранность Бога.Но ВНЕ физического,проявленного мира-нету "Личности на небесах"-там Его Личность-"размазана в полёте",РАСФОКУСИРОВАННА.
 Юля ~
 2010-11-20 01:49


В одних места "мы" в других "Я создал..."Также атрибуты личности: милосердный,справедливый,добрый и т.д у алаха.Навалом инфо.
 Кuкаs ~
 2010-11-19 21:38


Kukas.

ожно сказать и "более реальное-отражатель",но! Если уж так хочется-это Личность,но она соджержит СТОЛЬКО информации,описание ВСЕХ личностей внеё входящих-что вынуждена частично находится -"в потенциале",в латентном сотоянии.Это "Отражатель"-попадающий в зеркало лишь частью.Он-гораздо ШИРЕ и ОБЬЁМНЕЙ зеркала.В данный момент эволюции в зеркале уже оформился Образ.Но когда начнётся "проявка" более полная-зеркало растает.Суть-соеденится с отражением,став единым.)
Человек молится-МЕЧТЕ.чему то прекрасному,гораздо чище и светлее его(по его понятиям),мощному,доброму и настоящему.Это может принимать образ...один из бесконечного количества.
Почитайте Коран.Аллах вещает часто от имени-МЫ.Это-МЫ,СОНМЫ,иерархия.Аллах это-Единство.Там описано что настанет момент-"День Будь с Нами".Разве это личность говорит?
 Юля. ~
 2010-11-19 15:37


Милый Romas!
Спасибо за то,что не ругаешься на меня!)
"Вся Божественная беспредельность",это когда ты-УВЕРЕННО ЛЕТИШЬ ВПЕРЁД.)Человек может достичь этого состояния,когда его душа приобретает импульс-рвение встать,выбраться-от страданий к будущему-который развивает скорости энергий его души до скоростей Беспредельности.То есть тебе кажется что ты прыгаешь над пропастью,НЕ ВИДЯ БЕРЕГА-но ТЫ ЛЕТИШЬ! То есть ты-уходишь ,отрываешься этим от всех страхов и от самого главного-страха смерти.Смерть,это-СТРАХ Природы Матери.Энергия Любви Отца Небесного,это-ИМПУЛЬС отрывающий от смерти,от страха смерти.
Когда ты будешь в единении-именно всем Океаном ты и будешь,ощущая Себя-во всех душах!)
Истина познаётся-в теле,в этом вся идея.Когда познёшь её,понимаешь,что Владыки это тоже-Ты.Это Высшее Я состоящее из душ достигщих истины,и ты тоже сможешь говорить от имени этого Я,но не как медиум-проводник,а органично черпая знание из Себя.)
Спасибо,от тебя исходит вера и вдохновение.
 Юля ~
 2010-11-19 15:27


Asmenybe yra materiali israisko ko,pacios materijos? Ar vienybes suvokimui asmenybe butina? Vienybe yra daugiskaitos vienuma.Ne maisyti su vienisumu.Budamas vienas nesuvoksi vienybes.Reikia antro,trecio ir t.t. Tam kad suvokti antra,trecia ir t.t kaip esanti ne tavo dalimi,bet vienybeje su tavimi reikalinga asmenybe kaip instrumentas.Ikiasmuo isvis ar gali ka suvokti.Akmuo suvokia,bent save? Kiek zinau tik suaugusios simpanzes save suvokia.Tai nustatoma pagal atpazinima saves veidrodyje.Taciau ju intelekto lygis atitinka 2 m vaiko.Nors uzmusk negali ikiasmuo sukurti aukstesni uz save pagal samoninguma-asmeni.Kurinis gali buti lygus,bet negali pranokti savo sukureja....
 Kukas ~
 2010-11-19 14:56


Įsikišiu. Kažkada esu diskutavęs apie asmenybės teoriją , bet kitoje temoje. Asmenybė yra materiali išraiška. Jos išraiška yra kūnas, kalba, mintys , tikėjimai , ir net vis tankesni dvasiniai kūnai. Jeigu yra kokia nors išraiška , tai jau ir asmenybė. ir visų šitų išraiškų pagrindinis segmentas yra Dieviška kūryba. Jinai kiekvieno asmens yra tikrasis aš. Jinai yra savaime , padeda , daro pasaulį tokį kokos jis yra. Ja galima suvokti tiktai esancia visuose skirtingais pavidalais, bet savo pagrindinėje esmėje vienodą ir neatskiriama, suvokiama kaip visko šaltinį ir visų asmenybių tikrasis aš. Asmuo egzistuoja tik su savybėmis, o tikrasis aš neturi sąvybių jis pasireiškia tiktai kaip daug atskirų būtybių , bet kartu trandenciantiniame lygmenyje , kaip heidegeris pasakytu prosvaiste, yra vienoveje. Jeigu mes tai prosvaistei suteikiam kazkokiu savybiu, tai jau ne prosvaiste, o nuo prosvaistes priklausanti asmenybe. Todel ir susidaro keblumai, ivardinant, kas yra asmenybė,ar materialinis nuolat kintantis produktas, kuris ar turi kokia verte siame laikiname pasaulyje? Viskas isnyksta, tiktai tas prosvaistes desnis(deiviskumas- niekas) nera mirtingas. Daugelis zmoniu suvokia asmenybe tiktai su tam tikrais atributais, bet ne kaip nieka , neapreiksti , prosvaiste. Jie suvokia save tik kaip tam tikrais atributais, kaip Lietuvi, Zyda, Kuka , Violeta, bet ne kaip nieka. Taigi tikroji asmenybe nesitapatina su nieku , kadangi jos negalima nurodyti , ar pamatyti, tai jos kaip nera. Visi save suvokia kaip atskira asmenybe, bet ne kaip viena asmenybe . Dieva suvokus kaip atskira asmenybę neįmanoma , sutapatinti savo asmenybes su kitu asmenybemis ir pamatyti ir suvokti savo tikraji as , kaip esanti uz visko materialaus , kaip nieka. Mes visi isoreje esame skirtingi, bet viduje - vienas. :)
 Gediminas ~
 2010-11-19 13:13


Опять таки,взять молитву.Человек молится богу личности а не какой то абстракции(это удел медитации-свидетельствовать абстрактное). Вам какой нибудь агресивно настроеный мусульманин,всю жизнь пять раз в день на четвереньках,раком молящийся за такую ересь точно голову отрежет....они и так непонимают зачем крестьяне единого бога растроили...а тут варще ни в какие ворота...
 Kukas ~
 2010-11-19 12:28


.Юля,как-же вам объяснить то,вроде предельно ясно излагаю:)...наша личность есть отражение-тень чего-то более реального,может ли тень быть сама по себе-без отражателя? по вашему может:) такой акробатический фокус-покус мироздания,вопрос на засыпку-але-оп-отражение есть а отражателя нету,красота:)...ответ прост или отражение илюзорно или! ПЛОХО ищите!
 Kukas ~
 2010-11-19 11:52


Stivas Roteris raso
,Гармония

Это послание было услышано каждым. Но именно гармония между вами в данный момент определяет, насколько далеко оно проникнет во Вселенную после этого. Гармония, которую вы создаете между вашими соседями, друзьями и врагами, будет определять ваши дальнейшие шаги, потому что человечество перемещается не только на индивидуальном, но и на коллективном уровне.
 Violeta ~
 2010-11-19 09:43


Юля, уважаю твой огненый пыл и глубину всего о чем пишеш, но не перегегибаеш ли своей 100 процентной увериностъю во всем? Ведъ мы все еще люди...И даже достигнув единения с БЕЗЛИЧНЫМ, останемся личнстъю, она не растворится как капля в ОКЕАНЕ. Мы будем толъко в ЕДИНЕНИИ, но не всем ОКЕАНОМ.
На духовном пути человеку постепено открывается все болъше граней НСТИНЫ, но нам не когда не достичъ ВСЕЙ божественной беспределъности.
Такие выводы можно зделать зная о существовании вознесеных владык (ерархии света), также читая книгу Урантии.
Я не ЗНАЮ, я только расуждаю. Поправь если ошибаысь.

 Romas ~
 2010-11-19 07:21


Kukas
определитесь,что именно вы хотите знать)
 Юля ~
 2010-11-18 19:16


Юля,вы сами себя перебиваете говоря о безличном боге и его воли.Без личности нет воли и не может безличное создать личность.Согласен,что наши личности часть божественной.Вы уж постарайтесь перевести инфо в нашу плоскость иначе бесмыслица да и только p.s Violeta,prasom ideti video veidmainiams susivokti,kadangi jau rupinotes
 Kukas ~
 2010-11-18 16:29


Kukas

е то что наворотила,а дело в том.что духовные понятия-многомерны,то есть духовное понятие в каждой точке-имеет беспредельность,это сложно выразить "на плоскости".
Скажем так.Когда человеческая душа становится едина с Отцом Небесным-с Безличным,с Океаном Сознания-почти всё эго его,личность маленькая-исчезает.Он становится проводником,или как говорил Шри Ауробиндо-инструментом Божественной Воли и Разума.Выделяет его в Безличном то-как Божественная Воля выражается через него.Можно сказать что-"все святые,йоги,мастера- похожи в сути,различаясь лишь тем,у кого какая черта сильнее выражена."Кто то больше -проводник милосердия и любви,кто то-мудрости,кто то-воин".Но Высшее Я,Христос-Сознательность в Безличной Любви-НА ВСЕХ ОДНО.То есть личность поднявшегося в Безличное-обретает ВСЕ основные качества Личности и имеет свою особенность.То есть можно сказать,что Личность Бога,это каждый из тех,кто-стал с Ним един,ЧЕРЕЗ НИХ ОН-ВЫРАЖАЕТ СЕБЯ.Личность Бога это-множество лиц на одной голове)Личность Бога в вас лично Kukasдопустим пока -латентна,то есть вы НЕ ПОМНИТЕ,или ещё-НЕ ПОЗНАЛИ,что вы и есть одно из лиц Бога.

