Forumas - Ar pasiruošę pereiti į aukštesnių vibracijų pasaulį ? (apie pakylėjimą) - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

El. paštas & slaptažodis


Dabar registruota: 264
Registruotis forume
Priminti slaptažodį
Diskusijos forume
Autorių sąrašas
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Ar pasiruošę pereiti į aukštesnių vibracijų pasaulį ? (apie pakylėjimą)

Tai svarbus klausimas kiekvienam. Ar jūs kiekvienas, kad ir šią sekunde pasiruošę palikti savo fizinį kūną( ar transformuoti) ir pereiti į aukštesnių vibracijų pasaulį? Ar nebijote, kad tai gali atsitikti bet kokią sekundę?
Ar yra žemėje dabar kas nors, kas sulaikytų nuo tokio žingsnio, jei iškiltų perėjimo į aukštesnių vibracijų pasaulį klausimas? (Tai išties vidinis klausimas, ar esi tam pasiruošęs, ar kažkas tavęs nelaiko, čia žemėje . Gali laikyti šeima, materialus turtas, pomėgiai , įvairūs prisirišimai ir kt... Tokiam žingsniui gali trukdyti ir artimieji. Tačiau artimaisiais rūpinasi Dievas ir Dievas jeis pasirūpins ir be tavęs.)Žinoma tas pakylėjimas nepriklauso nuo tavęs, tačiau svarbus tavo požiūris į tai ar tu tam pasirengęs, jei tas procesas prasidetų ar iš tavęs pareikalautų, ar nenorėtum to proceso sustabdyti dėl to, kad kažkas laiko čia tave ant žemės ar išties nežinai kur eini?

 Gediminas ~
 2009-12-31 10:12
norėdami rašyti komentarą prisijunkite
Komentarai

Į jokias aukštesnes vibracijas dėja niekam nepavyks pakilti. Tiesiog tai neegzistuoja. Procesas bus klasikinis paprastas mirsim ir kas turi savo antrąją pusę ne materialume tiesiog pereis į ne materialų pasaulį. Kas neturi antrosios pusės tiesiog suirs, išnyks ir viskas. Viskas labai paprasta. Jei pirmapradės minčių sankaupos kažką keis šiame pasaulyje tai darys globaliai o ne atskiro žmogaus ar grupės žmonių atžvilgiu. Bet ne žmonėms žinoti jų planus.
 Vytautas ~
 2014-08-26 09:48


sveiki visi:)
noriu su jumis pasidalinti saitu Olego Torsunovo, ten yra daug jo lekciju. Jis remiasi vedinemis ziniomis ir daug metu tai studijuoja. Idomios ir reiksmingos jo paskaitos zengiant dvasiniu keliu:)
http://www.torsunov.ru/ru/about-author.html
As visiems linkiu laimes...
 Vitalija ~
 2012-03-03 20:31


Radau labai gera straipsni apie perejima i aukstesni lygi, kuri perskaicius kaip ir nebeturetu likti klausimu :)
КРАЙОН. ВЕЛИКИЙ ЭКСПЕРИМЕНТ: ответы на главные вопросы
http://iamthatiam.narod.ru/S.Kanashevsky_1.htm


 Gintaras ~
 2011-02-28 11:26


Manau, kad Gegimino sukurta tema labai gerai atitinka dabartiniu metu gaunamus Leonido Maslovo apreiškimus apie busima kvantini perejima ir pasiruosima jam. 2010-08-26 apsijunge bendrai maldai rusakalbiai isreiske nora pereiti i sviesiaja pasaulio puse, tas ivyko, mes perejome, atsirado musu minciu ir veiksmu didziule ytaka aplinkai, mes jau pakyleti..., taciau atsirado beda tame, kad priesingosios butybes nenori apleisti poziciju. Kiekviena musu neigiamos minties, nuotaikos ar veiksmo energija jos maitinasi. Kiek supratau dabar prasidejo diktavimu (mokymu) ciklas kaip mums islaikyti "vieta po saule" (issaugoti savyje ir savo aplinkoje Dievo duodamas aukstesniasias vibracijas). Placiau apie tai:
http://www.otkroveniya.ru/tolk3/t3-09.09.10.html
 Gintaras ~
 2010-09-10 10:20


