Forumas - Knyga, kurią rekomenduoju perskaityti - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

El. paštas & slaptažodis


Dabar registruota: 264
Registruotis forume
Priminti slaptažodį
Diskusijos forume
Autorių sąrašas
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Knyga, kurią rekomenduoju perskaityti

Juk dažnai būna, kad randi tokią knygą, kurią perskaitęs jautiesi labai pakilėtas ir pan. Ir tada norisi pasidalinti šia gauta malonią ir su kitais. Tad netverdama savo kailyje, džiaugiuosi, kad galiu pasidalinti savo džiaugsmu.

Dėkite čia tas knygas, kurios Jus ypač įkvėpė, daug jėgų suteikė, o gal net gyvenimą pakeitė :))) ir t.t.

Knyga - kaip ir visas GYVENIMAS - tai dovana mums. Knyga - tai mažas stebuklas, kuris neatsitiktinai pakliuvo į Jūsų rankas :) Sekmės, ir gerų jums stebukliukų :)))

 Aušra ~
 2009-12-29 22:05
norėdami rašyti komentarą prisijunkite
Komentarai

Galima įsigytą naują K. Antarovos knygos "Du gyvenimai" leidimą:
https://www.knygos.lt/lt/knygos/du-gyvenimai/#.UsplfF21PlM.facebook
 Audrius ~
 2014-02-15 09:40


Skaitiniuose papildytas K. Antarovos „Mokslas apie džiaugsmą".
Nėra nei ramybės, nei taikos esybėse, kurios ieško vis naujų ir naujų apreiškimo šaltinių. Tai, ką jie nugriebia iš pasitaikančių jiems užrašų ir knygų, visa tai įsiurbia proto žievės paviršėliais, bet mažai kas įsiskverbia į jų šventų švenčiausiąją širdies esmę. Paprasti žodžiai, skambantys džiugiai, ištariami savosios širdies ramybėje, greičiau pasiekia tikslą nei šimtai perrašytų tiesų, išieškotų skirtinguose „šaltiniuose“.
Rūškaniausiais ir tragiškiausiais gyvenimo momentais negalima pamiršti paties svarbiausio: džiaugsmo kad esate gyvas, kad galite kažkam pagelbėti, suteikdami žmonėms ramybės ir saugumo pajautimą.
Ne tas myli, kuris atlieka savosios garbės ir ištikimybės pareigą. Tačiau tas, kuris gyvena ir kvėpuoja būtent dėl to, jog myli ir džiaugiasi, nes kitaip negali.
Ir iš širdies einanti tokio žmogaus meilė, tai ne apgirtimas ir kerai, sukuriantys sąlyginį grožį, bet pats tyriausias grožis, nešantis visiems taiką ir ramybę.
Akys, kurios verkia, negali matyti aiškiai. Kaip ir ausys tų, kurie skundžiasi, guodžiasi ir girdi tik savo širdies liūdesį, negali išgirsti Gyvenimo šauksmo. Ir minorinėje gamoje plakanti širdis monotoniškai tuksi: „Aš, aš, aš“. Joks sielvartas negali sukaustyti tos absoliučiai nepriklausomos esmės, kuri gyvena žmogaus širdyje.
Ramybė, kurią viena siela įlieja kitai – tai tie klijai, kurie užgydo susierzinimo žaizdas, prie siautėjančių aistrų mėlynių prideda šildantį kompresą ir įlieja balzamą į nusivylusią pašnekovo širdį.
Neturint ramybės savo širdyje, negalima jos perduoti kitam. Duoti galima tik tai, ką turi pats. Jei jūs vertinate tik žemiškas vertybes, tokias kaip pinigus, brangenybes, turtus ir su jomis susijusią išorinę padėtį, o sielos klausimai jums yra bereikalingas nemokamas priedas, jūsų pastangos įgyti tikrąsias žinias, kurios priklauso didingam gyvenimui, visada baigsis nusivylimais.
Neieškokite stebuklų, jų nėra. Ieškokite žinojimo – jis yra. Ir visa tai, ką žmonės vadina stebuklais, tai tik vienas ar kitas žinojimo lygmuo.
Bet kuri meilės forma, kurioje yra baimė, būtinai bus bjauri.
Devyniasdešimt devyniais atvejais iš šimto tai, ką žmonės vadina meile, iš tikrųjų yra jų prietarai ir prietaringumas, arba jų savimeilė. Tikroji meilė bus tik ta, kuri atskleidžia visus sugebėjimus ir talentus kūrybinei veiklai, kuri išlaisvina žmogaus dvasią. Kūdikis – tai ne tironas, kuris užvaldo visą tavo gyvenimą. Ne stabas, dėl kurio tu atsiriboji nuo viso pasaulio ir pasaulį atriboji nuo savęs tam, kad sukurtum uždarą, ankštą šeimos narvelį, surištą vien tik asmeniniais interesais: meile „saviems“. Kūdikis – tai naujas meilės ryšys su visu pasauliu, su visa Visata. Tai išlaisvinta motinos ir tėvo, pas kuriuos augs ne „mūsų“, „savas“ kūdikis, bet siela, duota apsaugai, meilė. Laiminga diena laikyk ne tą, kuri tau atnešė ką nors malonaus, o tą, kai tu atidavei žmonėms širdies šviesą. Įsižiūrėk į visus sutiktuosius. Jei tu sutikai žmogų ir nesugebėjai duoti jam paguodžiančio žodžio - tu praradai gyvenime laimės momentą... http://viduje.puikiai.lt/sirius2011/?p=1806
 Audrius ~
 2012-09-17 10:54


Spec. puslapiuose įdėjau skyrių Skaitiniai, kur galima paskaityti "Klasika" vadinamus kūrinius: "Agni joga", "Du gyvenimai". Ateityje bus ir Blavatskajos knyga http://viduje.puikiai.lt/sirius2011/?p=1745
 Audrius ~
 2012-06-15 15:53


Siūlau paskaityti A. Žarskaus daugiau knygų, kaip pvz. " Gyvybės medžio žaizdos".Knygyne rasite Amort Gabriele: ' Egzorcistas pasakoja" - 3 knygos. Iš čia suprasite, kas yra tikrasis Dievas Išganytojas, Gydytojas ir Išgelbėtojas.
 Jage ~
 2012-03-12 12:20


http://www.liveinternet.ru/users/samanta_black/post166946007/ -cia apie tai yra daugiau.
 Robertas ~
 2012-03-07 09:18


stai Tolstojaus biografija, perskaitykite visa. :) http://www.kabutes.lt/autorius/levas_tolstojus/122
 Arnas ~
 2012-03-06 23:12


norejau cia parasyti siek tiek ne i tema. Neseniai radau kas yra Lovuska ir Konkordijos Antarovos "Du gyvenimai". Tai yra Levas Nikolajevičius Tolstojus. http://lt.wikipedia.org/wiki/Levas_Tolstojus . Atitinka ir gyvenimo laikotarpis.. raudau tai, nes skaitydamas antra karta "Du gyvenimai" pirmoje dalyje 336p. i liovuska kreipesi Levai nikolajeviciau. Tai norejau cia paskelbti, nes visada tikejau, kad viskas kas buvo parasyta knygoje tikrai vyko.
 Arnas ~
 2012-03-06 23:01


Rita perskaicius paskutine dali surasi daug panasumu su situo puslapliu. Knyga tikrai nuostabi.
 Arnas ~
 2011-12-03 23:37


Taip, ši knyga ir man pati nuostabiausia.
 Audrius ~
 2011-12-02 17:49


baigiu skaityti Konkordijos Antarovos "Du gyvenimai" (keturios knygos), tai pati nuostabiausia kada nors mano skaityta knyga, tai tarsi biblija parašyta grožinės literatūros forma, ji taip pakylėja...Ją skaitydama tiesiog negali nesikeisti..Gaila niekur nerandu nusipirkti, bet yra visose bibliotekose.
 Rita ~
 2011-12-02 11:28


gaila, kad nera lietuvisku, bet gal verta ir rusiskas nusipirkt, gal nebus labai imantriu sunkiu zodziu, gal bus suprantama
 Amina ~
 2011-08-09 10:08


