Forumas - Konkretūs veiksmai fiziniame pasaulyje - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

El. paštas & slaptažodis


Dabar registruota: 264
Registruotis forume
Priminti slaptažodį
Diskusijos forume
Autorių sąrašas
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Konkretūs veiksmai fiziniame pasaulyje

Turiu pasiūlymą čia registruoti,išreikšti visas mintis susijusias su konkrečių darbų atlikimu mūsų fiziniame pasaulyje.Aš labai viliuosi,kad Lietuvoje yra žmonių,kurie prieme Baltosios Brolijos Mokymą,ir kurie tikrai nori kažką daryti,bet nežino nuo ko pradeti.Siūskit savo mintis šia tema ir jos čia toliau bus išvystitos ir rutuliotos iki konkretaus darbo,veiksmo.Reikalingas tik pradinis impulsas,o toliau viskas pajudes savaime.
 Aurelijus ~
 2010-02-16 01:04
norėdami rašyti komentarą prisijunkite
Komentarai

(11.16)"Kreipimasis į „Siriaus“ skaitytojus" yra kaip tik apie konkrečius darbus fiziniame plane. Klausiau Tatjanos kaip ji supranta šiuos žodžius: "žmogus, kuris priklauso Dieviškajai grandinei." Štai ką atsakė:

Oчень трудно объяснить термин "человек, принадлежащий Божественной цепи".
Среди людей, которые воплощены на Земле, есть так называемые земные эволюции, а есть те души, которые отказались от блаженства Небес с тем, чтобы оказать помощь Земле в этой сложное время.
Но, поскольку они обременили себя кармой, чтобы принять воплощение, то не все они помнят о своем Божественном предназначении.
Поэтому очень важно, чтобы они смогли вспомнить о своей миссии. Тогда с их помощью Бог сможет вытащить многие души, которые связаны с ними кармически.
Один человек своими достижениями может помочь тысячам душ. Но он должен найти это Учение, чтобы вспомнить и начать действовать.
 Audrius ~
 2011-11-21 21:49


Užsirašiau tą šaukinį iš Budos laiško ir kasdien skaitysiu, kad mūsų žemei būtų geriau, labai galingi žodžiai....
 Amina ~
 2011-06-20 13:55


http://connecting-project.narod2.ru/yaponiya_russ/
 Robertas ~
 2011-03-12 22:56


Jei kas nori kaêkuom padeti Japonijos žmonems ir visai planetai labai rekomenduočiau 2007m.kovo7d. Gautamos Budos laišką.Tai būtų realiai veiksminga mūsų pagalba.
 Aurelijus ~
 2011-03-12 15:11


Siekiant supaêindinti.paêadinti kuo didesnį žmoniu skaičių su nauju diktavimų ciklu atnaujinta sirijaus svetaines reklama internetineje erdveje per textads sistemą.Sprendžiat iš pirmųjų laiškų šia vasara nusimato kažkas rimto.Galbut net taip visų laukiamas Pakylejimas.
 Aurelijus ~
 2010-06-03 18:51


Beja, visiškai nesvarbu tautyė, amžius, lytis ar bet kokia žmogaus padėtis, jis vistiek gali sukontaktuoti su dieviškuoju pasauliu. Žinoma išimtimi galima pavadinti žmones kurie labai apsunkino save karmine našta, todėl save labai riboja. Šiaip kiek žinau gyvenant mieste, angelus ir panašias butybes lengviausiai pamatyti ankstyvą rytą ir vakarą danguje, tuomet kai ramesnis paros metas ir vis dar yra šviesos ;)

 Dovydas ~
 2010-06-03 17:05


Sveikas Gintarai, tiesą sakant Mykolo pasisakymai per skrtingus pasiuntinius tapo labai konkretūs, jog viskas prasideda dienų bėgyje. Violeta įdėjo laišką per kažkokį pasiuntinį , kuriame Mykolas pranešė jog jau šio mėnesio 17d. prasidės atviri įvykiai, taip pat pasakė jog jau dabar galima pradėti bendravimą su dvasių pasauliu kuris jau yra visiškai čia pat. Manau būk kantrus ir viskas ateis, galbūt iš pradžių per tavo vidinį balsą ir intuiciją,o vėliau ir fiziniame plane. Čia tu savo žodžius paremi nauju Tatjanos laišku? Nekantauju kol šiandieninis laiškas bus išverstas.
 Dovydas ~
 2010-06-03 16:31


Pagal Arkangelo Mykolo pranesima jau kai kurie dabar, nuo 20.00 iki 20.10 turetume matytis ir bendrauti su dieviskuoju pasauliu. As vis pasiziuriu i dangu, bet nieko nematau, gal kas mato tai Lietuvoje, bendrauja, ydomu butu suzinot ar lietuviams kas nors sakoma?
 Gintaras ~
 2010-06-03 16:04


Ko gero jog taip. Aš jau laukiau birželio tikėdamasis jog prasidės naujas diktavimu ciklas, kaip buvo ir prieš žiemos saulėgryžą.
 Dovydas ~
 2010-06-02 16:18


Pasirode naujas Numyletinio Alfos laiškas Sirius-net.ru.Manau dienos begyje turetų pasirodyti ir lietuviškas vertimas.Susidaro įspūdis,kad prasidejo naujas diktavimų ciklas.
 Aurelijus ~
 2010-06-02 13:46


Dėkui už konkrečius darbus.Telydi juos šviesa ir meilė.
 Dita ~
 2010-04-28 21:10


Sveiki visi!Sirius.tai.lt pradetas populiarinti per kontekstines interneto reklamos tinklą-Textads.Skirtumas nuo kitų reklamos internete būdų tas,kad reklama rodoma priklausomai nuo tinklapyje esančios informacijos.Jei vienoje ar kitoje svetaineje atsiras informacija kažkuo susijusi su "Žmonijos Mokytojų Laiškais",tai ten automatiškai atsiras šios svetaines nuoroda.Labai paprasta ir efektyvu.Svetaines nuoroda talpinama per 150 pagrindinių Lietuvos portalų.Pvz. Alfa,Balsas,lrytas,respublika,one,draugas ir t.t.Aš jų nevardinsiu,tai tikrai daug.Tuo siekiama,kad kuo daugiau žmonių gautų priejimą prie informacijos,kuri yra išdestyta čia.Galbūt tai paskutinis jų šansas.
 Aurelijus ~
 2010-04-27 22:05


