Forumas - Kaukės arba tariamas dvasingumas (Rimui ir visiems) - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

El. paštas & slaptažodis


Dabar registruota: 264
Registruotis forume
Priminti slaptažodį
Diskusijos forume
Autorių sąrašas
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Kaukės arba tariamas dvasingumas (Rimui ir visiems)

Nenoriu rašyti atsakymo Violetos temoje.

Rimas, tu čia atėjai, kad visada patirtum malonumą ir palaimos būsena? Būtum visada dvasingas? Tu užsidedi kaukę ir vaidini ... Nors giliai širdyje esi piktas , nieko nemyli, tu tik vaidini tikintį ir gerą .
Žmonės tai jaučia , jaučia, kad tu myli ribotai. Taip, aš chamas. Aš rašau įžūliai . Ir tame įžulume yra meilė. Taip, ir mūsų dvasingos sielos, kartais , kokie dvasingi bebūtum rinkosi pirmą ir antrą pasaulinį karą, rinkosi badą skurdžiose šalyse. Rinkosi tariamą , suvaidintą dvasingumą...
Aš galiu tūkstančius kartų vaidinti ir sakyti ačiū Violetai, už jos pateikiamą medžiagą ir bijoti pasakyti, kažką grubiau, nors galiu ir klysti .
Taip, aš nebijau klysti. Taip , kartais mes ateiname , kad suklystumėme, nors ir būdami "labai dvasingi", kad nueitumėme , po vandeniu. Gal vieną kartą reiktų imti ir nustoti vaidinti dvasingus?

 Gediminas ~
 2009-11-29 20:21
norėdami rašyti komentarą prisijunkite
Komentarai

Dziaugiuosi del taves ,Gediminai.
Rimas teisus viskas ateina is Saules..nes ja "pakrauna "dar dieviska energija Centrine Saule-Dievas.!
Manau Gediminas pats pamatys jau greitai...ta Dieviska Jega !Man labai daug dave ziniu Aivanhovo knygos apie Saule.Jis mane ismoke bendrauti su ja,pamatyti visas vaivorykciu spalvas.Labai myliu Mokytoja Mikaeli Aivanhova !Yra tokia knyga jo " Saules civilizacijos link "
 Violeta ~
 2009-11-30 14:49


Idomiai mastai Gediminau.O saules sviesa,taip reikalinga energija is isores.Ten,kur daug saules yra maziau depresuotu zmoniu,tai yra faktas.Taip pat teko skaityti,kad mes visi gyvi,tik dievo meiles deka,kuri apjungia,persmelkia visa kurinija,tiek is vidaus tiek is isores.Be abejones vidus yra super-svarbus
 Rimas ~
 2009-11-30 14:26


Violeta, man irgi prieš metus buvo toks jausmas energijų atėjimo, bet tai buvo liga. Aš paprasčiausiai nepaisiau savo biologinio kūno poreikių. Ir ne tik poreikių savo fizinio kūno, aš nusisukau propaguodamas tą tariamą dvasingumą nuo to kas iš tikro man suteikdavo džiaugsmo ir meilės. Aš įvariau save į kampą. Jeigu žiuri iš žmogiško taško visas smurtas yra nepateisinimas, o jei iš Dieviško- tai pateisinamas. Pateisinamas- jei myli.... Taip, pradėjau vartoti vitaminus ir viskas susitvarkė. Nėra jokių didelių energijų. Viskas ateina iš vidaus per depresija, per sunkumus, per ieškojimus per padarytus sprendimus, per meilę. Taip, aš įsimylėjau . Patys svarbiausi pakitimai ateina iš vidaus , o ne iš išorės. Dabar aš iš tikro laimingas, nes myliu . Galbūt ne ta kosmine visa apimančia vienovės meile, kuria žinau ir esu patyręs, bet paprasta meile merginai, bet vistiek mane tai daro nepaprastai laimingu. :)
 Gediminas ~
 2009-11-30 14:00


:-)Kaip tycia norejau paklausti apie muzika.Mane irgi nuteikia,ikvepia ir pakileja.O del meditacijos sunkiau,atrodo visas vidus priesinasi bet kokiai koncentracijai,lyg pries save eitum.Isizeminti reikia nuolat,nes tuoi tarp debesu mintis klajoja :-)
 Rimas ~
 2009-11-30 13:45