Visiems einantiems dvasinio augimo keliu, rekomenduoju perskaityti Aurelia Louise Jones Teloso knygas (3 knygos). Deja, lietuvių kalba jų nėra. Rusiškai galima rasti čia http://www.koob.ru/jones_aurelia_louise/
 Viliari ~
 2011-08-07 18:09


Vyduno gitos vertimas. http://linasrim.puslapiai.lt/vyduno/bhagavadgita.html
 Alvis ~
 2011-07-23 21:14


Nei vienas iš mūsų nėra tobulas :)). Omramas Michaelis Aivanchovas pats būdamas tyras, šviesus žmogus - savęs tobulu niekada nelaikė. Tobulumui ribų nėra. O jo knygas rekomenduoju iš visos širdies - tiek grožio, tiek meilės, tik gerumo dar nei vienuose rašytiniuos mokymuose neradau.
 Aušrinė ~
 2011-06-22 18:48


Gaila, kad ne nuo biografijos pradejau, tuo momentu buvau tokiame lygmenyje, kai rupejo tik materialumas, todel knygas rinkausi atitinkancias mano poreikius, nebijau to pripazinti, nes nesu tobula iki sios dienos, stengiuosi, bet tikrai sunku...
 Amina ~
 2011-06-21 22:43


Pasiūlyčiau perskaityti visas. O pradėti nuo jo biografijos, kad suprasti kas iš tiesų buvo šis nepaprastas žmogus, Didis Mokytojas
 Aušrinė ~
 2011-06-21 19:50


Aš irgi esu skaičiusi gal kokias 3 Aivanchovo knygas, patiko ir man, paprastai su meile parašytos knygos. Man jas kažkada rekomendavo tokia moteris, ji sakė, kad ji žiurėdama į knygoje esantčią jo nuotrauką kažkaip kontaktuoja su juo, jis jos dvasinis mokytojas, mintim gauna iš jo atsakymus. Tada aš tuo nelabai patikėjau, o dabar tikrai tikiu, kad tokie žmonės ir buna dvasiniai mokytojai, pavyzdžiai mums visiems, gyvi yra ir po mirties, nes paliko dalelę savęs.
 Amina ~
 2011-06-20 12:04


Omramas - didis dvasinis Mokytojas, kuriam lemtis buvo skyrusi misiją - mokymą pervežti iš Bulgarijos (berods) į Prancūziją. Aivanchovas - tai žmogus, kuris visą savo gyvenimą (nuo pat mažumos) paskyrė dvasinėms paieškoms, praktikoms, begaliniam tobulėjimui. Tai žmogus, kuris nušvito, tapo didžiu dvasiniu Mokytoju, kuriam atsivėrė didžių Indijos Mokytojų durys ir, kuris Indijoje iš tų pačių Mokytojų gavo antrą vardą OMRAM - tai reiškia "Nužengęs iš Saulės". Toks jis ir yra. Kai skaičiau jo biografiją - ta knyga tokia galinga ir kupina šviesos, kad tiesiog beskaitant buvau įmetama į meditaciją - Saulės meditaciją. Jo mokymuose dažnai sutiksi mokymus apie Saulę. O ir jisn pats kiekvieną rytą atlikdavo rytines saulės praktikas, susijusias su kvėpavimu ir to moko skaitytojus. Michaelio Omramo Aivanchovo knygos - parašytos tokiu gražiu paprastu tekstu, be galo gražia pakylėta kalba apie mokymus visose gyvenimo srityse. Jo knygose - vien grožis, harmonija, šviesa, palaima, ramybė. Jo knygos tai - begalinė meditacija, nors ten nėra aprašytos jokios technikos, o tik švelnūs pamokymai apie žmogų, jo esmę, reikšmę, apie Žemę, Visatą, dangiškuosius Mokytojus ir daugybę kitų dalykų. Kiekviena knyga - atskira tema. Ir kas įdomiausia - jo knygų nesupranta žmonės su žemu sąmonės lygiu. Ir man jo knygos labai susišaukia su Pakylėtųjų Mokytojų mokymais. Tikrai rekomenduoju. Man šios knygos - brangenybė, o Aivanchovo gyvenimo kelias - sektinybė ir siekiamybė. Tai tiek :)))
 Aušrinė ~
 2011-06-19 10:28


Aušrine, man teko matyti M. O. Aivanchovo knygų ypač ten kur parduodami kokie akmenys, rytietiški suvenyrai. Gal galėtum keliais sakiniais ar vienu, perteikti pagrindinę jo mokymų mintį ar esmę, jeigu teko susidurti su daug jo knygų? Juk geriausiai gali apie knygas pasakyti tie kurie jas skaitė ir galbūt patys bandė pritaikyti gyvenime kažką pagal jas. Mano supratimu netgi tas patyrimas bandant pritaikyti dvasinius mokymus yra gal net vertingesnis tam tikra prasme nei patys dvasinai mokymai kurių gan daug šiais laikais.
 Vaidas ~
 2011-06-19 09:13


Rekomenduoju Michaelio Omramo Aivanchovo knygas, kurių yra nemažai: "Gėrio ir bliogio pažinimo medis", "Tylos kelias", "Žmogus, kuriantis savo lemtį", "Minties galios", "Dvasinė galvanoplastika ir žmonijos ateitis", "Psichinis gyvwenimas: elementai ir struktūros", "Tikroji Kristaus mokymo prasmė", "kas yra dvasinis mokytojas". Kas prisilietė prie šio Didžio Mokytojo išminties - tas niekada tokių mokymų nepamirš.
 Aušrinė ~
 2011-06-18 19:26


Saulius Urbonas - Kelias į save
Leidykla: Mijalba, 2007 m. ISBN 9955-599-49-4

Vien iš pavadinimo galima atpažinti, kad autorius labai priartėjęs prie esmės gyvenime. Kad tai nėra teorijų apmąstymas, bet pasidalinimas patirtimi žengiant keliu, suvokiant tą kelią gan sąmoningai ir su prisiimtomis atsakomybėmis.

Labai sklandžiai ir suprantamai perteikiami dėsniai, esmė.. nuskaidrinanti protą nuo prikopijuotų negyvų jame nuostatų, leidžia pradėti gyvenimą gyventi širdimi ir sąryšyje su Kūrėju, kūrinija. Net ir tolėliau pažengę kelyje gali pasimokyti to paprastumo kaip sakiniais perteikti esmines žinias apie kūrinijos dėsnius. Kurių pažinimas.. sąveikoje su sąmoningesniu pasirinkimu neišvengiamai priskirs laimę kaip nuolatinę jūsų palydovę.