Juk giliai ikvepia: Jus zmones,pradejote beveik begalines panoramos,galimybes dziuginanciai tarnystei,neprilygstamam jaudinanciam patyrimui,didingai nezinomybei,ir neturinciam ribu laimejimui niekada nesibaigianciu,visa laika auganciu sferu beribio pletimosi bekrasti atskleidima Malda-Garantija,jog bet kuri malda bus isgirsta,yra jos nuosirdumas...Dievas atsako i sielos nuostata,ne i zodzius...Melskite tiktai vertybiu,ne daiktu; augimo,ne pasitenkinimo Meile yra dinamiska.Jos niekada negalima uzgrobti;ji yra gyva,laisva,virpanti,ir visada jaudinanti.Zmogus niekada negali Tevo meiles paimti ir savo sirdyje ikalinti.Tevo meile mirtingajam zmogui gali tapti reali tiktai pereidama per to zmogaus asmenybe,kai sita meile savo ruoztu jis dovanuoja kitiems zmonems....Meile yra troskimas darytivgeri kitiems... Angelai neturi materialiu kunu,bet jie yra konkrecios ir diskretiskos butybes; jie yra dvasines prigimties ir kilmes.Nors jie nera matomi mirtingiesiems,bet jus jie suvokia tokius..Jie iki galo suvokia jusu moralines kovas ir dvasinius sunkumus.Jie myli zmogiskasias butybes,ir jusu pastangos suprasti ir myleti juos gali atnesti tiktai geri... Na argi nera grazu.
 1,2,3 ~
 2010-03-05 21:15


Pritariu Aurelijaus pasiūlymui. Tik tam nuveikti reikės šiek tiek daugiau laiko:pamatyti žmogų, jo problemą, padaryti jam gerą darbą ir t.t.Darykime gerus darbus ir tuo pačiu kiekvieną vakarą junkimės bendrai maldai.
Šviesos ir meilės jums visiems.
 Dita ~
 2010-03-05 20:45


Aurelijau,galbut tavo mintys ir geros,tai pasklistu po Lietuva,nenoreciau kad netinkamai mane suprastum,nenoriu gesinti tavo antuzijazmo taip ir toliau,as tuom dziaugiuosi,bet galbut vertetu islaikyti kuri laika visuotines maldos orentyra nesiblaskykime ziurekime tiesiai ir judekime viena kryptimi,jai mes islaikysim maldos praktika,ir tai bus kaip iprotis bendras vienijantis dalykas,mes igausim issiugdysim ar kaip ce pavadinti patys vieni su kitais vienybes,supratima,sekantiems darbams.
Galbut tai galima butu sujungti ir kad kiekvienas savo aplinkoje apsidairytu ir tikrai suras bent viena zmogu kuris pasirenges prisideti maldai.
 Alvydas ~
 2010-03-05 16:51


Maldai reikia pribresti,reikia daaugti iki suvokimo,kad zmogus klysta ir pats is saves nieko nepasieks,ne veltui sakoma gerais darbais kelias i pragara gristas.Taip pat reikia suvokti,kad yra laisva valia ir kol nepaprasysi pagalbos nieko negausi is dievo ar angelu,archangelu ir t.t.Reikia suvokti,kad gali garbinti desnius,medzius,akmenis,bet tikrai nepersoksi ta,kuris viska sukure,tai jis is principo viska valdo.Reikis pazinti dievo valia,suvokti,kam viskas kas yra-yra.Prisitaikimas prie desniu neisvaro is zmogaus neigiamumus,(toliieskoti nereikia)Taip pat gali likti piktas ir agresivus ir buti prisitaikusiam prie desnio.Galima prisitaikyti prie desnio is baimes,nes kitaip kentesi,velgi tas neisugdo doro charakterio.Galima dalykas,kad musu pasauli valdo tokie vedami egoistisku tikslu prisitaike prie desniu.Prisitaikymas vardan prisitaikimo prie desnio nepanaikina egoizmo,atvirksiai,kada zmogus prisitaiko kad galetu laisviau tenkinti savo ego zinoma zlugdo siela.Vat ir klausimas ar ilgai tokie prisitaikeliai bus reikalingi dievui,kurie nei patis yra laimingi uzvaldyti ego ir kitus is kelio veda....Biski nukrxpau,zodz iki maldos reikia subresti:)
 Kukas ~
 2010-03-05 10:46


Būtų labai gerai,kad visi,kas dalyvaus pasidalintų savo įspūdžiais ir kaip sekesi.Manau praejus kiek laiko,reiketų paklausti tų žmonių,kuriems padejote,kaip jie įvykdė savo pažadą padaryti tą patį.Svarbu,kad NENUTRŪKTŲ GRANDIS.Dievo keliai nežinomi,pažiūresim kas gausis.Rašykit savo pasiūlymus,kaip būtų galimą efektyviau išnaudoti šio"ŽAIDIMO"potencialą.
 Aurelijus ~
 2010-03-05 01:39


DEMESIO! DEMESIO!Siūlau "apšilimui"įdomų,labai naudingą projektelį.Kviečiami dalyvauti visi,kurie nebegali sau ramiai stumti tuščiai laiką,o nori veiksmo.Viskas LABAI PAPRASTAI :) Reikes jūsų noro ir nuoširdaus NESAVANAUDIŠKUMO išreiškimo dalyvaujant šiame projekte.Taigi.Tau reikia padaryti 2 GERUS DARBUS DVIEM ŽMONEMS.Po 1 kiekvienam.Tu pats nuspresi kokie tai bus darbai ir kam reikalinga tavo pagalba.Tai būtina padaryti nesiekiant sau naudos(nors iš principo tai neįmanoma,nes automatiškai tu kuri sau geroves karmą).Taigi-2žmones-2geri darbai jiems.Sekmingu rezultatu skaitysis,tada,kai tie žmones tau padekos tikrai,iš širdies,ir paklaus-kuom gali atsidekoti.Čia prasideda antra "žaidimo"dalis:tu paprašai jų taip pat padeti 2 žmonems,kurie savo ruožtu taip pat turės tai padaryti.Viskas pradės vykti"Domino"principu.Tarytum Gerumo epidemija nusiris per Lietuvą. Tai imam ir bandom:))
 Aurelijus ~
 2010-03-05 01:28


Kaip žiūri taip ir matai Gediminai, tik tiek dalima pasaakyti. Kitų žmonių atliekamuose veiksmuose matai tai ką nori matyti, bandai visiems priklijuoti vienodas savo suvokimo etiketes. Malda turi savo galią, vien sutelkdamas dėmesį į žmogų ir siūsdamas jam meile tu savyje leidi šiam jausmui būti, linkėdamas kitam gero tu nelinki jiems blogo, išsiugdo geros ir šviesios savybės, kurios vėliau pasimato kasdieniniame gyvenime ir tampa pavyzdži kitiems. Viskas yra persipyne, ir ne visada yra svarbiausias pats pirmas viksmas, bet prie kokių tolimesnių veiksmų jis veda. Yra nešvarių organizacijų, yra davatkų besimeldžiančių tik dėl vaizdo, bet jei pamatai vieną šunį margą tai tiki jog visi šunys pasaulyje margi? Žinoma tai tavo pozicija ir ji gerai suprantama, bet geriau žmonės pradės nuo maldų , o vėliau iš to kilęs polėkis padės imtis didesnių darbų, tiesiog kantrybės. Mes pasimelsime, kitiems to jau nereikia ir jie jau imasi konkrečių veiksmų fiziniame plane, treti dar nedaro nieko tik blevyzgoja ir demonstruoja savo iškalbingumą, kiekvienam savo. Aš prie maldinės praktikos prisidėsiu, jug neesam tokie išdidūs jog mums būtų sunku pasimelsti už žmonių gerove, ir neesam tokie prisirišė prie materialaus pasaulio jog būtų gaila paaukoti keletą litų kilniam tikslui. Gero ir ramaus vakaro.
 Dovydas ~
 2010-03-04 21:46


