Forumas - Minties galia - Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai
Sirijus - Pakylėtųjų Valdovų Laiškai

Pakylėtieji Valdovai
Diktavimai pagal metus:
2014 metai 2013 metai
2012 metai 2011 metai
2010 metai   2009 metai
2008 metai   2007 metai
2006 metai   2005 metai
Meditacijos | Rožiniai
Specialūs puslapiai
Šaukiniai | Rožių kelias
Susiję terminai
Knygos Lietuvių kalba
Valdovų rekomendacijos

vėlesnius negu:

ir ankstesnius nei

GMail 
Translate eng-lt 
Google+ Socialinis tinklas 
Google Chrome 
Opera, greita ir saugi interneto naršyklė

Papildomos sritys

El. paštas & slaptažodis


Dabar registruota: 264
Registruotis forume
Priminti slaptažodį
Diskusijos forume
Autorių sąrašas
Svečių Knyga ( ten.lt )
Laiškų aptarimas (nauji)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Minties galia

Tada Jėzus kalbėjo savo mokiniams: „Todėl aš jums sakau: per daug nesirūpinkite gyvybe, ką valgysite, nė savo kūnu, ką vilkėsite. Ar gyvybė ne svarbesnė už maistą, o kūnas už drabužį".
Jėzus palygina gyvybę su maistu, o kūną su drabužiu. Tikriausiai dėl to, kad mes ne vieną kartą gyvename, o mūsų kūnas yra ne kas kitas, kaip laikinas mūsų sielos apdangalas, vieta kurioje mes laikinai būname.
"Pasižiūrėkite į padangių sparnuočius. Jie nesėja ir nepjauna, neturi nei sandėlių, nei kluonų, bet Dievas juos maitina. Jūs nepalyginti vertesni už paukščius! Kas gi iš jūsų galėtų savo rūpesčiu bent per sprindį prailginti sau gyvenimą?! Jei tad jūs neįstengiate padaryti net mažmožio, tai kam rūpinatės kitais dalykais? Įsižiūrėkite, kaip auga lelijos. Jos neverpia ir neaudžia. Bet sakau jums: nė Saliamonas pačioje savo didybėje nebuvo taip pasipuošęs kaip kiekviena iš jų. Jeigu Dievas taip aprengia laukų gėlę, šiandien žydinčią, o rytoj metamą į krosnį, tai dar labiau pasirūpins jumis, mažatikiai! Tad neklausinėkite, ką valgysite ar gersite, ir nebūgštaukite! Visų tų dalykų vaikosi šio pasaulio pagonys. O jūsų Tėvas žino, kad viso to jums reikia. Verčiau ieškokite jo karalystės, o tai bus jums pridėta".
Ar įsigilinote į šiuos Jėzaus žodžius? Dauguma tikriausiai pagalvos: "jei aš nesirūpinsiu, ką valgysiu ir kuo apsirengsiu, tai paprasčiausiai numirsiu iš bado ir šalčio". Iš tikrųjų mūsų perdėtas rūpinimasis materialiais dalykais trukdo mums užmegzti kontaktą su Aukščiausia mūsų pačių dalimi. Tačiau ką Jėzus tuo norėjo pasakyti? Manau, kad tai, kad viskas yra mūsų viduje. Jeigu mes pakankamai išvalysime savo keturis žemuosius kūnus, nuvysime nuo savęs neigiamas mintis ir jausmus, atsisakysime savo blogų įpročių ir prisirišimų prie šio pasaulio, tai žmogus pats sugebės viską padaryti. Tą, ką darė Jėzus, padaugindamas duoną:
"Jėzus paėmė penkis kepaliukus ir dvi žuvis, pažvelgė į dangų, sukalbėjo palaiminimą, laužė duoną ir davė mokiniams, kad išdalytų žmonėms. Jis taip pat liepė visiems padalyti tas dvi žuvis. Ir visi privalgė iki soties. Jie dar pririnko dvylika pilnų pintinių duonos kąsnelių ir žuvies likučių. O duonos valgytojų buvo penki tūkstančiai vyrų". Jėzus parodė pavyzdį, bet šitai yra įmanoma ir paprastiems mirtingiesiems.
Kitas pavyzdys:
"Matydamas, kad mokiniai vargsta besiirdami, – nes vėjas buvo jiems priešingas, – apie ketvirtą nakties sargybą jis ateina pas juos, žengdamas ežero paviršiumi, ir buvo bepraeinąs pro šalį. Šie, pamatę jį einantį ežero paviršiumi, pamanė, jog tai šmėkla, ir ėmė šaukti. Mat visi jį regėjo ir išsigando. Bet jis tuojau juos prakalbino: „Drąsos! Tai aš. Nebijokite!“ Petras atsiliepė: “Viešpatie, jei čia tu, liepk man ateiti pas tave vandeniu”. Jis atsakė: “Eik!“ Petras, išlipęs iš valties, ėmė eiti vandens paviršiumi ir nuėjo prie Jėzaus. Bet, pamatęs vėjo smarkumą, jis nusigando ir, pradėjęs skęsti, sušuko :“Viešpatie, gelbėk mane!“ Tuojau ištiesęs ranką, Jėzus sugriebė jį ir tarė:“Mažatiki, ko suabejojai?"
Būtent dėl tikėjimo stokos ir pradėjo Petras skęsti. Taip ir mums visiems trūksta tikėjimo ir pasitikėjimo savo jėgomis, supratimo, kad mes esame dievybės pasireiškimai, o ne tai, ką mes matome prieš save veidrodyje. Apie tai kalba ir Kuthumi: "Nenoras įsiklausyti į save ir laikyti save švaroje surištas su jūsų psichologinėmis problemomis ir jūsų šitų problemų esmė yra nemeilėje sau. Jūs turite save mylėti, ne kaip fizinį kūną, o kaip Dievo Žemėje pasireiškimą. Jūs esate Dievo dalimi ir jūs turite rūpintis visais savo kūnais ir juos palaikyti švaroje kaip Dievybės pasireiškimą".
Mes vis bandome kurti vis tobulesnes mašinas, skraidymo aparatus. Bet juk viskas yra mūsų viduje. Egzistuoja toks dalykas kaip teleportacija, kai žmogus pats gali persikelti į bet kurią vietą. Tai sugebėdavo atlikti tokie žmonės kaip Sen Žermenas. Daiktų materializavimas, paėmimas tiesiog iš erdvės, kaip darė Jėzus su duona, taip pat įmanomas dalykas. Visos Dieviškosios žinios ir tobulybė yra mūsų viduje. Reikia tik mokėti jas atrasti.
Skaičiau, kad senosios civilizacijos turėjo žymiai didesnių sugebėjimų, nei mes dabar. Pavyzdžiui kai kurios piramidės buvo pastatytos ne įrankių pagalba, o tiesiog minties jėga. Minties jėga galima panaikinti žemės trauką ir didžiulius piramidžių blokus taip pat galima išskaptuoti ne įrankiais, o minties jėga.
Dar vienas pavyzdys apie Jericho sieną:" Taigi žmonės sušuko, ragams sugaudus. Žmonės, vos išgirdę ragų gausmą, suriko galingu šauksmu, ir siena sugriuvo. Žmonės veržėsi į miestą, kiekvienas tiesiai iš savo vietos, ir jį užėmė".
Siena buvo sugriauta atitinkamai sušukus, tai yra panaudojant garso galią.
Žmogus yra labai sudėtingas Dievo kūrinys ir jis turi labai daug neatskleistų sugebėjimų.