Ir krikščionybėje ir krišnaizme ir budizme ir pas Valdovus ir urantus ir t.t. visur yra tos pačios žmonijos sukauptos žinios. Žmonija savo "kailiu" patyrė ir išgyveno tas tiesas,o religijos privatizavo tai. Nereikia būti dideliu proto bokštu , kad suvogti, jog būti piktam ant kito, visų pirma kenksminga pačiam, nes tai tave tarsi drasko iš vidaus. Nereikia daug žinių , kad suvoktum alkocholio žalą,nes tai tą žalą matai tukstančiuose šeimų ir žmonių likimų. Pavydas,godumas,niekinimas ir t.t., kaip blogybė, tai ne religijų sukurtos žinios. Tai žmonių visuomenių išgyventos tiesos.
Gediminai. Aišku,kad gamtoje žmogus gauna daugiau energijos iš oro, sveikesnio maisto ir pan. Be to, neatima jo energijos ir daugybė piktų,depresuotų miesto žmonių. Jie nekalti. Tiesiog toksikuoti ir nesuvokia savęs.Tačiau nesuvokimas neatleidžia nuo atsakomybės. Kaime tu apsivalai. Be to apsivalo tavo vidinės programos, einant sąmoningumo keliu. Tuomet tau atrodo,kad turi daug energijos ir pan. Kai pasirodo gilesnės programo,tuomet yra sunkiau. Reikia daug meilės sau turėti, kad leistum tam išeiti iš tavęs. Bet jei tu pirma nori žmonijai atiduoti savo energiją,tai tiesiog išseksi. Jei esi skurdžius tai gali dalintis tik centais. Būdamas turtingas- gali duoti daugiau. Dauguma įsivaizduoja esantys dvasiškai turtingi,bet dalindami pasijaučia nieko neturintys ir nieko negavę. Tuomet natūraliai kyla pyktis. Todėl sakau,kad reikia pradėti nuo savęs. Nuo savo vidinių problemų sutvarkymo. Tik tuomet ir pasauliui ir žmonijai galėsi kažką pateikti.Pažanga turi prasidėti nuo mūsų pačių vidaus keitimo. Nuo sąmoningėjimo.

 Andrius ~ aurelijus369@gmail.com
 2010-01-21 22:07


Andriau, išties aš pasinaudojau tą informacija, kuri ten parašyta. Atsisakiau daug žalingų dalykų. Seniau net į parduotuvę neidavau į tą, kur grodavo radijo stotys. Ir viskas buvo puiku. Turėjau daug energijos. Iš esmės net valdovų diktuotės man padėjo parašyti darbą, ant kurio buvau istrigęs ir neturėjau jokių minčių. Buvau tuščiais. tačiau po kažkiek laiko tą energija energija pradėjo dingti ir pradėjo darytis bloga. Kuo toliau tuo blogiau. išties jaučiuosi lyg kažkuo apsikrovęs sunkiu ir nežinai ar čia man karma gražinama, ar paprasčiausia tenka atidirbti visų žmonių karma .
O dėl kraustymosi į kaimą, tai aš ir taip laisvą laiką praleisdavau gamtoje ir miške. Tai mano svajonė buvo gyventi gamtoje ir miške. Paprasčiausia aš nepagalvojau, kad gali taip atsitikti. Jog pinigai ir tavo padėtis visuomenėje gali lemti savęs kaip asmenybės išreiškimą. Jeigu turi pinigų visų pirma gali kažką organizuoti.Jei esi kažkokioje srityje, tai gali ją įtakoti. Jei ne, tai būna tik tušti žodžiai, nes niekas nenori tavęs klausytis.
Pavyzdziui: gali organizuoti įmonę, kurios svarbiasia užduotis dirbti vienovei, o ne sau (jog kiekvienas žmogus jaustusi tos įmonės šeiminiku ir gautų už darbą po lygiai). Jeigu turi tam mokslini laipsnį, tai gali ta tema plėtotį moksliniuose darbuose, kad tuo darbu galėtų pasinaudoti kiti. Arba gali įkruti kažkokį centrą nesiekianti pelno, nukreiptą į žmonių dvasinį tobulinimą. :)
Bent yra kuo pasidžiaugti. Tai mūsų bendravimu šiame forume. Kievienas iš mūsų reikalingas tam , kad darytumėme kažkokia pažangą. ;)
 Gediminas ~
 2010-01-21 21:04