Gal galite man išaiškinti, ką malda duos konkrečiai mūsų pasauliui? Pokyčiai ateina ne meldžiantis, o kažką konkrečiai darant. Dar tiksliau, pokyčiai ateina tiktai iš jūsų vidaus. Tikri pokyčiai tiktai vidiniai. Tai sąmonės pokyčiai. Tai vis didesnis sąmoningumas aplinkinio pasaulio ir savęs atžvilgiu. Pokyčiai ateina per situacijas ir veiksmus materiame pasaulyje, o ne per malda, kuria naudojate daugiausia savo ego patenkinimui. Labai gaila , kad šiuolaikiniame pasaulyje malda ir meditacija tapo ne tikro savęs atradimu, o tiktai ritualiniu apsvaigimu, kuris nieko nepadeda žmogui pasikeisti iš vidaus. ašaramo statymas ir pasiuntinio garbinamas, nieko neturi bendrao su tarnavimu gyvybei. Nes jei tarnauji, tai tarnauji visiems ir ta tarnavima bandi įgyvendinti savo asmeniniame guvenime. Nebandai slėptis miške, ar už pasekėjų nugarų. Aiškindamas, kad mieste blogos vibracijos . Bandai kažką keisti konkrečiai, ten kur dabar esi. Bendraudamas , šnekėdmas, kažką padarydamas aplinkiniams žmonėms. Galbūt pokyčiai neakivaizdūs, nėra jokio ašaramo, tačiau tie vidiniai pokyčiai taip pat paliečia ir aplink tave esančių vidinę būsena. Jie net ne žinodami yra įtraukiami ir yra užvaldomi tų pokyčių. Jie net nežino, kas tų pokyčių inniciatorius.
Juk viskas labai parasta, pasaulis geris nepriklauso nuo to kam tarnausi. Jis priklauso tiktai nuo to ar noresi, kad pasuliui butu gera. Ir siai nuostai igyvendinti nereikia kisti jokiu valdovu ar pasiuntiniu . Negi reikia kazkokio vado, kad jis tave priziuretu ir komanduotu jums, ka reikia gero padaryti?
Labai teisingai,kazkada pastebejo marija, kad susivienijimas ivyksta tiktai kai vienijimasi materialiai , per ekonominius svertus. Nu pavyzdziui vienas kitam padeda. Padekim vienas kitam. Igyvendinkime, kazkokius vienininjus visa zmonija ekonominius projektus , o ne siuskime savo pinigus kazkokio asaramo statybai. Jeigu butu statoma kazkokia gamykla , tai dar suprasciau, o dabar . :)
 Gediminas ~
 2010-03-04 21:21


Visai nesvarbu, kokias maldas naudosim ar tiesiog medituosim - svarbu vieningumas, širdžių polėkis. Mano pažįstama, turinti aiškiaregės savybių, melsdamasi "pamatė", kad Tatjana pajuto mūsų maldas ir tarsi šypsojosi...
 Dangerutė ~ dangerutek@yahoo.com
 2010-03-04 16:13


Ok.Vakare meldžiames 21val.Maldoms galime naudoti spec.puslapiai-maldos,šaukiniai,liepimai dvasiniam darbui.
 Aurelijus ~
 2010-03-04 15:31


Man asmeniskai,geriau 21val.melstis o ryte apie 6val.
Man atrodo tiesiok svarbiausia yra kad reguleriai kryptingai melstumemes,vienu metu bus didesnis efektas rodantis vieninguma,bet neturetume nusileisti savo ego kad jai meldzesi visi ne tuo metu kaip as galiu tai nesimelsiu.
Ir noreciau visus paraginti,kad tiek patys tiek kitus paragint maldai,kuriuos truksta nedaug ir kuriuos tik truputi reikia pastumeti.
Tegul tai buna musu bendro vieningumo pradzia,ir mums tai bus kaip isukis,testas egzaminas ar mes galim susiburti.
Ir dar kiek galima vienas kito poziurui supratingumo,auginkim bendras idejas,ir mintis negesinkim kitu minciu viziju o tobulinkime jas pridedami kiekvienas savo matyma zines suvokima.
gal kas galetu pakomentuoti pagerinti ,si varijanta maldos kaip galimybe melstis tiem kas turi troskima bet neturi savo suvokimo.
As Esu
As usidarau viena kambarelije.
Uzsidegu zvake.
Pasidedu sale Marijos atvaizda,atvirute,nuotraukele.
Atsisedu,sedziu ramiai stebiu kaip ikvepiu iskvepiu,ikvepiu iskvepiu,stebiu savo kvepavima.
Manije viskas nurymsta.
Mane uzplusta ramybe,ir dziaugsmas.
Persizegnoju;
Vardan Dievo Tėvo, * ir Sūnaus, * ir Šventosios Dvasios. Amen.

Sveika, Marija, malonės pilnoji!
Viešpats su Tavimi!
Tu pagirta tarp moterų
ir pagirtas Tavo sunus – Jėzus.
Šventoji Marija, Dievo Motina, melsk už mus, nusidėjėlius,
dabar ir mūsų mirties valandą. Amen.

Sveika, Marija, malonės pilnoji!
Viešpats su Tavimi!
Tu pagirta tarp moterų
ir pagirtas Tavo sunus – Jėzus.
Šventoji Marija, Dievo Motina, melsk už mus, nusidėjėlius,
dabar ir mūsų mirties valandą. Amen.

Sveika, Marija, malonės pilnoji!
Viešpats su Tavimi!
Tu pagirta tarp moterų
ir pagirtas Tavo sunus – Jėzus.
Šventoji Marija, Dievo Motina, melsk už mus, nusidėjėlius,
dabar ir mūsų mirties valandą. Amen.

As prisimenu savo gyvenime patirta pati stipriausia pakiliause tyros meiles jausma.
Ir sis jausmas visa mane teuzlieja,as esu Meileje,

Mano akys nukrypsta I Marijos atvaizda,
usimerkiu isivaizduoju Marijos atvaidza mintyse,
mintyse Marijos atvaizdas dar svelnesnis skaistesnis as matau jos sypsena man,
IR VISA SAVO MEILE SIUNCIU JAI ,,,
po keliu minuciu as kalbu toliau,
islaikyma ta meiles siuntima ir atvaidza savo mintyse

Sveika, Marija, malonės pilnoji!
Viešpats su Tavimi!
Tu pagirta tarp moterų
ir pagirtas Tavo sunus – Jėzus.
Šventoji Marija, Dievo Motina, melsk už mus, nusidėjėlius,
dabar ir mūsų mirties valandą. Amen.

Sveika, Marija, malonės pilnoji!
Viešpats su Tavimi!
Tu pagirta tarp moterų
ir pagirtas Tavo sunus – Jėzus.
Šventoji Marija, Dievo Motina, melsk už mus, nusidėjėlius,
dabar ir mūsų mirties valandą. Amen.