Romas
я не рассуждаю,я-знаю.То есть это не от ума,и даже не "из сердца",это-ЗНАНИЕ в котором моя душа живёт,это Знание и есть сама Жизнь.Только эго может искажать знание постоянно льющееся на людей,когда эго растворяется-сквозь душу светит Истина)
 Юля ~
 2010-11-18 14:53


Man ir pačiam jau atsibodo Kuko tema, bet argi ji tik Kuko? Argi dėl jo vieno būtų prasminga gaišti laiką, kai atvejis toks beviltiškas... Mane palaiko ta mintis, kad koks nors atklydėlis į šitą forumą staiga susigriebs:
- Aha, taigi ir aš, kaip šitas Kukas, mėgstu pašmaikštauti, patraukti kitą žmogų per dantį. Bet va jeigu kas nors pavaro ant manes.........tada jau reakcija -kaip kaktuso...
Kiekvienam veksmui yra atoveiksmis, kaip pašauksi -taip atsilieps. Šiuo atveju Romas tik aido rolėje.
Bet tai tik paviršius. O esmė tame, kad kalba eina apie "aš" visų žmonių, o ne vienos personos. Kaip nuo šito "aš" atsitapatinti...
Kukas tik ryškiausias tokio tapatinimosi pavyzdys, tik priemonė pademonstravimui, kaip "globusas" per geografijos pamoką...
 Romas ~
 2010-11-18 06:05


Юля не "наворатила как женщина", а просто глуже копает. Но в обеих мнениях, так как человек (пределъный) росуждает о боге (бесприделъном), непомешалабы оговорка, что такое мое мнение, я так чуствую... В смысле -не ведомы пути господни.
 Romas ~
 2010-11-18 05:21


Ещё один момент-у верующих есть такое крайнее выражение веры в бога как готовность исполнять волю божью.При безличном боге нет и воли всевышнего,по идее вам понятие божъей воли только пустое название,чью волю тогда исполняете,свою?
 Kukas ~
 2010-11-17 23:41


Юля,вы как женщина,наворотили чёрт ногу сломит...вообщем всё-таки есть единый бог личность,как вообще безличностное может создатъ личность,это только в сказках папа карло создаёт что-то отличное от себя,вы не можете родить что-то,что бы не было вашей частью,так и бог...
 Kukas ~
 2010-11-17 21:44


ребята,извиняюсь,если я не в тему- транслит так переводит,что мало понимаю о чём вы спорите)
 Юля ~
 2010-11-17 18:11


Kukas
...моё лично мнение,что...да,в Безличном есть Личность Бога и это-ВЫ!Если взять ,допустим вашу душу между жизнями-там она сливается с другими в единый океан.С каждой жизнью ваша душа всё больше нарабатывает ЛИЧНУЮ СОЗНАТЕЛЬНОСТЬ,и эта сознательность в итоге разовьётся до Божественной сознательности.Так вот когда вы войдёте в эту Божественную сознательность-вы поймёте,что -ВНЕ вас-ничего нету,это-ВЫ Божественный океан Сознания,Вы и Отец Одно.А к этому моменту вы уже так укрепите свои лучшие качества души,что они-войдёт в вечность,ваши личные качества отразят в душе Божественные,это ВЫ-становитесь Личностью в вечности.То есть -ВНЕ вас нету никакого личного Господа.Это лишь кажется-на пути...на Пути.
 Юля ~
 2010-11-17 18:10


Andriau, iš kur tokios išvados, kad aš žaviuosi Povilu? Man irgi nepatinka jo noras įgelti, pažeminti diskusijos aponentą ir t.t. Visa tai iš ego, ego nebendradarbiauja, jis konkuruoja... Jau ne kartą esu tai sakęs.
Bet akivaizdu ir kita -jis pasišventęs meditacijai, jis siekia nušvitimo, o tai jau -pozityvas. Jeigu išreikšti protencionaliai, tai negatyvą ir pozityvą (Povilo atveju) vertinčiau -80 prieš 20. Argi tai žavėjimasis?
 Romas ~
 2010-11-17 15:53


http://www.youtube.com/watch?v=egIRJTlnQCc&feature=related
Dovana Kukui-kad taptu geresnis
idomus filmukas apie Papadzi
 Violeta ~
 2010-11-17 13:58


Noriu papriestarauti Romui.Kas is tos geros atsvaros jeigu ji netrugdo erzinti,stengtis igelti ir pilti s... kitiems ant galvu kaip Povilo atveju.Tavo zavejimasis juo klaidingas.Nebent uz atviruma galima gerbti,kad neslepia bjaurasti,bet deja tas nemalonu,kada ant taves islieja erzili,ir vercia trauktis kuo toliau
 Andrius ~
 2010-11-17 11:15


Violeta,vaikeli,kuo gi as cia detas,esi protinga rodos,bet izvelgiu saliskuma,trugdantimatyti blaivei tau.O energijos tegu pareina,maziau uzsislepusiu z....liks,vienos pabegs i dzomalungmas o kitos supus narvuose.Dziaugtis reikia sep!
 Kukas ~
 2010-11-17 10:51


Юля,если личность как тень(отражение) бога,опять таки-тень есть отражение реального,таким образом исходит-бог как минимум личность и даже суперличность,то есть,бог одновременно безличностнен как трава,камень; личностен как человек и сверхличностен как охват всего одновременно...природа с человеком его отражение-фракталы,всё чики-пики,логично и связно устраивается тогда..
 Kukas ~
 2010-11-17 10:42kukai, kas tau vaikeli darosi...linkiu tau ramybes
tai kas bus veliau ,kai energijos desimt kartu sustipres ?

 violeta ~
 2010-11-17 10:40


p.s Romai,pamirsai pamineti filosofija,teologija ir branduoline fizika...zodz...nematau prasmes testi su tavimi...beviltiska...kartojesi kaip papuga,neidomu...gali neatrasyti...suaug zmogau...
 Kukas ~
 2010-11-17 10:27


na,ir ka dabar draskaisi....manai kitus gali tipo ''liudijimas'' o pats nepalieciamas uzsikonservaves?...tik atsakyk jam,iskart smirda kaip S.... ... tu kaip kosnervai-etikete blizga o viduje supuve....falsivke


 Kukas ~
 2010-11-17 10:06


Nuo negatyvo neapdraustas nei vienas žmogus. Visi turime savo tamsiąją pusę.Kuo labiau žmogus centruojasi į "aš", tuo daugiau negatyvo.
Atšokimui nuo jo labai didelę reikšmę turi žmogaus kūrybiškumas, sugebėjimas perkelt dėmesį į :mėgemą darbą, hobį, kažkokį tikslą ar idėją. Tokiu atveju "aš" tampa nebe toks svarbus ir reikšmingas, įvyksta savaiminis atšokimas...
Kitaip susiklosto nihilistams -jie lieka centruoti ties "aš".
Daugeliui šitame forume nepatiko Povilo ateistinės pažiūros ir kai kurie charakterio bruožai. Bet jis visada turėjo ir pozityvą -meditaciją, nušvitimo idėją. Jis turi atsvarą. Tuo tarpu Kukas tokios atsvaros savo chamiškumui neturi. Paskaitinėjo U.K., pačiupinėjo kabalą, kitus dalykus, bet viską tik paviršutiniškai, žinių ligmenyje, jo savastim tai netapo. Rezultate liko maksimalus tapatinimasis su "aš", o ezoterinės žinios tik dar labiau išputė ambicijų balioną. Todėl Kuko atvejis, kalbant apie negatyvą, yra labai sudėtingas. Nežinau jokių vaistų nuo nihilizmo, bent jau šiuo momentu...
 Romas ~
 2010-11-17 06:22


Kukas
"не является Он тем,что содержит в себе личности" на том уровне сознания,на котором Он есть...такой взрыв восторга и радости,что Его энергии проносятся сквозь всё и охватывают всё-рАвно.Это уровень безличности.потому что это просто-Сознание-Восторг,Сияние вечного бега в неизведанное и любовь ко всему сущему.
Солнце светит всем одинаково,но-его лучи на воде-сверкают,эти же лучи-отражаясь от разных качеств красок-дают разные цвета,чёрное пятно проталины-втягивает весь спектр...то есть Бог-безличная любовь,а Личность-это отражение Его.
 Юля ~
 2010-11-17 01:02


Юля,бог есть всё что есть,так? если да,то каким образом он не является тем,что в себе содержит-личности?
 Kukas ~
 2010-11-16 20:12


Taip, Kukai-ever forever!
 Ditė ~
 2010-11-16 20:03


Kukas
Бог это Безличное имеющее в Себе ВСЕ Личности.
Для начала нужна вера,затем она станет знанием.А обьективные доказательства -сложность нашего мироздания.
 Юля ~
 2010-11-16 19:27


Istikruju pseudo- greit pabosta,tiesa daug idomesne uz mela,tad jums leidus idedu neredaguota istrauka is kito forumo diskusijos,kuri mano akimis ziurint,tinka siai temai plesti ir kurios esme turi savyje tokio,kazka ''panasaus''i tiesa,taigi;


Нет никакого отождествления с мыслями, сам "отождествляющийся" является мыслью.


Наверное стоит ещё раз прослушать (прочитать) это:

Prakash, Essential Encounter (с сокращениями)

http://www.viddler.com/explore/ClearSightTV/videos/53/

Я нахожусь в определённых условиях, в обстоятельствах. «Я» всегда связано обстоятельствами. Может ли «Я» быть без обстоятельств?

«Я» – это само обстоятельство.

«Я» – это всегда история.

Можно ли найти какое-либо «Я» без обстоятельств, без условий?

Мастер говорит: - «Исследуй это», и ищущий спрашивает: - «Как я могу сделать это?», или: - «Я делаю это правильно?»

Если начинаешь с этого условия, то ты утонул!
Потому-что это уже начинается с персональной истории, с веры в существования «меня»!

Мастер говорит : - «Останови свою историю, и посмотри: есть ли здесь какое-либо «я», вне условий, вне обстоятельств, потому-что, если «я» должно что-то сделать, то оно само уже становится частью условий».

Но это не так, что я нашел отсутствие «я», и я могу его отбросить, это не так.
Это просто отбрасывается! Это как видение - отбрасывание.

Здесь нет никакого «я», что бы быть в условиях или без условий.

Если «я» должно отбросить «я», то отбрасывающее «я» остается!

Здесь нет пути для «я» отбросить «я». Это может быть, как - видение –освобождение.

«Я» хочет избавится от мышления, потому-что думает, что без мышления оно найдет покой, что оно сможет быть свободным от «моих» обстоятельств, что если «я» успокоит мысли, то ему будет хорошо.

«Я» думает, что мышление проблема, но оно не проблема!

Потому-что, мышление - здесь, память - здесь, прошлое - здесь. «Я» – не здесь!

«Я» – раздражающая "вещь"!

Здесь нет ни одного «я» отдельного от обстоятельств, от условий, что бы быть необусловленным.

Здесь нет никакого «я» без условий, что бы оно могло освободиться от условий; нет условий – нет «я».

Каждое переживание имеет своего переживающего, каждое обстоятельство имеет своего «я», каждая мысль имеет своего «я».

Теперь «я» получило известие, что его не существует, и теперь оно говорит: - «Хорошо, я понял это, что теперь я должн сделать, что бы это случилось?»

«Я» желает приложить усилия, оно пытается быть более совершенным, более присутствующим, необусловленным.

«Я» пытается быть необусловленным посредством условий!

Но как «я» может быть необусловленным, если оно само - часть обусловленности?

Мастер говорит ученику – «Просто будь в покое».

Ученик отвечает: - «Я не могу быть в покое, потому-что я идентифицируюсь со своими мыслями».

Но как я может идентифицироваться с мыслями, если само «я» и есть мысль?


Всё, что может быть сделано, это – посмотреть: есть ли здесь реальное «я»?


Раньше ты делал свою работу, получал какие-то удовольствия, теперь ты хочешь духовной работы!
Теперь мастер сказал, что ты - капля, которая должна раствориться в океане, и ты хочешь растворить себя.