Leidyklos tinklapyje:
http://www.mijalba.com/knyga.php?knygosid=65

Viršelio paveikslėlis:
http://images.pirkinternete.lt/gallery/Kelias_i_save_jpg_20100423151138955311.jpg
 Vaidas ~
 2011-04-10 14:14


http://www.edinoeznanie.ru/files/down-79.html
DRUNVALO MELCHISEDEKO KNYGOS
 Violeta ~
 2011-03-25 08:46


http://www.mijalba.com/knyga.php?knygosid=129
nauja Dianos Copeer knyga apie orbus
 Violeta ~
 2011-02-18 18:40


Olegas Orlovas
Skrydis i Sveikima
Dzonas nuo Dievo dvasinio gydymo fenomenas
http://www.olegasorlovas.lt/
 Violeta ~
 2011-02-15 09:55


Ištrauka iš Eckhart Tolle „Naujoji žemė“. X skyrius. Naujoji žemė.
Naujoji žemė – ne utopija
Ar nėra naujosios žemės sąvoka tik dar viena utopinė vizija? Anaiptol. Visas utopines vizijas sieja bendra gija – mentalinė projekcija į ateitį, į laiką, kai viskas bus gerai, kai būsime išgelbėti, visur įsiviešpataus taika ir harmonija, o mūsų problemų nebeliks. Tokių utopinių vizijų buvo apsčiai. Kai kurios jų baigėsi nusivylimu, kai kurios – katastrofomis.
Visų utopinių vizijų šerdį sudaro viena pagrindinių senosios sąmonės struktūrinių disfunkcijų – išsigelbėjimo paieškos ateityje. Ateitis iš tikrųjų neegzistuoja niekur kitur, kaip tik jūsų prote esančiuose minčių pavidaluose, todėl ieškodami išsigelbėjimo ateityje, jūs nesąmoningai ieškote jo savo galvoje. Vadinasi, esate pavidalo pinklėse, o tai ir yra ego.
„Aš regėjau naują dangų ir naują žemę“, – rašo biblinis pranašas (Apreiškimas Jonui 21,1). Naujosios žemės pamatas yra naujasis dangus – pabudusi sąmonė. Žemė tėra išorinis šios vidinės tikrovės atspindys. Naujojo dangaus, taigi ir naujosios žemės užgimimas nėra mus išlaisvinantys ateities įvykiai. Niekas neišlaisvins mūsų ateityje, nes išlaisvinti iš esmės gali tik ši akimirka. Suvokti, vadinasi, pabusti. Pabudimas, kaip ateities įvykis, yra beprasmis, nes pabusti – tai suvokti Buvimą. O Buvimas yra tik šioje akimirkoje. Todėl naujasis dangus, pabudusioji sąmonė, nėra kokia nors siektina ateities būsena. Naujasis dangus ir naujoji žemė užgimsta jumyse šią akimirką, o jeigu tai nenutinka, – jie viso labo mintis jūsų galvoje, vadinasi, jų nėra apskritai. Jėzus kalbėjo mokiniams: „Juk Dievo karalystė jau yra tarp jūsų“ (Evangelija pagal Luką 17,21).
Kalno pamoksle Jėzus išsakė pranašystę, iki pat šios dienos suprastą nedaugelio. Jis pasakė: „Palaiminti romieji, jie paveldės žemę“ (Evangelija pagal Matą 5,5). Kai kuriuose Biblijos vertimuose vartojamas žodis „nuolankieji“. Kas gi tie „nuolankieji“ ar „romieji“ ir ką reiškia, kad jie „paveldės žemę“?
Romieji yra tie, kurie be ego. Tai žmonės, atskleidę savo tikrąją esminę sąmonės prigimtį ir atpažinę šią prigimtį visuose „kituose“, visuose gyvybės pavidaluose. Jie gyvena su viskuo susitaikę ir jaučia vienovę su visuma ir Šaltiniu. Jie įkūnija pabudusią sąmonę, kuri keičia visas mūsų planetos gyvenimo sritis, tarp kurių ir gamta, nes gyvendamas žemėje žmogus neišvengiamai su ja sąveikauja. Tokia štai prasmė frazės „romieji paveldės žemę“.
Žemėje užgimsta nauja būtybių padermė. Tai vyksta dabar pat ir jūs esate vieni iš tos padermės!


 Violeta ~
 2011-02-08 12:17


http://waytosoul.ru/node/4022
istaukais M.AIVANHOVO KNYGOS
MEILE IR SEKSUALUMAS
 Violeta ~
 2011-01-25 13:01


ger, violeta . skaiciau apie Inuakus.o knygos pirkti nera....gaja
 gaja ~ ------
 2011-01-24 16:24


nera rusu kalba,esme ne kalboje ,bet ziurejimas i ji pati
 Violeta ~
 2011-01-24 15:24


labai dekoju VIOLETAI uz nuoroda ,bet nesuprantu angliskai,gal yra ka nors lietuviu, rusu klb...su meile GAJA
 gaja ~ bonec7@gmail.com
 2011-01-24 13:22


http://www.youtube.com/watch?v=LokND4I8x94&feature=related
Braco
mes mintimis labai norime ,kad jis atvyktu ir i Lietuva
 Violeta ~
 2011-01-24 08:57


sveikuciai,seniai SKAITINEJU,ka cia jus rasote .dekoju ,idomu ,labai prasau VIOLETOS.atsiusti man nuoroda ,geriausiai filmuka BRACO IS ANKSTO DEKOJU
 gaja ~ bonec7@gmail.com
 2011-01-23 18:12


Baiginėju skaityti Aleksandro Žarskaus knygutę "Mityba Virsminiu Laikotarpiu", būtų tikra nuodėmė tokios talpios ir aktualios dabartiniu metu knygos nepareklamuoti.
Joje apie mityba kalbama žymiai plačiau negu įprasta sveikuoliškoj literaturoj, ne tik apie fizinį maistą, bet ir apie emocinį -jausminį, mentalinį, dvasinį :
"Emocinis -jausminis maistas yra ypač svarbi žmogaus maisto sudedamoji dalis, nes jis, tarsi koks prieskonis, įeina į kitas maisto rūšis - fizinį, mentalinį bei dvasinį peną..."
Išeities tašku daugeliui gvildenamų minčių ir idėjų šitoje knygutėje, yra sena išmintis, kad ne vien duona žmogus gyvas... Apie tai kalbama labai įtaigiai ir metodiškai.
Glaustai aprašytas Džasmuchin kelias, kitų - Teresės Neuman, Giri Bala, Pralado Džanio, Martos Robin, Zinaidos Baranovos gyvenimo istorijos. Žmonių, kurie gyveno ar gyvena be fizinio maisto... Daugiausia dėmesio skirta metodikai, kaip palaipsniui vis didesnį fizinio maisto kiekį pakeisti kitokiu...
Pacituosiu iš 25 psl. :
" ... Šios dvi jausmų rūšys yra susijusios su žmogaus energiniais -informaciniais centrais (čakromis). Žmogaus kūnas nuo senovės sąlyginai yra dalijamas į dvi dalis : apatinė - iki diafragmos ir viršutinė - virš diafragmos. Apatinė dalis yra emocijų arba geismų vieta arba, sakant simboliškai, - pragaras, o viršutinė yra širdies jausmų buveinė - dangus. Apatinėje dalyje yra trys centrai : raudonos spalvos šakninė čakra arba fizinio pajėgumo centras, oranžinės spalvos bambos čakra arba lytinis centras ir geltonos spalvos saulės rezginio centras, valdantis mūsų valią, garbės bei valdžios troškimą. Viršutinėje dalyje yra keturios čakros : žalios spalvos širdies centras, valdantis meilę (ne kūnišką, o dvasinę), žydros spalvos gerklės centras, atsakingas už mentalinę arba minčių išraišką, tamsiai mėlynos spalvos trečiosios akies cenras, susijęs su dvasiniu regėjimu, ir violetinės arba baltos spalvos viršugalvio cenras, apjungentis visus žemiau esančius centrus.
Labai svarbu įsisąmoninti ir pajausti skirtumą tarp emocijų, gyvenančių žemiau diafragmos ir jausmų, kurių buveinė yra širdies centras. Atidžiai stebint savę, galima net fiziškai pajusti, su kuria kūno dalimi - apatine ar viršutine - yra susietos mūsų emocijos -jausmai. O tai pastebėti svarbu, nes jei emocijas ar geismus, kurie yra susieti su apatine kūno dalimi, tenkinsime, jie lengvai mus pavergs.
Emocijas (geismus) reikia sulaikyti, bet nenuslopinti, o jų energiją stengtis pakeisti, pakeliant jas iki širdies centro. Tam būtina atidi savistaba ir daug pastangų, tačiau tik taip galėsime iškopti iš emocijų (geismų) arba iš "pragaro" vergijos ir pakilti virš diafragmos, į širdies ir dangiškųjų jausmų karalilą."