Sveika, Marija, malonės pilnoji!
Viešpats su Tavimi!
Tu pagirta tarp moterų
ir pagirtas Tavo sunus – Jėzus.
Šventoji Marija, Dievo Motina, melsk už mus, nusidėjėlius,
dabar ir mūsų mirties valandą. Amen.

As Esu as matau Marija
Uzplusta mane dziaugsmas ir palaima
Mano visa sirdis apsala
suvirpa viskas manije
Is mano sielos istryksta asaros auksines,,,,,,,,,,,,,

 Alvydas ~ alvydasjarus@gmail.com
 2010-03-04 15:00


Na va, šaunu, kad žmonės subrendo bendrai maldai, nebuvau skaičius šitos temos, todėl temoje "Padėkime Tatjanai" pasiūliau maldos laiką ir jau pradėjome melstis 21 val., gal būtų geriau, jei melstumės tuo pačiu metu, 22 val. gal kiek vėloka, kiti žmonės tada jau miega, o 21 val. būtų optimalus variantas - kaip manot?
 Dangerutė ~ dangerutek@yahoo.com
 2010-03-04 10:45


Kadangi daugiau pasisakymų,pasiūlymų del maldines praktikos nėra,vadinasi,visi sutinka su šiuo variantu.Ryte 9 ir vakare 22val. ne mažiau po 10min.skirti maldinei praktikai kiekvienam patogia ir priimtina forma.Efektyviau bus jei tuo metu prajausim savo vienybę su visais,kas tuo metu melsis.Taigi negaiškim tuščiai laiko ir pradekim jau nuo rytojaus tai yra-kovo3 9val.ryto.Manau po truputi pradedam isibegeti konkrečių veiksmų fiziniame plane daryme.
 Aurelijus ~
 2010-03-03 00:56


Aurelijau manau kad nera svarbiause maldoje zodziai,o ta busena kuria buni maldos metu,kiekvienas zmogus labai individualus,ir nors kalbame viena kalba bet ta pati zodi ar sakini,skirtingai suprantame,tad geriausia gal butu,kiekvienam savais zodziais melstis,
ir taip pat raginciau visus prisideti subrendusius ne sau melstis o visuotinai maldai.Uzteks to pykcio sutelkim atsvara ir persverkim i meiles puse.
Mt22 Ir jaigu tos dienos nebutu sutrumpintos,neissigelbetu ne vienas zmogus.Bet del isrinktuju tos dienos bus sutrumpintos.
 Alvydas ~
 2010-03-02 17:27


Del maldines pagalbos Brolijos Pasiuntinei.Gal kas turi kokį maldos teksto variantą pasiūlyti bendrai maldai?Ar kiekvienas meldžiasi,kas kaip sugeba.Bendras maldos variantas būtų turbūt efektyvesnis.Ji reiketų patalpinti šioje svetaineje.Ir siūlyčiau du kartus per dieną:ryte 9val. ir vakare 22val.melstis.Nes kažkam gal geriau ryte,o kam vakare.Ryte prieš dienos darbus ir vakare,kai aprims dienos sumaištis.
 Aurelijus ~
 2010-03-02 15:44


http://tv.delfi.lt/video/vYNoOMId/
 gediminas ~
 2010-03-01 10:06


As ir sakau kad reikia kiekvienam individualiai subresti,ir kaip pakankamas kiekis zmoniu subres ,ateis laikas sufokusuoti sviesos spinduli,ir tada bus puolimai,ir sitoje vietoje tiktu Jezaus zodziai ''Nemanykite,jok as atejes nesti zemei ramybes,as atejau nesti ne ramybes o kalavijo.Atejau sukirsinti sunus pries teva,dukteris pries motina,ir marcios pries anyta.Zmogaus namiskiai jam taps priesais.''Ir kiek bus pasirenge aiti dvasiniu keliu,o kas pames kele del takelio.Ir tie kurie zengs dvasios keliu,nezengusieji laikys juos nevisprociais priesais puls juos bet sviesos nesejai nelaikys ju priesais o sius jiems meile ir uzuojauta,nes kaip ir Jezus sake alteisk jiems Teve nes jie nezino ka daro.Nes dvasingas zmogus mato kokius kuria tas zmogus savo kitus gyvenimus,ir kaip nukris jam uzdanga jis paskes savo sielvarte neaisku kokiam laikmecui,ir kas ta sielu apmauda zino jis negali nejausti jiems uzuojautos,nes tik toks zmogus gali toki prijimti pakelti ta suvokima sielos busena po tokio savo gyvenimo.
 Alvydas ~
 2010-02-27 09:49


Jau galima apibendrinti šia tema išsakytas mintis.Daugmaž visi sutinka,kad reikia plėstis,vystitis.Laikas nuo kalbų pereiti prie veiksmu.Visų pirma reikia padaryti taip,kad apie Mokymą sužinotų kuo daugiau žmonių.Tai galima padaryti per įvairius soc.tinklus(pvz.Facebook).Per kažkiek laiko procesas įsisuks.Taip palaipsniui dides bendraminčių ratas.Daugiau pradės lankytis Siriaus tai svetaineje.2.Visai realus finansines pagalbos Tatjanai sąskaitos atidarymas.Čia viskas aišku.3.Dirbant per soc.tinklus neišvengiamai gims įvairūs projektai.Ir jei jie bus sekmingi,tai apie mus prabils žiniasklaida,rašys spauda.4.Radijas.Pradžioje turbut internetinis radijas.Jei tai pavyktų,tai būtų didžiule sekme.Muzika,laidos.Viso judejimo koordinacija galetų vykti jo dėka.5.Del bendrų online meditacijų lietuvių kalba-reiketų išvystiti tą mintį.O šiaip per rusišką sirijų kiekviena sekmadienį 14val.jau tai vyksta.Štai tokios artimaiausios mūsų veiksmų gaires išsirutuliojo šiojn temoje.Manau viską realu padaryti.Tik reikia noro,atkaklumo ir kantrybės.
 Aurelijus ~
 2010-02-26 17:13


Alvydas parase "Tad gal but reiketu visiems dvasingiems zmonems burtis rytais vakarais meiles meditacijai,medituoti i Lietuva,kelti visos salies vibracijas,ir kas bus nepasiruose tures keistis arba isvyks ten kur zemesnes vibracijos jiems jaukiau."
Teisingai parasei ,Alvydai, tai didziule jega-ypac siuo metu -minties galia!Kraijonas pranese,kad nuo gruodzio men i zeme plusta Lentoso energija-tai minties galios energija,ta pati patvirtino ir avataras Bhagavanas...tai toks galingas laikas dabar...negi jus nepastebite kaip mintys greitai materializuojasi ?As jau seniai gal 5 metus kasdien 12 val. medituoju ,siunciu visai Zemei ir Lietuvai sviesos energijas.
 Violeta ~
 2010-02-26 09:21