 Audrius ~ audrius.kazakauskas@gmail.com
 2007-08-04 12:51
norėdami rašyti komentarą prisijunkite
Komentarai

Dėja jau 2m jokie tikėjimai neturi prasmės. Tiesiog nėra to pasaulio kuriam jūs aukojot savo energiją. Realiai egzistuoja tik vienas principas tai laisva valia. Bet yra momentas mano laisvė negali būti niekam prievarta. Ir čia visa mokymosi esmė. Tam kad viskas vyktų savaime yra priežasties pasekmės dėsnis. Nereikalingas joks tikrųjų kūrėjų kišimasis į mokymosi procesą. Kitas momentas nėra jokios karmos. Tiesiog kai kam yra galimybė įsikūnyti be jokių sąlygų, o kai kas gyvena tik vieną kartą. Tiesiog taip yra ir tiek. Už tokią nesąmonę reik būt "dėkingiems" kitoms civilizacijoms kurios pažaidė su klonavimu. Klausimas iš kur kitos civilizacijos? O tai jau mūsų pirmosios civilizacijos minčių materializacijos padarinys. Pirmoji žmonių civilizacija sukūrė ateivių civilizacijas kurios užvaldė šią materialią visatą ir čia prikūrė visokių nesąmonių mus valdyti.
 Vytautas ~
 2014-08-26 09:04


Pirma pajauciame nora kazkam,cia pat sugalvojam ketinima ir paskui galutinai nusprendziame veikti.Ketinimas yra svarbi grandis.Taigi,kaip manote ar imanoma ir kaip sukurti stipru ketinima. p.s Siga,buk gera,neuzklok savo nesamonem ne i tema komentarus.Tu tik trukdai.
 Kukas ~
 2010-07-31 10:24


Pasaulis parodė žmogui stebuklą,
Parodė stebuklą, kurio jis nei matė nei girdėjo,
Pasaulis parodė žmogui jo tikrąją vieta ir ne daugiau,
Pasaulis rodo žmogui kelią Naujų idėjų ir Naujos Kūrybos.
Pasaulis duos žmogui viską, ką jam reikia labiausiai pažinti.
Pasaulis dėkos žmogui už kantrybę, kuri yra daug kartų pildyta vyno taurėje.
Ir įrodyta meiles, džiaugsmo ir šviesos stiprybė, kurio žmogau jau nusipelnė.
Visas žmogaus tikėjimas išeina į Realybę.
O Realybės spinduliai visi bus reikalingi,
Kad žmogus pažintų mažiausia rodomo pasaulio stebuklo spindesį.
O spindesys duoda galimybę žmogui kurt Naujai,
Čia kuris tikėjimas užliesiantis džiaugsmo energijas,
Ir sukuria sritį, kurį išvystys tikslias technologijos nuo pradžių pradžios.
O pradžioje bus taškas,žmogui pažinus ir supratus atsiveria Pasaulio Gėris.

UŽRAŠĖ SIGUTĖ
 SIGUTĖ ~
 2010-07-31 08:35


Pask.metu skaiciau vizualizaciju-meditaciju ir pastebejau daznai besikartojanti "pirma sukurkite ketinima ir t.t....".Susimasciau.Ar imanoma siaip sugalvojus,ant lempos,sukurti stipru ketinima.Turiu omeni stipru ketinima,tokia energija,kuri atsiranda po kanciu,kada zmogus nusprendzia karta ir visiems laikams kazka pakeisti.Juk mes kurejai.Ka manote,ar visgi tik prisikentejus atsiranda ir supratimas ir noras ir koncentruota energija ketinimui- ir tas yra tikras,realus,gal net pagristas gyvenimiska patirtimi ketinimas? Negu mes nebesugebam apsieiti/evoliucionuoti/tobuleti be kanciu?
 Kukas ~
 2010-07-31 08:16