Страх поднимается, беспокойство поднимается, злость поднимаетя;
и всё это вместе с «я», и это «я», как-бы, удерживает всё остальное, как «моё»;
так «я» делает себя, как-бы, стабильным, окружая всем, что поднимается в сознании.

Нисаргадатта говорил,: - "Ты действительно хочешь остаться здесь на семь дней и наблюдать своё мышление?"

Но на самом деле мы не хотим, мы не делаем этого, мы послушем одного мастера и идем к другому, послушаем другого и идем к третьему. Мы желаем получить просветление.

Но этого никогда не случится, потому что ошибка в том, что ты думеешь, что ты существуешь!

Вот и Муджи говорит, что если ты начинаешь с этой ложной идеи, с идеи того, что ты существуешь, то тебе нужна другая идея, противоположная этой первичной идеи.

 Kukas ~
 2010-11-16 16:57


Buvo toks multikas apie Bivi ir Teslagalvi.Vienoi serijoi jie bande stebeti savo emocijas,sedo medituoti,po kurio laiko sedejimo jie uzmiega,tad bivis atsimerkia ir sako: zinai,teslagalvi,as medituosiu atsimerkes,uzknisa uzsimerkus,iskart uzmiegu...cia pro langa praeina pana,bivis pastebi: o,sita kekse turi gerus papus ir juokiasi...teslagalvis sako:tu gi juos nepazisti,gal ji ne kekse...bivis:nemaisyk bambuke,as tipo stebiu.../ gal kas atpazins kazka artima sakau:)
 Kukas ~
 2010-11-16 14:27


Siga tu Siga,na tai kur kisimo instrukcijos? mano hipoize jau pavargo laukti,as net suteriau,kad lengviau slystu o tu visai neatsakingai...anekdotas apie tave:- panele ka jus veiksite si vakara..-nieko...-ot tingine...,nebuk tingi Sigizmunda!
 Kukas ~
 2010-11-16 13:42


Violeta reikia skirti tikra nuo netikro,dirbtino,falso,pradzioi isvaikai "tarakonus" is galvos...tada net noro nekiltu vaidinti,vertinti ir klijoti etiketes-tai ne liudijimas o absurdija,saviapgaule,nekalbant apie buka uzsispirima.As ir sakau pseudo-
 Kukas ~
 2010-11-16 13:23


Romas teisingai parase..ta pati moko Bhagavanas,,Cezaris ir kt.
Reikia stebeti save savo pykti pamatyti tai..o ne slepti po >kilimu. > nes paskui bus ne koks kvapas..ch ch che
paprasciausiai tai pamatyti viena antra trecia karta ir tas pyktis ar baimes dings...nes kovot tai neimanoma.. vis tiek pralaimesi...
 Violeta ~
 2010-11-16 12:42


Когда преобразуется событие во всех реальных планах, тогда проявляется и энергия Святого Духа. А это значит, что Новый Мир открывает пространство, на котором можно создавать свой образ так, чтобы можно было строить Новую Реальность, которая идет через Мир, а Мир идет через тебя. Все что здесь создалось - это Новое развитие, которое всегда все строит по себе и своими реальными фактами. А цифры 88647377425 дают импульсы на реальность и удерживают реальность таким образом, чтобы можно было развиваться и создавать Новую Эру через образ Отца Небесного. Через Свет Отца Небесного идет соединение с Отцом Небесным. Такое соединение открывает возможность создавать и развивать душу. Любая структура души может создавать Новую Энергию, с помощью которой создается материализация и через числа распространяется по всему Миру. Это значит, что развитие идет из души, которая соединилась с Отцом Небесным и дает понять все Истинное. Верно то, что создалось Новое Будущее и все его развитие происходит через создание целей в душе, которые могли бы строить свои задачи так, чтобы проявились Новые структуры на Земле.

Теперь посылается импульс в эту реальностью с цифрами 8853327141. Эти цифры развивают и усиливают все технологии, которые были созданы через душу и образ Отца Небесного. Да будет так.

Когда все события оказываются на руках, тогда проявляется видение, с помощью которого можно развивать себя, а через себя приходит и понимание широкого плана, а через понимание идет управление, которое преобразует все структуры так, чтобы ей было удобно развиваться. Потому что на Новой Структуре все видно как на ладони и преображение идет только через образ Отца Небесного. На этом белом плане и есть то развитие, которое держит всю реальность. А реальность создает Новое пространство, в котором можно было бы развиваться Истинно. Число 7666 идет с образом Отца Небесного. Три шестерки перевернулись на 180 градусов и стало 7999. Три девятки создают число 27. Цифра 2 - это развитие. А цифра 7 Вечность через Отца Небесного.

Вернемся обратно к числу 7999. 7 как было сказано Вечность. Первая 9 - душа, вторая 9 - все, что связано со Вселенной, третья 9 - это то, что мы создаем через эти три цифры с импульсом Отца Небесного. И тогда видение в душе проявляется в реальности и становится Золотым Правилом в Сегодняшнем Мире. Числа, о которых писали передались в душу, а душа, как Мир, собирает и преобразует последние точки в основное развитие, которое дает Отец Небесный. Через число 8657432674 идет реализация материализации из души, а душа как Вечность не разрушаемая. Она дает возможность строить каждому свой Личной Мир.

Когда проявляется свет, тогда проявляется и его образ. Образ посылается туда, где он может себя правильно развиваться. Он собирает события, которые создают Новую энергию, а Новая Энергия создает все структуры Нового развития, которые были созданы через Отца Небесного и возбуждает именно ту клетку, которая могла бы реализоваться на реальном плане.

Создается все так, чтобы каждый человек мог воспользоваться числами, которые дают Новое развитие и реализацию в физическом теле. Число 85547336136 идет прямо из души и через него идет развитие по двойному образу. Это значит, что каждую цифру числа надо разделить на 2 и добавить образ Отца Небесного числом 7777. Когда сложим получаем число 28. А число 28 накладывается на те числа, которые были получены из числа 2. И тогда увидим свет своей души. Увидим как можно его распространять согласно своей идеологии и со своим Истинным образом. Даем импульс и материализуем.Вокруг пятиметровой сферы появилась сфера с числом 57369 на этом числе ставим белую точку, а на ней число 100. Здесь проявилось число 24, которое показывает свою кристально чистую систему. Тогда можем надеяться, что наше все развитие идет через образ Отца Небесного со всеми Великими Знаками, которые существуют с давних времён. И через число 24 мы получили развитие Святого Духа, а через Святого Духа идет познание себя.

Число 24 открывает на физическом теле реальную клетку, которая содержит всю информацию и распространяет ее так, чтобы сознание все осознало, а душа все материализовало через образ Отца Небесного .

Здесь создалась клетка, которая развивает себя и дает осознать, как работают все паставленные задачи и цели. Было видно, что цели и задачи не всегда бывает осознанными, потому что много людей делают большие ошибки. Бывает и так, что неосознанные цели иногда поворачиваются другой стороной. Так случается, когда душа еще не осознала создание цели. Тогда здесь ставим Норму. Норма это развитие, которое идет с Отцом Небесным и показывает, кто есть кто, и кто может создаваться из клетки Любви Невидимой. А число 75525433775251 взяли из Великой Книги 15ст. 13с. Там написано: ”Человек, который пройдет через этих числа, он увидит Реальность, о которой никогда не думал и даже не мог себе приставить, что это есть такая реальность”. Эти числа дают уверенность душе, а душа это все принимает как чудо которое ей показал Отец Небесный. И верит Отец Небесный, что душа станет другой со сферой бесконечности и образом Отца Небесного в руках. Теперь это чувство радости с числами переносилось в физическое тело человека в область нёба и ниже нёба на место параллелепипеда, которое открывает развитие себе и всему Миру, которое было внутри человека никогда недостижимой Реальности. И через эту точку идет осознание мысли, чувства и образа. Это Великое Чувство, Великие Знание, Великое Развитие с Великой Книгой в Душе, которые открывают каждому Истинные Знания и Истинное развитие, если смотреть с точки зрение Бога. Число 4371457522 усиливает, дает стабильность этой технологии и все материализует через образ Отца Небесного. Да будет так.
 SIGUTE ~
 2010-11-16 11:53


Ribotas ego negali liuditi nesaliskai,jis viskam klijoja kvailas etiketes, Romai,Romai,nepik uz tiesa :) Dita,aciu,kad perspejote,jus mano gelbetoja forever
 Kukai ~
 2010-11-16 11:45


Liudijimas nėra Romo išmislas ar nuosavybė. Tai stebėjimas, matymas savo : emocijų, jausmų, norų, minčių, savo tapatinimosi su kokiu nors įvaizdžiu. Paprasčiau kalbant tai savistaba. Dėka jos pagyrūnas "pamato", kad jis giriasi, keikūnas, kad keikiasi, melagis susigriebia,kad jis jau nebegali be savo "pagražinimų", gašlūnas suvokia savo priklausomybę nuo "esminio instinkto" ir t.t. Dėka liudijimo žmogaus dvasinė evoliucija vyksta pagreitintai...
Bet tai, (savistabą), turi ne visi, jai reikia subręsti. Kukas jos dar neturi, todėl ir yra toks "chamukas"... O Romas tik bando pagelbėti -pažadinti Kuko liudininką.
 Romas ~
 2010-11-16 06:58


Mielas Kukai, nereikia niekur tų Sigutės skaičių kišti. Bet koks savęs kodavimas ar kodų priėmimas veda į savosios sielos praradimą.Labiau reikėtų pasitikėti savo nuojauta ir savo Aukštesniuoju Aš.Sėkmės ir nepamirškite "Saugokitės danajų dovanų".