Chatorai per Toma Keniona sako "
'Хаторы говорят: не беспокойтесь, будьте счастливы. Просто будьте признательны жизни за любые самые малые ее проявления, и ваш вибрационный уровень будет подниматься сам собой. Я аплодирую им за это простое утверждение, поскольку я тоже благодарен за то, что являюсь скоростным лифтом на верхние этажи моего собственного сознания. "
 Violeta ~
 2010-01-21 10:11


Gediminai. Parašė žmogus,o ne Valdovai. Patikėjai ir paklydai. Klaidas reikia taisyti,o ne sėdėti jose.
 Andrius ~ aurelijus369@gmail.com
 2010-01-20 21:46


Gerai, bent aš pasielgiau kaip ir kalbėjo valdovai. Persikrausčiau gyventi į kaimą prieš kelis metus. Turiu ekologiškai, rankom užaugintų daržovių. Vieną atremontuotą kambarį. Tačiau namas ne vienkemyje , nors kaimo gale , tačiau aplinkui girtauja ir dažnai važiuoja mašinos. Nežinau kas bus, kai atidarys piilsiavietę prie ežero. Netoli yra vienas pagrindinių rajono kelių. Praktiškai Lietuvoje nėra vietų kur nesigirdėtų varikliai . Net Čepkelių raiste, mašinos girdisi. Beto už kelių kilometrųį vieną ir kitą pusę yra gyvenvietės, mažina vibraciją. Ačių dievui, kad atominę uždarė. Išties kaime nėra su kuo bendrauti. Tačiau, bent krizės laikotarpyje nerasi ir darbo. Galima auginti daržoves, tačiau nėra kaip jas parduoti. Galima užsiimti krepšių pinimu ar šaukštų drožimu. Bet tą reikia mokėti. Taip pat nėra ir interneto. Nežinau ar įmanoma įsivesti, nors kaimynai turi. Išties galvoju, kad neprotingai pasielgiau, galėjau likti mieste. Net neisivaizduojate kaip žiema yra nuobodu sėdėti šaltoje pirkioje. Kai šilta, visai kas kita. Gyventi kaime nėra jokių perspektyvų. :)
 Gediminas ~
 2010-01-20 20:36


Taip taip Violeta. Ypač vyrui pakilę :-)
 Andrius ~ aurelijus369@gmail.com
 2010-01-20 17:41


Tai kad jau kyla vibracijos automatiskai visiems..ir Zemei ir kiekvienam vyrui,moteriai,vaikui.
 Violeta ~
 2010-01-20 17:23


sveiki,o kas pasiruose prijimti aukstesnes virbracijas?
1.maistas,is parduotuves tik kruopos,ir duona kurios reikia pajieskoti gerai kad rastum kuo naturalesne.visa kita turi buti is kaimo,naturaliai uzauginta rankom pasodinta,rankom nujimta ir i sklepa sudeta,o ne laikoma saldytuvuose kur maista paveikia saldytuvu vibracijos triuksmas.
2.aplinka butina tyla kad kaimynai nenuzemintu vibraciju savo muzikom,varikliu triuksmais.
3.bendravimas nuotalinis bendravimas su liaudimi sodins visas vibracijas.
ir daug kitu salygu kurios jau yra jaucemos,ir ju nekoreguojant ne is vietos.
 Alvydas ~ alvm@info.lt
 2010-01-20 17:01


Noreciau manyti esu pasiruoses vibracijoms.Kas galu gale nenori jaustis geriau,juk blogiau nebus.
 Rimas ~
 2010-01-03 01:45