Yra VIENOVĖ apie kurią kalba Gediminas,tik mes prie jos retai "prisiliečemia".Nes ji -giliau.O mes makaluojamės paviršiuje (mintys,jausmai,norai,troškimai,rūpesčiai...)
Kaip sinchroniškai daro viražus burys smulkių paukščių,arba tuntas žuvų,kokioje vienovėje gyvena bičių šeima.
Žmogus atitrūkęs nuo VIENIO,nes auga,evoliucionuoja kaip atskiras,individualus ir savarankiškas dvasinis vienetas.Bet mūsų lemtis-tikslas vėl sugrįžti į VIENĮ,tik jau sąmoningu,savarankišku,dievišku...
 Romas ~
 2010-07-24 08:29


Ne, aš tik žmogus , ir aš ne visada jaučiu vienovę su visais, ir tikrai išlaikyti savo samonę neprisirišusią prie nieko ir neįsitraukus į šio pasaulio malonumus, velniškai sunku. Apmaudu , bet aš kaip tik atvikščiai, nuo tavęs, sutinku ir sutikdavau tokius žmones, kurie stengdavosi įtraukti kuo giliau į malonumus. Tiksliau laikydami šio pasaulio ženklus- kaip valdžia, malonumai, turtai, gebėjimai pagrindinėmis žmogaus dorybėmis ir žmogaus pilnatvės ir pasitikėjimo šaltiniais. Bet jeigu nors kartą esi patyręs gilų vienovės išgyvenimą , kuris išsilaikė nemažą laiką, tai tikrai labai lengvai gali atskirti apie ką eina kalba. Ir todėl puikiai suvokiu bergždžią įsikabinamimą į visa tai kas nepastovu ir kintama . Tikrai jeigu esi priklausomas nuo savęs realizavimo šiame pasaulyje, vadinasi jau esi prisirišęs, jau nesi Niekas. :)

 gediminas ~
 2010-07-23 20:21


gediminai tu toks rimtais kaip vaizduoji? cia labai daug jei tu jauti vienuma su visais.tikriausia tu NIEKAS as teisus.
 jonas ~ esi@info.lt
 2010-07-23 18:02


Povilai, aš ne sidhas. Bet aš matau daiktus tokius kokie jie iš tikrųjų yra. Jie nepastovūs , nuolat kinta - daiktai neturi savo tikrosios būties , jie iliuziški. Aš nesieju savęs ir viso pasaulio su fiziniu kūnu , su mintimis , aš sieju viską su vieninteliu tikru ir realiu dalykų šiame pasaulyje.

Tą dalyka galima vadinti nieku,ar vieniu , ar absoliutu , ar Dievu, ar Dieviška meile. Kai tu esi darnoje, arba kitaip vienovėje su visais , tu jauti tai kaip vieną , kaip tašką iš kurio viskas kyla ir esą.
 Gediminas ~
 2009-11-10 12:24


"taip yra dėsniai, bet jie priklauso nuo mano sąmonės." Gediminas
Visuotiniai dėsniai priklauso nuo tavo sąmonės? Kokiu būdu traukos dėsnis priklauso nuo tavo samonės? Kokiu būdu karmos dėsnis priklauso nuo tavo sąmonės? Kaip tu gali pakeisti energijų judėjimų dėsnius?
Žmogus gali būti darnoje su šiais dėsniais, gyventi adekvačiai suvokdamas ir elgdamasis pagal dėsnius. Tik sidhas gali daryti lokalius dėsnių pakitimus. Tu sidhas?
 Povilas ~ (reklama)
 2009-10-23 07:46


Povilai , taip yra dėsniai, bet jie priklauso nuo mano sąmonės. Darna yra vienovė. Ir kadangi aš keičiu savo sąmonę, keičiasi aitinkamai ir dėsniai.
Jei tau atrodo , kad tu turi rankose lazdą ,man trenki ta lazda , ir aš pajuntu skausmą iš tikro tu apsvaigintas iliuzijos. Nes tu nei turi rankose lazdos, nei trenki , man lazda per kuprą, nei aš pajuntu skausmo. Galim susitikti ir jeigu tu iš tikro turėdamas rankose lazdą manysi ,kad turi rankose lazdą , ją trenkdamas , kad trenki man , kai aš pajusiu skausmą , kad aš pajuntu skausmą, tu tikrai būsi apakintas iliuzijos.
 Gediminas ~
 2009-10-22 08:36


"Visi daiktai nepastovūs ir laikini..." Gediminas.
Taip, bet yra visuotiniai dėsniai, kuriais reguliuojamas šis nuolatinis kitimas. Visata yra didelė darna. Dėsniai yra dėsniai ir jie nepriklauso nuo tavo ar mano mąstymo ar nemąstymo, pritarimo ar nepritarimo.
"O jie iš tikro nei tikri, nei pastovūs . Jie neturi savo būties , jų būtis iliuzinė." Gediminas.
Tai tavo kūnas yra iliuzinis? O lazda irgi iliuzinė? Tuomet, tau neturi skaudėti, kai trenksiu tau per kuprą! Cha, cha. Pamatysi kas yra iliuzija...

 Povilas ~ (reklama)
 2009-10-22 07:53


Povilai, tai nereiškia, kad visada medicina ir tavo samonė liks akmens amžiuje. visgi ateis laikas ir tu pradėsi matyti daiktus išties kokie jie yra - bobutę su kiaušais, ir dieduką su papais.... Visi daiktai nepastovūs ir laikini... Tu vis kartoji neprisirišk prie minčių , nemąstyk... Bet pats prisiriši , prisiriši prie pasaulio vaizdinių (otai ir yra mintys), tiki kad jie tikri ir pastovūs . O jie iš tikro nei tikri, nei pastovūs . Jie neturi savo būties , jų būtis iliuzinė.
 gediminas ~
 2009-10-21 23:17