Visko nepacituosi. Ši knygutė tikri - "vartai"...
 Romas ~
 2011-01-13 12:52


Rekomenduoju paskaityti knygą Deepak Chopra "Kelias į
meilę".Citata iš knygos:
Negali gauti meilės daugiau negu esi pasiryžęs priimti,
Negali gauti meilės daugiau negu pats gali suteikti.
Meilės, kurią spinduliuoja kitas žmogus,šaltinis yra
tavo paties širdyje.

Džiaugsmo ir dvasinio augimo skaityme.
 gjanis ~ algimantas.treciokas@gmail.com
 2011-01-07 13:21


Lina jau yra Valdovu diktavimai vertingesni.
 al ~
 2010-12-28 16:37


siuo metu ir manau dar ilgus simtmecius nebus vertingesnes knygos kaip urantija
 lina ~
 2010-12-28 16:22


http://www.mijalba.com/knyga.php?knygosid=120
atsiprasau uz klaida
2 oji knyga TYLOS KELIAS OM.M.AIVANHOVAS
 Violeta ~
 2010-12-28 09:30


http://www.mijalba.com/knyga.php?knygosid=110
dvi naujos OM. AIVANHOVO KNYGOS TIKROJI JEZAUS MOKYMO ESME

IR TYLOS GELME
 violeta ~
 2010-12-28 09:27


Knyga "GĖRIS IR BLOGIS" 2010m.

Autorius: Tatjana Mikušina

Vertė: Audrius Kazakauskas

Knyga sukurta vadovaujant Išminties Valdovams, kurie dabar gyvenančiai kartai žinomi kaip Sanat Kumara, Gautama Buda, Viešpats Maitrėja, Jėzus Kristus, El Morija.

Knygos tikslas yra paaiškinti žinias, XIX amžiuje Valdovų perduotas per E. P. Blavatskają. Knygoje taip pat atkuriama Tiesa apie Liuciferio nuopuolį, angelų nuopuolį ir žmonijos nuopuolį.

TURINYS

Pratarmė
Liuciferio maištas
Žmonijos nuopuolis
Būtini paaiškinimai
Šiek tiek apie J. P. Blavatskają
Numatytų aptarti temų ratas
Atitikimai tarp žmogaus ir Žemės principų
Apie kokį laiko periodą kalbama
Pirmoji Pagrindinė žmonių Rasė
Antroji Pagrindinė Rasė
Trečiosios Rasės Pradžia
Angelų „nuopuolis“
Žmonijos „nuopuolis“
Blogio kilmė
Liuciferis
Nedidelis nukrypimas
Septintojo antspaudo atvėrimas. Dovanotoji dispensacija
Grįžkime prie Trečiosios Pagrindinės Rasės
Lemūrija
Ketvirtoji Pagrindinė Rasė. Atlantida
Penktoji Pagrindinė Rasė
Pranašystė apie Šeštąją Rasę
Dar vienas nukrypimas nuo temos
Jono Apokrifas
Jono Apokrifo Komentaras
Kai kurios mūšio danguje reikšmės
Lyginamoji ... analizė
Prometėjas – Liuciferis?
Pabaiga

http://www.mijalba.com/knyga.php?knygosid=119

 Monika ~ monikaxyz@gmail.com
 2010-12-10 10:36


Mielieji, siekiantys sveikos gyvensenos,
Pavel Sebastjanovič "NOVAJA KNIGA O SYROEDENIJI ILI POČEMU KOROVY CHIŠČNIKI" labai itikinančiai ir pagrįstai parodo , ką galima pasiekti natūraliai maitinantis.
Knyga - rusiškuose knygynuose.
plačiau - syromonoed.com; lyvelimeal.ru ir kt.
 Vytautas ~
 2010-12-07 11:04


http://www.lazarev.ru/video/2010-11-05.html

lazarevas apie ramtos knygas
 gediminas ~
 2010-12-06 13:46


http://www.laumzirgis.com/content/9-misija
LAUMZIRGIU ISTORIJOS
 violeta ~
 2010-11-27 17:47


http://www.mijalba.com/knyga.php?knygosid=115
Jokiu ribu-slaptas havajieciu mokymas,dovanojantis turta,ramybe ir dar daug kitu dalyku
Dr.Joe Vitale ir Ihaleakala Hew Len Ph.D
daug kas giria sia knyga
 Violeta ~
 2010-11-22 12:29


Sveiki,

gal zinot, kur galima isigyti knyga Brennan Barbara Ann
"Šviesos rankos". Gal kas skaitete ar patiko?
 Vytis ~
 2010-11-15 15:54


Fiziniai pratimai
Rekomenduoju pasivaikscioti kiekviena diena ir pamedituoti apie savo kaimynus -tam ,kad juos pamiltumet.Bukite samoningi gamtoje.As vaikstau po savo rytines vonios ir pries pusrycius.

Maistas
Metus laiko 1 diena per savaite susilaikykite nuo maisto .Tai ko gero,turetu buti paprasta savaites diena.Savaitgaliai dazniausiai buna labai socialus ir nepadedaisivyrauti ritmui.Pirmus metus uzteks vienos dienosper savaite.Antrus jau gali buti 2 dienos,trecius-trys.NEPATARIU SKUBETI SU SIA PROGRAMA ,nes jusu protui irkunui reikia laiko,kadapsiprastu ir visiskai integruotu naujus maitinimosi iprocius.Nieko tokio ,jei kartais apeisite taisykles ir badausite po puse dienos -taip galesite padirbeti su kaltes jausmu ir suzinoti si ta apie komforto ir malonumo joga.Bado dienomis galima gerti skyscius.As uz vegetarizmair rekomenduoju reguliariai laikytis vaisiu dietos ,kai savaite ar menesi valgomi tik vaisiai ir riesutai.Makrobiotika ir neapdirbto maisto dietosnyra taip pat labai vertingos.Eksperimentuokite ,kol isgysite ar patirsite norimus rezultatus,patys atrasdami,kas veikia ,o kas ne, tai ir yra mokslinio metodo esme.TAI GALI ISLAISVINTI JUS NUO LIGU IR ATNESTI PERGALE IR TOBULIMA.

Leonardas ORRAS
 violeta ~
 2010-11-12 15:05Minciu ivaldymas

Meistriskumas turi keleta lygiu ir pakopu .Dvasinis nusvitimas prasideda nuo suvokimo,jog energija tampa tuo,apie ka galvoja .Mintis yra dirigente ,energijos valdove.Energija yra pagrindinis minties saltinis ,taciau ji teka paskui minti ir paklusta jai.
Mintis-tai maziausia visatos dalis .Mintis kuia atomus .Ir tuo pat metu mintis yra didziausias dalykas visatoje.Mintis kuria ir supa galaktikas .Mintis nera tiesiog saltinis ,ji pagrindine jos vykdytoja.
Butina ivaldyti savo mintis.Nesamoningos ir negatyvios mintys sukaupia emociju pavidalu ir gali sukelti kuno organu veklos sutrikimus.Negatyvios mintys ir emocijos sukelia itampas,nelaimes ir skausma , o tai ne tik zudo kuna ,bet naikina gyvenimo dziaugsma ir musu valia gyventi.
Kiekvienas mirsta ,prazudytas savo minciu.Musu mintys ir iprociai daro musu kuna toki ,koks jis yra dabar.Kai mes ivaldome mintis ,mes ivaldome rezultata.Tai yra asmenine jega.
Aisku tam,kad taptu samoningu meistru ,daugumai zmoniu prireikia simtmeciu.Tradicine fizines mirties ir reinkarnacijos praktika yra nereikalinga pertrauka musu mokymosi procese.
Zmones ivairiais stebuklingais budais demonstruoja ,kaip galima sustabdyti naturalius kuno procesus ,kontroliuoti ,keisti ir sukelti juos,Musu siandienine kurybine galia gali isijungti i gamtos desnius ir procesus ir juos pakyleti vien ketinimo pagalba.Gyvenimas tampa nestresinis ,kai mums nereikia susidurti su antgamtiskomis energijomis ir galime gyventi harmonijoje su savo paprasta dieviskaja ir zmogiskaja prigimtimi.Mes netinkamai naudojame savo prota -dar labiau nei kuna ,negerbdami ar visiskai nesuvokdami minties galios.Mintis yra visagale ,tik jai reikia Gyvybes Energijos ,kuri ja palaiko.
Sukurti fizini kuna tiesiai is tyros energijos vien minties pagalba yra tikras meistriskumas.Kad galetume tai padaryti ,mums reikia ivaldyti gebejima manifestuoti savo mintis fizine forma ,
Mums tereikia kontroliuoti savo minciu turini -visu minciu visa laika ,Jezus vadino tai stebejimu.
Leonardas ORRAS
 violeta ~
 2010-11-12 12:07