 Ditė ~
 2010-11-15 21:02


Юля,ваш бог не имеет личности надо понимать,а вы уверены в этом,по вашему получается все кто нашёл бога как личность,реально бредят,по моему вы и все кто аналогично думает поспешили с выводами,ведь реальных доказательств нет, толко чисто субъективное переживание
 Kukas ~
 2010-11-15 17:17


Sigute blin,vistiek varai savo,pofig tau viskas...:) nu ir kaip tuos skaicius ideti,ikisti,istumti,susigrusti i ta hipoize ar kur ten..sneket visi gudrus o tu padaryk realei?...nurodanciu instrukciju bus?
 Kukas ~
 2010-11-15 17:03


Romai,jeigu tu butum kaip ciukcia-'ka matau,ta dainuoju', izvelgum viskame veikiancia dievo malone argi tau sakyciau ka nors,o dabar tai ka tu vadini 'liudijimu',kaip koks ego uzsikonservavimas savo tiesoje-subjektyvoje tiesoje,izulei ir naiviai pateikiamoje kaip absoliucia,taip taip buka zinok ziurint is salies....tuo labiau,kad temoi apie nusvitima,as iskart nuplesiau nuo 'tavo liudijimo' ribotumo pleve,bet tu vistiek uzsispires vis lendi ten pat,ant tu paciu grebliu...gal pasimokinsi o gal tik kapas kupra istaisys...tiek
 Kukas ~
 2010-11-15 16:53


Romas
думается там,где "неспелые,зелёные фрукты"-сейчас идут катаклизмы...Поток фотонов(благодати Божьей,сближение с Отцом Небесным или Огненными мирами-как угодно) возбуждает-ВСЕ энергии.Тем,кто упорно не хочет открываться Ветру перемен-в итоге может быть очень тяжело,их ждут потрясения...Есть путь постепенного избавления от иллюзий,есть-когда волной смывает.
Конечно Божественный процесс абсолютно гуманен в сути,но человеческой душе всё равно тяжело порой очень-когда личность тает на глазах,растворяется эго...
 Юля ~
 2010-11-15 16:06Kadangi Gyvenimas kalba pats už save ir veiksmai vykstantys šiame gyvenime aplinkui kiekviena iš mūsų šioje žemėje atvėrė daug patirties ir supratimo. Todėl po paskutinio patyrimo ir visiškai teisingo supratimo noriu atskleisti visą tiesa apie tai, kur žmonija keliavo, keliauja ir kam tarnauja.
Mūsų tarnystė o tarnystė – tai Dievystė kuria taip daugelį metų garbinome meldėmės ir šlovinome Vietoj Dievo „Velnią savo širdyje“.
Drąsiai sakau ir žinau, kad yra labai daug Lietuvos žemėje žmonių kurie patyrė ta pati kaip ir aš, bet kadangi žmogus neturi dvasinių žinių jis nesupranta kas su juo vyskta. Ir Pasekmes būna mirtis, ligos ir nelaimes atėjusios ne iš kur.
Kai man dar neturint Dvasinių žinių, viena moteris kalbėjo apie viena kunigą egzorcistą. Šis kunigas Lietuvoje labai gerai žinomas kaip Verslininkas nes šypsena veide o velnias uodegoje. Atvykęs į vieną provinciją dirbti kunigu, sušlavė viso kaimo santaupas viską išpardavinėjo kas priklausė klebonijai. Su šypsena glostė senoms močiutėms pečius o miestelio verslininkus sodino i priekines bažnyčios suolus. O kaip iš šlavė visas santaupas iš miestelio gyventoju ir beliko tik pas ką pensija ir gyvuliai tvartuose. Žmones išsigandę pradėjo skustis Telšių vyskupijai, kad daugiau nėbera pinigų, Nes vienas kunigo potapšnojims per petį kainuodavo iki 10 000 lt. O kur jau kalbėti apie laidotuves. Vienu žodžių įvyko „bolšaja stirka“ žmonių piniginese.
Šiam kunigui išvykus iš šios miestelio į Klaipėda dirbti šiandien žmones su baime kalba bet džiaugiasi širdyje, kad šitokio kunigo mūsų miestelis dar nematė.
Šis kunigas išeidamas pasikelė puotą su žurnalistais verslininkų padėkomis ir senų močiučių ašaromis, kurioms buvo duodama Hipnozės. Sudarė išvažiuodamas miestelyje nuostabaus kunigo įvaizdį rašė laikraščiai ir žurnalai koks puikus kunigas ir kokie jo nuopelnai. Ir išvažiavo iš kaimo Nauja mašina, pinigų pilnomis kišenėmis ir išvažiuodamas pasakė, kas parapijai ne įnešėte indelio arba duokles tam gulės ant jo paties sąžines.

Štai va kur nuėjo mūsų Tarnystė.
Kadangi iki šioliai NIU EIČ mokslą žinojo tik kunigai vienuoliai ir Biblijų skaitovai, tai buvo kaip garbe sėdeti šalia tokio žmogaus.Bet laikas keitėsi vien todel,kad daugiau Dievas nebeleido tyčiotis iš Dievo vardo. Todel atverę žmonijai tikrąsias žinias,nuo kurių nebepaslėpsi melo arba Velnio išmisto, kurio naudojasi kunigai Biblijų skaitovai ir tie kas susieti su NJU EIČ MOKSLU. Tai yra visiškai juodoji magija, vien todel, kad jeigu nepaklusi bažnyčiai tai tavęs nereikia ir kitur. Štai čia atėjo galas šiam mokslui, nes šio mokslo žiniomis yra naikinami žmones tokiu budu: Tai yra Algoreninis vystymas tai reiškia žmogaus sąmonėje spiralė yra atsukama atgal arba į praeities įvykius ir įdedamas baimės jausmas arba uždedami kitų žmonių gyvenimai, toks suformuotas mechanizmas arba magijos ženklas yra skaudi mirtis, depresija arba liga, kuri gali žmogų suglumimti visiškai. Todel neturint žmogui dvasinių žinių labai sunku iš šios bedugnes išlipti.

Kadangi juos pačius jau spaudžia laikas ir protai jų jau nebevaldomi o ezoterines žinios paimtos ir jos veikia taip kaip kunigas masto. Jeigu kunigas išvysto pozityvią minties forma ezoterines mintys veikia pozityviai jeigu ne tai magija juoda. O kad išvysti pozityvią mintį nereikalauja verslininku būti čia visų pirma reikalinga pagarba ir meile savo artimajam o ne per mišias skelbiamas skelbimas kiek reikia dar pinigų bažnyčiai arba parapijai atstatyti, remontuoti. Štai čia nepagarba o baime jo paties širdyje kuri išvysto tik egresija pasipiktinimą kiekvieno žmogaus širdyje. Tai ką susikūrėme tą turime ir mes visi tai puikiai matome, koks buvo mūsų Dieviškumas ir Tarnystė - Dievui.

Kad žmogui save greičiau atsistatyti ir išeiti iš šio purvino kelio yra duoti skaičiai 75525433775251 ir 4371457522 šiuos skaičius žmogus sau turi susideti į Hipohizį, kad pašalinti iš savęs Nju eič suformuotą informaciją su impulsu ir Dangiškojo Tėvo atvaizdu.

Užrašė SIGUTĖ VENCKAITYTE SIGUTĖ ~
 2010-11-15 08:21


Gaila dėl nelaidinio interneto (nepatikimas, trukinėjantis signalas) negaliu pažiūrėti video, ką čia įdėjo Sigutė...
Kuko pasisakyme dominuoja užgautos ambicijos, jos užgožia ir tiesos dvasią -(liudiju).
Juliai galiu tik pritarti, tame, kad dabartinis (ypatingas laikmetis) įneša savas korekcijas ir į "bendras taisykles". (švelniai pasakius)

Юля, а что ты думаеш о зеленых, неспелых "фруктах", что будет с ними?
 Romas ~
 2010-11-15 06:50


http://video.yandex.ru/users/l19751/view/53/

и

http://video.mail.ru/mail/aov15/_myvideo/28.html
 SIGUTE ~
 2010-11-14 19:42


Romas

Конечно у каждого свой путь,только ощущение такое,что всё очень быстро разворачивается! Может случиться так,что мощь излучения пребывающих уже в Единстве-"духовным цунами" начнёт сметать жизни тех,кто не хочет выбираться из прошлого.Это и происходит...кармы сворачиваются у целых семей -на глазах...
 Юля ~
 2010-11-14 18:11


Ribotas protas karuose,kanciose mato evoliucija.Jam tai reikalingos pakopos o kriksionybe tvarkos sergetoja.Istiesu toks civilizacijos produktas jau nebesuga atskirti evoliucijos nuo involiucijos.Ant kiek reikia atbukti,kad karuose su vatikano palaiminimu matyti evoliucija ir veikiancia dievo malone,kad nematyti ir nejausti visos musu supuvosios sistemos fiasko ir smirdalo,laikyti tai evoliucia?!.Matomai uzsikonservavimas liudijime kaip ir viskas pasaulyje turi antra neigiamai bukinancia puse.Darykit isvadas paciu labui.Teisus esi Tomai.
 Kukas ~
 2010-11-14 12:26


Turbut protingai kalbotes,bet ar yra cia priejusiu paskutine-vienoves pakopa,speju nera:)
 Tomas ~
 2010-11-14 10:35


Taip, teigiant viena, nebūtina paneigti kitą. Toks jau mūsų pasaulis -dualus. Visų formų (t.t. ir žmonių) skirtingumai ir atskirtumas yra akivaizdus, jis paviršiuje. Bet yra ir giluminė visų formų Vienovė. Kiekvienas jieškotojas anksčiau ar vėliau prieina šią ribą. Ribą tarp formų pasaulio, kur viešpatauja laikas ir visai kitokio -amžinojo, dieviško, kur viskas vienovėje.
Bet iki to esama daug pakopų, evoliucinių etapų. Kas vienoje pakopoje tarnavo kaip pagalbine priemone, gal būt net neišvengaima, tai kitoje -tik bereikalingas kliuvinys (kad ir skaičiavimo pagaliukai naudojami pirmokėlių). Ko nebereikia tau, kitam tai, kaip išsigelbėjimo ratas... Bet ateis laikas, kada ir jam...
 Romas ~
 2010-11-14 09:14


Вера нужна даже учёному-чтобы подтвердить опытным путём свою идею.Человеку нужна вера чтобы опытным путём-найти в себе Бога.Согласна,что Бог не личность,но Он-совокупность всех Индивидуальностей.Каждый человек-несёт в сердце одну из Индивидуальностей Бога,одно из Его лиц.
Любой,кто реально медитирует(это замечание Повиласу)-приходит к осознанию -Себя,себя как Лучу Бога,части Единого.Бесконечность не есть бессмысленный закон.Медитация должна дать ощущение своего бесконечного СОЗНАНИЯ,которое и есть-Бог.
 Юля ~
 2010-11-14 00:52


Tikėjimas yra viena sunkiausių ligų.
 Povilas ~
 2010-11-13 21:27


Siandien Cezariukas pasakojo idomias istorijas..apie viena nusvitusi vaikina Latvijoje..,kuris sirgo sunkia psichine liga.
Sake yra youtube filmukas,bukite geri jei rastumete ji idekite visiems.
 Violeta ~
 2010-11-13 17:34


Teisingumui nustatyti,reikia tureti tiesos pavizdi arba ideala kaip tiksla.Tam puikiai tinka dievo-idealas.Kol zmogaus protas vergaus ego sukurtai sistemai,pamirskit nusvitima bei dvasini tobulejima.Vieni prikuria ale drausminimo sistemas,kiti aklai tuom tiki ir vergiskai jas palaiko.Nei vienas kalejimas ne skatina nei moralinio nei dvasinio auklejimo,atvirksiai pabuvojes siuolaikinio kalejimo aplinkoi zmogus gauna kriminalini auklejima ir neretai sugrizta atgal.Kai kam kalejimas tampa antraisiais namais, kuriu laisveje nelemta tureti. Ar ne per daznai imames teisejo vaidmens? Kazkiek metų nelaisveje isbuvusi zmogu paskui dar kaltinam visa likusi gyvenima...Ar as galiu jaustis teisus, nieko jam nepadejes, tegu netiesiogiai? “Va, koks jis! Zmogu nuzude! Visą gyvenimą liks zmogzudziu!” Pagaliau teisejai dazniausiai ir buna tie, kurie patys daug pridaro.
Kalbant apie nusikaltimą, visa laiką reikia turet galvoje salygas, kuriose jis brendo ir ivyko. Tuomet ir pamatysim kad tai neatsitinka be aplinkinių poveikio ir tam tikro neakivaizdaus dalyvavimo.....Neteisk ir nebusi teisiamas,maziau kalbu apie dieva daugiau darbu...
 Kukas ~
 2010-11-13 13:01