Tiesa..dar pamirsau parasyti..kad labai padeda muzika...man tai Koksono muzika...as jau gal 3 menesius kasdien ja klausausi.Koksonas pradejo kurti budamas 4 metutu dieviska muzika.Jis dabar keliauja kartu Su Kerol Li (Krajonu) su seminarais.Skaiciau daugybe zmoniu tiesiog pasveiko nuo sunkiu onkologiniu ligu....vien klausantis jo muzikos.
 Violeta ~
 2009-11-30 13:10


Taip Rimai...viskas dabar sustipintai veikia ....
iskelia viska kas nesvaru mumyse.Aisku ir kaukes krenta ir visa kita.
As dabar supratau,kodel kiekviename laiske mums mini ir mini Bukite savyje ,medituokite zymiai daugiau nei anksciau...nes tos energijos tiesiog vers mus is "klumiu"che che che!
Dziaugiuosi ,ka turiu stipru palaikyma ..tai stiprus rysys su Mokytojais.Aisku mantru giedojimas kasdien 21 karta.,meditacija,cakru balansavimas...
Gerai Karen Bisop visada paraso...ka ji raso tai 100 proc taip ir vyksta su mumis.As net aiksteliu is nuostabos !Mes kiekviena diena esam Vienybeje su savo sviesos draugem ,draugais...dalinames viskuo...Bhaganas taip ir patare daryti,kaip vyksta tokie stiprus pasikeitimai zemeje..tos ligos,krizes ,gamtos isdaigos.ir visa kita.
Kare raso,kaip tik jus sueinate drauge....ta energija taip sokteleja i virsu ne tas zodis.Tai me sta jauciame... vien telefonu pakalbejus su bendraminciais... jau turi begti po dusu,nes toks kartis ispila neapsakomas.ar jauciate ypac atsigulus ..kaip kaista stipriai koju padai ? tai is motinos zemes eina stiprios energijos(kas turi rysi su zeme 0 tai jaucia labai !Pamenu,per birzleio saules lygiadieni ..-oho kaip kaitino mane ...galvojau jau sudegsiu.! che che che.
Atsiprasau...mane daznai ima juokas ....tai va arteja gruodzio saules lygiadienis....tai bent pakaitins!!!!
Buciuoju visus !
 Violeta ~
 2009-11-30 13:03


Beja,ir mane matyt veikia kosmine energija.Koncentracijos stokia,jausmas tarp zemes ir dangaus,irzlumas viskas tas yra.Jei nebuciau skaites chanelingu manyciau einu is proto.Bet chamizmas kas kita yra
 Rimas ~
 2009-11-30 12:50


Beja,ir mane matyt veikia kosmine energija.Koncentracijos stokia,jausmas tarp zemes ir dangaus,irzlumas viskas tas yra.Jei nebuciau skaites chanelingu manyciau einu is proto.Bet chamizmas kas kita yra
 Rimas ~
 2009-11-30 12:50


Gediminai elkis kaip tinkamas.O cia pamastymui; Musu epochoje-demokratijoje-etiketas tarnauja tam,kad skirtingu zmoniu pokakbis.sakykim,verslininko,valdininko ir kunigo,taptu lygiu zmoniu diskusija.Bet ochlokratijoje-kai valdo minia-lygybe pavirsta blogai isaukletu zmoniu teise ilgtis chamskai.Chamas daznai savo elgesiteisina tuo,kad "reikia kalbeti teisybe".Tikroji morale,tikina jis,reikalauja sakyti viska tiesiau,be apykanku.Geros manieros,jo nuomone,tai tik melas ir veidmanyste.Tik nesiskaitymas su niekuo,chamo nuomone,tarnauja viesumui ir teisybei.Taip jis uzsimeta sau dorumo skraisteir gali isddziau irodyneti,kad visada yra teisus.Nieko nera absurdiskiau,negu taip apversti faktus aukstyn kojomis.Realybe niuri-tas,kuris stotu pries kitus naturalus,toks,koks yra is tikro,kitiems pasirodytu visiskai nepakenciamas zmogus.Todel tiesios neisvengiama reguliuoti savo elgesi ir laikytis priimtu taisykliu.Tik tokiu budu galima pridengti budingas zmonijai ydas.Tik taip zmones gali islikti.Etiketas sukuria iliuzija ir kiekvienam galvojanciam zmoguo tai akivaizdu.Taciau klaida butu manyti,kad mandagumas-tea vien iliuzija.M
andagus apsimetimai morales poziuriu butini,nes kaip mes dalykus patekiame,tokiais jie ir tampa.Manieros,elgesio budas turi ypatinga savybe-keicia pati zmogu.Mums primeta drausme,tvarka,leidzia pa
matyti kitos puses poziurio taska.Chamas konfliktuoja ir tokiu budu pazadina veiklai zmoniu zemuosius instinktus.Gynciai tampa neisvengiami.Nesiskaityti su kitais,sakyti viska be uzuolanku-tai vienas is keliu,kurio eidami uztikrintai isigysime priesu.Uzsispyrimas (ir dar su pasididziavimu)sakyti visa tiesa-tai kvailumo pozymis.
 Rimas ~
 2009-11-30 12:37