Jogoje si praktika vadinasi Pancaagni -penkios ugnys.Sukuriami keturi lauzai,triju -keturiu metru atstumu vienas nuo kito ,kad susidarytu kvadratas .Jogas atsiseda sio kvadrato viduryje ir ziuri i saule ,kuri yra penktoji ugnis.Jogas praktikuos tai diena po dienos ,kol gales ziureti i saule visa diena ,nuo sauletekio iki saulelydzio ,o taip pat ziureti i menuli ,visa nakti.Pilnojisios praktikos forma yra labai auksto lygio joga .Jei reikia,kas nors atnesa jogui maisto.
As esu kelis kartus dares penkiu ugniu praktika su grupe.Kiekvienas is musu sedi centre apie valanda ar daugiau ,o kiti tuo metu priziuri ir pakuria lauzus.Tai labai stipri praktika .Ji isvalo energiju kuna taip greitai ir nuodugniai ,kad mes ja pavadinome fizinio nemirtingumo masina,
Tai dar viena isimtis,kai as galiu megautis ugnimi kartu su kitais ,nes kai as skiriutam visa diena ,pereinu pilna energijos cikla kartu su kitu grupes nariu skausmu ir dienos gale mes visi jauciames nuostabiai.Smagu tai daryti per visa nakti ir svesti menulio pilnati.


Leonardas Orras ,Atsisakykite iprocio mirti >
 VIOLETA ~
 2010-11-12 11:10


Labai šviesi lietuvio Jono Markūno knyga "Žmogaus gyvenimo nesėkmių bei ligų priežastys ir galimybės jų išvengti", spinduliuoja šviesą, išmintį, apsaugą, gėrį, padėjusi daugeliui žmonių pasveikti, suvokiant kame yra nesėkmių priežastis.
 Rasa ~
 2010-11-11 20:42


http://oko-planet.su/ekstrim/ekstrimday/48319-knigi-po-vyzhivaniyu-skachat.html
musu draugai rusai jau apsirupino ivairiomis knygomis kaip isgyventi laukineje gamtoje ,ipatingomis salygomis ir tt.
Neseniai pasirode labai geras rusu filmas "Krai "
jis bus pristatytas Oskarui.Tema- vel Sibiras ,tremtiniai,vaidina musu lietuviu aktorius Bagdonas.
Jaunute vokiete mergina net 5 metus isgyveno viena Siviro vienoje saloje laukineje gamtoje..ji net nezinojo ,kad 5 metus vyko karas.Tikrai labai geras filmas.Verta ji paziureti.
 Violeta ~
 2010-11-11 19:26


Ugnis ir meditacija su zvakemis
Zvakes yra patogus ir populiarus budas naudotis ugnimi musu kasieniniame gyvenime.Jei namie neturite zidinio ,zvakes gali ji pakeisti.Siulau padaryti zvakiu meditacija ,kad atrastumete ,kiek jums ju reikia.
1. Pastatykite 12 zvakiu
2.Uzdekite viena ir pamedituokite kelias minutes ,pajauskite rezultata.
3.Uzdekite antrazvake ir teskite meditacija.
4. Dekite zvakes po viena ir medituokite ,kol uzdegsite visas dvylika.
5.Kazkur tarp pirmos ir dvyliktos zvakes pastebesite rezultata.Pastebesite judejima ir pagerejima jusu energijoskune.Stai su tiek zvakiu jums reikia sedeti ar miegoti,jei saugiai pastatysite jas,kad gautumete reiksmingos naudos.
As daznainaudoju zvakes .Man reikia,kad degtu bent keturios.Bet kartais degancio vasko garai man sukelia galvos skausma.As eksperimentuodavau su aliejumi ,deganciu stikliniuose ar metaliniuose induose su plaukiojanciu dagciu.Man tai patinka labiau nei zvakes.Kai kurie aliejai labai ruksta ,tad jums reiketu paeksperimentuoti.Alyvu aliejus veikia gerai.
I stikline su aliejumi galima ipilti vandens.Aliejus iskyla i pavirsiu .Kai visas aliejus sudega ,dagtis pasiekia vandeni ir uzgesta.Taip stiklinio indo naudojimas tampa gana saugus .I alieju ir vandeni taip pat galite ideti spalvu ,kad gautumete grazias sviesas.


Leonardas Orras
 violeta ~
 2010-11-11 18:12UGNIS
Noredami ,kad vyktu dvasinis valymasis ugnimi,turite buti ne toliau nei pusantro metro nuo ugnies -tam ,kad jusu energijos kuno ratai galetu suktis ugnyje.Reikia ,kad jusu aura butu maksimaliai susilietusi su liepsna .Po keliu dvasinio valymosi dienu manoenergijos kunas vel buna svarus ir harmoningas .Jauciu taika ir entuziazma.
BABADZI
 violeta ~
 2010-11-11 17:54


Babadzi nuolat skatina mane skirti daugiau laiko apmastymams ir meditacija.Jis rekomenduoja mums skirti kelias valandas per diena minciu gryninimui.Isvalyti savo prota ir pakelti minciu kokybe yra labai svarbu -atvirai kalbant ,daug svarbiau ,nei uzdirbti pinigus.Protas yra gero gyvenimo ir sveiko kuno saltinis .Zmogus ,kurio protas yra svarus ,turi harmoningus ir kupinus meiles santykius.Net tomis dienomis,kai as labai uzsiemes ,man pavyksta skirti dvi tris valandas apmastymams ir tai padeda zemiskai sekmei ateiti lengvai ir idomiai.
Babadzi vadina kvepavimo ivaldyma mahajoga.MAHA reiskia auksciausia arba didzioji joga -tai gyvenimomokslas arba vienybe su DIEVU .Esminis dalykas kvepavimo praktikose yra sujungtas kvepavimas ,kai ikvepimas ir iskvepimas lengvai,naturaliai pereina vienas i kita.
Babadzi rekomenduoja atlikti kelias paprastas dvasinio valymosi praktikas,
VANDUO.Babadzi dukart per diena maudosi Gango upeje ,kuri teka per Herakhana.Vanduo ne tik nuplauna oda ,bet ir isvalo aura bei balansuoja energijos centrus.
UGNIS.Kiekviena ryta jis atlieka ugnies rituala ,kurio metu maitina ugni grudais,vaisiais ir sviestu.Be to,miegamajame jis turi ugnies duobe ,prie kurios visada miega.
ZEME.Babadzi rekomenduoja ivaldyti maista ir miega.Maisto ivaldymas pasiekiamas tiesiog pakeitus valgymo iprocius.Vegetarams yra tiesus kelias i pasninkavima.Babadzi taip pat rekomenduoja vaiksciojima ,ukininkavima ir fizini darba .Jis pataria dieviskam zmogui gyventi harmonijoje su augalais ir gyvunais.
SVIESA.Visi zino ,kad Babadzi megsta skusti zmoniu galvas .1979.uju pavasari jis nuskuto manaja.Babadzi taip pat rekomenduoja issiugdyti samoninga santyki su SAULE IR MENULIU.Jis sako ; Visa nakti praziureje i MENULI ,galite issigydyti visas proto ir kuno ligas.Stebedami sauleteki galite pasisemti jegu visaidienai ;
BABADZI yra geriausias psichoanalitikas ,zvelgiantis i kiekviena asmenybe per kosmine amzinybes prizme.Jei norime,jis gali labai greitai mus transformuoti.Jei kiekvienas zmogus aplankytu ji fiziniame kune ir gautu JO DARSANA -DIEVISKAJI ZVILGSNI,mes pagaliau suvoktume zmonija kaip viena seima.Jums net nereikia tiketi ,kad ji pamatytumet.Kartais patys didziausi skeptikai ir ignoruotojai patiria graziausius dalykus su BABADZI.