Tai nėra Tėvo valioje, ir net žmogiškai logikai nepaklūsta tokia idėja kad būtų geriau išeiti - yra darbai augti patiems ir padėti kitiems jau čia, yra tikslas pakelti šios planetos žmonių suvokimą, sąmonės vibracijas pakelti. Jeigu mes tiesiog kaip tinginiai pasitrauktume, tai kas tuomet užsiimtų tuo darbu? Šis pasaulis nėra tam kad iš jo išeitume. Jėzus atėjo tam kad mokytų ir keltų. Kiti ateina tam kad mokytų ir keltų. Tik labai supainioti sektantai nusižudo palikdami savo kūną, ar nukrypę nuo Dievo Tėvo valios nevertina savo kūno ir netarnauja visumos gerovei kad ir kur jie būtų, kad ir kokiame kūne jie būtų.
Reikėtų suprasti kad jau gyvename amžinybėje. O daug kas prisigalvoja kad "va po mirties tai jau būsiu geras", "po perėjimo į kitokį kūną būsiu geras", nėra jokių vėliau - spręsti turime dabarties atžvilgiu - juk ji visuomet ir bus, visą amžinybę - bus dabartis. Iš savo vidaus galime nuspręsti kuo mes esame, kokias vibracijas skleidžiame, ką atpažįstame kaip gera.. ir kiek išreiškiame save. Tačiau tik žmogiškas protas kelia abejones ir laukia progų galvodamas kad reikia save sumenkinti ir ką nors atidėlioti - jeigu kažkas yra tikrai verto tai padaryti derėtų dabar. Man iš tikrųjų pakilėjimas asocijuojasi tik su savižudžiais kurie nuklydę nuo Dievo valios nebesugeba susitvarkyti su gyvenimu. O su Dievu visada viskas yra įmanoma.
***
Ir atvirkščiai, pasvarstykime - jeigu būtų planeta su dar didesniu pasimetimu, ir su tokiais pat žmonėmis išvaizda kaip ir mūsų, ir Dievas paprašytų "eikite į tą planetą, ten šviesos reikia labiau" tai šitaip aš vieninteliu atveju įsivaizduoju kad galima būtų pagalvoti apie išėjimą, ir tai padaryti vien tik visumos labui. Visada klausimas yra tik kokiu būdų visumai bus geriausia. Nes ir Dievas veikia visuomet tik galvodamas apie visumos gerove, taip pasirūpindamas kiekvienu. Geros dienos!
 Vaidas ~
 2010-01-03 00:14


Klausyk Povilai,sakai be meistro nieko nebus,is kur tada pats pirmas meistras ismokr meditacijos?Tai jei visi meistrai staiga dingtu,mums amen gaunasi pasmerkti iliuzijai.Mes turim aukstaji "as",dievo dalele,kai ji vadovauja nereikalingi jokie meistrai,turi gimti is dvasios,tada tave ves pats dievas,kad tai ivyktu reikia pirma panoreti pazinti dieva ir save,galima per meditacija,galima per malda,visi keliai veda pas dieva,tu tvirtini dalyjus kuriuos dorai nesuvoki.Mokytojas yra gerai,bet ir be mokytojo galima apsieiti.Reikia tylos,isigilinimo i save,vietoi mokytojo bus dievas,tik paprasyti reikia ir tai daug geriau negu zmogus,tuo labiau tokos ribotu suvokimu ir kvailo ego kaip kad tamsta esi.
 Andrius ~
 2009-12-31 16:37


Povilai, lysk į savo forumą, kur niekas nevaikšto ir mokyk ten savo mokinius, kurių nėra ir baik čia atvertinėti kitus. čia pakankamai gražiai toleruojama tavo netolerancija, bet vistiek labai užknisa, kai prie dažno kitų pasisakymo iškart matosi tavo pamokymai. įsivaizduok, jei į budistų vienuolyną kiekvieną dieną atlėktų ir aiškintų savo tiesas jehovos liuditojas ir bandytų atvesti į doros kelią. Tu man būtent ir panašus į tokį asmenį
 r ~
 2009-12-31 16:02