Alvydai pasipriešinimas visuomet bus. Jei galvosi,kad viskas bus tik kaip sviestu patepta, tai bus perdėtos idializacijos reiškinys,kurio pasekmės - stovėjimas vietoje, nes niekur nematai idialių kelių. Ir ko čia jau toks rūpestis bobutėmis? ar bažnyčios pozicija? Kur tos bobutės ir kur ta bažnyčia kai vien agresija per TV, prievartavimai, žurnalai su porno, alkocholis liejasi laisvai ir t.t. Tai reiškia tam tikri žmonės ir tam tikros struktūros jaučiasi teisūs ir suteikia sau teisę laisvai skleisti destrukcinę inforaciją? Kas jaučiasi teisus negalvos ar "muš" juos bobutės ir bažnyčia ar paglostys. Besijaučiantis teisus, kalbės tiesą ir darys,o ne galvos kaip čia kažkam įtikti ir nebūti apšauktam "blogiečiu".
 Andrius ~ aurelijus369@gmail.com
 2010-02-26 07:16


Mano manymu pirma reikia kiekvienam norinciam vienytis subresti asmeniskai,galbut kaip tik dabar tai ir vyksta.O paskui vienytis,koks tas vienijimasis ir del ko ?
galbut atsirastu zmoniu kutie ikurtu radija kaip ce jau minejo.kuri telktu dvasingus zmonis kurie uz bendra dvasingumo sklaida.
Tai vienijimasis vardan dvasingumo kryptis zmoniu samoningumo pletimas.
Ir apsistoti tik ties valdovu laiskais ju rekomendacijom ar aplamai apie visa dvasinguma.
Kitas nuansas jai viesai tai butu per radija kalbetu koks dvasingas zmogus,ir tuo metu isijungtu radija koke bobute ar seip koks zmogus kuris nepasiruoses isgirsti tokios informacijos koks jam gali buti poveikis ir koks gali kilti pasipriesinimas,koks bus baznycios vaidmuo pozicija.
Tad gal but reiketu visiems dvasingiems zmonems burtis rytais vakarais meiles meditacijai,medituoti i Lietuva,kelti visos salies vibracijas,ir kas bus nepasiruose tures keistis arba isvyks ten kur zemesnes vibracijos jiems jaukiau.
 Alvydas ~ alvydasjarus@gmail.com
 2010-02-25 19:55


Neabejotinai desniai atspindes 10 dievo isakymu ar pan ar auksine taisykle:mylek artima kaip save pati,seniai viskas zinoma,prabuskit
 :)) ~
 2010-02-25 16:15


"Svarbiausia yra suprasti dėsnius , tiktai juos suvokus ir atskleidus kitiems galimi pokyčiai. Kiekvienas žmogus ant savo laiptelio ir kiekvienam žmogui pasaulis atrodo ir matosi , ir jį skatina imtis kažkokių veiksnų tas laiptelis ant kurio jis užsilipęs." Gediminas.................
Bravo! Realūs, objektyvūs ir ilgalaikiai pakitimai galimi, tik žinant ir gyvenant pagal egzistencinius dėsnius. Mokyti reikia dėsnių, kurių pagalba žmogus pats savarankiškai atsistoja ant kojų ir pradeda elgtis darniau, gražiau.
Tai tas pats, kad nežinant formulės bandyti apskaičiuoti apskritimo plotą...nei šis, nei tas. Taip ir gyvenime, dvasinėje evoliucijoje, reikia žinoti dėsnius ir viskas eis tik geryn, aukštyn.
 Povilas ~ (reklama)
 2010-02-25 16:02


Reikia atskirti du dalykus. Šio puslapio esmė - diktavimai. O forumas čia tik kaip priedas. Kitose kalbose, kur verčiami diktavimai kiek mačiau nėra forumų.
 Z ~
 2010-02-25 14:01


Mane sis saitas neerzina.Gediminai,jeigu gyventume miske kitas o reikalas o dabar dvasinio pobudzio info butu kaip atsvara,visam tam slamstui,kuris mus supa,nuo maisti iki tv,padarydamas neigiama itaka sveikatai,tiek fizinei,tiek psichologinei,tiek dvasinei.Nereika ieskoti priesu,tiesiog ne vien duona sotus zmogus ir kuo prieinamesne informacija tuo laisviau ir geriau,tiek.
 Kukas ~
 2010-02-25 11:23


Mane tai atvirkščiai labai erzina Tatjanos puslapis. Žmogaus uždarumas, netavirumas, norėjimas kontroliuoti ir turėti valdžią. Aš abejoju, ar kas iš čia esančių turėdamas gera karmą lankytusi šiame forume. Nebent vedamas savų tikslų, norėdamas pasinaudoti kitais ar norėdamas patenkinti savo ego (pasirodyti prieš kitus). Yra visuotinė matrica iš kurios ištrūkti praktiškai net dvasingui žmogui neįmanoma. Žmogus be paliovos bando patenkinti savo geismą , kartais nepavyksta, kartais pavyksta ir nėra nieko, kas galėtų jį iš šito užburto rato išvaduoti. Dvasingos laidos, viskas kas dvasinga, tai jau kitas matricos ratas, kitas geismas. Žmogus užlipęs ant šio laiptelio, geresnis nepasidaro. Jis pradeda skirstyti pasaulį į dvi grupes, dvasingą ir nedvasingą, nematydamas už viso to, kas svarbiausia. Arba prisilietus prie svarbiausių dvasinių momentų, tie momentai tampa tokie svarbūs, kad žmogų apimas noras tuos svarbiausiaus dalykus iškelti į viršų, o kitus, žemesnius , nuleisti žemyn. Toks žmogus savo sąmonėje kuria karą. Ieško atsidavusių sekėjų, kurie taptų jo iliuzijų kareiviais. Pasaulį reikia suprasti kaip mokyklą, kur kiekvienas pereina savo pamokas, o ne kaip karinį poligoną, kur kaunasi šviesa ir tamsa. Svarbiausia nėra pastatyti ar sukurti kokį dvasinį poligoną. Svarbiausia yra suprasti dėsnius , tiktai juos suvokus ir atskleidus kitiems galimi pokyčiai. Kiekvienas žmogus ant savo laiptelio ir kiekvienam žmogui pasaulis atrodo ir matosi , ir jį skatina imtis kažkokių veiksnų tas laiptelis ant kurio jis užsilipęs. Pasaulis yra teisingas. bet jo teisybę tegaliba išvysti tik ištestą laike. :)
 Gediminas ~
 2010-02-25 10:40


Tokia brangi,bet gal kam ikandama ideja-dvasinis radijas,laidos,muzika,viskas dvasine tematika.Jei nebutu dogmatiskai,kriksioniskai padaryta,manau butu daug klausytoju,asmeniskai mielai klausyciaus,ipac ramios,ikvepiancios,sielos muzikos
 Kukas ~
 2010-02-25 09:33