Leonardas Orras ;ATSISAKYKIME IPROCIO MIRTI ;
 violeta ~
 2010-11-11 17:31


Vydunas "sveikata Jaunuma Groze" manau gera knyga tiems kurie nori permainu savo gyvenime ir iesko tinkamos literaturos,beto Vydunas buvo teosofas,daugiau http://siauliai.mok.lt/rerichas/teosophy/vydunas.htm
 Alvydas ~
 2010-11-11 11:55


Vydunas "sveikata Jaunuma Groze" manau gera knyga tiems kurie nori permainu savo gyvenime ir iesko tinkamos literaturos,beto Vydunas buvo teosofas,daugiau http://siauliai.mok.lt/rerichas/teosophy/vydunas.htm
 Alvydas ~
 2010-11-11 11:41


Labai norėčiau paskaityti knygą Orras"Atsisakykime įpročio mirti".Knygynuose nėra,nes jau seniai baigėsi tiražas.Gal kas turite ir galėtumėte duoti paskaityti.Būčiau labai dėkinga.
 Alfonija ~ askaitykla@takas.lt
 2010-11-11 10:24


Man labai patiko Robin Sharmos knyga "Vienuolis ,kuris pardave "Ferrari "Apie milijonieriu...kaip ji istiko gyvenimo smugis sunkus,jis viska pardave ir isvyko i himalajus..ilgai teko jam keliauti...kol surado tokia genti nusvitusiu zmoniu gyvennaciu nuostabioj gamtoj apvaliuose nameliuose apsutais roziu krumais.Jis ten gyveno ilgokai ..gavo is Mokytoju svarbia isminti ..kuria ir dalinasi savo knygose...
 Violeta ~
 2010-11-05 15:31http://www.vlermontov.ru/books.html
naujos V,Lermontovo knygos

 Violeta ~
 2010-11-04 11:07


http://www.youtube.com/user/etapasvi#p/a/u/2/k1skuvV-ouc
filmukas apei berniuka-Buda
 Violeta ~
 2010-10-27 10:47


http://www.biopole.ru/node/4805
isversta i ruus kalba knyga apie berniuka-Budda-Poldene Dordze
 Violeta ~
 2010-10-27 10:40


Nuostabi ir vertinga knyga Leonardo Orro "Atsisakykime iprocio mirti "
Jis net 5 kartus vaziavo i Indija ,mokesi pas nemirtingaji joga Babadzi ,isbudavo po menesi..ten...knygoje perteikia visa Jo medziaga..

Leonardas Orras "Atsisakykime iprocio mirti "
Noredami ,kad vyktu dvasinis valymasis ugnimi,turite buti ne toliau nei pusantro metro nuo ugnies -tam ,kad jusu energijos kuno ratai galetu suktis ugnyje.Reikia ,kad jusu aura butu maksimaliai susilietusi su liepsna.Po keliu dvasinio valymosi dienu mano energijos kunas vel buna svarus ir harminingas .Jauciu taika ir entuziazma..

 Violeta ~
 2010-10-22 11:43


Naturalios sveikatos centras NATURAVITA isleido Aleksandro Zarskaus knyga MITYBA VIRSMINIU LAIKOTARPIU \nuo fizinio link dvasinio maisto\.
Kaip ir kitose sio aktyvaus sviesnesio knygose bei paskaitose \Vilniuje-pirmadieniais Mokytoju Namuoseir Kaune\taip ir sioje knygoje pateikiama zmogaus dvasinio augimo patirtis ir izvalgos.
Knyga labai aktuali siekiantiems prasmingo gyvenimo budo ir ieskantiems didesnes sviesos.
su meile-Vytautas
 Vytautas ~ vytautasmickevicius@yandex.ru
 2010-10-12 15:04


http://www.mijalba.com/knyga.php?knygosid=114
"2012 ieji ir veliau - Diana Kooper
daug kas giria sia knyga
 Violeta ~
 2010-10-11 15:10


Cia: http://www.ashtarcommandcrew.net/forum/topics/green-beautiful-la-belle rekomenduoja paziureti reta filma.Kas supranta anglu ar prancuzu.Filmo traileris gana ikvepiants.Tarptautine organizacija (UN) ji uzdraude...
 Kukas ~
 2010-08-21 11:57


http://www.koob.ru/lobsang_rampa/
Lobsang Rampo knygos (rusu kalba )
 Violeta ~
 2010-08-21 10:05


Последний вальс тиранов:
"...Как скоро грядут эти перемены? Ваш финансовый рынок уже нестабилен. Пройдет не так уж много времени, и он рухнет окончательно.
Его падение уже запланировано — на май следующего года. Не исключено, что Серые передумают, и тогда все произойдет в феврале. Точное время пока остается под вопросом. Золото не всегда будет доступно вам. Если вы приобретаете его, делайте это как можно быстрее. Неважно, во что вам это обойдется, — главное, что таким образом вы обеспечите себе независимость.
Экономическая ситуация в стране меняется, так что многие надежды и чаяния американцев останутся нереализованными. Но есть иной способ добиться желаемого. Просто идти надо не от любви к деньгам, а от любви к Богу внутри вас. Только она даст вам силу реализовать задуманное. На этом пути вы никогда не останетесь без помощи.
Если вы еще не успели запастись продуктами, я посоветовал бы вам заняться этим сейчас — хотя вы, конечно, можете принять иное решение. В настоящее время еда растет повсюду, особенно в вашей местности. Используйте преимущества настоящего момента, ибо уже назавтра все может измениться. Но главное для вас — иметь свою землю и источник воды. Если у вас нет возможности приобрести свой участок, но есть желание меняться и жить на земле, вам обязательно помогут. Если вы любите друг друга, старайтесь помогать друг другу. Если у вас нет земли, а у ваших братьев ее в избытке, попросите их выделить вам участок под сад. Если вы скажете, что не разбираетесь в подобных вещах, я пошлю вам гонцов, чтобы с их помощью вы могли усвоить все необходимое. Главное, что вы сделали выбор..."
Последний тираж книги Рамты датирован прошлым годом. Т.е. он имел в виду май этого года? А когда началась утечка нефти?

 Violeta ~
 2010-07-21 09:03Кори Патрисия
Довольно тайн, довольно лжи!
Руководство по пробуждению Звездных Семян

Перев. с англ. —
М.: ООО Издательство «София», 2010. — 288 с.
© “Morgan&Flint Co”, 2010 Вычитка и сканирование
Эта книга — заключительный том трилогии «Сирианские Откровения». Шестимерные обитатели Сириуса видят те ню-ансы нашей человеческой трехмерной реальности, которые нам не могут быть видны по определению. И в учении, передаваемом через Патрисию Кори, они стараются как можно яснее показать нам то, что видно им. Наши мечты о будущем — это реальность, а то, что сейчас кажется нам ужасающе реальным, — всего лишь сон коллективного бессознательного. Книга «Довольно тайн, довольно лжи!» предлагает землянам способ освобождения от мертвой хватки всемирных сил тьмы и дает ключи к активации ДНК и пробуждению светового тела.