Kadangi minite ir mano varda ..tai parasysiu kelis zodzius.
Suprantu tave,Gediminai.As visai nepykstu.Tau matyt viska iskelia i pavirsiu..visa ta negatyvia energija...tai naturalu.
Tik va...gruodi bus dar viskas stipriau intesyviau ..ypac menesio gale!
Del cenelingu laisku...tai tikra tiesa...man tai patvirtina zmones (paraso el laiskus) kurie buvoe Indijoje,praeje iv procesus.Jie viska jaucia savo kunu tas visas vibracijas ,pasikeitimus ir tt...butent apie tai ir rasoma laiskuose.! Tai istiesu vyksta !
Daug zmoniu man skambina ...pajute kazkokius ipatingus pokycius kune ir tt...kaip jie dziaugiasi,kad nevaziavo i ligonine operuotis atsiverusiu opu ir tt.. yra juk geresniu budu tai gydyti ! Tiesiog stebuklai vyksta !
Daugiau stebek save... ir ta savo pykti...pamatyk tai...
 Violeta ~
 2009-11-30 12:34


Rimai, aš paprasciausiai jau daugiau nenoriu vaidinti aukstos morales ir auksto proto. Man to visiskai nereikia ir niekada nereikejo. As nenoriu, kad mane suptu zmones , kurie ribotai myli mane. Kurie galvoja, kad reikia myleti tik aukstus pasireiskimus žmoguje. O visa , tai kas purvina ir neigiama atmesti? :D
Tu galvoji, kad tik aukstos morales ir kulturos zmones gali susisneketi? ta kultura ir auksta morale is tikro yra dviveidyste, per prievarta igrusta vaikams. Emocijas reikia isreiksti, jei pyksti tai pyk, jei bijai kazko tai bijok,jei kas nepatinka , tai parodyk ir pasakyk , o ne vaidink , nevaidmainiauk ... As noriu buti tarp zmoniu, kuriu emocijos tikros , o ne suvaidintos.
Rimas, zmones is isores gali ir atrodyti susitvarde ir moraliskai auksti, taciau viduje vos galintys sutvardyti kunkuliuojancias emocijas ir aistras . Ir viena diena tos emocijos ir aistros iseina i pavirsiu. Ir kas blogiausia , tai gali buti skerdynes, nes niekas ju nemoke isreiksti savo emociju , jie tai tvarde, slepe savo viduje, nes tai buvo priimta visuomeneje.
Ir todel, labai dziaugiuosi, kad teko susidurti su nekulturingais zmonemis , kurie ir moke, man net nesuprantant isreiksti tas emocijas , o ne laikyti jas viduje uzsidarius ir prislopintas.

 Gediminas ~
 2009-11-30 11:45


Gediminai,kiek matau sprendi apie kitus pagal save.Nesuklysk,chamiskas atvirumas nera aukstos morales ir proto pozymis.Kultura reikalinga,kad galetume susisneketi.Turbut zinai tai.
 Rimas ~
 2009-11-30 07:09


" Gal vieną kartą reiktų imti ir nustoti vaidinti dvasingus?" Gediminas.
Visiškai pritariu.
 Povilas ~ (reklama)
 2009-11-29 22:46