Aiškumo dėlei, apie mūsų pasaulio dualumą reikėtų pasakyti dar keletą sakinių.
Laiko pasaulyje tarp gilės ir ąžuolo didžiulis skirtumas. Bet po 100 ar 200 metų to skirtumo neliks, nes maža gilutė išaugs į ąžuolą...
Amžinybės požiuriu (potencialiai, iš principo) tarp sėklos ir medžio skirtumo nėra, kaip jo nėra tarp mokinio ir guru.
Cezaris kalba ir juokiasi iš "savosios varpinės", iš būsenos nušvitusio žmogaus. Kurioje visa ko vienovė ir amžinybė yra ne teorinės sąvokos, o tikrovė... Šioje tikrovėje visi žmonės lygūs, siekti nebėra ko, o giliausia prasme -yra tik Dievas.
Panašiai kalba ir pakylėti valdovai, jie mūsų (laiko) pasaulį vadina iliuzoriniu...
Bet mums šita "iliuzija", bent jau kol kas, yra MŪSŲ tikrovės dalis. Ir su ja privalome skaitytis. Nuo jos taip paprastai, per vieną dieną neatšoksi.
Nušvitęs žmogus nevažiuos į Šiaulių rajoną apiplėšti senukų, jis nesodrins urano kur nors Irane ar Šiaurės Korėjoje tam, kad "pamokyti" visą pasaulį. Jis jau Vienovėje su visa -kuo, jis jau palaimoje, o iš visų atskirtumų tik juokiasi -iki ašarų...Bet tokių dar ne daug. Daugumai žmonių dar (kol kas) reikalingi ir mokymai, ir praktikos, o kai kam ir -antrankiai...
 Romas ~
 2010-11-13 11:11


...prisimeniau anekdota: peles graudziai verke ir toliau kantrei bande est kaktusa,kiekviena ju buvo pasiruosusi mesti sita uzsiemima,bet nenorejo pavesti draugu,nes taip reikejo...:))... jeigu kas netycia pasijaute idurtas,isdurtas ar pradurtas... ieskokite kaktuso pagal savo dantukus,tada nereikes apgailetinai veidmainiauti...
 Kukas ~
 2010-11-13 10:50


Cezaris kaip sakete vis juokauja...:) Tikriausia jis puikiai žino priežasties ir pasekmės dėsnį ir apie tai , kad kiekvienas atsako tik už save ir pasakytą kiekvieną žodį,mintį ir tt. O jei žmogus dar labiau apsišvietęs ir moko kitus, tai jis dar labiau tampa atsakingu, aš tik perskaičius diktavimus tai supratau, o anksčiau buvo visokių daugiau abejonių.
 Genute ~
 2010-11-12 10:53


Nereikėtų pamiršti ir šio pasaulio dualumo. Pvz. to paties Cezariaus teiginys, kad nėra nei guru, nei mokinių, tikrai nėra vienaprasmis.Išsireiškus priešingai, tiesos būtų pasakyta nė kiek nemažiau.
Iš principo visi žmonės (formos) -lygūs, bet konkrečiu momentu vienas gali būti tik "pirmoku", o kitas jau -"dvyliktoku". Argi nėra skirtumo tarp nušvitusio meistro ir dar beviltiškai besitapatinančio su savąja forma žmogaus,kuris savo poelgiais kelia pavoju ne tik sau, bet ir visam pasauliui? Dėl tokios dualios tikrovės, pasakos vaikų darželyje ar paauglių žaidymai indėnais nėra tik proto prasimanymai. Viskam savas laikas.
Jeigu visa žmonyja jau būtų nušvytusi, tada visus mokymus, religijas ir pasaulio gelbėjimą galmėtų laikyti tik bereikalingom iliuzijom...Dėja dar taip nėra.
 Romas ~
 2010-11-12 09:35


Kukas gerai parase ir mano mintys tokios pat [Nesvarbus prabudimo kelias,svarbu prabusti,nors kas nustate kas yra svarbu? Jeigu valdovu laiskai kazkam pades prabusti valio.
nesvarbu kas kalanko ar urantijos,arkitus judejimas visu svarbiausia yra tai..kokie jie tampa ar geresni aplimkiniemszmonems..ar jautresni kitu bedoms..ar skleidzia geras mintis,zodzius ,veiksmus tai ir yra visu svarbiausia.
 \violeta ~
 2010-11-12 09:17


AS nekreipiu demesio ka jis sako,jis peike ir Bhagavano judejima ir tt laikas parodys kas buvo teisus...cenelingai labai plecia samone....Jezus irgi vienu metu galedavo priimti daugybe informacijos..ivairio kalbom tarmem ir tt as vistiek einu i sastangus....
 Violeta ~
 2010-11-12 08:40


Cezaris juokiasi ir iš diktavimų, idėjų išgelbėti pasaulį. Keista, kodėl Violeta reklamavo Cezario satsangus, kai jis atvirai juokiasi iš visų šitų "dvasinių" diktavimų, vadina juos mentalinėmis šiukšlėmis?
 Povilas ~
 2010-11-12 08:31


Dvasinio pobudžio tinklapiai sukurti ne asmeninių razborkių lygmeniui. Pilnai suprantu tuos, kurie yra ne kartą pasisakę dėl tarpusavio rietenų ir panašių dalykų. Visiškai natūralus noras iš tokios aplinkos paprasčiausiai pasišalinti, atsiriboti, kaip nuo akivaizdaus negatyvo.
Kita vertus yra prasmės bet kokį negatyvą liudyti, jį stebėti, tam kad jis sudegtų sąmonės liepsnoje. Kodėl nuslystama į asmeniškumus?

Tai neišvengiama tuo atveju, kada žmogus labiau tapatinasi su "aš", su forma, su savo persona. Tokiu atveju yra padidintas jautrumas ir pagyrom, ir kritikai. Pakanka vieno neatsargaus žodžio, kaip (šiuo Kuko atveju) kada stojama į gynybinę poziciją arba iškart pereinama į puolimą ir jau suprantama -asmeniškumų lygmenyje. Pasipila įvairiausi "chamai", "iš visų kišenių plūgo rankenos", "dvasinis mėšlas" ir panašūs "šedevrai" diskusijos aponento adresu. Dėl šitos savybės aš Kuką dažnai įsivaizduoju, kaip kaktusą. Iš pradžių galvojau, kad tai dėl jauno amžiaus, su laiku praeis. Bet paskiau prisiminiau Dovydą (19 metų), irgi jaunas, bet visiška priešingybė -nuosaikus visose situacijose, jaučiasi vidinis balansas ir branda...
Bet nėra to blogo kas neišeitų į gerą, per Kuko išsišokimus galima aiškiau pamatyti ir visų "aš" ambicijas ar kitokį "šlaką". Kada tapatinimasis su savąja forma toks akivaizdus, tada nusivažiavimai į asmeniškumus tiesiog neišvengiami, jam tai norma. O aponento buvimas kitame lygmenyje vertinamas, kaip veidmainystė...
Atsiriboti nuo negatyvo protinga. Bet dar naudingiau jį - liudyti.

Cezaris iš visų "aš" apraiškų paprasčiausiai kikena, jis tiktai juokesi, net užsimerkdamas, net atsilošdamas...

 Romas ~
 2010-11-12 05:40Atsiprasau, jus mane provokuojate. Kodėl veidmainiaujate? Prašyčiau paaiškinti, pagrįsti, taip sakant, savuosius visus teiginius - kodel savo vaizdavimams suteikiate visuotine reiksme o ne grynai subjektyvia,riboto proto kaip istikruju yra?....
Tamsta auklėtojas,prasom,kalbekite i tema o Jėzaus lytinės orientacijos lygio klausimai manęs nedomina, ... ...būk tu nors pats Dievas...

 Kukas ~
 2010-11-08 18:56


Kas spėjo perskaityti Kuko ištrintą atsakymą Povilui, tikriausiai pagalvojo, kad tai girto žmogaus sapalionės (apie bičus, kažkokią Marytę)-brr... Tokiu atveju yra vilties, kad žmogus išsipagirios. Bet jeigu jis ir blaivas būdamas pasisakinėja panašiam lygmenyje, tada vilties nebelieka...
Kukai kokiu tikslu atidarei šią temą? Kodėl šitaip nusivažiavai? Ar vėl nusivylei, kad nesi gudriausias? Atsisakyk ambicijų, tie "burbulai" (povilas, romas, kukas)egzistencijos paviršiuje, reiškinys -trumpalaikis, dar akimirka, kita ir jų neliks.Yra tik Dievas...
 Romas ~
 2010-11-08 16:10


...nesupranti (ar nenori suprasti) ka parasiau, paliudija kaip giliai intelektualiniam "mesle" sedi... gelbejimosi ratas tau- "pazink save",kol tas neivyko suleisk doze,tapsi zymiai adekvatesnes nei dbr sukauji ...tavo ziniai nevartoju "doziu" jau seniai ir manes tas nejaudina...primityvu ir menkadvasiska tuom spekulioti....gal atejo tamstos eile...?
 Kukas ~
 2010-11-08 14:37


Tai ne Kuko rustumas, o "dozė" dar matyt ne visa išgaravus."Eina pašalas" taip sakant...Ir kaip tokiam pagelbėti?
 Romas ~
 2010-11-08 13:39


Geriau ieskokite teorines medziagos pagristi saviesiems isvedziojimams:)...kam idomios tuscios nuomones?...labiau idomus jusu mentalo mehanizmas...plokscias toks...be vertikales...jusu evoliucijos volas pervazios jusu gleznus kauliukus neatsiklauses...religija pazaboja bespredela...cha cha...manote galite pakreipti ar sustabdyti evoliucija...potencinei ir kinetinei energija dzin,galite nieko nedaryti vistiek viskas darysis.sustabdyk si pasauli,turi bent kiek jegos?...jusu mastymas paralizuotas issigimeliskos kriksionybes ir jos supuvusio gailestingumo bei patologines estetikos...apgailestauju,kad turiu taip rusciai kalbeti...bet tiesa yra tokia...
 Kukas ~
 2010-11-08 13:19


Nieko čia blogo,kad mūsų nuomonės skyriasi, priešingu atveju net būtų nuobodu...
Dinozaurai,neandertaliečiai atkrito ne kaip klaidingi evoliucijos sprendimai, o kaip tarpinės evoliucinės pakopos (mano nuomone).Augalų pasaulyje, nuo žiedo (pavasaryje) iki prinokusio vaisiaus rudeny, prabėga visa vasara, o busimas vaisius praeina net kelias vystimosi stadijas (užuomazgos,augančio,žalio,nokstančio). Ir tai nėra klaidos...
O kas dėl religijų tamsiosios pusės (fanatizmo ir pan.), tai viskas dualu, tai nėra tobula, bet tai, kaip tarpinė priemonė pažaboja visišką bespridielą moralinį (Sodoma ir Gomora) ar kitokį, tai apsaugo nuo degradacijos.
Ar Povilas nori, kad nužidėjus sodams,prinokę obuoliai būtų jau po savaitės?