"TARKIM" Gediminas
"Tarkim" yra šizokodas- įsivaizdavimas.
Tai panašu į posakį: tarkim bobutė su kiaušiniais, tuomet tai jau diedukas!
Rašyk faktus, o ne įsivaizduojamus svaičiojimus "KAS BŪTŲ, JEIGŲ BŪTŲ"
 Povilas ~ (reklama)
 2009-10-21 18:59


Povilai, tarkim tu esi meditacijos mokytojas ir tavo kalbom susižavėjo kažkokia mergina. Jos parodytas dėmesys neliko tavo nepastebėtas. Ir po kiek laiko jūs sukūrėte šeimą. Tačiau jums niekaip nepavyko susilaukti vaikų ir tada nusprendėte įsivaikinti vaiką. Kai įsivaikinote vaiką, tą mergina vis mažiau ir mažiau laiko ėmė skirti tau , o vis daugiau ir daugiau tam vaikui. Tu viską priėmei kaip pažeminą ir jautei didelį pavydą ir susierzinimą. Tau ėmė atrodyti, kad ji per daug lepina vaiką , ir todėl kiekvienas jo žodis ir veiksmas sukeldavo tavyje didelį susierzinimą. Iš pradžių tu jį ėmei griežtai auklėti, mušti, grasinti , taip pat rėkdamas ir kaldindamas savo žmoną. Vieną vakarą vaikui kažką ne taip pasakius , tu labai užpykai galvodamas , kad jis negerbia tavęs kaip tėvo, tu jį psigauni ir iš arbitinuko ant jo rankos pili karštą vandenį. Taip taip kaip ir šitame visame forume pili ant kitų tą karštą vandenį.
Ir išties kodėl taip darai? Nes nemoki priimti kitų su meile . Nemoki mylėti kito, jei tas nuo tavęs nusisuka ir negerbia ar paprasčiausia nepastebi.
Ir jeigu tu būsi protingesnis, tai suprasi . Kad tiek tu , tiek tavo žmona, tiek vaikas , nemoka mylėti ir savigarba, šeimos santykius stato aukščiau už meilę. Jie kaip ir tu nemoka už kitų pamatyti dievo ir juos priimti su meile, nors ką jie darytų ir ką jie veiktų. Ir todėl vaikas gauna sadistą tėvą. Žmona piktą ir pavydų vyrą. Vyras vis labiau jo negerbiantį vaiką ir žmoną. Ir kieno toks planas , tokiu būdu išmokyti mylėti, ar ne Dievo?
 Gediminas ~
 2009-10-21 13:29


"Povilai, aš vykdau Dievo valią, kaip ir kiekvienas žmogus pasaulyje." Gediminas
Tu supranti ką parašei? Fašistas vygdo dievo valią? NKVDistas vygdo dievo valią? Pedofilas vygdo dievo valią? Tu aiškiai sirguliuoji...
"Klausimas tik, ar žmogus apie tai žino?" Gediminas.
Na taip, sadistas prievartautojas pasinaudojęs eiline auka pasirodo vykdo dievo valią, tik jis apie tai nežino? O jeigu žinotų, tai vygdytų dar uoliau?
Kokių šizoterinių knygų prisiskaitei, kad taip neadekvačiai matai pasaulį?
"Ir Dievo valioje mane padaryti nusikaltėliu." Gediminas.
Dievas tave gali PADARYTI nusikaltėliu??? Na ir apsėstas tu... Tu turbūt girdi dievo balsą savyje, kuris tau vakarais pasakoja pasakaites apie meilę... Tuomet viskas aišku...
"Povilai ir ką tu žinai" Gediminas.
Aš nieko nežinau...
Realybę, tiesą galima matyti, pergyventi visiškoje tyloje, bet ne žinoti. Jei tu ŽINAI, TAI IŠTIKRO ESI INTELEKTO, PROTO AUKA.
Va čia ir aiškiai matosi minties galia... Gediminą valdo mintys apie meilę, kažkokį teismą ir panašios mintys. Jis negali atsitraukti nuo jų... Kas apsėstas mintimi, tas apsėstas pačiu velniu...CHA CHA
 Povilas ~ (reklama)
 2009-10-20 22:52


Povilai, aš vykdau Dievo valią, kaip ir kiekvienas žmogus pasaulyje. Klausimas tik, ar žmogus apie tai žino? Ir Dievo valioje mane padaryti nusikaltėliu.
Politinio, religiniai, verslo atstovai, kaip tik, atvirkščiai, valdo tuos, kurie myli sąlygotai. Kurie bijo dėl savęs, savo turtų ir artimųjų. Jie naudojasi jų baimę ir taip juos paverčia paklusniais.
O tas žmogus , kuris nebijo nei dėl turto, nei dėl savo gyvybės, nei dėl savo artimųjų,kuris gali viską atleisti, pagalvok kokią neapykantą jiems sukelia? Ar tokį žmogų išvis jie gali priversti išsigąsti ir atsiklaupti prieš jų valdžią?
Povilai ir ką tu žinai. Gal visi , kurie taip neapkenčia pedofilų , kaip tik ir buvo kažkur Romos ir Senovės Graikijos laikais tais pedofilais? Ir va atėjo visų tą lauktoji paskutiniojo teismo diena. Bet prieš tą dieną, Dievas leido žmonėms apsispręsti , ar jie atleidžia sau ar ne. Tai aš matau, kad nusprendei niekada sau neatleisti. :)
 Gediminas ~
 2009-10-20 22:10


Taip , galiu atleisti bet ką. Taip, galiu tapti atmata, tai jau ne nuo manęs priklauso. Aš palaikau žmonėse meilę. Ir , kad taptum atmata - visų pirma turi išsižadėti meilės. Žinoma, galima mylėti juos baudžiant , bet didesnė meilė būna tada , kai gali atsižadėti ir fizinės prievartos ir keršto.
 Gediminas ~
 2009-10-20 13:52