Povilai atrodo, kad išėjus iš meditacinės tuštumos, tave tuoj pat kaip riešutą sutraiško tos pačios emocijos nuo kurių būni pasitraukęs,tiek daug pasipūtimo ir netolerancijos. Jei bandai mokyti žmogų tai mokyk su meile,o ne su sarkazmu. Tu dar tiek nematęs ir nepatyręs jog galėtum sakyti kas egzistuoja ir kas ne. Jei kažko tau nepavyksta suprasti "aukštesnių vibracijų", "Meitrėjų" ir t.t. tai nereiškia jog viso to nėra. Tu žinoma neesi aklas ir Gediminas nėra, bet nesvarbu aklas ar ne , jei nežiūri tai ir nematai. Aš tau tik galiu iš visos širdies palinkėti jog taip aklai nenurašinėtum visko kas tau atrodo neimanoma, gal tu įsitikinęs savo teisumu nes iš tavo požiūrio taško nesimato to kas matosi iš Gedimino pusės. Tolerancijos tau, tavo tiesos teisingos, bet ne vienintelės ir ne viską apimančios. Gerų švenčių žmonės.
 Dovydas ~
 2009-12-31 15:28


"Klausimas tik toks ar aš bijau, jei tai įvyks?" Gediminas.
Iš kur toks klausymas kilo? Būtent iš tavo baimės ir nepasitikėjimo tuo, kuo manaisi esąs.
Tavo "būtybės" yra ne iš paralelinio pasaulio, tai čia ir dabar esančios energijos. Bet koks matantis gali pajusti tas mirusių vibracijas, "apsivilkti" kito žmogaus pojūčius ir pan. Tai triukai, kurie yra, tačiau meditacija yra anapus jų, ir be meistro meditacija yra neįmanoma.
Tu gali turėti intuityvumą, jautrumą, tai gerai, bet be meistro aukščių jų nepakilsi, tu liksi jų įtakoje. Tave įtakoja tekstai, pliurpalai apie šviesos kūnus, tačiau kol šalia tavęs nebus realiai tai įgyvendinusio žmogaus, tu pasmerktas maitrėjų materializavimosi iliuzijoms= būsi prote.
Daug ieškotojų turi didelę vaizduotę, kuri kuria pati tas būtybes ir jų fantomus ir yra daugybė lochu, pasiruošusių priimti tas būtybes, kaip dievus, tačiau tai tik spektaklis, kurio pagrindas yra magija, iliuzija.
"Aš meditavau be mokytojo ir dabar tai darau. Mokytojas man nereikalingas." Gediminas.
Tai ne nuostabu, kad esi pasiruošęs maitrėjų materializavimuisi. Be meistro, kelias veda tik į dar didesnę iliuziją. Tai dėsnis.
Jau yra toks Gintaras "prašvitęs", dabar ir tavo eilė ateina Gediminai..., greit ir Violeta prašvis! Jo...
Su Naujais Metais!

 Povilas ~ (reklama)
 2009-12-31 14:21


Povilai aš nelaukiu kol kūnas numirs, ar eisiu į pakylėjimą. Jeigu apie tai rašo, budizme, apie meistrus transformavusius save į šviesą, vadinasi gali ir taip atsitikti.Jei netiki, tai tavo reikalas.
Klausimas tik toks ar aš bijau, jei tai įvyks? Bet aš tam esu pasiruošęs, esu pasiruošęs viskam. Ir Maitrėjų materilazivimuisi ir bet kokiai šyzai. Šyza tas pat kaip su mintimis, jei kovoji su ja , blokuoji ja , ji vis išlenda, vis naujais pavidalais. Svarbiausia būti šyzos stebėtoju prie jos neprisirišus. Šyza bet koks objektas, jei tu negali atsispirti jam, esi jo užvaldytas, tai tu ir esi šyzikas. O būtybės iš paralelinio pasaulio egzistuoja ir jaučiamos jų vibracijos. Galiu kiekvieną būtybe pajusti gyvą ir mirusią. Pasikeisti su ja energijomis. Ir tai nėra šyza. Šyza yra požiūris į tai. Aklas pasidavimas tam. Tai yra nekritiškas požiūris į visa tai. dar kitaip, prisirišimas prie viso kas yra palink, nemokant už viso to pamatyti tiesos. Ar mes kaip būtybės neturime vystyti savo ekstrasensinių sugebėjimu, tai yra subtilesnio pasaulio pojūčių ? Jei manyje visa tai yra, tai aš šyzikas? Ačių tada tau. Laukiu baltų chalatų. :)
Kiekvieno žmogaus reikalas, kaip medituoti, ar su mokytoju ar be jo. Aš meditavau be mokytojo ir dabar tai darau. Mokytojas man nereikalingas. :)
Meditacija tai kiekvieno vidinis kelias. Jei yra mokytojas, tai meditacija jau kaip ir nereikalingas, nes prastas mokytojas jei negali pastūmėti to, kuris laiko jį savo mokytoju, link nušvitimo.
 Gediminas ~
 2009-12-31 13:23