 Romas ~
 2010-11-08 12:13


:))vieni prikuria marazmų, kiti juos tampo lyg katinas pūslę...pakopos,pastoliai reikalingi...pateisindami karus, represijas, konclagerius,skausma,kancia kas tampote? ar sitie veiskmai yra adekvatus veikianciai dievo geradarystei? toks mastymas yra vartotojiskos visuomones produktas,labai naudinga pasaulio galingesiems,kuriems reikalinga paklusni,biomase,paklusnios aukos,godziai suvartojancios brukama S....dievas yra mylintis ir zaidziantis, ar ne idiotiska paskui idiotus lipti ant medzio!?:))
 Kukas ~
 2010-11-08 10:58


Istikruju dirbtinis atsitapatinimas yra eiline iliuzija,issigandusio ego begimas nuo problemu
 Kukas ~
 2010-11-08 10:02


Ką tu,Povilai rašai apie meditaciją, visų tapatybių paleidimą, man yra suprantama ir priimtina.Tau tai gaunasi labai sklandžiai, bet dėl viso kito...
Matyt praleidi tą faktą, kad yra daug sąmonės lygmenų. Tai, kaip palydovo iškėlimas į kosmosą. Raketa tai daranti turi net kelias kuro pakopas, kurios (atidirbusios), viena po kitos atkrenta (kad nebūtų perteklinio svorio). Panašiu principu statybose naudojami pastoliai.Finale jie nebereikalingi ir pašalinami, bet darbo eigoje buvo neišvengiami.Ta pati analogija dėl maldų, praktikų, pasaulio gelbėjimo ir t.t. Kol žmogus vergauja cigaretei, vienokiai ar kitokiai "dozei", kol jis dar "žalias", jam visos tos "priemonės" yra ne šizofrenija, o būtinybė, evoliuciniai etapai.

 Romas ~
 2010-11-08 10:00


Nesvarbus prabudimo kelias,svarbu prabusti,nors kas nustate kas yra svarbu? Jeigu valdovu laiskai kazkam pades prabusti valio.meditacija yra chernia,joje vis dar vyksta judejimas,nera ramybes./ administratoriau istrinei mano atsakyma Povilui ir Romo nevykes bandymas moralizuoti,pakibo ore,visiskai ne i tema gaunasi,prasom trinti,jei jau trinote,nuosekliai
 Kukas ~
 2010-11-08 09:49


Keletas įsiminusių Cezario teiginių:
- Guru nėra, nėra mokinių.
- Dievas yra, yra TIK DIEVAS.
- Viskas kinta. Psaulinė keitimosi tandencija ta, kad mažėja konkurencijos, vis daugiau bendradarbevimo.
- Pasaulio pabaiga, tai tik pabaiga vienos epochos ir pradžia kitos. Kas neturi pradžios, neturi ir pabaigos.
Parupo sužinoti jo nuomonę apie PRASMĘ (šio pasaulio, ką mes čia veikiame). Bet mane aplenkė kažkuri moteris, paklausdama truputi kitaip. Atsakymas buvo:
- Sąmonė smalsi, gyva.Mes čia dėl patirčių...
Žodis "mes" tik saligynis, iš tų mes - įvairiausių tapatinimosi su forma apraiškų, buvo pastoviai kikenama, juokiamasi, kvatojamasi. Tai sukuria distanciją nuo "aš". O gal ši distancija pagimdo juoką? Ryšys -abipusis. Ir tai nuostabu, į viską žvelgti lengvai, iš distancijos, be tapatinimosi... Tai tikrai gera terapija. Man tai patiko, tai naudinga, tai artina prie...
 Romas ~
 2010-11-08 06:36


Kukai, tau aš nesiūliau važiuoti. Tu gali eiti pas urantus, sientologus, urologus, koks man skirtumas? Kokia bebūtų tavo haliucinacija, vaistas yra vienas - prabudimas. Kas nori busti, tas ieško jau pabudusio.

 Povilas ~
 2010-11-06 23:42...iseina apart kanciu nieko nesukursi,nes meile,dziaugsmas,ramybe savaime yra mumise....Dievas yra viskas kas jau yra- tikrove.Tada ka jis kuria? Netikrove? ok,Povilai,nesvarbu,vistiek papasakok,ar taip ar taip jau temoi kabi,siulai atvaziuoti,bet kodel ne pas urantus,saentologus ar dar koki besa?,argumentuok normalei,paremk grynai savo proto ispudziais, apibudink,ar nors kiek nusvyto,patiko,prasvito,bent jau sansango metu,ziurek ir daugiau susigundys,bus daugiau apsisvietusiu ant lietuvos kaip pats

 Kukas ~
 2010-11-06 23:03


...beviltiska....pamaniau i prota atejei....uztat paklausiau,bet suklydau....ta pati nesveika elgsena...ne pykstu...tikrai...
 Kukas ~
 2010-11-06 21:55


Na ir šlamšto prikimšta tavo galva, Kukai...
Viskas ne taip. Viskas daug paprasčiau, todėl tu ir nematai, nes protas suka senas plokšteles...Išjunk tą seną patefoną!
 Povilas ~
 2010-11-06 20:38


Kalbant apie suvokima,pats esu geres keleta metu,meciau tik del sveikatos.Teorines brandos cia nebuna,nes malonu gerti.Visi mes ieskome malonumu sau,net nusvite ir sventieji tik todel daro gerus darbus nes tas malonu arba ateiti bus malonu,tai pabandyk atsisakyt malonumo vien teoriniu suvokimu,kad tas ale blogai,tai lb sunku,turint omeni,kad atsisakus malonumo(gerimo) viskas pilka ir neidomu
 Kukas ~
 2010-11-06 19:42


Povilai ar pamacijo sastangas? Daug zmoniu buvo? Deja,neisejo atvaziuot,papasakok...
 Kukas ~
 2010-11-06 19:19


Su tuom pastangom reikia atsargei.Delikatus reikalas.Is principo viskas ko reikia yra atsipalaidoti ir suvokti kas esi,nes tu jau esi ir basta-esi istiktas buties,taciau visgi reikia koncentruotis(kas yra pastanga) i savo as minti,nuolat saves klausti kas as? kas kaip ir praktikavimas,kol protas su mintimi as esu(kunas) dings ir liks tiesioginis buties pergyvenimas.Na mazdaug taip sakyciau
 Kukas ~
 2010-11-06 19:12


Atvažiuoji į Vilnių, ir eini link Aušros Vartų (visai šalia Stoties)Bazilijonų 8. Reikia praeiti pro Halės turgavietę ir pasukti į dešinę ir tu jau Bazilijonų gatvėje. Nuo Stoties 5 min. pėstute. Atvažiuok anksčiau, kad spėtum rasti vietos.
 Povilas ~
 2010-11-06 19:11


Dėkuj Povilai už gerą pasiūlimą,gal ir nulėksiu.Tik patikslink adresą.Mat aš iš provincijos...
 Romas ~
 2010-11-06 18:56


O tu nueik ir pats patyrinėk, kaip atsiranda suvokimas.
Ne filosofuok, o nueik į satsangą su Cezariu rytoj 11 val. Arbatos Magijos kavinėje ir paieškok. Aišku, jeigu esi tikras ieškotojas ir nebijai prarasti savo ego. (Nors trumpam)

 Povilas ~
 2010-11-06 18:21


O kaip atsiranda suvokimas?Na pas anuos,turinčius priklausomybę cigaretei,taurelei,narkotikams;ir ne tik jiems.Argi suvokimas nėra tam tikra branda prie kurios buvo "prieita" ne per vieną gyvenimą?Paklausk praeivių gatvėje,tipo Jurevičiaus klausimėlis,keli turės suvokimą?
 Romas ~
 2010-11-06 16:44


Šiandien kaip tik buvau satsange su Cezariu Terueliu. Ir klausiau apie pastangas, ką reiktų daryti...Tai jis nusijuokė:
"Ne, ne, jokių pastangų, jokių praktikų! Suvokimas yra ne praktika, ne būsena, tai jūs patys."
Tai va...Atsitapatinti nuo kūno, proto, ego nereikia pastangų, užtenka suvokimo.
 Povilas ~
 2010-11-06 15:15


Na gal truputį ir provokuoju pasisakyti kitus.O suku į tą pusę, kad susitapatinimo su netikruoju "aš" pradžia visdėlto yra fizinė (mūsų kūnas).Kiti dalykai -psichologiniai(tapatinimasis su protu),mūsų įvaizdis (kitų nuomonė apie mus)ir pan.,tiktai dasiduria prie tapatinimosi su fiziniu kūnu jau vėliau.
Ir liautis tapatintis,"atšokti" nuo to "iliuzorinio aš", taip pat sunkiausia,dėl tos fizinės dalies.Nes butent iš jos kyla noras valgyti,smaguriauti,sekso poreikis,svaigintis ir t.t.Kitaip sakant būtina pažaboti,transformuoti savąją fizinę dalį...Kol ji valdo žmogų, o ne jis ją, tol atsitapatinimas nuo jos vargu ar įmanomas.O tai reiškia, kad būtinas praktikavimas,savo aistrų,norų,minčių liudijimas (stebėjimas).Reikalingos pastangos...

 Romas ~
 2010-11-06 15:07


Pasakei A ir?kur ten suki?:)
 Kukas ~
 2010-11-06 13:39


Svarbiausias momentas šituose teiginiuose tas, kad "aš" nušvisti negali, nes jis iliuzorinis... Bet nuo jo galima tasitapatinti. Va tada sąmonė sugrįš prie "Aš" -tikrojo,dieviško, bendro.
Poną Byną turbūt pažįsta visi. Bet juk šis personažas tiktai personažas. Aktorius jį vaidinantis nėra toks idiotas... Kitaip sakant visi mes, visi "kiti", taip pat tiktai personažai... Esmė tik tame kokiu laipsniu esu susitapatinęs su savuoju "bynu", ar pajėgus nuo jo "atšokti"?
Bet kalbant apie susitapatinimą su "aš", nieko nepasakyta apie fizinį tokio susitapatinimo aspektą. Juk kai dantį skauda kažkuriam "kitam", aš to nejaučiu, manes tai nepaliečia,bet jeigu skauda man, tada -gelbėkit...Susitapatinimas stiprus -fizinis įvyksta tik su vienu... Ir tai atsitinka dar negimus... Kur link aš čia suku?
 Romas ~
 2010-11-06 11:26


Gal kas gali konstruktyviai sukritikuoti sita:


Рамеш Балсекар «Знаки на пути от Нисаргадатты Махараджа»


- Давайте в этом предисловии сделаем попытку перечислить конкретные положения рассматриваемого Учения.