"su kokiu siekiu sėdi tu medituoti?"
Neturiu jokio siekio ir aš "nesėdžiu" medituoti.Sėdėjimas ar stovėjimas neturi nieko bendra su pačia meditacija.
"MEDITACIJA NE JAUSMAS"
Taip, jausmas yra proto, ego dalis, mditacija yra visuomet anapus proto.
"Iš jausmų gimsta mintys."
Tu nesupranti ką kalbi...Mintis sutraukia enegiją ir todėl kyla jausmai, emocijos. Mintis pirminė, jausmai ir emocijos antrinės.
"Kiek esu susipažinęs su budizmu, tai labai didelis dėmesys ten skiriamas su kokiu motyvu tu sėdi medituoti."
Aš ne budistas ir "nesėdžiu" medituoti.
"kad apglėbtų tave ir pasakytų ,kad tave vistiek myli nors kaip tu elgtumeisi"
Gali pedofilui, kuris tvirkino tavo vaiką paglostyti galvą ir pasakyti: "O manyje tokia meilė yra, kad aš tau atleidžiu, kad tvirkini mano vaiką!"? Negali? Tai nenusišnekėk. O jei gali, tuomet esi pats iškrypėlis. Pedofilus reikia tiesiog izuoliuoti visam gyvenimui ir teisėjus, kurie paleidžia "iš meilės ir gailestingumo" pedofilus, vagis ir žmogžudžius.
Jo, būk humaniškas atmatoms, ir pats tampsi atmata. Tapsi ne atma, o atmata, nes palaikai žmonių degradaciją.

 Povilas ~ (reklama)
 2009-10-20 08:01


Povilai, man paprasčiausia idomu su kokiu siekiu sėdi tu medituoti? Pagalvok koks jausmas tave VEDA TAI DARYTI , IR PAGALVOK KOKĮ JAUSMĄ TU ĮKŪNIJI ČIA RAŠYDAMAS. MEDITACIJA NE JAUSMAS. Už visko ką darai yra gilesnis motyvas. Net kartais labai sunkiai pastebimas.
Iš jausmų gimsta mintys. o jausmai gimsta iš to kaip tu nukreipi save gyvenime. Jeigu aukojiesi , darai gera , vengi tų dalykų kurie trukdo dvasingumui, pas tave palaipsniui gimsta meilės jausmas. Ir tu palaipsniui nustoji būti irzlus, piktas ir grubus su kitais . Kiek esu susipažinęs su budizmu, tai labai didelis dėmesys ten skiriamas su kokiu motyvu tu sėdi medituoti. Dėl savo ar kažko kito garbės , puikumo, išdidimo ,pranašumo ar gerumo parodymui. Ar sėdi dėl meilės visoms gyvoms būtybėms?

Tai va- meditacija be meilės , daro kiekviena kas medituoja fanatiku. O meilė tai, tikrai reali būna, kai gali paprastai priimti ir nemedituojantį žmogų. Taip pat žmogų pasiklydusi savo mentaliniame ir astraliniame plane.Negi Povilai sunku pasakyti nors kažką gražaus, iš tikro kas trukdo, išdidumas? del manęs gali kalbėti kaip nori, nes tai tau reikia pačiam , savo grubia energija paversti į minkštesnę meilės ir pakelenčia kitus energija. Negi tu nori likti meistru iš kaimo , kuris elgiasi taip pat grubiai kaip elgėsi jo tėvai, seneliai ir protėviai. Mokė savo vaikus tik daužydami jiems per galvas ir vadindami bepročiais, vietoje to , kad apglėbtų tave ir pasakytų ,kad tave vistiek myli nors kaip tu elgtumeisi. Ir kartodami, kad tave vistiek myli,nors kaip tu priėmi jų aiškinimus, jie paaiškintų , kad tau nurodo , tai kaip tu blogai elgiesi tik norėdami tau gero , norėdami, kad išmoktum mylėti , nes tik meilė daro laimingu... :)
 gediminas ~
 2009-10-20 01:48