Sveiki.Noriu atsiliepti į Aurelijaus užklausimą dėl nuomonės apie...
Manau pats laikas dvasinio pobudžio tinklapius tokius,kaip šis-sirijaus,pareklamuoti plačiau internetinėje erdvėje.Nes ta didžioji,labiau inertiška dauguma apie juos nieko nežino.Prieš kūrent ką nors nauja,reikėtų pilniau išnaudoti tai kas jau sukūrta.Šis tinklapis -didelė vertybė,tereikia jį plačiau pareklamuoti.Suprantama,kad reklamuotis visur,kur praminti takeliai visokių iškrypėlių,porno-fanų ir pan.,tikrai nereikia.Bet turbūt yra pakankamai ir patikimesnių.Pvz. tinklapyje www.bibliotekospazangai.lt prieš du ar tris nėn. buvau pasiūlęs tą idėją dėl stalų naujoms knygoms bibliotekose įkūrimo.Prieš pora dienų padariau dar vieną įrašą :DISKUSIJOS (apie šią idėją)vyko tinklapyje -sirius.tai.lt...temoje Lietuvos dvasia kelkis.Pats temos pavadinimas turbūt sudomins ne vieną ir ne atsitiktinį.Neliks neperskaitytas ir tekstas prie Tatjanos nuotraukos...
Tinklapyje http:jeshua.net/ru/ yra rašoma,kad dabar įsikunija labai daug dvasingų šeštosios rasės sielų,todėl manau nereikėtų per daug baimintis dėl jaunimo.Mano nuogastavimai priešingi.Ar nepakraups jie dvasingo pobudžio tinklapyje susidurę su kai kuriom šio forumo vibracijom...
 Romas ~
 2010-02-25 07:27


Aš iš esmės visai abejoju dėl tokios reklamos efektyvumo. Geriausia reklama- tai projektų kūrimas ir įgyvendinimas. Kažkokie projektai išauktų ir masinės informavimo priemonių susidomėjimą. O projektai būtų reklamuojami , vėl pasikartosiu, per socialinius puslapius. Tiktai darbais galime būti įdomūs visuomenei. Šis puslapis gyvuoja jau beveik 4 metus, o kur nors vieno bandančio gyventi pagal valdovų laiškus, kažkoks interviu kažkokiame žurnale ar laikraštyje? Mes turime būti įdomus visuomenei savo gyvenimo būdu.
 Gediminas ~
 2010-02-20 18:53


Buvau susitikęs su šios svetaines programuotoju ir kūreju Vaidu.Kalbejom apie svetaines reikalus,perspektyvas ir išpopuliarinimą interneto erdveje.Buvo išreikšta mintis,kad gal geriau būtų pradeti reklamuotis dvasines pakraipos svetainese,nei didžiuosiuose info portaluose.Vienas iš argumentų,kad pasipils daug atsitiktinių lankytojų,moksleivių,kurie nelabai suvoks kas čia vyksta,prirašys nesąmonių į forumą.Taip "užteršdami"svetaine ir tuo pačiu pažemindami jo vibracijas.Ką jūs apie tai manot?O gal palikti viską kaip yra?Gal tegul viskas rutuliojasi natūralia įvykių eiga?
 Aurelijus ~
 2010-02-20 17:50


Redaktorė dar nesuredagavo paskutinio diktavimų ciklo. Kai tai padarys, medžiaga bus nusiųsta leidyklai. Manau, kad po 2 mėn, maždaug gal pasirodys 3 knyga.
 Z ~
 2010-02-19 15:11


Kas rūpinasi naujos Išminties Žodis3 knygos išleidimu gal turi informacijos kada daugmaž ji žada pasirodyti prekyboje.Būtų galima kaip nors ją pareklamuoti internetinei erdvei prieš jai pasirodant.Taip pat ir jau išleistas ankstesnes dvi knygas galetume pristatyti plačiau
 Aurelijus ~
 2010-02-19 14:17


Kukai,šaunuolis!Gera mintis ir pasiūlymas.
 Aurelijus ~
 2010-02-17 23:22


Idekit reklama i delfi.lt,po sav.visa lietuva zinos:))dar galima alfa.lt ir lrytas.lt vsi,genialu :)))
 Kukas ~
 2010-02-17 22:56


O kaip jums tokia veiksmų schema:Mokymą ir jo knygų išpopuliarinimą per viešujų ryšių specialistus ir reklamine kompaniją,tuo pačiu nukreipiant žmones į šią svetainę,ir kt.naujai sukurtas.Mūsų jega vienybeje.Taip,aš sutinku,mes kiekvienas atskirai,rodydami savo pavyzdžiu eisime teisinga linkme.Tačiau susivienyje mes padarytume kur kas daugiau ir rezultato mastelis būtų žymiai didesnis.
 Aurelijus ~
 2010-02-17 21:49


O kaip jums tokia veiksmų schema:Mokymą ir jo knygų išpopuliarinimą per viešujų ryšių specialistus ir reklamine kompaniją,tuo pačiu nukreipiant žmones į šią svetainę,ir kt.naujai sukurtas.Mūsų jega vienybeje.Taip,aš sutinku,mes kiekvienas atskirai,rodydami savo pavyzdžiu eisime teisinga linkme.Tačiau susivienyje mes padarytume kur kas daugiau ir rezultato mastelis būtų žymiai didesnis.
 Aurelijus ~
 2010-02-17 21:48


Manau dabar sekantis Lietuvos šviesnešių žingsnis turetų būti tas,kad visa Lietuva išgirstų,sužinotų apie Valdovų duotą mokymą.Kuo daugiau žmonių,kuo platesne auditorija.Klausimas:kaip tai padaryti?Pateikti pasiūlymai-kurti naujus soc.puslapius,internetines svetaines.Puiku.Ar yra minčių,kas galetų tuo užsiimti?
 Aurelijus ~
 2010-02-17 21:13


Tikrai supurvintos ir iskreiptos dievo,meikes ir religijos savokos.Meile sejama su asmenine nelaime,dievas su baudeju o religija su dogma.Vat tokia religija argi netikra: Kada morali butybe,susidurusi su savanaudisku akstinu,nusprendzia buti nesavanaude,tai ir yrs primityvus religinis patyrimas.Sitaip pasirinkti negali ne vienas gyvunas,toks sprendimas yra tiek zmogiskas,tiek religinis.Jis apima Dievo-samones realybe ir rodo visuomenes tarnystes impulsa,zmogaus brolystes pagrinda.Kada protas pasirenka teisinga moralini sprendima laisvos valios veiksmu,tada toks sprendimas sudaro religini patyrima....grazu!
 :) ~
 2010-02-17 15:07


Aš ir nesakiau jog atitrūkimas nuo religijos yra blogai. Pažymėjau jog vien žodį "Dievas" jie suprastu kaip religijos pasireiškimą ir atstumtų tiesą ne dėl to jog ji neteisinga, o dėl to kad joje atsispindi religija, o ne gyvenimas.
 Dovydas ~
 2010-02-17 13:11