"meditacijos metu, kovojau su mintimis" Gediminas.
Tu Gediminai, jeigu medituosi pagal knygutes, tai psichiatrinė ligoninė tavęs lauks, o ne meditacija.
Medituoti be meistro neįmanoma. Tekstai yra skirti tik pašvęstiesiems, tiems kurie buvo šalia meistro ir gavo jo perdavą asmeniškai.
Vien tavo "kova" su mintimis yra visiška šiza. Su mintimis nekovojama, mintys yra liudijamos. Kaip debesys plaukia dangumi, taip ir mintys. Kaip tu gali kovoti su debesimis?
Meditacija yra ne veikimas, o kova yra įsitraukimas į veiksmą.
Nesusigaudai kas yra dhyana, nematai kelio, todėl ir patirtis iškrypusi ir visiškai neatitinka realios praktikos.
"Medituoti vėl pradėjau bandyti tik po pusės metų tik jau kitaip, nebandydamas blokuoti minčių, tai yra visai nemąstyti" Gediminas.
Blokuoti mintis galima tik kita mintimi, o tai stuporas, įtampa ir šizofrenijos pradžia. Mintis reikia paleisti, neliesti jų savo dėmesiu, tuomet mąstymas sustoja savaime, atsiduri palaimingoje ne proto būsenoje, kuri yra natūrali ir atpalaiduota. Tik tuomet gimsta matymas, meditacija.
Bet šizikai medituoja pagal knygutes ir kovoja su mintis.
Perėjimas į aukštesnes energijas, turi būti atliktas būnant kūne, o ne laukti kol jis mirs. Tik sąmoningai patyrus mirtį, galima sąmoningai gimti, o pakylėjimas yra eilinė demagogija, žmonių, kurie kliedi mentaliniame jovale ir nenutuokia kas yra dhyana, tyla, tuštuma.
Meditacijoje nėra jokių dievų, pakylėtų ar pažemintų...Tačiau kol patys neatrasit savo tekančios tuštumos, kol patys neatsitrauksit nuo šizos, ego, tol tik kliedėsit apie maitrėjas ir aukštesnes vibracijas.
 Povilas ~ (reklama)
 2009-12-31 11:18


Man tai buvo prieš 15 metų. Aš labai ilgai meditavau( nemeditavau tiksliau, o stengiausi visiškai nemąstyti, meditacijos metu, kovojau su mintimis) su nuostata, kad kas atsitiktų aš pasiruošęs, net išėjimui , iš kur nesugrižtama. Skaičiau budistiniuose tekstuose apie tai. Ir vieną kartą, aš prispaudžiau galvą prie pagalvės ir pažiūrėjau ir pamačiau, tiesiog kažkur patekau į kažkokį pasaulį, ten buvo daug judančių juodų ir baltų dalelyčių ir viskas buvo taip tikroviška ir aš priėjau prie ribos, kur buvo balta ir juoda atskirtos viena nuo kitos. Ir žinote tą momentą , aš kaip išsigandau, kad daugiau nebegrįšiu. Aš sugrįžau į savo fizinį kūną. labai išsigandęs. Labai skaudėjo galvą. Po to kelias savaitęs teko mokytis skaityti,(nes mąstymas buvo sutrikęs) o televizoriaus išvis negalėjau žiūrėti , labai keistai atrodė. Man pasirodė, kad budizmas yra blogio religija. Nes aš supratau viską ten paviršutiniškai deja. Medituoti vėl pradėjau bandyti tik po pusės metų tik jau kitaip, nebandydamas blokuoti minčių, tai yra visai nemąstyti.
 Gediminas ~
 2009-12-31 10:33