Labai paplitęs yra religinių idėjų apsėdimas, jis labai subtilus ir reikalauja didelio pastabumo jam pamatyti.
Kaip veikia apsėdimas? Tai labai paprasta...žmogus turi dėmesį, kurį savo valia sąmoningai valdo, tačiau dažniausiai žmonių dėmesį užvaldo neįsisąmonintos mintys. Mintys sąvaime yra negyva subtili materija, kaip radio banga. Ji ištirpsta erdvėje, jeigu...tu savo dėmesiu jos nepalaikai. Kai nukreipi į mintį savo dėmesį sąmoningai ar nesąmoningai kas vyksta? Mintis gauna mūsų sielos energiją, ji maitinasi ir gali stiprėti.
Yra mintys, kurias žmogus įgalus pamatyti ir yra mintys, kurias be meditacijos meistro neįmanoma pamatyti.
Dažnai supermaketuose naudojamos įvairios manipuliacijos su prekių išdėstimu, jų ženklinimu ir pan. Tai reikalinga tam, kad žmogus ATKREIPTŲ DĖMESĮ į tą ar kitą prekę. Jei jūs atkreipėte dėmesį, tai pusė darbo jau padaryta, nes žmonės gyvena labai nesąmoningai ir yra labai įtaigūs, pasiduodantys įtaigai.
Reklama yra tam tikros rūšies masinė hipnozė, ji skirta paveikti mūsų pasąmonę. Politikoje, versle, šou versle, religijoje vyksta nuolatinė kova už žmonių dėmesį.
Religija siekia ne tik žmonių dėmesio, ji siekia juos padaryti visiškai priklausomus nuo šventiko, rabino žodžio. Žmogus tikintis yra pusiau robotas, jo mąstymas ir psichika yra įsprausta į siaurus rėmus, elgesio kodeksus, kurie visiškai neatitinka, arba iš dalies atitinka tiesą.
Tikintis yra apsėstas religine idėją. Jo idėja yra geriausia ir teisingiausia, jis dirba pasauliuo gelbėtoju ir pan. Praktiškai tai šizofrenija. Ir nesvarbu kokia ta idėja, kokios mosties, jos visos savo esmėje yra šizofreniškos.
Kodėl mintys apie dievą yra šiza? Dievas yra anapus proto pažinimo sferos, jis nėra mintyje, vaizdiny ar suvokime. Todėl visos dievo interpretacijos yra neadekvačios realybei. Dievas yra tik žodis, kas mano, kad dievas yra tas ar anas t.y. duoda apibrėžimus neapibrėžiamam yra šizikas.
Reikia aiškiai suprasti kaip veikia apsėdimai mintimi. Bendru atveju, jos veikia per mūsų nesąmoningumą, per tas proto vietas, kurios yra nepasiekiamos mūsų sąmonės, dėmesio. Dėmesys nukreiptas vidun, kaip žibintuvas, šviečia ir žmogus pradeda matyti savo pasąmonę-mintis, norus, emocijas.
Vienintėlė reali galimybė išsivaduoti nuo apsėdimų ir ligų yra žiurėti vidun, nukreipti savo dėmesį nuo išorinio pasaulio į save. Tik reikia atminti, kad GALVOJIMAS yra išorinio gyvenimo veiksmas; galvojimas, mąstymas visuomet išmes jus į išorę, todėl tas kas vadina APMĄSTYMUS meditacija yra visiškas nemokšma, aš sakyčiau glušius.
Įskiepitas į lietuvio pasąmonę katalikiškas dievas, gimdo velnią. Kunigų celibatas- homoseksualumą, pedofiliją.
Lietuviai apsėsti šizoidėjom apie dievą ir velnią, apie dangų ir pragarą; santuoką ir šeimą. Tos idėjos, tai jau ne pavienės mintys, o ištisa šizologija- teologija, filosofija, psichologija=kvailologija.
Jeigu reklama skirta ištraukti pinigus iš jūsų piniginės ir priversti jus pirkti tik tos rūšies produktą, tai religija, atima iš jūsų sąmoningą gyvenimą ir galimybę augti viduje.
Natūrali žmogaus proto būsena -bemintiškumas. Protas gali ir turi būti išlavintas, bet neturi nurodinėti pačiam žmogui. Asmenybė neturi nurodinėti sielai, kaip arklys turi klausyti savo šeimininko, taip ir protas turi nesikišti kai žmogus to nepageidauja.
Bet protas mūsų visuomenėje yra iškuistytas, pastatytas aukščiau pirminės prigimties, jis yra valdovas, mūsų dievas. Protas kuria taisykles, kurios neatitinka gamtos, egzistencijos dėsnių. Savaime aišku, kad tokios taisyklės kurs kančią ir nelaimingumą. Tai tas pats, kas liepti vėjui pūsti tik į šiaurę, arba priimti įstatymą įpareigojantį visus ir visada mylėti... Deja, mūsų politikai būtent tuo ir užsiima, kad nurodinėja vėjui kur pūsti ir žmonėms ką mylėti. Politikai yra vieni labiausiai apsėstų žmonių, jie apsėsti valdžia, narcizmu ir pinigais.
Reikia būti visišku dvasiniu invalidu, kad laimės ieškoti piniguose ir jų kiekyje. Pinigai yra gerai, kol jie neapsėda žmogaus proto, kol žmogus ramiai gali palikti pinigus ir medituoti. Tai gerai.
Apskritai tik meditacija, gali sutvarkyti viską ir visose sferose labai tvarkingai, darniai ir taikiai. Meditaciją galima taikyti net versle, tai labai nauja, tačiau įmanoma. Žmonės neįsivaizduoja kaip galima ekstaziškai gyventi, nieko nespaudžiant, nieko neprievartaujant, nedirbant už grašius ponui, o turėti visišką vidinę laisvę, išorėje laisvę kurti ir realiai mėgautis GYVENIMU.
Pirma reikia matyti savo mintis. Tai paprasta. Tai patiriama per praktikas.
Antra reikia tas mintis, apsėdimus PALEISTI, jokiais būdais nereikia kovoti! Kovoti su mintimis, tai tas pats kas kovoti su nusikalstamumu...beviltiška. Vieną vagį pagavai, kitas vagia už nugaros. Tas pats ir su mintimis, kol su viena kovoji, kita sėlina iš už nugaros ir šoka su dar didesne jėga į žmogaus sąmonę ir siurbia dėmesį=energiją. Net miegant apsėstas protas negali nurimti, nes vos tik žmogus prarandą budrumą, paskutinę galimybę KONTORLIUOTI MINTIS, prasiveržia viskas kas buvo blokuojama dienos bėgyje. Košmarai, nemiga, negebėjimas ilgai užmigti yra šiuolaikinės civilizacijos rykštė. Vienas mano pažįstamas verslininkas prisipažino, kad jį kankina nemiga, kad jis nuolat suka galvoje planus, kaip gauti pinigų, kaip sumokėti darbuotojams algas. Vietoj to, kad paleistų tas mintis ir ieškotų atsakymų per atsipalaidavimą, per aiškų matymą, jis vergauja protui, maitina jį ir faktiškai yra savo proto nelaisvėje= vergijoje. Turint tokį sujauktą protą, rasti tikamiausią, takiausią atsakymą, verslo sprendimą yra neįmanomą, viskas ką pasiūlys protas bus netinkama ir nedarnu. Per meditacinę įžvalgą galima pakeisti situaciją geriausiu būdu.
Meditacinė įžvalga, tai tylus protas ir pabudusi sąmonė, kuri mato kaip yra ir kaip reikia elgtis egzistenciškai, o ne pagal tikėjimą, ego ar mintį. Povilas ~ (reklama)
 2009-10-19 21:12


būna kad kila minčiu rašyt apie gyvenima tesiok rašau į dienorašti mintes galia yra nuostabu juk galma tiek daug mąstyti
 Ieva ~
 2008-08-28 10:24