Dovydai.Čia dėl jaunimo atitrūkimo nuo bažnyčios. Žinok tai yra labai gerai iš vienos pusės. Žmonės tampa sąmoningesni ir ieško tikrų tiesų. Religija uždarė žmonių dvasingumo vystymą į savo gardą. Tuo tarpu mokslas vystėsi.Technika vystėsi. Gavosi atitrūkimas tarp žmogaus išorinių gebėjimų, materialių turtų, patogumų,technikos ir kitoje pusėje liko sustojęs savo vystymęsi dvasingumas. Dvasingumas buvo leidžiamas tik tam tikrame religiniame aptvare. Tik išėję už to aptvaro žmonės galėjo šviesiau mąstyti. Bet kadangi dvasinės lavinimo patirties nėra,tai pasaulio verslas įtraukia žmones kaip religija. Didžiausia bėda,kad krikščionybė išnaikino natūraliai besivystančias religijas. jau seniai visi šarlatanai ir apgaudinėtojai ir burtininkai būtų pervirę visuomenėje ir būtų išsirutuliojęs natūralus suvokimas ir tikėjimas. Visos religijos gi uzurpavo ir privatizavo žmonijos natūralią patirtį. Labai įdomiai dabar matau, kai tam tikri mokytojai Indijoje bendo privatizuoti tam tikrus jogų mokymus. Grynai tas pats tik minimalesniame dydyje. Žmogui tiesos reikia iėškoti iš savęs,o ne iš dausų.
 Andrius ~ aurelijus369@gmail.com
 2010-02-17 12:44


Paskutinis Kuko pasisisakymas man patiko. Aš taip pat pagalvojau jog jei nebus žmonių visiškai perpratusių Valdovų laiškus, jų perdavimas bus veikiau atneštas nuo pačio žmogaus , o ne nuo pradinio šaltinio. Kad tą pavyzdį pateikti žmonėms, tapti gan garsiu reiktų, jog pasiekti kaip įmanoma didesne auditorija kuri siektu tave pažinti kaip žmogų. Aišku nekalbu apie pripažinimo siekima kaip kokia Yva ;D Bet tarkim tokius dalykus kaip Gediminas nurodė, atidaryti socialinius puslapius nėra labai sunku. Galima būtų reguliariai dėti valdovų laiškų ištraukas, tas dalis kurios įpač užkabintų žmogaus akį, kur labai gerai atsispindėtų situacija visuomenėje, jog koks į tinklapį užklydęs žmogus pagalvotu "hmmm, nu joa, tikra tiesa, įdomiai čia...ką dar turim". Ir lėšų tam nereikia, tik susitarimo, jog nebūtų palaida bala, jog žmogus vienas deda tai kas jo galva tinka geriausiai, bet būtų pirma įdedama ištrauka į kurią nors temą forume ir visi paanalizuotume ar tai patys tinkamiausi žodžiai, lengvai suprantami , ar neiššauks didelės žmonių reakcijos ir panašiai. Pvz jei būtų paimama ištrauka kur sakoma daugmaž "pasitikėk Dievų ir nieko gyvenime nebebijok" vieniems tai pasirodys tikrai teisinga ir suprantama, o eiliniam žmogui iššauks daugybe emocijų ir pasipriešinimo dėl to jog čia veliamas Dievas. Juolab kad dabar jau daug atitrūkusių nuo bažnyčios įpač jaunimas.
 Dovydas ~
 2010-02-17 10:33


Turbut daug kas skaites Jezaus mokymus perduotus per Pamela Krobe www.jeshua.net/ru nepamu tiksliai kur,bet ten mokama,kad vienintelis geras darbas kitu labai,kuri zmogus gali padaryti,tai parodyti savo pavyzdziu,kas tas yra samoningumas.Tapti paciam laimingam tame aukstame samoningume.Tada zmones matys ir taip nores augti,matydami,kad jiems tai tinka,kad tai veikia praktikoi.O mokinti kitus gal ir grazu,bet jus rizikuojate labai pabloginti savo karma,nes ta info zmones interpretuos pagal save ir jeigu bus blogu pasekmiu,viskas gulasi ant mokytojo karmos.Asmeniskai mano akimis ziurint yra labai daug racijos savo pavyzdziu itakuoti kitus,rodyti sviesa,tada patys zmones bursis aplink tave
 Kukas ~
 2010-02-17 08:34


Kad tik nebuti:norejome geriau o gavosi kaip visada.Ar mes gerai zinome istorija,tiesa ir tikrove.Ar mes gerai zinome kaip persipinusi vienybe-tikrove-zmones-daiktai-gyvunai-viskas.Tikrai ne.Niekaip neissisuksime be Kurejo patarymu.Yra neatsakinga viska daryti is saves,kad ir geru kaip atrodo motyvu vedamam.Skaiciau,kad dvasine brande nepaskubinsi,ji vystosi naturalei,zodz be dievo ne pro kur,galu gale kokia prasme viso to juk is principo nezinote,darote,kad patenkinti vidini poreiki-tvarkyti pasauli pagal save
 Kukas ~
 2010-02-17 08:03


Mūsų čia esančioje supančioje iliuzijoje(mes ją vadiname savo gyvenimu) situacija tokia,kad kur bepasisuktum,ką bedarytum viskam reikalingos lėšos.Jei jų būtų pakankamai,tai galetum ir darželius,ir mokymo centrus atidaryti.Ir radio,tv laidas paleisti ta tema.Geriausiai ir efektyviausiai būtų per žiniasklaidą skleisti,išpopuliarinti Mokymo žinias.Tereikia pakankamo skaičiaus atsidavusių žmonių+finansinių išteklių.Kartais užtenka ir vieno atsidavusio turtingo šviesnesio,kad procesas pajudetų.
 Aurelijus ~
 2010-02-17 02:02


Kai pasklis plačiau tos žinios,kai susidomes jomis daugiau žmonių neišvengiamai tures atsirasti viso to judejimo koordinatorius(iai).Lyderis ir įkvepejas,idejų generatorius.Su laiku turetų iš viso to gimti nauja Dieviškais principais besivadovaujanti bendruomene.
 Aurelijus ~
 2010-02-17 01:44


Kai pasklis plačiau tos žinios,kai susidomes jomis daugiau žmonių neišvengiamai tures atsirasti viso to judejimo koordinatorius(iai).Lyderis ir įkvepejas,idejų generatorius.Su laiku turetų iš viso to gimti nauja Dieviškais principais besivadovaujanti bendruomene.
 Aurelijus ~
 2010-02-17 01:44


Pirmiausia reikia ženkliai išplesti žmonių skaičių,kurie turetų priejimą prie to Mokymo,kuris išdėstytas šiame tinklapyje.Dabar čia apsilanko 200-300žm. kasdien.Abi knygos išleistos po 500 egzempl.tiražu.Visa tai labai gerai,bet tai lašas jūroje.Reikia sugalvoti kaip plačiau išpopuliarinti,paskleisti tas neįkainojamas žinias.Kuo daugiau žmonių samones prisilies prie to Mokymo,tuo greičiau ir sklandžiau prades vykti pasikeitimai mūsų pasaulyje.Samone,žmogaus vidus atsispindi mūsų aplinkoje.Keiti vidų-keičiasi aplinka.Labai paprasta ir kartu sunku.Norint pakeisti sąmone,tereikia pakeisti požiūrį į tuos pačius dalykus.
 Aurelijus ~
 2010-02-17 01:32