скачать http://www.mediafire.com/?zewmig53j2d

кстати, довольно много общего с Кавассиласом, все ж оба с Сириуса. было бы хорошо, если б кто надиктовал медитации из книги - это посильнее всех тех, что выкладываются в последнее время. Violeta ~
 2010-07-07 15:29


http://www.e-puzzle.ru/page.php?al=ramta__poslednij_vals_ti
Ramtos knyga (atsisiusti rusu kalba )"Paskutinis tironu valsas "
 Violeta ~
 2010-06-29 13:38


Gerbiama Lilija,
ačiū už puikią knygą.Labai tikimės, kad ir antra dalis bus išleista( jei ne "Alma Litera", tai mūsų mylimos Mijalbos).Sėkmės ir šviesos jums.
Namaste.
 Maksė ~
 2010-05-15 23:33Mano brangieji draugai, draugės, bičiuliai,

neperseniausiai knygynuose (Pegasas ir Baltos Lankos) pasirodė
l a b a i g e r a i r v er t i n g a knyga -
"KAS aš buvau anksteniame gyvenime? "

Autorė - URSULA DEMARMELS,

(išleido ALMA LITTERA.)

Tą knygą , kurią man prieš 2 metus padovanojo autorės vyras - vienas stambiausių pasaulinio garso mokslininkų GERHARD HACKER - žr. apie jį internete...)- įpiršau leidyklai Alma Littera, tik todėl, jog jau laikas tai stambiausiai Lietuvos leidyklai s u p r a s t i , jog "ir t o k i o m s " knygoms Lietuvoje y r a paklausa...Suradau jiems p u i k i ą vertėją iš vokiečių kalbos
(VIlniaus Universiteto dėstytoją, giliai tuos dalykus jaučiančią ir suprantančią...) , todėl vertimo kokybė nepaprastai gera.
Aišku, lengvai būčiau galėjusi ją atiduoti "MIJALBAI", kuri seniai suprato tokių knygų vertę ir todėl klesti, bet sąmoningai norėjau, kad ir ta leidykla, pagaliau, atkreiptų dėmesį....
Dabar gi jie "vaiposi", sakydami, kad "paklausos nėra"... O tuo tarpu, jokios informacijos apie tą knygą nėra!!! O knygynuose ji užkišta taip, kad sunku net pamatyti!

Žinau, jūs visi jau daug toliau matote ir jums gal ji nebereikalinga....
Tačiau tai p u i k i dovana tiems, kurie dar tik ima atsibusti... arba n o r i susigaudyti, bet nežino, nuo ko pradėti...
Trumpai apie autorę -
Ursula - pirmoji MICHAEL NEWTON mokinė Europoje, po dviejų metų studijų jo Institute, gavusi Sertifikatą, nors prieš tai turėjo net keleta labai įspūdingų mokslinių laipsnių bei diplomų ir ilgametę regresijos praktiką...

Esu d a u g knygų skaičiusi šia tema, bet drąsiai sakau - ŠITA - viena geriausių ir y p a č svarbi tiems, kurie patys regresuoja...
Beje, dabar Vokiškai kalbančiame pasaulyje ji yra pirmo ryškumo žvaigždė ypač tarp mokslinės bendruomenės! Apie jos sesijas parodytas ne vienas dokumentinis filmas per Austrijos ir Vokietijos TV (buvo galima matyti ir pas mus per vokiečių kanalą RTL 2009 rudenį... O dabar vėl suka dar didesnį filmą apie jos darbą, nes pereitą per satelitą žiūrėjo pusantro milijono žiūrovų...
(Du iš jų turiu, jei kas norit- prašom ateiti ir pažiūrėti)

Manau, nusipirkę ją ne tik patys turėsite kuo pasidžiaugti, bet padovanoję, padėsite ir kitiems, be to- leidykla pamatys, kad visdėlto t o k i ų knygų
r e i k i a .
(Prieš metus Gerhardas man atsiuntė antrą knygą, parašytą jų abiejų . Dar rimtesnė. Tačiau Alma Littera nė girdėti nenori.... )
Tikiuosi, jūs visi mane supratot.....
Su meile ir didele ŠYPSENA,
LILIJA TALMANTIENĖ

 Violeta ~
 2010-05-15 21:40


http://www.sunshinetwins.org/channelings.php?authorid=56&article=1757&type=4&key=
Karen Bisop mini-knyga (atsisiusti)
 Violeta ~
 2010-04-22 11:55


http://www.mijalba.com/knyga.php?knygosid=104
Echarto Tolle nauja knyga "Naujoji Zeme"
 Violeta ~
 2010-04-05 11:00


Jau yra 10-os V. Megre knygos "Anasta" el. versija rusų kalba, čia nuoroda parsisiuntimui:

http://sites.google.com/site/toltikas/Home...?attredirects=0

Malonaus skaitymo :)

P.s. Mano puslapyje http://toltik.blogas.lt/ yra visos V. Megre knygų Lt ir Ru versijos parsisiuntimui.

Tadas :)
Kitos naujienos | Komentarai: 0 | Adresas
2010 Kovo 08 (13:44) Aurimas parašė:
Marytė iš Ąžuolyno rašo:

V. Megre naująją knygą "Anasta" (rusų k.) galima įsigyti Vilniuje, knygyne "Zodiakas", Labdarių g.
 Violeta ~
 2010-03-09 15:26


http://vektorlit.ru/vektorBooks.php?seriaID=103#ISBN:%20978-5-9684-1460-1
nauja Nama Ba Chal (Kraijono ) knyga "Cenelingai,palieciantys Siela " ir kitos rusu kalba knygos
 Violeta ~
 2010-02-25 10:00


kaip tik dabar skaitau Ramtos knyga "kas yra meistras" elektroniniam variante, radau Violetos nurodytame puslapyje http://iamthatiam.narod.ru/news.htm
verta demesio ir grazaus ziemos sestadienio vakaro:)
 sava ~
 2010-01-16 17:01


Последний вальс тиранов. Верны ли пророчества о 2012 годе?

Год выпуска: 2010
Автор: Рамта
Жанр: Эзотерика
Язык:Русский
Издательство: София
Формат: DOC
Качество: eBook (изначально компьютерное)
Количество страниц: 82(в книжном варианте 224)
Описание: Рамта предсказывал бурные экономические и политические события, которые сейчас происходят на Земле, с самого своего появления в 1970-х годах. В этой книге он объясняет, какие силы стоят за многими важными событиями человеческой истории, и чего следует ожидать в ближайшем будущем. Хотя рубеж 2012 года кажется сейчас зловещим, Рамта предсказывает светлую судьбу для всех людей, кто прямо сейчас основательно займется своим духовным развитием.

http://www.e-puzzle.ru/datas/users/1-ra ... iyvals.rar

 Violeta ~
 2010-01-16 16:10


Labai aciu ,Romuk ieskosim dabar tos knygeles.
 Violeta ~
 2010-01-15 11:52


Violetai -
Knyga MOKYTOJAS KALBA -lietuvių kalba,mažas formatas,žydru viršeliu.Leidykla -"gaivata" 1997m.Kaunas.Autoriaus vietoje parašyta -BEINSA DUNO (Mokytojas PETER DENOV).Matyt ta pati analogija,kaip ir Mikaelio biografija -parašyta irgi moters,bet visos mintys,viso gyvenimo koncentratas -jo...