Mintys.... pabandykite nors viena diena "pagauti" save kiek ir kur klajojate mintimis.Dazno mintys, kaip ta bezdzionele tai sen , tai ten ir jau nezinia kur. Taigi, manyciau reiktu suvokt, kad protas yra organas,labai reikalingas, bet oeganas. Nes daugelyje kunu jis tapo valdovu.Ar teko matyti vaizdeli, kai zmogus isveda naaukleta suni pasivaiksciot, kaip pastarasi tampo savo seimininka? Juokinga ,ar ne?
Pamenat, "mintimis, zodziais ir darbais..." Taip mes jau pasiekeme ta lygi, kai mokame susivaldyt, kazko nepasake, na, ir i "atlapus" kibti nedaznas sokame, va, uztat mintimis cia jau .....
Noriu papasakot viena nutikima, gal tie kas skaitys suvoks, kad MINTIES galia neatsaukta,ir Visatos istatymai veikia,kaip sakoma , nezinojimas istatymo neatleidzia nuo atsakomybes
Pries pusantru metu, dukra su anuke jau gyveno Cape Town'e, kai pajutau, kad kazkas ne taip....taciau kas? Kazkas nutiko mano mergaitems...Dukra nieko nesake, sunku buvo ja "pagauti", taciau...pagaliau. Mano mazoji anuke, tuomet 2,5metu sirgo. Jau menuo nekrito auksta temperatura (iki to laiko nebuvo sirgus net sloga!). Ji gulejo pritemdytame kambaryje su slapiu ranksluosciu ant akiu."Pavargau, man skauda akytes "-sake jinai.Taip kalbejo kudis...
Buvo sekmadienis,tad ejau i taip megiama cerkve prie Ausros vartu Vilniuje, meldziausi Arhangelui Mykolui, prasiau uztarimo Ausros vartu Stebuklingosios Motinos pagalbos...vakare bendra meditacija, tad be ketinimu, tarsi savaime jos metu kreipiausi i esanciuju meditacijoje Sviesa ir Meile, prasydama, tu kurie gali ir nori, atliept ir padet mazai mergaitei....
Ryta suzinojau, kad nakti (pagaliau!!!!) temperatura eme krist ir pirmi zodziai pabudus buvo-"mama, as noriu valgyt."
Stai tokia mano patirtis.
Vardo neminiu specialiai, nes tai tebera maza mergaite , o apie vardu galia atskira tema, pasakojimas...
Minties galia pirma kart patyriau daugiau nei pries 20 metu, kai tariau supykus "kad jis sudegtu tas televizorius" ir po keliu minuciu....jis dege...
Nuo tada emiau kontroliuot savo mintis, tada daug oi daug nezinojau, o ir informacijos buvo ne kazi kiek....
Taigi, Istatymas neatsauktas , jis veikia, tad yra dalykur, kai norisi pasakyt- IR NET NEGALVOK KAD GALI PAGALVOTI
Suvokt savo mintis ir pradeti darba su jomis siulyciau atliekant TYLOS APSIVALYMO PRAKTIKA
Grazios visiems palaimintos dienos
juk artejame i pilnaties max, uztemima, tad stebekit savo MINTIS, kad nereiktu gailetis
SU Meile ir Dekingumu
Rajana
 Rajana ~
 2008-02-19 07:52


Violeta (atrodo, kad forume atsirado dar viena Violeta), apie Kristaus sąmonę, - manau, kad visi dalyvaujantys šiuose pokalbiuose jau turi vienokio ar kitokio lygio Kristaus sąmonę. O kas liečia min ties discipliną ( gražus išsireiškimas) – tai ji visada būtina. Bet jei minties galia mes tikrai nieko nesugebėtume, tai Jėzus nieko ir neskatintų. Viskas įmanoma, ką padarė nors vienas – gali pasiekti ir kiti. Apie patį veikimo minties galia procesą plačiai ir išsamiai skaitykime http://www.askrealjesus.com/K_JESUS_ANSWERS/E_JESUS_IDENTITY/createuniverse.html .
Vaidai, - žmonės tikrai prisigalvoja ko jiems reikia ir ko nereikia. O dėl keturių žemutinių kūnų valymo, kad tai gaunasi kažkaip savaime, nemanau (nebent tai kokia retenybė). Keturių kūnų valymas labai svarbus ir daug kantrybės reikalaujantis procesas. Jis mums visiems yra būtinas, nes kaip gi pripildyti indą šviesos, išminties, gėrio kai jis pilnas visokio šlamšto? Niekas neateis ir neiškuops mūsų purvo, kurio prisikaupė per laiką ir per privalomą švietimą, visuomeninės nuomonės prizmę vos ne per jėgą buvo prigrūsta. Beje svečių knygoje jau buvo teirautasi apie tai. Gal vertėtų atidaryti temą?
Kūrimas minties galia, materializacija, „stebūklai“ – nėra patys savaime tikslai. Mes visi čia esame tam, kad įvykdytume savo planą. Kiekvieno jis kitoks, bet visi bendrai esame čia tam, kad palengvinti žmonijos perėjimo per didžiąją transformaciją slenkstį. Ir, jei šitame pracese galėtume pasinaudoti minties galia – būtų tiesiog nuostabu.