Kukas, kažką maišai ar nesupratai.
 Dovydas ~
 2010-02-16 20:39


Aš siūlau visų pirma pasinaudoti visomis interneto galimybėmis. Manau, kad visų pirma reiktų įkurti kažkokį tam skirta interneto puslapį ir geriausia , ne vieną, kad kiekvienas galėtų rasti per paieškos sistemą. Aš manyčiau, kad kad nereiktų kurti puslapio, kur būtų minima kažkokia konkreti religija, valdovai ir kt. Iš esmės tai būtų grupė jungianti žmones , kurie siekia savo gyvenime vadovautis dvasingumo principais. Iš tokioje grupėje žmonės bendrauja vienas su kitu, dalinasi idėjomis, susitikinėja, kai kurie nariai ruošia paskaitas. Kad parašyti verta dėmesio paskaitą reikia patirties. Geriausia, kai vienas narys pasiima vieną kažkokią nagrinėtiną dvasinio gyvenimo sritį , kitas kitą ir ją smulkiai išnagrinėja. Po to pateiktų kitiems nariams , jie teiktų pasiūlymus, kaip ką galima patobulinti. Jei kas būtų neaišku, uždavinėtų klausimus, nes skaitant paskaitas, reikia mokytis ir atsakinėti į klausimus, dalyvauti diskusijose. Iš esmės tokios viešos grupės , kur viskas skaidru , ir matoma viešai daugiau kelią pasitikėjimo . O tai gali pritraukti naujų žmonių, kurie taip pat savo idėjomis prisidėtų prie dvasingumo plitimo Lietuvoje.
Prieš kuriant tokią grupę , reiktų visų pirma iškelti pagrindinius grupės nagrinėtinus klausimus. Kaip pavyzdį pateiksiu:
1. Tolerancijos vienas kito tikėjimui ir pasaulėžiūrai klausimas.
2. Šiuolaikinės kulūros įtaka žmogaus dvasiniam gyvenimui.
3 Vartotojiškoji visuomenė ir bandymas išlikti joje dvasingu.
4. Iniciatyva sprendžiant įvairiausius mūsų visuomenės klausimus. (keltumėme socialinio nelygumo ir kt. klausimus)
5. Žmogaus santykis su gamta (ekologija).
6. Visuomenės susvetimėjimas ir kaip religija, valstybė ir kultūra prisideda prie to, ir ką iš esmės turėtumėme keisti.
7 Žmogaus dvasinio gyvenimo aspektai ( malda ,meditacija,įvairios praktikos, gyvenimo būdas)
8 Dvasine bendruomene ( ar pasirengę priklausyti tiems žmonėms, kurie norėtų, ne tik noru, bet ir veiksmais keisti šį pasaulį?)
9. Kaip kiekvienas iš mūsų atskirai ir kartu gali prisidėti prie teigiamų pokyčių mūsų visuomenėje.

Iš esmės galiu tik pasiūlyti tik šiuos puslapius:

http://groups.yahoo.com/

Čia labiau uždara. Galima sukurti grupe ir registruotis ne savo vardu.taip pat galima sukurti puslapį ir facebook . Žinau, kad yra ir kitų puslapių.

http://www.facebook.com/

Prieš kuriant tokį puslapį, reikėtų iš pradžių gerai viską išsiaiškinti, parašyti trumpai ir aiškiai, ko tokia grupė siekia , kad niekas nesikartotų. Kad užklydusiems į puslapį viskas būtų aišku, ko grupė siekia.

Iš esmės kuo daugiau žmonių tuo susidomės, tuo atsiras daugiau ir galimybių organizuoti kažką. Galime paruošti paskaitas ir paieškoti rėmėjų, kad galėtume apmokėti salę, kur vyktų paskaita. Pagrindinė idėja būtų, kaip įtraukti visuomenę į dvasingesnio gyvenimo judėjimą. Laukiu konstruktyvių pasiūlymų. Viska surašiau labai greitai. iš esmės kai sėdi gamtoje, tai net nežinai kaip gali prisidėti, bet kai bandai įsitraukti į gyvenimą ir praleidi daugiau laiko internete, tai pamatai beribes ir neišnaudotas galimybes. Tereikia tik noro. :)


 gediminas ~
 2010-02-16 19:33


Tikrai ne,tai ribotas poziuris.Tai sakai meditacijos metu gauni atsakymus ar ten matymus...o is kur jie,kieno jie?,kaip suprantu garbini desnius,nepagalvojes apie ju sukureja
 Kukas ~
 2010-02-16 16:40


Tikrai ne,tai ribotas poziuris.Tai sakai meditacijos metu gauni atsakymus ar ten matymus...o is kur jie,kieno jie?,kaip suprantu garbini desnius,nepagalvojes apie ju sukureja
 Kukas ~
 2010-02-16 16:40


O tu turbūt įsivaizduoji Dievą kaip žmogeliuką laikas nuo laiko apsilankantį kurnors, darantį išvadas ir atsakinėjantį į žmonių laiškus tam jog jo patarimais besivadovaujantys žmonės padarytų pasaulį šviesesnį? Malda turi savo galią jei tinkamai naudojama, aš labiau pasikliauju meditacija.
 Dovydas ~
 2010-02-16 16:21


Ar tiki dievu,malda,sirdimi? Kodel nepaklausus Dievo patarimo,jis geriausiai zino kam mes cia ir ko mums reikia !
 Kukas ~
 2010-02-16 15:00


Hmmm, įdomiai. Man šiandian kilo nenumaldomas noras pagaliau imtis konkrečių veiksmų fiziniame plane, net Tatjanai parašiau patarimo. Po to prisėdau prie diktavimų, kaip tik laiške buvo kalbama apie konkrečius darbus, o čia forume žmogus sukūrė temą kuri visiškai nusako ką turėjau galvoje. Oi tie sutapimai... Man kilo mintis apie paskaitas jaunimui, bet tada pagalvojau kad dar nekompitetingas. Tada sumaščiau, jog reikia mokykloje pasidomėti gal psichologė rengia kokius įdomius būrelius vaikams kur būtų galima pasisakyti savo idėjas, papasakot žmonėms daugiau apie karmos įstatymą ir panašiai. Vakar dar pagalvojau apie atskira mokyklėle kurioje būtų dėstomi tokie pagrindai, tiesa po to kaip tik vėl perskaičiau laišką kuris būtent apie tai kalbėjo. Bet man kilo mintis jog religingi tėveliai nenorėtu palikti vaikučių kur jų nuomone jiems būtų plaunamos smegenys apie kažkokius visatos įstatymus ir karmos dėsnius. Toi mokyklėlėje vyktų kažkokios maldinės, meditacinės praktikos, žinoma kuo suprantamesnio ir prieinamesnio vaikams lygio. Tiesiog puoselėti geras moralės normas. Tada pagalvojau jog tėvai tikriausiai tai įvertintų kaip kokius satanistinius ritualus. Aišku manau tokie centriukai gal net galėtų prilygti vaikų darželiui. ARBA pateikti tokias įdėjas kaip darželio vaikų auklėjimo programos dalį.Žodžiu mano mintys kylant tokiai temai krypsta daugiausiai į švietimą, nors manau tai ir yra pagrindas. Maloni tema, įdomūs kitų pasisakymai :)
 Dovydas ~
 2010-02-16 13:35