Возможно, самой привлекательной чертой такого изложения Учения, особенно для представителей Запада, был тот факт, что Махарадж тщательно избегал использования специфических духовных терминов и крайне редко ссылался на писания.

Он ограничивал свои беседы обращением к ищущему, рассмотрением отношений ищущего с другими чувствующими существами, а также феноменального проявления и его источника (Ноумена).

1) Ноумен – чистая субъективность – не осознающая своего существования.

Осознание своего существования приходит лишь с возникновением осознавания "я есть".

Это спонтанное возникновение сознания (ибо такова его природа, как говорил Махарадж) порождает ощущение присутствия, существования.

Одновременно с этим оно вызывает возникновение феноменального проявленного мира в сознании – вместе с ощущением дуальности.

Целое оказывается дуально расщепленным на (псевдо) субъект и наблюдаемый объект – каждый феноменальный объект принимает на себя субъективность в виде "я" по отношению ко всем другим объектам, являющимся для него "другими".

Объективирование этой дуальности требует создания двойной концепции "пространства" и "времени":
"пространства", в котором может быть растянут объем объектов, и "времени", в котором феноменальные объекты, растянутые в пространстве, могут быть восприняты, познаны и измерены в терминах длительности существования.

2) Человеческие и другие чувствующие существа в такой же мере являются составной частью тотального феноменального проявления, как и другие феноменальные объекты.

Они возникают с появлением феноменальной вселенной. Между одушевленными и неодушевленными объектами, как между объективными феноменами, нет никакой особой разницы.

Но субъективно, именно способность чувствовать дает возможность живым существам совершать восприятие.

Чувствительность, как таковая, является аспектом сознания, в котором происходит проявление, но оно не имеет никакого отношения к возникновению проявленного мира.

Таким образом, хотя способность чувствовать дает возможность человеческим существам воспринимать другие объекты, а интеллект дает им возможность различения, они ни коим образом не отличаются от всех других феноменальных объектов.


3) Концептуальная связанность возникает лишь по той причине, что каждый человеческий феноменальный объект рассматривает себя как независимую сущность.

Как таковой он считает себя подверженным пространственно-временным связям как чему-то осязаемому и отдельному от его собственного существования.


4) Ноуменальность идентична феноменальности в том смысле, что ноуменальность присутствует в феноменальности. Феноменальность не имеет своей собственной природы, отличной от природы ноуменальности.

В то же время ноуменальность должна выходить за рамки феноменальности, ибо ноуменальность – это все, что есть. Феноменальность есть лишь объективный аспект ноуменальности.

Именно отождествление ноуменальности с каждым отдельным феноменальным объектом, создавающее псевдосубъект из того, что является лишь действующим элементом в феноменальном объекте, порождает фантом автономного индивидуума, эго, которое считает, что находится в концептуальной связанности.

Точнее сказать, не порождает нечто отдельное от себя, а отождествившись,
так сказать, - «внутри» феноменального объекта, начинает считать себя же автономным индивидуумом, в реальности не являясь им.

Нет никаких фантомов эго, есть только отождествление.
Поэтому (потому-что) Оно – ОДИН!

5) То, что-мы-есть, как ноумен – это безвременное, бесконечное, неподвластное восприятию бытие.

То, чем-мы-видимся, как феномены – это преходящие, конечные, воспринимаемые чувствами объекты.

Воистину, то чем мы себя считаем, является лишь иллюзорными образами в сознании.

То, что мы, как обособленные иллюзорные сущности, питаем абсурдную надежду на то, что мы способны преобразовать себя в просветленные существа, демонстрирует степень той обусловленности, которой мы подвергаемся. Точнее, которой подвергает себя Он-ОДИН(Я).

Как может какой-то феноменальный объект, простая видимость, усовершенствовать себя?

Такое преобразование может вызвать лишь растождествление с предполагаемой сущностью.
То есть,- процес обратный первоначальному отождествлению.


6) Может показаться, что механизм существования основан на убеждении в том, что все происходящее в жизни является результатом актов волеизъявления со стороны вовлеченных в них феноменальных объектов, чувствующих существ.

Но это неверное убеждение, ибо можно ясно увидеть, что человеческие существа лишь реагируют на внешние стимулы, а не действуют на основе свободной воли.

Их существование представляет собой главным образом последовательность рефлексов, не оставляющих никакого места тому, что может рассматриваться как акты свободной воли или волеизъявления.

Их образ жизни в огромной степени обусловлен инстинктами, привычками, пропагандой и "последней модой".

Если говорить более фундаментально, то волеизъявление – это не что иное, как иллюзорное умозаключение, простая демонстрация, пустой жест наделенной энергией концепции "я".

Кроме психосоматического механизма нет никакой сущности, которая осуществляла бы волеизъявление.

Все, что есть – это безличностное функционирование и неумолимая цепь причинности.

7) При отсутствии какой бы то ни было сущности (которая является чем-то излишним при отсутствии волеизъявления), кто может осуществлять иллюзорную волю и кто может переживать результаты ее действия?

Кто связан, и кто должен быть освобожден?

Может возникнуть «идея», что связано отождествленное Я, но Я – совершенно ничем не может быть (и не) ограничено, кроме самой этой «идеи» - тождественности с объектом.

Максимально глубокое понимание этих основных положений Учения ведет к спонтанной жизни, свободной от волеизъявления.

Это и есть переживание Учения на опыте, переживание, представляющее собой ноуменальное бытие.

Это переживание вскоре приводит к глубокому осознанию того, что вся эта жизнь есть одно великое сновидение.

И тогда нас охватывает всепоглощающее ощущение единства, в котором наше "я" полностью стирается.

Что может остаться после этого, кроме свободного от волеизъявления наблюдения за всем, что произойдет в оставшийся период отведенной «нам» жизни?

Или, - чем еще можно заниматься, кроме как наблюдением сна, где Я сновидит себя конкретным человеком (конкретным объектом) , и при этом понимать, что Я не является тем, что оно сновидит.

Наблюдение – это ноуменальное функционирование.

Такое наблюдение всего происходящего, свободное от волеизъявления и вынесения суждения, возникает вместе с необъективированным отношением как к «себе», так и к «другим», кои есть – сновидимые.

Необъективированное отношение к себе возникает тогда, когда в уме нет ни единой мысли о себе как об объекте какого бы то ни было рода, физическом или психическом.

Знать, чем ты являешься, без малейшей нужды в каком-либо объяснении со стороны кого бы то ни было, иметь максимально глубокую убежденность в том, что ты лишен каких бы то ни было "микроэлементов объективности" – значит иметь переживание Учения на опыте.

Полное отсутствие какого-либо объективного качества может означать только отсутствие самой концепции воспринимаемого и познаваемого.

Необъективированное отношение к самому себе естественным образом приводит к необъективированному отношению к другим, что означает конец рассматривания всех феноменов, чувствующих и нечувствующих, как своих объектов.

И тогда наступает мгновенное постижение того, что предполагаемый субъект (я) и предполагаемые объекты (другие) существуют лишь как видимости , как сновидимости.

Результатом является, говоря другими словами, устранение неверного понимания, известного как "неведение", что означает осознавание нашей истинной природы. – Осознование природы Я.

Говоря с точки зрения "Я" (ноумена), мы все, каждый из нас может обратиться к своему феноменальному "я" со словами: "Пребывай в покое и познай, что Я есть Бог".

Лишь когда отсутствует феноменальное "я", ноуменальное "Я" может присутствовать... .

p.s. sorry,kas isizeis,vertejas toki gryba pjauna,kad lengviau rusiskai suprasti
 Kukas ~
 2010-11-05 15:52


Vienas svarbus "dalykas" zmogaus gyvenime-prasme. Nematant prasmes sunku prisiversti ka nors daryti o kazka daryti reikia kasdien-dirbti,pramogauti.. ir t.t zodz buti.Kitas reikalas kada sedi nirvanoi patirdamas buvimo pilnatve nieko nejudindamas,kada prasmes savoka kaip tokia rodosi absurdiska,puikybes isdava.Gyvenime gi,turime daug judeti ir judinti kitus,kas pagimdo klausima: kodel tureciau? i kuri atsako dar nerasta.Zinant,kad suvokdamas beprasmiskuma neprisiversi nieko,matydami judancius zmones matome ju, isisamoninta ir nebe,- tikejima prasmes buvimu,(butent tikejima) -prasme, kuri neimanoma be iprasmintojo, kas gali buti tik jos-buties,pats sukurejas-protas,intelektas,nes prasme kaipo tokia yra intelekto pagimdoma ir suvokiama.Dar galima atmesti prota su jo funkcija kaip nereikalinga,nieko bendro su dievu ar evoliucija neturinti slamsta,tada isnyksta ir prasmiu ieskojimas ir svarbus argumentas visuotinio proto egzistavino naudai
 Kukas ~
 2010-10-29 12:13


Пустота,полнота-полнота в пустоте.Есть Высший Разум-который имеет Идею о развитии каждой букашки,владеет её прошлым и будущим.Сказать что Бога нет исходя из "пустоты медитации"-та же Иллюзия.Не смотря на всю пустоту-Высший Разум есть.Иначе откуда развился бы у человека интеллект-"от сырости" эволюции? Развился из-Интеллекта.Так как же тогда без Бога? Пустота что ли-рождает ИДЕИ?
 Юля ~
 2010-10-29 03:53


Problema tame,kad VIENOVĖ pradedama jausti tik pasiekus tam tikrą brandą.O kol "fragmentas" dar žalias,jis jaučiasi tik atskiru,tiesa unikaliu,nepakartojamu,bet -atskiru nuo visumos.Šitoje evoliucinėje pakopoje "aš" esu -svarbiausias,o visi "kiti" tik -šiaip...(runkeliai)...Jie man ne draugai,ne pakeleiviai,o tik konkurentai.EGO ne bendradarbiauja,jis -konkuruoja...
 Romas ~
 2010-10-28 17:01


Ne visi randa dieva arba nirvana arba absolita aplomai-kaip vienijanti beasmene,beveide energija,dar reciau randomas asmenis dievas-dievas kaip atskiras asmuo,su kurio lygiai taip gali bendrauti,draugauti,kurti,gal net susipikti kaip su zmogumi.Ties sia riba ir Buda sustojo,rades tik nirvana.Normaliam zmogui asmeniui turi rastis normalus noras rasti dieva asmeni,savo tevo,motinos arba sukurejo vaidmenyje
 Kukas ~
 2010-10-28 15:48


Taip,todel turi "ziureti" i savo vidu.Religija is esmes yra asmeninis santykis su dievu-patirtinas asmeniskai,kitam neirodomas,kaip negali parodyti vidinio pasaulio
 Kukas ~
 2010-10-28 15:34


Ne visos religijos ir dvasiniai mokymai veda prie to pačio tikslo. Dauguma jų veda į akligatvius. Labai daug šunkelių...
 Povilas ~
 2010-10-28 14:03