 Gilė ~ gile.giliukas@gmail.com
 2007-10-14 09:07Viskas taip, mano brangieji.Tik pamirsome, kad norint tureti minties jega, reikia pakeisti savo energetine matrica bei samone. Tik penktajame matmenyje viskas kuriama
mintimis akmirksniu. Deja, mes dar tik pereinam i ketvirta...Tad laukia didziulis darbas ikunyjant savyje Kristaus Samone, padarant ja pagrindine savo israiska. Nes tam reikalinga minties disciplina, visuotinis harmonijos pripazinimas, visu butybiu AS ESU savivoka, kad niekam nebutu padaryta zala ir viskas vyktu del auksciausio tikslo.

 Violeta ~ waielit@mail.ru
 2007-08-24 14:30


Pabandysiu išsakyti man kylančias mintis, prisimenu kad "nesirūpinti kuo valgysi, kuo rengsies, ar kur nakvosi" yra skirta tiems kurie seka Tėvo vedimu, tuo tarpu tie kurie atsisako dirba kad užsidirbtų ir dar paaukoja tiems kurie rūpinasi tik Tėvo reikalu. Jei neskirstant, tai drabužiams būnama išrankūs kai norima įtikti kitiems, kai paisoma kitų nuomonės.
Kitoje citatoje, gerai išsireiškiama pabaigoje "O jūsų Tėvas žino, kad viso to jums reikia. Verčiau ieškokite jo karalystės" - visa citata kalba apie tai kad žmonės prisigalvoja savų idėjų ko jiems reikia, ko nereikia, taip pat ir su poelgiais laikosi įvairių nuomonių užsispyrę, galvoja apie save gerai, nesielgia vienodai su visais, žiūrima į aukštumas tik, ir taip susidaro neharmoninga veikla, ir vidinės nuostatos susiskaldžiusios, žmogus nebūna išvien su visuma. Tik atsigręžus į Tėvą, tuomet atvykus į jo karalystę/šeimą suvokiama ir matomi nuoširdžiai ko mums iš tiesų reikia, kas yra pakankama, kas yra laiko gaišimas, kad yra įtakota tik kitų nuomonės ir noro jiems įtikti, kur yra uždarumas ar susiskaldymas, tada norisi elgtis su visais vienodai ir su meile.
Pritariu apie keturių žemųjų kūnų valymą, tačiau manau kad tame panaši situacija kuomet tik darydamas kažką, pvz būdamas nuoširdus siekdamas gero automatiškai augi, automatiškai stebėdamas kitus ir save keitiesi. O jeigu savo rankomis bandysi keisti padėti, kuomet nėra suteiktos aplinkybės ar progos tai nelabai gausis. Turiu omeny kad darant netiesiogiai kažką tai yra pasiekiama manau.
Su duonos ir žuvies padauginimu kaip Jėzus sakydavo, tai ne jis daro stebuklus bet Tėvas per jį, be Tėvo jis nieko negalėtų, tai Tėvas yra geras. Ir tokie 'stebuklai' manau didele dalimi priklauso nuo Tėvo valios, o ne nuo savo susigalvojimų.
Apie ėjimą vandens paviršiumi taip pat svarbus yra sąmonės būsenos pasiekimas, kaip ir daug ko kito su tuo susijusio.
Taip pat patvirtinu tokius sugebėjimus kaip teleportacija, daiktų materializavimas. Tik kas dėl materializavimo, tai matau du būdus pirmas tai kad yra specialūs tvariniai energijos reguliuotojai kurie gali atlikti darbą, bet taip pat mūsų viduje yra ikiasmenė Dievo esybė su kuria kai Tėvas ir sūnus nori, tai yra.
Kažkiek ir mane įtakojo vienu metu kaip idėja domėtis dvasiniais dalykais nes kažkada senai išgirdau kad "šventieji gali užsiimti tam tikrais sugebėjimais nepakenkdami sau" tai žymi tyrumą, skaidrumą manau. Bet svarbiausia ne į ypatingus sugebėjimus orientuotis, bet siekti žinoti koks yra mums kiekvienam numatytas Tėvo planas, kur jis mus veda, siekti vykdyti Tėvo valią, tai bedarant visko ko reikės bus duota.

 Vaidas ~ daidas@gmail.com
 2007-08-15 23:59


Ačiū, Audriau, už pradėtą labai akualią ir esmingą temą. Ji labai laiku, nes mes tarsi atitrūkome po diktavimų ciklo – nors, tikiuosi, kad šitas štilis tik forume.
Šiandien po meditacijos sąmonę pasiekė tokios mintys: kad mes turime negaišti laiko, pastoviai palaikyti sąmonėje ryšį su aukštesne realybe; išskleisti ir pastoviai palaikyti savo šviesą; kad nors ir aptiksime labai daug įdomios mums informacijos negaišti laiko jos studijavimui, nes didžioji transformacija įvyks dar prieš 2012 metus – o mūsų uždavinys kaip įstengiame palaikyti aukštą sąmoningumą, daryti įtaką ir realius veiksmus aplinkai. Kad visi – absoliučiai visi gali turėti viltį, net ir tie, kuriems valandos suskaičiuotos, o našta slegia sunki - pakanka savo širdyje atsigręžti į Dandiškąjį Tėvą ir paprašyti atleidimo ir leisti grįžti pas jį; rūpintis aukštomis vibracijomis aplinkoje, ypač muzika viešose vietose; paraginti visus einančiuosius įtvirtinti Kristaus sąmonę savyje, nes į Aukso amžių pereinama tik su tokia sąmone; visą laiką žiūrėti tik į ateitį ir rūpintis tik ateitimi – nes iš tiesų tai ką mes darome šiandien gali labai daug kam padėti, ne sau – žmonijai.
Ačiū už labai gražų ir stiprų Kuthumi palyginimą ir paaiškinimą. Aplamai labai gerai paruošei temą. Tikiuosi, kad joje dalyvausime aktyviai ir grįšime „iš atostogų“ forume.

 Gilė ~ gile.giliukas@gmail.com
 2007-08-04 20:19