Ją skaičiau senokai,prieš 12 metų.Bet pamenu,vos "nenuvaževo stogas".Skaitant,tiesiog fiziškai jausdavau visą viršugalvį,taip būna tik kolektyvinių meditacijų metu...
 Romas ~
 2010-01-14 19:20


http://www.youtube.com/watch?v=R14maDGjq-8
Mokytojas Braco Serebriniak
Jo simbolis -zvaigzde.Gal kas gauna informacija ,butu labai idomu suzinoti is kokio zvaigzdyno jis atejes ?
 Violeta ~
 2010-01-14 12:00


Romai,as sia citata net nusirasiau..ir issiunciau visiems savo draugams...Kaip gaila ,kad neteko sios knygos paskaityti "Mokytojas kalba "turbut rusu kalba ji?
Tai tarsi tikras patvirtinimas...,,kad musu proteviai leidziasi i Zeme mums padeti.Vadinasi neveltui sitiek metu skaiciau ir verciau kitiems zmonems tuos laiskus.
Visada tuo tikejau 100 procentu !
Viename laiske rase ,kad iki Nauju metu i zeme ateis apie 1 500 Mokytoju.Viena lyg suradom tai Braco(buvau idejusi filmuka )Mes kasdien i ji ziurim su dukrele ir gydomes...rezultatai stulbina...
 Violeta ~
 2010-01-14 10:43


Galiu tik pritarti visų pasisakiusių mintym apie Mikaelio Aivanovo knygas.Man ypač įstrigo viena alegorija iš jo biografijos.Tai alegorija apie celibatą, siekent nušvitimo :Jeigu nori,kad vanduo pakiltų į devintą aukštą,būtinas atatinkamas spaudimas...Šį argumentą ne kartą teko panaudoti ginčuose.

Dabar prieš mane šaltinis iš kurio sėmėsi pats Mikaelis,tai knyga MOKYTOJAS KALBA Peterio Denovo (Mikaelio dvasinis mokytojas).Nerandu žodžių šiai knygai apibudinti.Atsiverčiau kur papuolė,cituoju :

Praeities kūrėjai,didieji protėviai,ir šendien leidžiasi į mūsų žemę.Jie pavers ją rojumi.Su jais atžengs ir 144 000 sielų,apie kurias kalbama Apreiškime ir tarp kurių bus visų praėjusių ir nūdienos tautų atstovai.Sugrįš visi šventieji,adeptai ir Mokytojai nuo neatmenamų laikų.Savo galinga dvasia jie pakels visas pabudusias sielas iš keturių žemės kraštų,ir visi drauge jie sukurs pasaulyje tikrąją tvarką.Užbaigę savąjį darbą,jie pasitrauks ir paliks žmones gyventi ir triūsti naujomis sąlygomis.Taip bus atkurta regimojo ir neregimojo pasaulių jungtis.
Taip veikė,veikia ir veiks pasaulyje Didžioji Visuotinė Brolyja.
 Romas ~
 2010-01-14 10:01


Taip, Aivanhovo biografine ir kt jo knygos tiesiog spinduliuoja meile, sviesa, geriu. Dar patarciau perskaityti E.Tollie "Sios akimirkos jega", Jogonandos "Jogo autobiografija", Sai Babos "BHAGADGYTOS isminties srautas", visus kurinius apie Sai Baba,...
 Robertas ~
 2010-01-02 19:12


Taip,Ausra,si knyga apie Aivanhova ipatinga...man ji taip pat begalo brangi...ir visada padeta salia manes....
 Violeta ~
 2009-12-31 15:12


Omramas Mikaelis Aivanhovas - šitą knygą ir aš galiu parekomenduoti. Ta knyga - galinga meditacija, kupina begalinės šviesos, grožio ir gėrio. Skaičiau du kartus - ir abu kartus skaitydama, tarsi nuslysdavau į visišką užsimiršimą, transą ir tuo pačiu gaudavau begalinį kiekį šviesos. Net ir dabar kai pagalvoju apie tą nuostabų mokytoją, šviesnešį - mano viduje suspindi saulė, ta dvasinė saulė, apie kurią rašoma Mikaelio autobiografijoje. Skaitysiu ir trečią ir dešimtą kartą. Ir visos jo mokymo knygos - tokios kupinos išminties ir paprastumo, kad negaliu atsižavėti.
Ir dar yra gana neblogos knygos Michael Newton - "Sielų kelionės", "Gyvenimas tarp gyvenimų". Čia ypač tiks tiems, kas yra daugiau proto žmonės, tiems, kas bijo mirties. Gero skaitymo
 Aušrinė ~
 2009-12-31 10:50


KETURIOS ĮŽVALGOS
Alberto Villoldo(Baltic Distribution and Publishing, Oxford,England, UK,2007,spausdinta Lietuvoje)

A. Einšteinas kartą yra pasakęs, kad problemos, su kuriomis mes susiduriame savo gyvenime, negali būti išspręstos tame pačiame suvokimo lygmenyje, kuriame jos buvo sukurtos.Todėl, jei sugebėsime pereiti prie aukštesnio suvokimo lygmens, galėsime išspręsti konfliktus, išgydyti ligas ir patirti vienovę su visa kūrinija.
 Dita ~
 2009-12-30 19:17


Omramas Mikaelis Aivanhovas
Biografija
(autorius: Luise-Marie Frenette)

"Kai mylite ypatingą žmogų, ši meilė sukuria tarp jūsų ryšį ir tada to žmogaus savybės įeina į jus"

"Kai žiūrite į tekančią saulę, jos spinduliai ištirpdo kenksmingus, fluidinius, jus supančius sluoksnius, o sėloje pasėtos Dievo sėklos ima dygti."

"...niekada nesilioviau troškęs tapti panašiu į Budhą ar Jėzų. Ta mintis buvo pirmykštė mano prote...Ir ji buvo tokia graži. O pamatyti tokią būtybę visomis tomis spalvomis ir šviesa! Mane užpylė šviesa. Buvau palaimos būsenoje"

"..pasinėręs į nenusakomo grožio vandenyną, Mikaelis išėjo iš laiko ir erdvės ribų ir tapo beribis. Apšvieta buvo tokia intensyvi, kad jis jautėsi tarsi ugnyje."

"Jis (Omramas Mikaelis Aivanhovas) visada būdavo natūralus, kuklus, be jokių pretenzijų, o kartais atrodydavo tarsi nieko neišmanantis, ir tai mane labai stebino.Vis negalėdavau suprasti, kodėl jis taip stropiai slėpė kiekvieną užuominą apie savo išskirtinę prigimtį ir tikrąją vertę. Kai tik jį kas pamatydavo, pirmiausiai žmonėms darydavo didelį įspūdį nuo jo skindanti intensyvi švėsa, persmelkta švelnumo ir tyros beasmenės meilės"
 Aušra ~
 2009-12-29 22:37


"PRANAŠAS"
Kahlil Gibran

"...Apie gėrį jumyse galiu aš kalbėti, bet ne apie blogį.
Nes kas yra blogis, - argi ne savo paties alkio ir troškulio kamuojamas gėris?
Iš tikrųjų: kai gėris yra alkanas, jis ieško maisto net tamsiuose urvuose, o kai ištroškęs, geria ir dvokiantį vandenį.
.....
Didybės ilgesy glūdi jūsų gerumas: o tas ilgesys nesvetimas kiekvienam iš jūsų.
Bet kai kuriuose jūsų tas ilgesys yra srovė, galingai besiveržiantis į jūrą, nešanti pakalnių ir miško dainas.
O kituose jis - tik silpnas sruvenimas, nykstantis vingiuose ir seklumose, jis ščiūva prieš pasiekdamas krantą.
Bet tegu tas, kuris trokšta daug nesako siekiančiam mažai: "Kodėl tu delsi ir dvejoji?".
Nes tikrai geras neklaus nuogo: "Kur tavo drabužis?", o benamio: "Kas tavo būstui nutiko?" "

http://tutkus.com.ruonis.serveriai.lt/skaitalai/gibran/geris.htm
 Aušra ~
 2009-12-29 22:11