Radau Povilai,radau, suprasi ta paauges....
 Kukas ~
 2010-10-28 13:36


Egzistencija,Butis,Esatis -tai sinonimai to paties.Ši Esatis (sanskrite -Sat)susideda iš dviejų aspektų.Pirmąsis tame,kad viskas šitame pasaulyje(akmenėlis,medis,žmogus irt.t.)yra vienetinėj formoj -individualus,unikalus,atskiras.Bet antrąsis tikrovės aspektas kalba apie jų visų VIENOVĘ.Iš vienos pusės viskas unikalu ir atskira,iš kitos -gi,visi šie atskiri fragmentai turi giluminę vienovę.Kaip tik į ją,į šią giluminę VIENOVĘ (į antrąjį tikrovės aspektą)ir nukreiptas visų religijų ir dvasinių mokymų pagrindinis dėmesys.Vieni tai vadina Dievu,kiti nirvana,treti dar kitaip,bet esmėje,tai tas pats -antrąsis Buties aspektas.
 Romas ~
 2010-10-28 08:06


Na, matai, Kukai, jokio dievo neradai, tik save ir savo intuiciją, pojūčius, energiją. Tai atranda visi, kas turi supratimą kaip žiūrėti į savo vidų. Užtenka tik žiūrėti vidun, nekurti fantazijų ir minčių debesys pradeda sklaidytis. Mintis, kad yra dievas, tokia pati, kaip ir mintis, kad dievo nėra, tai yra mintis. Neutrali būsena yra meditacija, kai nėra nei už, nei prieš, nėra nei vienos minties. Jeigu minčių nelieka, tai ir dievo nelieka, pasaulio nelieka, viskas dingsta, sprogsta tuštuma. Bet ši tuštuma, nėra tuščia, ji yra pilnatvė.
 Povilas ~
 2010-10-28 07:38


Kalbant apie tikejima is savo varpines...susimasciau,kuom as tikiu.Na,kaip ir dievu,bet,kur ar kaip ar kodel,zodz kaip istikruju yra su phenomenu pavadinimu tikejimas dievu manyje.Pasikapstes,nieko kito neradau ,kaip tik tikejima savimi-savo intuicija,izvalga,esybe,kuriuos "sako" tikrai yra ir tik protas lieka ant ledo,nes jam reikia irodymu,taip pasigimde tikejimo fenomenas-tikejimo savimi,kad kazkas yra,be irodymu,kolkas.Isvada sena kaip pasaulxs: pazink save
 Kukas ~
 2010-10-27 14:16


Sai-baba sake: dievas pasleptas uz ego kalnu....Kas turi ausys tas girdi....
 Kukas ~
 2010-10-27 13:05


Buda badaudamas(praktikavo asketizmą),budamas jau ant išsekimo ribos,patyrė viziją:jam pasirodė deivė grojanti stiginiu instrumentu.Šią viziją jis suprato taip:kai styga palaida,tada ji blerbia,kada pertemta -irgi muzikos nesigaus.Tiktai itempus saikingai,galima išgauti muziką,melodiją.Po šitos vizijos,Buda atsisakė bet kokių kraštutinumų,taip gimė VIDURIO KELIAS.
Budistai Dievo nei teigia,nei neigia ir tai labai patraukli pozicija.Tuo tarpu Povilas neabejotinas neigikas.
 Romas ~
 2010-10-27 12:27


Tai kad Buda nerado dievo ta pati ir reiskia-Buda nerado dievo.Daugelis rado tarp ju ir Jezus
 Kukas ~
 2010-10-26 20:47


Povilas
Думаю Вы подразумеваете под эволюцией-Закон? То есть некое Дыхание,подвластное Ритму.(это у герметистов есть)А миры мол-рождаются и умирают сами,по Закону в котором множество других законов гармонии.Ну а Руководства мол никакого нету?
Всё это так...Но Закон этот -прекрасен,ведёт к Прекрасному,зовёт в блаженство-разве это не Божественно?)) И когда человек ощущает высший восторг души,полёт любви-он разве не ощущает -Божественную лёгкость?)) Просто Закон-да не просто!) Это-Божественный Закон.А творим в нём -мы своими мыслями,вспоминая Себя.

 Юля ~
 2010-10-26 18:06


Buda nebuvo ateistas? Jis tiesiog nematė dievo, todėl pasirinko neutralią poziciją, nes nebuvo įsitikinęs ar dievas yra?
Buda ieškojo dievo visur kur tik buvo įmanoma, jis pakėlė kiekviena akmenuką, žiūrėjo į savo vidaus giliausią kertelę ir nieko! Jis nerado nieko, kuo labiau žiūrėjo, tuo labiau tas Niekas tik didėjo. Ir jis teisus. Kuo giliau žiūri į materiją, skaldai atomą, protoną, randi kvarkus ir paskui materija išnyksta, nieko nelieka.
Jeigu tu tiki į dievą, tu sukuri velnią, o tai yra dualumas. Jeigu netiki į dievą, jo nėra, jo neįmanoma rasti. Dievas labai priklauso nuo tavo tikėjimo, dievas toks bejėgis... Vos aš nustojau juo tikėti - jis dingo. Tai iš pat pradžių buvo sapnas.

 Povilas ~
 2010-10-26 16:54


Nei pats Būda,nei jo pasekėjai,niekada nebuvo ateistais.Tarp dievo teigimo (teismo) ir neigimo (ateismo)dar yra ir tarpinė (neutrali) pozicija.Kada žmogus nežino,jis negarantuotas,nes nematė...Va tokia pozicija yra visiškai logiška ir suprantama,bet tai ne Povilo pozicija.
Povilas nori visus pranokti savo originalumu.Bet dievo neigimas yra dar didesnis "prisigalvojimas" negu teigimo atveju.Nes teistai savo teiginius pagrindžia,kad ir ne tiesioginiais įrodimais pvz.:
-loginiais -jeigu yra kūrinys,tai turi būti ir kūrėjas;
-asmeninės patirties,per "prisilietimus";
-kitų žmonių dar gilesnėm ir akivaizdesnėm sakralinėm patirtym;
-apreiškimais,stebuklais,dvasinių dėsnių buvimu ir pan.
Tuo tarpu ateistas remesi tik vienu argumentu -dievo nėra,nes aš nemačiau...(o kurmiui nėra teliko...)Ko tokioje pozicijoje daugiau,sąmonės ribotumo ar noro išsiskirti?
O kas dėl evoliucijos,tai ji nei kiek neprieštarauja Dievo buvimui,nes tai tik įrankis Jo rankose...
 Romas ~
 2010-10-26 16:29


NASA bando įrodyti dievo buvimą??? Tu atidžiau paskaityk tą rusišką straipsnį. Tai spėlionės, išsigalvojimai.
Evoliucija vyko ne tik fizinio pasaulio, bet ir sąmonės, energijų pasalių. Tiriant šiuos abu aspektus matosi visa evoliucijos grandinė. Kol atsirado mąstantis ir kuriantis žmogus, šių dienų gyvūnija ir augmenija, evoliucija praėjo apie 500 milijonų metų bandymų, mutacijų. Žuvo daugiau kaip 90 procentų visų gyvybės formų. Ir evoliucijoje nėra jokio dievo, Buda nerado jokio dievo, aš taip pat ieškojau to dievo, bet jo kaip nėra, taip nėra. Man ką, jį susigalvoti, ar perimti tavo fantazijas apie dievą?

 Povilas ~
 2010-10-26 13:39


Povilai. Jau NASA suzlugde tavo "didziojo sprogimo" ir "savaimines evoliucijos" modelius. Bando yrodyti Dievo buvima. Kuo dabar tikesi?
Placiau: http://6rasa.ru/nasa-ozadachilos-poiskami-boga/
 Gintaras ~
 2010-10-26 11:11


Kiek superatau is naujausiu laisku...greit visi patirsim ..Vyriskos ir Moteriskos energiju susijungima..
Salusa is Sirijaus spalio 22 d.laiske ta pati sako.
Kiti saltiniai raso ,kad spalio 30 d-svarbus momentas...
Suvokimo portalas 30-30 atvertas.
Praeikite ,draugai !
Prasiveria Iejimas i zymiai Aukstesnius Ismatavimus.Moteriskos Energijos jau aktyvuotos Zemeje.Dabar vyksta Vyriskos (10/5 / ir Moteriskos (20 ) ENERGIJU SUSTIPRINIMAS VIENINGAM RITMUI,PLECIANT MUSU sAMONE PRIE DIDESNIO SUVOKIMO (30 )tOKIU BUDU SUSIKURIA TREJYBE 10-20-30 IR 5-11-16 tAI IR YRA dIEVISKOS vIENYBES sOKIS ,VYRISKOS IR MOTERISKOS ENERJIJU SUSIJUNGIMAS ,KURI MES ISTIRSIME IS IVAIRIU PUSIU.
WWW.5DREAL.COM
CIA SMULKIAU APIE TAI.
 Violeta ~
 2010-10-25 15:39


Galvojau ideti sventuju pasisakymus ir patirimus,staiga randosi:

Meditacija sako mums tik viena: Dievas yra.Šri Činmojus „Meditacija“kolkas tam kartui:)
 Kukas ~
 2010-10-25 11:56


O kaip patikrinti?
 Romas ~
 2010-10-25 07:22


Apakinti melu, kurie nepatikrinę tiki.
 Povilas ~
 2010-10-24 20:07


Palaiminti, kurie TIKI (nematę).
 Ditė ~
 2010-10-24 19:44


Tas musu "as" tikra misle.Visu atsakymu ir paslapciu saltinys.Mazai mes zinom apie ji,todel dievas nepasiekamas,todel nera ka pasakyti....intuicija,izvalga...isgirsk...turesi ka pasakyti....deja....ne girdima,nepasitikima,bijoma,nepriaugta...susitapatinimas su gyvunais,kurmiais ir t.t ir t.p.....egzistuojama "po zieme" kur nera sviesos....likimas sliekai ir meslas...
 Kukas ~
 2010-10-24 13:41


Nėra prasmės diskutuoti apie tai ko nėra, kas yra tik žmonių fantazijose.
 Povilas ~
 2010-10-24 12:30


Turbūt dėsninga,kad diskusija užgeso ir neprasidėjusi.Nes žmonėms kalbėti apie Dievą truputi panašu,kaip kurmiams apie teliką.

 Romas ~
 2010-10-24 12:23


Povilas-"Спецпроект" мироздания.Все созданы из Любви Божественной,а Povilas дитя какой то не понятной эволюции...а кто отец?))))
 Юля ~
 2010-10-23 03:07


Jeigu evoliucija yra "už borto", tuomet aš eisiu su evoliucija.
 Povilas ~
 2010-10-22 22:13


....vistiek lieki uz borto...tu pasiekme,nesi egzistencialus,evoliucija tavo priezastis....evoliucija turi priezasti?
 Kukas ~
 2010-10-22 17:14


Aš nesu sukurtas, o esu evoliucijos pasekmė.
 Povilas ~
 2010-10-22 16:36